צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אישתי רוצה שארביץ לה, הכיצד?

Unknown
לפני 14 שנים • 5 במאי 2010

אישתי רוצה שארביץ לה, הכיצד?

Unknown • 5 במאי 2010
שלום, אישתי לאחר כמה שנות נשיואין הודיעה לי שהיא רוצה מכות ורוצה אותם חזק

לעולם לא הרמתי עליה יד ונראה לי מוזר על הסיפור הזה

השאלה כיצד להרביץ, שהיא אומרת מכות וחזק זה אומר מה סטירות, אגרופים, אשמח לקצת הסבר כיצד העניין עובד, מה בד"כ מקובל מה לא, כיצד מגדירים מכות ולאן

תודה
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 5 במאי 2010
אתה תמיד יכול לחשוב שהיא כזה ש"סניק מושחת או משהו, אולי אפילו שתשים מסכה..

יכול להיות שזה יעורר אצלך את הרצון לאלימות..
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 5 במאי 2010
קודם כל, ויסלחו לי כולם על העלאת תיאוריות קונספירציה, תוודא (עם עצמך) שזה לא בשביל שתהיה לה סיבה ללכת אחרי כן למשטרה/בית-משפט ולמרר את חייך. ובהנחה שעברת את המכשול הזה:

קודם כל, ולא משנה עד כמה היא מתחננת, אל תעשה משהו שלא ייתן לך לישון אחר כך בשקט.

אם אתה מתחיל, אז לאט ובעדינות, משהו שכמעט אי אפשר לטעות בו, כמו מכות בישבן עם ידך החשופה על עכוזה של אשתך. החוק היחיד הוא להתקדם בתיאום ובשפיות. בעוד חודשיים שלושה, כשיהיה ברור לשניכם מה אחד מצפה מהשני, ומה כל אחד יכול לתת לשני, יש טעם לנסות ללמוד "טכניקות מתקדמות". קודם כל, דאגו לשלמות הנפשית של שניכם. הפנטזיות של אשתך יכולות לחכות.
Unknown
לפני 14 שנים • 6 במאי 2010

תודה רבה

Unknown • 6 במאי 2010
ראשית המון תודה

מחשבה נכונה מאוד וכן אני בטוח שזה לא תרגיל של אשתי, היא תמיד דיברה על זה

אני עד היום לא רציתי לנסות, פשוט זה נראה לי שגוי להרביץ ועוד לאישה ועוד לאשתי

אם זאת אני מוכן לנסות לעשות מאמץ לבדוק את האפשרות, כי רק להגיד לא מצידי זה סוג של חד צדדיות

בכל זאת לפי דבריה היא מעוניינת באלימות קשה פיזית, אשמח אם תוכלו להסביר לי מזו אלימות קשה פיזית על מנת שאדע מראש לאן אני הולך ואם בכלל אני מוכן להגיע לשם, ספנקינג על הישבן זה בסדר לא נראה לי שלשם היא כיוונה

נכון שאני יכול לשאול אותה אבל אני מעדיף כרגע קצת לחקור מהצד

תודה
קליבר​(שולט)

Re: אישתי רוצה שארביץ לה, הכיצד?

קליבר​(שולט) • 6 במאי 2010
[quote="Unknown"]שלום, אישתי לאחר כמה שנות נשיואין הודיעה לי שהיא רוצה מכות ורוצה אותם חזק

לעולם לא הרמתי עליה יד ונראה לי מוזר על הסיפור הזה

השאלה כיצד להרביץ, שהיא אומרת מכות וחזק זה אומר מה סטירות, אגרופים, אשמח לקצת הסבר כיצד העניין עובד, מה בד"כ מקובל מה לא, כיצד מגדירים מכות ולאן

אתה תמיד יכול שכור קבלן משנה או אובד זר שיעשה את העבודה הקשה במקומך [B]
Unknown

..

Unknown • 6 במאי 2010
המממ, בי!

אני מחפש תשובות עוזרות לא שיפוצניק בכוננות
ראובן

א-ב של אלימות

ראובן • 6 במאי 2010
ובכן,

השאלה היא, האם אשתך התנסתה כבר באלימות כחלק מהריגוש האירוטי שלה (כלומר, גם לפני שנישאתם). אם לא, אז עליך להבין - גם לה אין מושג מהי אותה ''אלימות קשה''. זה פשוט מדליק אותה לחשוב על ''אלימות קשה''.

שים לב לעצתו של אחד הכותבים הקודמים - הדרגתיות עדיפה על פזיזות. יתרה מזאת, גם אם תהיה נדיב ותכה את אשתך, רוב הסיכויים שמיד אחרי שהריגוש יחלוף, יצופו בה אגרסיות (כלפי עצמה או כלפיך. זו תגובה טבעית לסערת הרגשות אשר אלימות אוהבת מעוררת). יהיה עליך להיות מוכן לכך וערוך לכך. רוב הסיכויים הם שלאחר שתפגין כלפיה את האלימות שהיא כה זקוקה לה, היא תתכנס ו/או תהיה עוינת (ולא, להבדיל, תכיר לך תודה ותקום להכין לך קפה ולעסות את גבך).

