בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

bdsm נשמע קצת שובינסטי

wrong naughty girl​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 30 במרץ 2008

bdsm נשמע קצת שובינסטי

אם הבנתי נכון אז נשלטת שם להנאת השולט הוא עושה בא מה שהוא רוצה ומתרכז בהנאה שלו ההנאה של היא כבדרך אגב מבחינתו.
ומלכות מרצות את הגחמות של העבדים וכל הזמן עושות להם דברים.
יש לי חברה מלכה שפוגשת אנשים לסשנים אבל כבר ממזמן אף אחד לא טרח לגרום לה לגמור.
אז בעצם מתי התור של הנשים להיות המרכז בעולם הזה?
morgause​(מתחלפת){מ}
morgause​(מתחלפת){מ} • 30 במרץ 2008
אני חושבת שזה תלוי באילו שולטות מדובר- אם אתה מדבר על מלכות בתשלום, אז כן, הן נותנות שירות.
או שזוהי עקיצה לשולטות? icon_razz.gif
בטי בום​(שולטת)

נשמע לי תמוהה

בטי בום​(שולטת) • 30 במרץ 2008
זה שהיא לא גמרה זאת אשמת הבדס"מ ?
או אוליהבחירה שלה בסשנים שהיא עושה ?
כמו שהנשלטת שם להנאת האדון (ולהנאתה ) כך העבדים הם להנאת המלכות (והנאתם) אחרת המלכה הופכת למכונת כאב .
electro-z

Re: bdsm נשמע קצת שובינסטי

electro-z • 30 במרץ 2008
Wrong כתב/ה:
אם הבנתי נכון אז נשלטת שם להנאת השולט הוא עושה בא מה שהוא רוצה ומתרכז בהנאה שלו ההנאה של היא כבדרך אגב מבחינתו.

תמיד היה נדמה לי שהנשלטת היא זו שמתרוצצים סביבה ודואגים לה
red-cell​(מזוכיסט)

red-cell​(מזוכיסט) • 30 במרץ 2008
Wrong כתב/ה:

you got it all wrong !!!

מההתחלה ועד הסוף.
godisafemale​(שולטת)
לפני 16 שנים • 31 במרץ 2008

סליחה?! אף אחד לא טרח?

godisafemale​(שולטת) • 31 במרץ 2008
פששש...בשביל זה היא מלכה, לא?!

כדי שהיא תגמול את הגבר שאיתה מאגואיזם בוטה ועולב.

ותיקח מה שמגיע לה!

והיה..ופגשה עבד או סאב כלבבה כי אז זה יהיה אחד הסימנים המובהקים- היא לא תבקש דבר הכל יוגש לה על מגש של זהב...

Godi
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 31 במרץ 2008
Wrong כתב/ה:

האמת? אמנם לא ממש הפורום הנכון בשבילי להגיב לפוסט שכזה (אני בצד הנשלט), אבל הנושא כואב ונכון.
אני מוצאת את עצמי לא פעם תוהה האם באמת אצליח למצוא את האחד, זה שלא יבהל לענג גם אותי. שיבין, שהעונג פה הוא הדדי.
ולא, אם אני לא מתחברת ולא מוצאת את עצמי בגבולות של השולט זה לא אומר "שאני לא בשלה ולא מבינה מה זו מערכת יחסים של שליטה". את מוזמנת לבלוג שלי לשני הפוסטים האחרונים - נראה לי שאנחנו חושבות די דומה..

wrong you got it all right....
רק מזל

זה ממש תלוי

רק מזל • 31 במרץ 2008
זה ממש תלוי בזוג... יש מלכות שאוהבות שהעבד שלהן קשור או מקובע באיזו תנוחה והן מסתובבות סביבו, מקללות, מכות ומשפילות אותו ויש מלכות שאוהבות לשבת על הכיסא ושהעבד יקרקר סביבן וכך גם עם שולטים ונשלטות (אני מתאר לעצמי). הכל נעשה מתוך הסכמה והנאה של שתי הצדדים.

אם חברה שלך לא יודעת לתקשר בתור מלכה עם העבדים שלה אז באמת הגיוני שהיא לא גמרה ושאף אחד לא עשה למענה, אבל ברור שיש הרבה עבדים מלקקים שהיו שמחים לעשות את זה אם רק היתה אומרת. זה אפילו לא דורש ממנה את המבוכה שיכולה להיות במערכת יחסים רגילה, היא פשוט צריכה להגיד לו את זה במילים הכי ברורות. וזה יהיה גם הכי לגיטימי כי זה חלק מהאקט, אז זה לא בגללם כנראה.

קיצר... הדברים האלה נורא אישיים וכל אחד אוהב משהו אחר ויש לו בעיות אחרות. אני לא חושב שזה קשור לשוביניזם. זה קשור לאישיות.

וסתם עוד משהו לחשוב עליו:
כרגע, לצערנו, כדור הארץ נשלט על ידי גברים, הגברים הם רוב בכלי התקשורת, בפוליטיקה, בכלכלה, די בהכל.
אבל המניע של גברים הוא נשים, למה נראה לכם גברים כל כך משקיעים בקריירה ויוצאים למלחמות?גברים רוצים לזיין, לכן כל הפולחן נעשה סביב נשים.
wrong naughty girl​(לא בעסק)
אני לא בטוחה שמה שמניע גברים זה נשים
אני חושבת שאגו והאדרה עצמית משחקת הרבה יותר הצלחה עם נשים היא רק דרך לספק אגו גדול ושברירי.
לכן נראה לי שנשים פשוט יותר ניכנסות למצב של לתת וגברים של לקחת ועצוב לי שזה קיים גם בעולם הזה שאמור להיות קצת יותר פתוח ומתקדם מהMain stream
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 31 במרץ 2008
Wrong כתב/ה:
אני לא בטוחה שמה שמניע גברים זה נשים
אני חושבת שאגו והאדרה עצמית משחקת הרבה יותר הצלחה עם נשים היא רק דרך לספק אגו גדול ושברירי.
לכן נראה לי שנשים פשוט יותר ניכנסות למצב של לתת וגברים של לקחת ועצוב לי שזה קיים גם בעולם הזה שאמור להיות קצת יותר פתוח ומתקדם מהMain stream

שוב, כנראה שלא הבנת. הבעיה היא לא בעולם הבדס"מ אלא כנראה בחברה שלך.
"דומית" שלא מסוגלת לקבל את מה שהיא רוצה היא לא ממש דומית. רצוי שאותה בחורה תברר עם עצמה מה היא באמת ועם איזה גברים היא מסתובבת לפני שהיא מכנה את עצמה דומית.

דומיות לא אמורות לספק את הגחמות של העבדים שלהן, בדיוק הפוך !!!

עבדים אמורים לספק את הגחמות של הדומיות שלהם ואם מה שאת מתארת במקרה הספציפי הנ"ל הוא אכן כך הרי שלא מדובר בדומית ובטח שלא בעבדים.