בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הייתי רוצה להבין מה זה עושה לכן

מפית​(אחר)
לפני 6 שנים • 24 ביולי 2018

הייתי רוצה להבין מה זה עושה לכן

מפית​(אחר) • 24 ביולי 2018
לאחרונה נראה שכל הפוסטים מתעסקים רק בזה ... לא אחדש. כן כן, מדובר במניעה.
אני התחלתי להתעניין בנושא ובנגזרותיו (ויש לו נגזרות) אחרי כמה שנים של חיפוש, נדמה לי שזה קרה בעקבות פוסט פה.
היו כמה נשים שמנעו אותי, בהתחלה נשים שלא הכרתי, דרך פרופיל פייסבוק. זה הרגיש לי שזה עושה להן טוב. למישהי היה חשוב לדוגמא, לבדוק מהודו שלא גמרתי.
בהמשך עשתה את זה ידידה טובה, היא דאגה שאגע בעצמי אבל לא שאגמור. כלומר, דאגה שלא אגמור.
אני יודע מה זה עושה לי, כנראה לכולנו. זה מ ט ר י ף אותנו, אתה כל שניה בוואטסאפ או במסנג'ר לנסות לקבל יחס. אם היא שולחת אותך לכמה דקות לשירותים .... אתה טסססססס!!!
מאוחר יותר הייתה ידידה נוספת, היינו משוחחים שיחות סקס ארוכות, באחת הפעמים התוודיתי שזה משהו שאני מתחבר אליו. באותו הלילה היא לא הרשתה לי לגמור. בהמשך הפכנו לבני זוג, היא הייתה מסתובבת עם מפתח על הצוואר, שולחת תמונות שלה לבד או עם אנשים. אני לא הייתי נעול בכלובון אבל לא העזתי לגמור ללא רשותה.
באחת הפעמים שדיברנו על פרידה היא אמרה שגם אם ניפרד היא רוצה לשלוט בגמירה שלי. כשהחלטנו לחזור היא אמרה שאני יכול לשכוח מזה להרבה זמן. כשהיינו יחד היא הייתה מחזיקה לי את החבילה כסימולציה לכלובון. כמובן שהיא הודיעה לי שברגע שנעבור לגור יחד, היא תנעל אותי. אגב, היא לא הייתה בתחום השליטה בהתחלה. בסוף נפרדנו.
בת הזוג הנוכחית שלי גם יודעת על זה וגם אמרה לי כמה פעמים שאסור לי לגמור ללא רשותה. אבל אצלה אני לא מרגיש כמיהה לזה, היא עושה את זה כדי לרצות אותי, היא צריכה להבין שאני צאיך לרצות אותה.
הייתי שם הרבה כדי להבין את התחושה שלכן כשאנחנו מנועים ונעולים, אולי אני סתם מפנטז וזה לא שונה משום אספקט של שליטה.
אני יודע שאותי מהצד המנוע זה פשששששוווווטטטט הימם!
מה זה עושה לכן?
מקווה שהבאתי פן אחר לנושא המסעיר, אך די מדובר לאחרונה.
    התגובה האהובה בשרשור
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 24 ביולי 2018
איך נסכם את זה במשפט אחד?
"רעב הוא התבלין הטוב ביותר".
מפית​(אחר)

