בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"ניוש"...

meniman​(נשלט)
לפני 13 שנים • 18 בדצמ׳ 2010

"ניוש"...

meniman​(נשלט) • 18 בדצמ׳ 2010
מתוך http://blog.tapuz.co.il/femdombar

מה זה "ניוש"?

כידוע, הדבר המפריד בין התמסרות מוחלטת של העבד למלכתו הוא האגו הגברי שלו. העבד הרי אוהב את מלכתו ורוצה רק בטובתה, ומוכן לוותר על דברים רבים כדי לרצות אותה, אך יש דבר שמפריע לו- האגו שלו. פסיכולוגים רבים טוענים שעם האגו לא נלחמים בקרב חזיתי, כי אז יילחם חזרה ויתנגד, אלא בצורה עקיפה. לחימה חזיתית ב"אגו הגברי" תתבטא למשל בהצלפות כענישה על התנהגות לא הולמת (עצה: חישבו על שינוי גישה. הצלפות לפעמים לא יבואו בגלל מעשה רע, אלא סתם כי "המלכה רוצה" והעבד יצטרך לקבל כדי לרצות אותה). דרך עקיפה תהיה לגרום לו לוותר מעצמו על ה"אגו" ולהתמסר לגמרי למלכה. זאת ניתן יהיה להשיג ע"י השפלה ושליטה מנטלית.

אם האגו הגברי הוא הבעיה, נוריד את הגברי שבאגו. נלמד את העבד כיצד להתנהג כמו שפחה (לפעמים זנותית, אבל אישה). ברגע שהוא ייפרד מה"אני" הגברי שלו, יהיה לו יותר קל לשנות גישה ולקבל את האופי החדש שלו- המתמסר. יש גברים שיש להם פטיש להתנהגות נשית או ללבישת בגדים נשיים. יש גברים רבים שיתכחשו לכך, או שאינם יודעים על כך. כדאי לשלב את חגורת הצניעות כשלב בתהליך "ההתפתחות" -קרי, ההפיכה לאישה. ההרגשה של כבילת אבר המין תקשר בצורה חזקה מאוד את העובדה שהסרנו את הגבר שבו.

כמו השפחות של פעם, העבד יטפל בעבודות הבית ויהיה ה"סיסי"(sissy) שלנו, לגמרי! מרגע זה ואילך, לעבד לא תהיה שום בחירה ושום אפשרות למחשבה עצמאית (אלא אם תבחרו ליישם בצורה אחרת). מכיוון שהאגו שלו הוסר, מחשבה עצמאית תוריד מההתמסרות שלו. ללא אגו, לא תאמינו עד לאן ההתמסרות הזו תגיע! לא תהיה שאלה בכלל אם לבצע או לא, וכל חריגה ובדיקת גבולות של הסיסי תחייב ענישה חמורה (העבד ייצפה לכך, כמו שילד קטן מצפה ורוצה שיציבו לו גבולות).
בכוח המוח​(שולטת)
לפני 13 שנים • 19 בדצמ׳ 2010
בכוח המוח​(שולטת) • 19 בדצמ׳ 2010
אני חושבת שזה באמת עובד כך, בדרך מאוד מיוחדת.
ניוש לא נעשה מתוך צורך של מלכה להיות עם נקבה,
אחרת היא פשוט היתה מוצאת לה שפחה.

ניוש נעשה כי הוא פותח קשת רגשית מדהימה, שברגיל אני לא רואה אותן אצל גברים.
אני חושבת שהיכולת הזו להתחבר לצד הנשי מפעילה במכה מערך רגשות שבתוכו מתקיימת התמסרות מאוד חזקה. ובכל זאת, זה לא פוגע בגבריות שלו, והיא לא נסוגה. היא מועצמת מהתוספת.

גם מניעת גמירה, פועלת בדרך דומה, מהסיבה הפשוטה שהתפישה הגברית היא הרצון "לגמור" והנשית היא "להנות מהתחושה".

