צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אילוף עבדים בהיפנוזה

עבדבנפש​(נשלט)
לפני 15 שנים • 24 באפר׳ 2009

אילוף עבדים בהיפנוזה

עבדבנפש​(נשלט) • 24 באפר׳ 2009
וואו מעניין, ראיתי שזה מאד שימושי לאלף עבדים בהיפנוזה

ישנם מלא אתרים שמוכרים סשנים של היפנוזה כמו לדוגמה האתר הזה:

https://www.twistedhypnosis.com/xcart/femdom-bdsm-hypnosis-c-260.html

יש שם גם דוגמאות בחינם:

http://www.isabellavalentine.com/category/free-recordings-videos/

אני חושב שזה גם מאד יעיל להשתלטות מוחלטת על העבד גם אחרי שרמות הטוטסטרון שלו יורדות...

מה אתן\ם חושבות\ים?

מישהו התנסה או מישהי ניסתה אילוף בהיפנוזה?
טיגריס כחולה
טיגריס כחולה • 24 באפר׳ 2009
לא מבינה.

נתחיל מזה שלעשות היפנוזה בשביל לגרום למישהו לעשות כרצונך, מבטל ומוציא את כל ההנאה שבסבל שלו, כשהוא מבצע משהו בניגוד לרצונו המאוד מודע.
ודבר שני, כל אקט שיתבצע בסשן תחת היפנוזה, לא מסמל שום התמסרות או כניעה לשולטת, אלא למצב, SAME AS "כניעה והתמסרות" שנובעת מחרמנות.
כי בשני המקרים, כשהחרמנות/היפנוזה עוברת- כך גם ההתמסרות והכניעה.

אפשר לגרום לאדם להיות חסר אונים בכל כך הרבה דרכים מודעות ומהנות.. למה לעצום עיניים? (:
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 24 באפר׳ 2009
אבל לעומת זאת אם מסתכלים לעומק,
בכל סשן יש מידה של היפנוזה, שבו המלכה מובילה את העבד למצב מודעות אחר
ע"י הקול שלה ושינויי הקול שלה

השליטה מלכתחילה נבנת על ידי סוג של הפנוזה
כחלק מה"דרמה" של הסשן

נראה לי רק שלהסתכל על זה כחלק נפרד או כסוג של פטיש ב-BDSM זה קצת מטופש

זה כמו להגיד שהפטיש הוא לא למגף או לכף הרגל אלא לתנועת הליקוק.....חחח
השולט אור​(שולט)
לפני 15 שנים • 25 באפר׳ 2009
השולט אור​(שולט) • 25 באפר׳ 2009
היפנוזה פותחת את התת מודע ושימוש בה על ידי אדם לא מקצועי - פסיכולוג, עלול לגרום לטראומות ילדות שהודחקו לעלות ללא הכנה פסיכולוגית מוקדמת. לא משחקים עם כלי פסיכולוגי שכזה. זה הרבה מעבר למשחקי שליטה כאלה ואחרים.
Morticia
Morticia • 25 באפר׳ 2009
השליטה כתב/ה:
היפנוזה פותחת את התת מודע ושימוש בה על ידי אדם לא מקצועי - פסיכולוג, עלול לגרום לטראומות ילדות שהודחקו לעלות ללא הכנה פסיכולוגית מוקדמת. לא משחקים עם כלי פסיכולוגי שכזה. זה הרבה מעבר למשחקי שליטה כאלה ואחרים.

מסכימה וזה נכון לגבי הרבה אמצעי חולשה אחרים שאנשים פה חושבים שיש בכוחם להפעיל
...
icon_exclaim.gif
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 25 באפר׳ 2009
מתוך מידע אינטרנטי על הנושא ודוגמאות שמתפרסמות באתרים שעוסקים בכך, בפועל זה לא בדיוק היפנוזה אלא ניסיון די מגוחך של "שטיפת מח" ע"י חזרה מונוטונית אין ספור פעמים ושל תיאורים בנושאים שונים שאמורים לכאורה לגרום ל"מהופנט" לבצע משהו שלא תכנן לעשות או שהתנגד לעשותו. בפועל כל מי שמתקרב לזה (וזה יותר משנראה לי מסוכן - נראה לי מגוחך, אבל עדיין עלול להיות מסוכן לאנשים מסויימים), למעשה "רצה" להיכנע בנושא שאליו התקרב, ולמעשה ביקש להשתכנע...

