צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תחושת השפלה- אובייקטיבי או סובייקטיבי

NATIM​(מתחלף)
לפני שנה • 26 במאי 2023

תחושת השפלה- אובייקטיבי או סובייקטיבי

NATIM​(מתחלף) • 26 במאי 2023
האם כשאתם נמצאים במקום "נמוך" מול השולטת אתם מרגישים מושפלים? או שעצם העובדה שאתם בדיוק איפה שאתם רוצים להיות קצת מטשטשת את העניין?
לצופה הניטרלי זה יהיה ברור מאליו שמדובר בסיטואציה משפילה, אבל כשנמצאים בתוך זה מרצון זה לא עובר טיפה אחרת?
ed
ed
לפני שנה • 26 במאי 2023
ed • 26 במאי 2023
ברור סובייקטיבי!!
להיות לרגליה לרצות אותה לשרת לציית
זה עדיין בין הגבולות המותר המוסכמים
שכאן יש המון רגש וחיבה
NATIM​(מתחלף)
לפני שנה • 26 במאי 2023
NATIM​(מתחלף) • 26 במאי 2023
ed כתב/ה:
ברור סובייקטיבי!!
להיות לרגליה לרצות אותה לשרת לציית
זה עדיין בין הגבולות המותר המוסכמים
שכאן יש המון רגש וחיבה

אחדד קצת, מדבר יותר על אלה שתחושת ההשפלה זה מה שהם מחפשים, איך היא יכולה להיות אותנטית כשהיא בתוך הגבולות של מה שהם מחפשים?
מבין מצב שבו מישהי שלא קשורה לעולם תעורר אי אלו רגשות אצל מישהו שהיא מתייחסת אליו בצורה מבזה לצורך העניין, אבל בפועל לרוב זה ישאר בגדר פנטזיה. כמובן שתמיד אפשר "להשליך" את זה על קשרים יותר מתאימים, אבל אז זה קצת מוציא מהעוקץ לא?
ghostרוח רפאים
לפני שנה • 26 במאי 2023
ghostרוח רפאים • 26 במאי 2023
השפלה , שטויות " הנשלט" בוחר להיות מושפל לכן לא הלכת לשולטת בת 80 או במשקל 150
הגשמת פנטזיה/תשוקה וזה " השפלה"
אולי אם תאכלו חרה זה השפלה
ScatNerd
לפני שנה • 26 במאי 2023
ScatNerd • 26 במאי 2023
שאלה מעניינת. מצד אחד אפשר לטעון שמי שנמצא במקום שהוא נמצא בו מרצון, לא יכול באמת להרגיש מושפל.
מצד שני, מזוכיסט בהגדרתו הוא אדם שנהנה מהרגשה של כאב (נפשי או פיזי). אז אני לא חושב שזה מה שקובע.
לפי דעתי מה שיותר חשוב זו הכוונה של הצד המשפיל, האם הוא/ היא באים עם כוונה אמיתית להשפיל, האם הם מראים את זה בהתנהגות שלהם.

וזה לא קשור לאכילת חרא או לא.. אכילת חרא יכולה להיות דבר לא משפיל, הייתי כבר במצבים דומים ולא הרגשתי מושפל. כי זה משהו שאני רציתי לעשות וגברת שולטת לא השפילה אותי מספיק בהתנהגות שלה.
למשל אצלי: אני אוהב שבחורות קוראות לי אפס, לוזר וכו'.. אבל הבעיה שרוב הזמן זה כ"כ מאולץ ומרגיש לא אמיתי.
כדי שמשהו ירגיש אמיתי, הוא צריך להיות אמיתי. ולכן כשבאים להשפיל מישהו צריך לרדת יותר לפרטים, להיכנס לו לנפש.. ממש כמו שעושים עם מישהו ששונאים באמת, שרוצים לגרום לו לקפוץ מהחלון מרוב השפלה.

צריך להוציא את זה מגבולות הפנטזיה אל המציאות. רק ככה זה ירגיש אמיתי.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 26 במאי 2023
קטלב​(מתחלף) • 26 במאי 2023
NATIM כתב/ה:

אחדד קצת, מדבר יותר על אלה שתחושת ההשפלה זה מה שהם מחפשים, איך היא יכולה להיות אותנטית כשהיא בתוך הגבולות של מה שהם מחפשים?

זה הרי המשחק הגדול בכל מה שקשור לקינק בריא - הכל בכאילו. שולט\ת לא יעשו משהו מחוץ לגבולות שנקבעו על ידי הנשלט\ת. לנשלט\ת יש את האפשרות לומר לא בכל רגע. להשתמש במילת הבטחון. שום דבר לא נעשה נגד רצונם של הנשלט\ת, ועדיין גם השולט\ת וגם הנשלט\ת נהנים מההתמסרות. למרות שזה משחק. למרות שזאת לא באמת כניעה מוחלטת.
Netrunner​(נשלט)
לפני שנה • 26 במאי 2023
Netrunner​(נשלט) • 26 במאי 2023
כשההשפלה היא מפתיעה ויצירתית היא חזקה ונעימה יותר. כשההשפלה היא לא סיבתית ולא מפורטת היא חלשה ולא חודרת.
כמובן שהכל נעים מאוד.
אליפסה​(שולטת)
לפני שנה • 27 במאי 2023
אליפסה​(שולטת) • 27 במאי 2023
מהניסיון שלי מה שפוגע בחווית ההשפלה זה לא שרוצים אותה. אלה ההרגשה שהיא לא אותנטית ושהיא מגיע ממקום של ריצוי.

בספקטרום הפטישים אני חושבת שההשפלה נמצאת בקצה היותר בעייתי. בקשר אוהב היא אולי יכולה להתקיים באופן נקודתי. אבל לרוב זה לא האופן שבו רוצים לחוות אדם נאהב.
האקסלי​(נשלט)
לפני שנה • 27 במאי 2023
האקסלי​(נשלט) • 27 במאי 2023
לא חוויתי את זה אבל אני מעדיף לחוות את זה דווקא מאדם אוהב.
בנוסף, מה שמדליק אותי בזה, יותר מהתחושה שלי, היא דווקא העובדה שהיא נהנית מזה.
אם, לדוגמה, הייתי נמצא במערכת יחסים, או בסטוץ, עם אחת שאומרת לי שהיא ניסתה פטישים שונים וזה לא עושה לה כלום, אבל היא מוכנה לעשות את זה בשביל בן זוג, לא הייתי יכול לעשות איתה סשן של שולטת/נשלט, כי לא משנה מה אני ארגיש, הידיעה שהיא לא מרגישה כלום תהרוס לי את החווייה. אני אהנה יותר אם אני לא ארגיש כלום ואדע שהיא מרגישה משהו.
GlamFetishDom​(שולט)
לפני שנה • 27 במאי 2023
GlamFetishDom​(שולט) • 27 במאי 2023
אני יכול להגיד רק דבר אחד (על אף שאני שולט) - כשאני נמצא עם הראש שלי בין הרגליים שלה וכל רצוני לענג אותה אוראלית, המחשבה אפילו לא עוברת בראשי...