צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הדאנג'ן - עדכון מצב (לא אופטימי)

לא סתם עוד עבד
לפני 16 שנים • 14 בינו׳ 2008

הדאנג'ן - עדכון מצב (לא אופטימי)

לא סתם עוד עבד • 14 בינו׳ 2008
לצערנו הרב, ככל הנראה לא נוכל לפתוח שוב את הדאנג'ן ביפו.

חשוב לנו להדגיש שהסיבה לכך היא לא בגלל "הסתבכויות משפטיות", כפי שהיו כאלה שטענו - הרי בית המשפט המחוזי איפשר לנו לחזור ולהפעיל את המועדון - אלא בגלל שהבעלים של הנכס (שהוא לא עמוס, כפי שהיו כאלה שחשבו/שאלו) נותן כנראה את המקום למטרה אחרת שהיא לא מועדון.

לאחר שהמועדון נסגר באמצע נובמבר, הוא הוחזר לידי הבעלים של הנכס. בשלב הביניים של ההמתנה להחלטת בית המשפט המחוזי, הבעלים של הנכס נכנס למשא ומתן במטרה להפוך את הנכס למשרד אדריכלים. המשא ומתן נמצא כיום בשלבים מתקדמים, ובעל הנכס מעדיף את האופציה הזאת על פני המשך הפעלת המקום כמועדון.

אנחנו עדיין מנסים לשנות את רוע הגזירה, ובמידה ובסופו של דבר העסקה הנ"ל לא תצא אל הפועל יש מצב שנוכל לקבל את המועדון שוב, אבל נכון להיום הסיכויים לכך נראים לא טובים.

אנחנו רוצים להודות לכל אלה שעזרו, תמכו ופרגנו. זה עוזר ונותן כוח להמשיך גם ברגעים הקשים, והיו לא מעט כאלה לאחרונה. באמת שרצינו לנצח.

מה הלאה? לא יודעים עדיין ("מבולבלים? גם אנחנו" icon_smile.gif ). אנחנו צריכים לקחת קצת זמן לנשימה ולמחשבה.

באסה. באסה גדולה.

מילי ולא סתם עוד עבד.
נילי ונילי
נילי ונילי • 14 בינו׳ 2008
הולי שיט
Venus in Furs
Venus in Furs • 14 בינו׳ 2008
אני לא מבין מה הבעיה.

לאדריכלים קורות תאונות.

קורה לפעמים למשל, שאדריכל נכנס לרכב שלו בבוקר, ובום! פיצוץ.
או שאדריכל אחר, מאותו משרד ממש, מוצא גופת חמור על פתח דלתו עם שחר, ולחמור יוצא בלון כזה של קומיקס מהפה וכתוב עליו : "התרחק מיפו העתיקה" .
לפעמים גם אדריכלים מוצאים את עצמם מצטלמים עם נערות פיתוי ואז נאלצים לעשות כל מיני שינויים בתכניות כדי שהתמונות לא יגיעו לנשותיהם.

אניווי, ביפו או לא, כמו שהמורה שלי בכיתה ד' היתה אומרת : "סוסים חושבים" .

נתראה בשמחות, או שלא.

לסע"ע ומילי, אוהב אתכם הרבה. }{
קטסטרופה{Adonai}

שיזדיין

קטסטרופה{Adonai} • 14 בינו׳ 2008
שיזדיין המבנה הזה.

דנג'ן יהיה באם זה דנג'ן או באם זה מנג'ן.
את הדנג'ן עשו בני האדם, קרי אתם ולא ההיפך.

יאלה, תתחילו לחשוב על שמות אחרים למקום שקום יקום להערכתי ובקרוב.

אני בעד: לסע"מ - לא סתם עוד מרתף.

שלום.
sorerett​(שולטת)

התאפקתי

sorerett​(שולטת) • 14 בינו׳ 2008
והתאפקתי והתאפקתי כדי לא להוציא את זה, כמו שביקשת.

אבל עכשיו מותר לי לצרוח בקול:

איזה שיט!!!!

devil.gif
Blood​(אחר)
Blood​(אחר) • 14 בינו׳ 2008
חבל..חבל..
המקום הזה כל כך נוסטלגי
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 14 בינו׳ 2008
באמת חבל icon_sad.gif

יש צורך לראות את חצי הכוס המלאה ,הדאנגן עשה עימנו כברת דרך ארוכה ממסיבות המחתרת ועד להכרה של הסצנה בין כותלי בית המשפט ,דווקא במקרה זה הייתי טוען כי לא מבחן התוצאה הוא הקובע כי אם הדרך וההנאה ממנה ..
יתכן ותמה תקופה ,אבל אני מאמין כי תקופה חדשה אולי טובה ממנה תצא לדרך ,ימים יגידו כמה הדאנגן תרם לקהילה והאם השכילה היא לקחת את הדברים החיוביים ,צודק קטסטרופה את הדאנגן עשו האנשים ולא להפך .
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 14 בינו׳ 2008
אני מאחל לדאנג'ן המון המון דרך צלחה icon_smile.gif
אני בטוח שיהיה לדאנג'ן המשך icon_cool.gif