לאונן עד לקצה, אך לא לגמור, לחכות כמה דקות ולהמשיך משם, ושוב ושוב,
או סשנים של שעות בהם הוא מגורה עד הקצה אבל לא פולט, מייצרים היי, הגוף מתמלא בחומרים נהדרים שהולכים ונצברים, וזה גורם לאט לאט להבנה ש"להנות מהתחושה" יותר שווה פי מיליון ארבע מאות אלף מ"לגמור". ובפתח הזה יש גם פריקה נפשית מאוד גדולה שמחליפה אולי קצת את הפריקה הפיזית. בניגוד לפריקה הפיזית היא לא מרוקנת, אלא מעצימה.

כנ"ל חדירה, שבבסיסה מייצרת חוויה הפוכה של התמלאות מו התרוקנות. זה באמת ההיפך מ"להשפריץ". גם הכניעה הזו מייצרת, יחד עם כל השאר, תחושת כניעות גדולה יותר, משהו שדומה מאוד להתאהבות של אשה, עוצמות אחרות.
    התגובה האהובה בשרשור
המלאך גבריאל
המלאך גבריאל • 19 בדצמ׳ 2010
אני לא רואה שום קשר בן האגו לניוש .
חבל לכתוב סתאם דברים לא נכונים .
יש גם לבחורות אגו ...לא חשבת על זה ?
אן הבדל בן אגו של בחורה לאגו של גבר הכול סטיגמה !

נא להפנים .

אני מבחינתי גם לא רואה את זה כסוג של השפלה ...
אוליי בתחילת הדרך ....אך לאורך זמן אפילו מתגאים בזה .

במועדון שאני מיתלבשת אני מרגישה מיוחדת
ואני מרגישה מעל כול הגברים מבחינת אגו .
אני רוקדת ומישתוללת ומרגישה מאוד טוב עם עצמי
הרבה יותר טוב מאשר אם הייתי סתאם ברגיל גבר ...

מה שאני רוצה שתבינו
שלהיראות כמו אישה זה פלוס ולא מינוס
עם הפלוסים בא האגו ...

טוב זה קשה להבין לאנשים רגילים ולא שחיים את הצד שלי .

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון דצמ' 19, 2010 3:36 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
ס א ב
ס א ב • 19 בדצמ׳ 2010
בכוח המוח כתב/ה:

מעניין שתופעת ה"גיברור" (בהעדר מילה אחרת), לא משוייכת לסקציה שלנו של הבדסמ. השולטת האידאלית תמיד מוצגת כנשית, סקסית ויפיפיה, ואף פעם לא בחליפה גברית ממנה משתלשל סטראפ-און.

בכוח המוח כתב/ה:
אני חושבת שהיכולת הזו להתחבר לצד הנשי מפעילה במכה מערך רגשות שבתוכו מתקיימת התמסרות מאוד חזקה. ובכל זאת, זה לא פוגע בגבריות שלו, והיא לא נסוגה. היא מועצמת מהתוספת.

זה הרבה יותר פשוט מזה - כנשלט מנוייש אני פשוט מרגישה סקסית...

בכוח המוח כתב/ה:
גם מניעת גמירה, פועלת בדרך דומה, מהסיבה הפשוטה שהתפישה הגברית היא הרצון "לגמור" והנשית היא "להנות מהתחושה".

או סשנים של שעות בהם הוא מגורה עד הקצה אבל לא פולט, מייצרים היי, הגוף מתמלא בחומרים נהדרים שהולכים ונצברים, וזה גורם לאט לאט להבנה ש"להנות מהתחושה" יותר שווה פי מיליון ארבע מאות אלף מ"לגמור". ובפתח הזה יש גם פריקה נפשית מאוד גדולה שמחליפה אולי קצת את הפריקה הפיזית. בניגוד לפריקה הפיזית היא לא מרוקנת, אלא מעצימה.
.

גם לפעולה ההפוכה יש אפקט דומה - חליבה מתמשכת תביא לאובדן ההנאה מגמירה, ולפעמים אף לכאבים בזקפה - ולמעיין ביטול המיניות האגורה באיבר.
בכוח המוח​(שולטת)
בכוח המוח​(שולטת) • 19 בדצמ׳ 2010
ס א ב כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

מעניין שתופעת ה"גיברור" (בהעדר מילה אחרת), לא משוייכת לסקציה שלנו של הבדסמ. השולטת האידאלית תמיד מוצגת כנשית, סקסית ויפיפיה, ואף פעם לא בחליפה גברית ממנה משתלשל סטראפ-און.

