לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המעמד הגבוה

underfoot
לפני 14 שנים • 21 בינו׳ 2010

המעמד הגבוה

underfoot • 21 בינו׳ 2010
היא בת עשרים ושבע בערך ועובדת איתנו מדי פעם, מגיעה לחזרות והקלטות ותמיד יש לה חיוך על הפנים.
היא מאוד יפה ומדברת במבטא מיוחד וגם השימוש שלה במילים הוא שונה, היא קיבלה חינוך בפנימיה פרטית לבנות וגדלה בבית גדול באיזור הכפרי. היא לא הגיעה ממשפחה שעבדה קשה בכדי לטפס למעמד הגבוה, המשפחה שלה תמיד היתה אריסטוקרטית וזה ניכר באיך שהיא נראית, זזה וכמו שאמרתי - מדברת.
הסנוביזם שלה טבוע בדי.אן.אי והוא מושרש עמוק, איך שהיא מסתכלת עלי ומדברת אלי זה פשוט גומר אותי. העניין הוא שלא משנה מה אעשה לעולם לא אגיע למעמד שלה, גם עם אטפס בסולם החברתי לא אוכל, זהו מועדון חברים סגור ואין כניסה לאף אחד, בטח שלא לזרים.
היא יפה באופן עז ושפת הגוף שלה אצילית ודומיננטית, היא מסמלת בעבורי אושר שלעולם לא אשיג ולכן היא פנטזיה מצוינת.

יש לי חבר שאוהב דווקא לפנטז על פריחות וערסיות שמשפיטות אותו תחת מגפיהן, אני יכול להבין את המשיכה שכן יש ניגוד נעים שעשוי לעורר, במיוחד כאשר מדובר בערסית פואטית שיכולה לספק קצת נרטיב במקביל לדריכות והיריקות (משהו קצת מעבר ל: יא כלב). אבל לטעמי השפלה של בת המעמד הגבוה היא חזקה יותר וכואבת יותר שכן אין דבר יותר כואב לאליטיסט מאשר לפגוש את תקרת הזכוכית שלו.

ההיא מצד שמאל

[התמונה הוסרה לבקשת המפרסם]
Beta Male
Beta Male • 21 בינו׳ 2010
שמע בן אדם,אחלה סיפור וזה אבל אם זה אמיתי וזו אכן התמונה שלה אני חושב שאתה עושה פה מעשה נוראי של אאוטינג כלפי הבחורה
אם זו סתם פנטזיה ותמונה שמצאת כשגיגלת "כנרית כוסית" אז סבבה,רק תציין את זה
underfoot
זה אמיתי וזו היא בתמונה. איזה אאוטינג בדיוק? שהיא ממשפחה עשירה? שאני מפנטז עליה? אגב עם עושים גוגל לכנרית כוסית מקבלים בעיקר תמונות של ציפורים.
Beta Male
Beta Male • 21 בינו׳ 2010
לא יודע,שמת תמונה שלה פה,באתר שעדיין נחשב כאתר סקס
אם בעיניך ובעיני כלובי זה תקין -תהנו
underfoot
אז אם יש לי פנטזיות מין על דויד לוי ואני שם תמונה שלו פה באתר זה נחשב אאוטינג?

אם אשתכנע שיש פסול בפרסום התמונה שלה אני מבטיח להסיר אותה.
slu
slu
לפני 14 שנים • 22 בינו׳ 2010

אותי זה דווקא מעניין ששמת תמונה שלה

slu • 22 בינו׳ 2010
אבל זו מן המציצנות נטו אני חושבת. (נראית די בנאלית למען האמת).
לא אתחיל עם הקישקושים הצפויים כגון איך היית מרגיש אם היו מפרסמים תמונה שלך באתר גייז כממתק הפנטסטי התורן וכד'..
הבדיקה היא פשוטה...
אני מניחה שלא תספר לה שפרסמת תמונה שלה באתר זה.
אם אתה מרגיש שאתה לא יכול לספר לה, זה לא תקין.
s
Kate McCannon
Kate McCannon • 22 בינו׳ 2010
אני לא חושבת שזה כזה נורא..
כן, יכול להיות באמת לא נעים שמפרסמים תמונה שלך תחת הצהרות כאלה, אבל מצד שני אין פה שום אאוטינג ברמה הבדסמית, לפי מה שהוא מספר - היא בכלל לא בקטע.
אם הייתי במקומה אולי הייתי קצת מתעצבנת בהתחלה, אבל מהר מאוד רואה בזה מחמאה ותו לא.
גם התמונה לא ניראת כמשהו שהוא צילם אלא תמונה שמצא כשחיפש תחת השם שלה. אולי לא, אבל זה לא באמת משנה.

ובקשר לפותח השרשור - אני מבינה לגמרי את הראיה שלך לגבי זה, אין ספק שאפילו בלי קשר לבדסמ, אפשר בקלות לחוש נחות ליד אדם ממעמד גבוה וכמו שאמרת - רק מעצם ההתנהלות הטבעית שלו, בכלל בלי קשר לכמה גבוהה מסגרת האשראי שלו.
בהצלחה, בכל מקרה icon_wink.gif
Bloody
Bloody • 22 בינו׳ 2010
אוטינג-שמאוטינג.
זו פנטזיה מגניבה.
DanaDomme​(שולטת)

אאוטינג?

DanaDomme​(שולטת) • 22 בינו׳ 2010
אני מניחה שהבחורה לא גרה בארץ, לא נכתב עליה שום דבר רע רק שהיא מושא פנטזיות של מישהו כאן (וזה לא רע) וזו לא תמונת עירום שלה.
אאוטינג? לא הייתי אומרת שזה אאוטינג.
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 22 בינו׳ 2010
נראה לי שזה לא הוגן לפרסם תמונה של אדם מבלי לשאול אותו להסכמתו.
וכמובן השאלה מהיכן הגיעה לאנדר התמונה.כנראה לא מהאוביקט,כי מה לה ולמעמד הנמוך שתתן לו,שאז סביר שאנדר לקח אותה מאתר אחר,ואם התמונה כבר ברשת הרי אין כל בעיה מבחינתי עם פרסומה כאן.
אאוטינג??היכן?,שהרי לא מבנות סטיותינו הנדונה,בכל אופן לא נאמר או נרמז שהיא כן.רק אוביקט לפנטזיה...