מצד שני, יש להסיר בפניה את הכובע, על גילוי הלב שלה, על כנותה והבטחון שלה באהבתך כלפיה. הרי הדבר עדיף על פני הדחקה של רצונותיה, וכמובן עדיף על פני לקיחת מאהב סאדיסטי. לפיכך, יש צורך לכבד את בקשתה באופן הפשוט ביותר. מיד אצרף לך כמה אקטים אלימים שהם כמו ''אותיות'' ראשונות ועדינות באלפבית של אלימות אוהבת. זכור כי, בסופו של דבר, כנראה שהצורך שלה באלימות מצדך, הוא צורך שתכיל אותה, שתכניע אותה. אני כותב את הדברים הבאים כהצעת הגשה ראשונית - פשוט קרא ונסה לראות למה אתה מתחבר (ואני מבין כי צריך ''ביצים'' כדי להכות אישה שאתה אוהב), אחר כך, אם תרצה, נוכל להרחיב בדברים.

משיכה בשיער: רוב הנשים, באשר הן, משתגעות על זה. פשוט תפוס אותה בשיער וגרור אותה אחריך בין החדרים, הצמד אותה לקיר או השלך אותה על המיטה.

הטחה אל הקיר: תפוס אותה, דחוף אותה אל הקיר, שים לב שראשה אכן יחבט בקיר כשאתה מצמיד אותה - על מנת לעשות זאת, הצמד אותה לקיר באמצעות אחיזת צווארה בין האגודל לבין האמה. אל תחושוש להדק מעט את האחיזה בצווארה - כך נשימתה תיעתק וזה ירגש אותה עוד יותר.

בריחי ידיים: הבסיסי ביותר הוא לסובב את ידה מאחורי גווה, להרים את היד המעוקמת גבוה, מעל קו החזייה, עד שיסחטו מפיה אנקות כאב. גם כך תוכל להוביל אותה מפה לשם.

הורדה לרצפה: באמצעות משיכה מהשיער (שים לב שפניה לא יחבטו ברצפה כי עלולות לעוף שיניים), באמצעות אחיזת הצוואר+היד. פשוט להוריד לרצפה ולא לתת לה לקום. אתה יכול להניח את רגלך על צווארה, החזה שלה או ראשה, כדי לרתק אותה.

יריקות: אקט אלים אבל למעשה חסר נזק ועדיין מטלטל רגשית. אתה יכול לאלץ אותה עם אצבעותיך - לפתוח את פיה ולירוק לתוכו, או פשוט לירוק על פניה ולאסור עליה למחות את הרוק, תוך שימוש במלים בוטות (ר' אלימות מילולית icon_smile.gif)

אלימות מילולית: רוב הסיכויים שזה מאוד ידליק אותה. נסה, למשל, להצמיד אותה לקיר ולהטיח (בעדינות יחסית, כן?) את ראשה - ותוך כדי כך ללחוש לה באיום ''אז ככה את צריכה את זה, חת'כת שרמוטה. מי היה מאמין שהתחתנתי עם זונה כזו..!'' - או להבדיל - כאשר אתה מוריד אותה לרצפה והיא מתחילה למחות או לצעוק, אז ''סתמי. כלבה צריכה להיות על הרצפה. נקודה. עכשיו תרימי את התחת כמו הזונה הצייתנית שאת''.

סטירות: סטירות הן ''המלכה האם'' של אלימות אינטימית. סטירה אחת טובה יכולה להחזיר אדם לילדותו ובבת אחת. שים לב לא לסטור חזק מדי, לא לפגוע באוזן או בעין, לא לסטור אם יש על אצבעותיך טבעות או כל חפץ קשה - וגם לא לתת סטירה על גב היד (אלא אם כן אתה כבר יודע לעשות זאת). אתה יכול להתחיל בלהשליך אותה למיטה, להתיישב על החזה שלה תוך שאתה מרתק את ידיה תחת ברכיך, ואז להתחיל בכמה ''סטירות חימום'' - קטנות כאלה, רק כדי להלהיט אותה. שלב את זה עם אלימות מילולית, למשל ''מי את בכלל שתזיזי את הראש הצידה כשאני סוטר לך. הרי את צריכה את זה. אוי ואבוי לך אם את מזיזה את הראש. את תחטפי את הסטירות האלה אם תרצי ואם לא תרצי. למה?! כי ככה אני רוצה!'' (ואגב, זה טוב אם היא לא תזיז את הראש כשאתה זוטר לה, זה מצמצם את הסיכוי שתפגע לה בעין, באף, או חזק מדי בלסת). כאמור, התחל חלש, והגבר את העוצמה לאט.

לצערי עלי לסיים כעת, אולם אם קו המחשבה הזה מוצא חן בעיניך, בשיחתנו הבאה נוכל לדבר על אקטים מתקדמים יותר, כגון שריטות אירוטיות, ברכיות למפשעה (כן, גם נשים מתקפלות מזה), או אפילו מכת--וו בינונית לסרעפת (ש''גונבת'' את האוויר מהריאות, מקפלת את האישה, ואז ניתן לבוא מאחוריה לאט ובשופי ופשוט לבעול אותה היטב, בזמן שהיא עדיין מלעלעת ומחפשת את האוויר שאבד לה).