בכוח המוח כתב/ה:

זה הרבה יותר פשוט מזה - כנשלט מנוייש אני פשוט מרגישה סקסית...

בכוח המוח כתב/ה:

.

גם לפעולה ההפוכה יש אפקט דומה - חליבה מתמשכת תביא לאובדן ההנאה מגמירה, ולפעמים אף לכאבים בזקפה - ולמעיין ביטול המיניות האגורה באיבר.

אני לומדת כל הזמן (:
תודה על התגובה.
ס א ב
ס א ב • 19 בדצמ׳ 2010
בכוח המוח כתב/ה:
אני לומדת כל הזמן (:
תודה על התגובה.

קטונתי מללמד. כאן על אחת כמה וכמה.
אני בעיקר צמא ללמוד icon_wink.gif
קייסי
קייסי • 19 בדצמ׳ 2010
ס א ב כתב/ה:

אני ממש לא חושבת שיש לזה אפקט דומה. כשאני מניישת לא מעניין אותי להתיש את הנשלט שלי מינית עד לזרא, לחלוב אותו עד טיפת אונו האחרונה ולהמית את חשקיו כדי לזכות באיזו התמסרות סמרטוטית וכנועה. להיפך, אני רוצה למתוח את יצריו ותשוקתו עד קצה גבול היכולת, לתעתע, לענות, להשאיר אותו ער ומעורר. מנסיוני, אין זה פוגם בצייתנות ובכניעה שלו, היא פשוט מגיעה ממקום אחר, ואותי היא מגרה הרבה יותר. להכאיב אפשר גם בדרכים אחרות.
לא הייתי מנסחת את זה באופן גורף כמו בכוח, כי מגוון התחושות בעולם השליטה רחב ומגוון, וכרגיל באוקיינוס התחושות האינסופי הזה, כל אינטראקציה בין שני אנשים היא ייחודית וחד פעמית, ומאפשרת ווריאציות רבות, אבל גם הניוש שלי דומה לתיאורה. בעילה ממלאת לעומת פליטה מרוקנת, משיכת הגירוי והעצמתו לעומת דיכויו.
בכוח המוח​(שולטת)
לפני 13 שנים • 21 בדצמ׳ 2010

אם כבר..

בכוח המוח​(שולטת) • 21 בדצמ׳ 2010
אם כבר עולה פוסט שנושאו ניוש, אני אשמח לדעת:
למי מהנשלטים יש פנטזיות ניוש, מה יש בהן, איך הן התעוררו.
האם זה גם משפיל, או רק מגרה?
מהיכן מגיע הגירוי לדעתכם?

וזה לשולטות:
האם חשתם בשינוי אישיותי לאורך זמן, עקב ניוש?
ואם כן, איזה שינוי?

האם כלובון ואיסור גמירה יחד עם ניוש אפשר לכם לעצב את הנשלט שלכם ביתר קלות?