לגמרי ארכאנג'ל

לגמרי
פלייפול
פלייפול • 24 ביולי 2018
אבל השאלה שלך היתה מה זה עושה לשולטות, לא לנשלטים - מדוע הרעב של הנשלט הוא תבלין לשולטת...ובבן, אני לא שולטת, אבל נראה לי שזה קשור לשכרון-כח. בנוסף, זה מעמיק את חוסר הסימטריה: ככל שצד אחד 'רעב' יותר, הצד השני שבע יותר, ביחס אליו. תיאוריה כזאת יכולה להאיר פנים נוספות בהתנהגות האנושית, כמו מוטיבציה להתעשר יותר ויותר, או רצון של גברים לזיין כמה שיותר נשים - זה מאפשר להם להרגיש עליונים על פני גברים אחרים.
Gia X
Gia X • 24 ביולי 2018
במאקרו - זה מזין את היצר הסדיסטי שלי: נעים לי לדעת שבן זוגי/הפרטנר שלי מוכן לסבול כדי שאני אהנה מהידיעה שהוא סובל. (המנעות מגמירה=סוג של סבל).
ואילו במיקרו.... המממ זה מניע את היצר הסדיסטי שלי: מה יותר יפה ממראה של תקווה מתרסקת בעיני הקורבן/השוטף שלי, כשאני מחממת את הסיטואציה ובסוף מחליטה ש"לא, לא היום".
(יש מצב שאני סדיסטית)
icon_wink.gif
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 24 ביולי 2018
זה נותן תחושה שהשליטה בך היא מוחלטת. לכאורה פרט לכלובון כשהשולטת מחזיקה במפתח היחיד אין דרך לוודא שאתה לא גומר, והידיעה שאתה לא מעז לגמור למרות שאתה מגורה רצח היא ההוכחה הטובה ביותר לכך שאתה משועבד מנטלית כליל.
להתגבר על הדחף הכי מיידי וקל להשגה רק כי אסור לך, וואו. לא יודעת אם הייתי מסוגלת לעמוד בזה. מזל שאני לא נשלט.
מפית​(אחר)

לגמרי

Gia X כתב/ה:
במאקרו - זה מזין את היצר הסדיסטי שלי: נעים לי לדעת שבן זוגי/הפרטנר שלי מוכן לסבול כדי שאני אהנה מהידיעה שהוא סובל. (המנעות מגמירה=סוג של סבל).
ואילו במיקרו.... המממ זה מניע את היצר הסדיסטי שלי: מה יותר יפה ממראה של תקווה מתרסקת בעיני הקורבן/השוטף שלי, כשאני מחממת את הסיטואציה ובסוף מחליטה ש"לא, לא היום".
(יש מצב שאני סדיסטית)
icon_wink.gif

לגמרי סאדיסטית, כיף לקרוא את התגובה.
מפית​(אחר)

אני יכול להעיד על עצמי

Menta כתב/ה:
זה נותן תחושה שהשליטה בך היא מוחלטת. לכאורה פרט לכלובון כשהשולטת מחזיקה במפתח היחיד אין דרך לוודא שאתה לא גומר, והידיעה שאתה לא מעז לגמור למרות שאתה מגורה רצח היא ההוכחה הטובה ביותר לכך שאתה משועבד מנטלית כליל.
להתגבר על הדחף הכי מיידי וקל להשגה רק כי אסור לך, וואו. לא יודעת אם הייתי מסוגלת לעמוד בזה. מזל שאני לא נשלט.

שכשמדובר בשולטת, אתה לא מעיז לנגוע, כאילו שהיא בחדר. לא כל אשה מסוגלת להביא אותי למצב הזה לצערי (כתבתי על זה פעם פוסט בבלוג).
כשזה קורה, זה חיבור עוצמתי מטורף.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 24 ביולי 2018
אינני שולטת אבל הפוסט מעניין.

לדעתי הכל מתחיל ומסתיים ברצון לקבל עוד צומי. הצד השולט מקבל את הנישלט על מגש של כסף - מגורה, צמא, צריך שהצד השולט יתוודע לכמה שהוא מתמסר עבורו. אז השולט מקבל ככה המון יחס ושומע את כל המחשבות המלוכלכות והמתוסכלות של הנשלט. הוא גם הופך למושא מחשבתו של הנשלט לפני האורגזמה (איך קוראים לזה עם הפעמון והכלב, אוטוסוגסציה?). מהצד השני, מהניסיון שלי כשאתה מנוע הצד השולט לא ישאיר אותך סתם ככה צמא, הוא ידבר איתך המון וימשיך לשגע אותך ולהרעיף עליך יחס - אז גם אתה מקבל עוד יחס מהאדם האהוב עליך.

(עכשיו בלי קשר, לדעתי מניעת גמירה היא כלי מאוד מסוכן שיכול לגרום להישענות מנטלית טוטאלית כמעט בשולט. תמיד היו לי לבטים בקשר לאקט המהנה הזה (מההה אבל אמורים לסבול), אבל גם סתירות פנימיות בקשר אליו והאם אני באמת צריך את התלות הזו שפוגעת באדם שבי).
מפית​(אחר)
התכוונת להתניה פבלובית.
מעניין מה שכתבת, תודה.