R

נ.ב
am afraid that women appreciate cruelty, downright cruelty, more than anything else. They have wonderfully primitive instincts. We have emancipated them, but they remain slaves looking for their masters all the same
(ציטטה מפי אוסקר ויילד)
Inside your head
Inside your head • 6 במאי 2010
שלום,

אישתך רוצה מכות חזקות מאוד, אני מניחה שהיא מעולם לא התנסתה לפני, כך שהרצון שלה נובע, מאיך שהיא רואה את הדברים מתרחשים, אך עדיין בגדר פנטזיה.
לעיתים מאוד קרובות הפנטזיות מועצמות הרבה יותר ממה שהאדם עצמו יכול לשאת בזמן אמת.
לכן מומלץ להתחיל בהדרגתיות.

לפני שתתחיל לעיין במה שכתבתי ממליצה לך בחום לעבור על הפוסטים שנמצאים בפורום הזה, יש בו לא מעט מידע שיוכל ללא ספק לעזור לך, ולא בהכרח בהיבט הפרקטי.
דבר נוסף, דבריי אינם האמת המוחלטת לאיך עושים או/ו עם מה עושים.

יש דרכים רבות לגרום כאב פיזי: הן באמצעות איברי גוף והן באמצעות אביזרים נלווים.
ספאנקים, נשיכות, צביטות, שריטות, הצלפות, הלקאות וכו'.

ניתן לעשות שימוש מגוון בכף היד החל מספאנקים וכלה בשריטות.
הישבן, שדיים, ירכיים או כל אזור אחר שמכוסה בשטח "רך" יכולים להוות משטח "עבודה" עבור הספנאקים. רצוי להתחיל בהדרגתיות, על גבול הליטוף, וכך לעלות בהדרגתיות את חוזק המכה, על מנת לבחון את הגבולות של אישתך. בין מכה למכה, תמיד תוכל לרכך את הכאב עם מגע עדין של כף היד על האיזור המוכה.
נשיכות היא דרך נוספת לתת כאב. לעניות דעתי אין איבר שלא ניתן לנגוס בו (מטעמי זהירות) ואם כן קיים איבר כזה, אשמח להחכים. תמיד תוכל ללפות בין שינך איזורים מגופה של אישתך, כמובן, גם כאן מומלץ להשתמש בהדרגתיות של נעיצת השיניים על מנת לבחון את גבולות הכאב.
דרכים נוספות: צביטות, סטירות, אגרופים (זו אופציה, אך אני באופן אישי הייתי נמנעת, אלא אם כן היא בקטע של האבקות icon_smile.gif).
סטירות פרט לאפקט של הכאב הפיזי שהן נותנות, הן גם יכולות להעצים פן נוסף, שהוא הפן היותר מנטאלי. סטירות בתפישה אצל חלקם נחשב כאקט מאוד משפיל. מה שיכול להביא לפריקת עול רגשי באמצעות בכי עדין או אפילו היסטרי (לא להבהל, אך מומלץ גם לא להמשיך... רצוי לבדוק בשלב הזה מה העומס הרגשי שאיתו היא מתמודדת).
הצלפות עם אביזרים נלווים: שוט זנבות, שוט רכיבה, ספאנקר ואפילו עם אביזרים מאולתרים HOME MADE ועוד (יש כאן לא מעט אנשים שעוסקים ביצור אביזרים מסוגים אלו ואני בטוחה שהם יוכלו להסביר על הציוד ועל השימוש בו).

אני חושבת שאבדתי את עצמי בזמן כתיבת התגובה הזו.
אם יש לך שאלות ממוקדות יותר, זה יהיה פשוט יותר עבורך ועבור אלו שיש להם מה לתרום לך מבחינת ידע בנושא.

אני אחזור על מה שכבר אמרתי בהתחלה, ממליצה לך בחום לעבור על פוסטים שנמצאים בפורום "אלפוני" בראש רשימת הפוסטים ב"דביק" לפני שאתה בוחר לצאת לדרך.

שיהיה בהצלחה והכי חשוב שתהנו שניכם מהחוויה.
Unknown
לפני 14 שנים • 7 במאי 2010

המון תודה

Unknown • 7 במאי 2010
המון תודה

כן חוות זאת בעבר הרחוק לדבריה

אני מבין שרוב המכות הן בגדר הסטירות על מקומות שונים ובעוצמות שונות כנ"ל הצלפות השוט למנהם

היה חשוב לי להבין את זה

שוב תודה לכולם על הזמן והמילים המפורות
Unknown
לפני 14 שנים • 9 במאי 2010

שאלה נוספת, כיצד יודעים מתי להתחיל את האקט

Unknown • 9 במאי 2010
שאלה נוספת, כיצד יודעים מתי להתחיל את האקט

סתם שנכנסים למיטה פתאום להתחיל "להצליף בה" ?