בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלמות

שיקי​(נשלט)
לפני 20 שנים • 20 בדצמ׳ 2003

שלמות

שיקי​(נשלט) • 20 בדצמ׳ 2003
נכנסו לרכב, הכביש היה סואן, בגלגל"צ אמרו שיש פקקים, היא הזהירה אותו, כי הדרך קשה ומלאה מהמורות, שיסע לאט, בזהירות.

היא ישבה מאחור, הוא נוהג, מנסה להתרכז בנהיגה, לא ממש מצליח כשהיא שם באותו חלל הרכב.

הוא חש את הנשימות שלה, חש בנוכחות שלה, בכוח המתפרץ שלה.

הכביש ראשי וסואן, המון מכוניות, גם יורד גשם, הכביש חלק, מסוכן – תחושת מסוכנות באוויר.

לפתע תוך כדי נסיעה הוא חש שכובע המולבש לו על הראש, מעין כובע מצחיק, מצמר, הוא מכסה את עיניו, הוא לא רואה כלום, המכונית דוהרת 90 קמ"ש....

כמעט צועק "הצילו" לרגע הוא מבוהל, לא מבין מה קורה, ואז הקול שלה נשמע ברור ממלא את כל חלל הרכב – תמשיך ישר...., תאיט... – הוא מאיט, עכשיו בדיוק ימינה...הוא פונה, שמאלה היא פוקדת – הוא מציית מייד...

תעצור...הוא עוצר...תיסע...הוא נוסע....שוב ימינה...שוב שמאלה...מהר יותר...לאט יותר.....

לאט לאט וככל שעובר הזמן הוא חש יותר ויותר בטוח, הוא בכלל שכח שרק לפני מספר דקות פחד פחד מוות מהסיטואציה המוזרה...זה נראה לו פתאום טבעי.

ואז היא פוקדת – עצור – הוא עוצר.

ואז לחישה, בשקט בשקט, לחישה שחודרת ישר לתוך המוח הקודח "הגעת לשלמות – אתה ראוי".

ואז אושר.

ואז שקט.

שיקי{L}
wimpsissy​(נשלט)
לפני 20 שנים • 21 בדצמ׳ 2003
wimpsissy​(נשלט) • 21 בדצמ׳ 2003
מצטער, אבל אין כאן מקום לתגובה מילולית..

רק קול פעמונים ושירת הללויה של מקהלת בתולות ונערים סמוקי עקוז !!!

הללויה...
זיקית
לפני 20 שנים • 21 בדצמ׳ 2003

אני לא יודעת מה להגיד.

זיקית • 21 בדצמ׳ 2003
מבחינתכם זה מדהים..
ואם אתם בוחרים לסכן את החיים שלכם, זו בחירה שלכם.
אבל ברגע שאתם מסכנים אחרים על הכביש..זה כבר סיפור אחר. icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Seth
לפני 20 שנים • 23 בדצמ׳ 2003
Seth • 23 בדצמ׳ 2003
אני תמיד ידעתי שהוא מטורף אבל אף פעם לא ראיתי אותו בקריזה ...
ניר לב
ניר לב • 23 בדצמ׳ 2003
לעשות שטויות על הכביש זה לא סיפור סדו
זה סיפור על שני אנשים בלתי אחראיים icon_evil.gif

בושה וחרפה.
מנטאלסלב​(אחר)
מנטאלסלב​(אחר) • 23 בדצמ׳ 2003
אני בהחלט מבין את הריגוש אך לסכן את חיי האחרים זה ממש מעבר לגבול הטעם הטוב חנוכה שמח לכולם וכריסמיס מהנה
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 23 בדצמ׳ 2003
ואני מניח שגם אף אחד לא דיבר בפלאפון בזמן נהיגה,לא אכל או שתה בזמן נהיגה,ובכלל תמיד שומר על כל כללי הבטיחות ומעולם,אבל מעולם לא עבר עבירת תנועה...
ניר לב
לפני 20 שנים • 24 בדצמ׳ 2003
ניר לב • 24 בדצמ׳ 2003
tom. כתב/ה:
ואני מניח שגם אף אחד לא דיבר בפלאפון בזמן נהיגה,לא אכל או שתה בזמן נהיגה,ובכלל תמיד שומר על כל כללי הבטיחות ומעולם,אבל מעולם לא עבר עבירת תנועה...

אני אשאל אותך הפוך
כמה פעמים נהגת במיהרות 90 קמ"ש עם עיניים עצומות, כאשר הכביש סואן ורטוב ומסוכן?
וכל ההסתמכות שלך בנהיגה היא רק חוש השמיעה של זאת שיושבת מאחור. יושבת מאחור זה אומר שדה ראיה קטן בהרבה מזה שיושב מקדימה.

הדוגמאות שאתה הבאת מול התיאור פה, זה כמו תיכוניסט שיתפסו אותו מעשן סמים קשים ולהגנתו יאמר. "רק אני מפר את כללים של בית הספר? מה אין תלמידים אחרים שמאחרים אחרי הצילצול? אין תלמידים שמעתיקים בבחינה?". אתה יודע מה, שיעשן סמים קשים, זה לפחות לא מסכן ופוגע באחרים.

ותכלס, אז אתה עולה לכביש ואתה בסדר גמור. היום החלטת לנהוג לפי כל הכללים. מה אתה מעדיף שלידך ינהג אדם עם תפוח בפה? או שאתה מעדיף שלידך ינהג זוג שהיא יושבת מאחור ומכסה את עיניו של הנהג? אולי לך זה לא משנה. אצלי זה קריטי!