לדוגמה הטרוסקסואל שמגיע ל"שולט בהיפזונה" על מנת שיביא אותו למגע הומוסקסואלי, כי ללא היפנוזה "הוא לא מסוגל"...

אין בזה שמץ של שליטה מצידו של השולט, ויוצא שגם אין הבדל בין מצבים שכאלו לבין נשלטים שמבקשים משולטים לממש להם פנטזיות מסויימות או שהם מציגים לשולטים רשימת מכולת לביצוע.
דני בוי
דני בוי • 25 באפר׳ 2009
אני הייתי מציע להשתמש בהיפנוזה ככלי טיפולי שזה בעצם למה שההיפנוזה מיועדת,עבור אנשים בכלל לא בהכרח נשלטים בבדס"מ, בכדי או לחקור ולנסות להבין מהו הרקע בעברם שהביאם לעולם השליטה, לחפש כתמים שחורים על מנת לנסות ולרפאם באמצעות לגרום להם להבין את הרקע שלהם , מודעותם לכך והשלמתם עם זה ולהתחיל בתהליך הריפוי העצמי, להשתמש בהיפנוזה ככלי טיפולי שגם בסופו של דבר יעזור להם בבניית האני עצמי שלהם, מחוזק ובטוח יותר, כמו כן לעזור לאנשים חובבי סטיות קיצוניות יתר על המידה לא בהכרח בדס"מ או אשר מתנהגים בצורה חריגה ולא שפויה בסביבתם היכולים לפגוע בעצמם נפשית ופיסית או וגם בזולת.

להשלט בהיפנוזה לא מבין מה הטעם בזה לנשלט עצמו ? הרי בלאו הכי לרוב אינו זוכר כלום מה עבר עליו ובעצם את התהליך שעבר עליו, את התחושה עצמה.
שליטה מנטלית ע"י אדם מוערץ במיוחד כשמעורב בזה רגש היא מספיק עוצמתית בכדי לגרום להתמסרות וציות עיוור מבלי הצורך להפנט .
ניקי666 niki
לפני 15 שנים • 26 באפר׳ 2009

.

ניקי666 niki • 26 באפר׳ 2009
ומי שההיפנוזה לא תעזור לו להשלט אולי נזריק לו מורפיום ...ככה יכולת ההתנגדות שלו תרד
והוא יהיה נשלט הרבה יותר טוב .. icon_biggrin.gif

אני נגד שילוב של היפנווזות וכלים דומים בבדסם ,השליטה או החוסר שליטה אמורה לגרום אצל החווה לעוררות מינית באם זה לא קורה פשוט אין צורך באותה סיטואצייה .

ולך דניאל ..מאחורי עולם השליטה אין כל כתמים שחורים שיש לחקור באמצעות היפנוזה ,המילה

ריפוי בטח ובטח אינה מתאימה לעניין ,אני נהנה מפנטזיות מיניות אך אינני חולה ,איני זקוק

לטיפול ואין צורך לחקור את סטייתי המיוחדת ..האמת את התגובה הזאת לא ציפיתי לקרוא ממך

התגובה הזאת מתאימה לאתר האייטולות באירן .
Tish Adams
לפני 15 שנים • 26 באפר׳ 2009
Tish Adams • 26 באפר׳ 2009
תעקבו במבטכם אחרי המטוטלת , אספור עד עשר וכשאגיע לעשר תרגישו...

מה השלב הבא, לשים להם רופיז על הגאג?
icon_wink.gif