הוא הולך להנעל בקרוב, זו פנטזיה מאוד מגרה, אבל אני מניחה שהמציאות קצת שונה.
אני אשמח לטיפים icon_smile.gif
L איה
לפני 13 שנים • 21 בדצמ׳ 2010
L איה • 21 בדצמ׳ 2010
לפני יומים התאהבתי בניוש, עלם חמודות צעיר וונילי (עד לאותו היום) מצא דרך מקורית לבקש ממני סשן ניוש.
הוא ביקש צילומים עבור דמות שהוא בונה למופע הסטנד-אפ שלו.
אז שלחתי אותו למחמצי ששמח לשלוף לו מארגז תחפושות הפטיש חליפת חדרנית.
זו זכתה לשידרוג קומי עם גרביי חנבעץ, משקפיים מגה-חננים,
וכמובן תחתון ורוד שלא יכול לאסוף את החבילה במלואה... מברשת ניקוי האסלה שימשה לו כאביזר אופנתי, והוא צולם בפוזות של כוכבת פורנו
(עם אביזרי פטיש שלא בדיוק הלמו את הדרישה המקורית) תוך שהוא מזמר מתי כספי
ו'מסטלבט' על עצמו בטירוף.
הוא התגלגל על המיטה ואנחנו מצחוק.
הוא נפתח באופן שאי אפשר לתאר, שר, קיפץ, נענע את הישבן ללא הפסקה.
הכניסה לדמות איפשרה לו להיות בתעופות של ביזיון שגרם לנו להעריץ את האומץ והפתיחות שלו אבל בעיקר לצחוק כמו שלא צחקנו הרבה זמן.
תחת אצטלת הצילום הגנבנו סשן מדהים ואני נורא רוצה למצוא את הדרך לגרום לו לחזור על כך גם כשאין ממש תירוץ. הוא גוזל-(22) ודי מפחד לשוחח אפילו על הסטייה מהצילום אל הפטיש.(אבל, התקשר להודות שוב ושוב- על הצילום...) אשמח לעיצות.
כי הנוכחות מאוהבות.
בו . ובניוש.
ליבנת
Shimmy​(נשלט){Vents}
לפני 13 שנים • 22 בדצמ׳ 2010
Shimmy​(נשלט){Vents} • 22 בדצמ׳ 2010
שנים שהחזקתי עמדה אידאולגית מאוד כנגד ניוש, יצאתי חוצץ והעליתי טיעונים כבדי משקל ובעלי היבט מוסרי ואידאולוגי כאחד. הרגשתי צודק, ידעתי שאני צודק. .
לא רק שלא נמשכתי לזה, נגעלתי . כ"כ נגעלתי שאם היה סרטון בדסמי עם ניוש הייתי מוותר.
בכלל נגעלתי והחזקתי בהמון דיעות, היתה לי מחשבה מאוד ברורה ומוגדרת לגבי המון דברים, ידעתי בדיוק מה אני אוהב ומה ולא.
ואז למדתי את הקטע שהפך את הכל - זה לא עניין של מה שאתה אוהב אלא של מה שהיא אוהבת.
אתה אוהב משהו ? אולי הוא יהפוך לפרס.

ומאחר שאני מאוד לא אוהב ניוש אני הכי מתחרמן\ת ללבוש את מדי עבדותי לכבוד האלילה, כ"כ מתחרמן שאני מחפש כל היום בחנויות אקססוריז מה אקנה לפעם הבאה.
מתחרמן. אבל בצורה שונה. אולי קצת או בצצם הרבה כמו שכתבה "בכח המוח" , משהו חסר גבולות גורם לי להרגיש חרמן, אפילו חרמנית .
מה מחרמן? ההשפלה ויותר חמור : זה שאני מתחרמן ממה שאני לא אוהב לעשות מחרמן יותר, כ"כ מחרמן שכשאני משתחווה לפניה, ראשי על הרצפה, עיני מביטות אחורה על מדי עבדותי, נעלי העקב ושלל הצמידים שעלי אני משמיע רעשים בלתי נשלטים שרק הופכות את תחושת חוסר האונים לכבדה יותר ואותה למרוצה יותר. מה שהופך אותי למושפל וחרמן יותר... מעגל קסמים של הפוך על הפוך.

אין ספק שאיסור גמירה הוא כלי מופלא.
בחברת שפע עם מליון ערוצים , יו טיוב ופייסבוק כמו היום אנחנו מתרגשים פחות מתוכנית כמו הבית של פסטוק, בערוץ אחד היינו רואים גם את יעל דן בתצפית. שלא לדבר על מה שהיה קורה לנו בתחום צריכת סרטים בדסמים. סצנה כמו של ירח מר, או אפילו של האדי לאמר בשמשון ודלילה נצרבה לנו במוח.

פחות זה יותר, בהמון מקרים. לפני מספר שנים הייתי עבד של גבירה שבפעם הראשונה גמרתי לפני הזמן (להגנתי יאמר שלא הבנתי את זהי), במשך חודש עברתי סדנה מעצבת של Tease and denial . את הפעם ההיא הראשונה אחרי חודש לא אשכח לעולם.