צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גילויים נאותים

Menta​(שולטת)
לפני 6 חודשים • 9 בדצמ׳ 2023

גילויים נאותים

Menta​(שולטת) • 9 בדצמ׳ 2023
האם לפני שאתם נפגשים עם מישהו בפעם הראשונה אתם משתפים אותו במידע שיכול להרתיע אותו, בבחינת גילוי נאות?

זה יכול להיות פגם פיזי בולט, מצב משפחתי, או כל דבר אחר שיתגלה גם ככה אחרי פגישה או שתיים.

אם אתם לא משתפים, למה? סיבה אפשרית היא לקוות שאחרי שיכירו אתכם, המידע הזה כבר לא יגרום לפרטנר לדחות אתכם. שהם יראו מעבר לאצבעות החסרות, הזמינות המוגבלת, היכולת להיפגש רק בצימר, או מחלת המין שלכם. ווטאבר.

סיבה אחרת היא פחד מדחייה. פשוט לא מעזים להציף.

אני דוגלת בשקיפות. ודברים שאני חושבת שעלולים להוות בעייה או מכשול אני מציפה מתישהו לפני הפגישה הראשונה. לא בשיחה הראשונה או השנייה, אבל לפני הפגישה הראשונה. אם זה גורם לצד השני לוותר, לגיטימי.

מה שלא לגיטימי זה לגלות יבלות מרובות על איבר המין של הפרטנר ברגע האמת, כשהוא לא אומר על זה מילה.

באותה מידה לחכות עד אחרי הפגישה הראשונה כדי לגלות לי שאתה בן 18, נשוי או חולה איידס זה לא לגיטימי.

מה דעתכםן?
    התגובה האהובה בשרשור
BlueBear
BlueBear • 9 בדצמ׳ 2023
אני חושב שזה תלוי.
בסופו של דבר לדרך שבה מציגים את הדברים והתזמון יש השפעה על איך הצד השני מקבל את הדברים.
להסתיר מחלת מין עד רגע האמת או יותר גרוע, רק אחרי זה לא לחכות לזמן הנכון. זה פשוט שקר ובמקרה כזה לדעתי צריך להחשב כעבירה פלילית.
אבל לחשוף שאתה קטוע רגל/אצבע/משהו ברגע הנכון ולא כעובדה מהשיחה הראשונה נראה לי סביר.
הייתה תקופה שהייתי צריך לעזור לאמא שלי ועברתי לגור איתה. אני גם אחד שפחות מתחבר למשחקים, מניפולציות ובולשיט תמיד אמרתי את זה כבר בשיחה הראשונה או השניה.
לרוב זה לא עבר טוב בגרון וזה בסדר.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 9 בדצמ׳ 2023
מגלה שאני מאותגרת נפשית כדי שיבינו מה זה אישה חזקה ושאני לא צוחקת כשאני אומרת את זה.
כשהיה לי ווירוס פפילומה פשוט נמנעתי מסקס ומהיכרות בגלל ההלם ועוד זה נהפך לסרטני אז הההלם הוכפל..
אני מניחה שאם זה היה מגיע להיכרות זה היה יוצא הרבה לפני הפגישה הראשונה...
Master Bruce
Master Bruce • 9 בדצמ׳ 2023
מן הסתם אי אפשר בשיחות המוקדמות לעבור על הכל, ותמיד יכול להיות שיהיו דברים שלא יצופו בשיחה עד שנפגשים.
having said that
יש דברים שלדעתי צריך לציין אותם כמה שיותר מוקדם, כמו למשל העובדה שיש לי בת זוג או הגיל שלי. אין טעם לנסות להסתיר את זה, ועדיף שזה יהיה גלוי ועל השולחן, ושאם הבחורה לא מעוניינת, אין סיבה סתם למשוך את זה ולגרום לכאב לב מיותר מאוחר יותר.

מצד שלישי, גם קרה שהודעתי בפירוש מראש על מצב מערכת היחסים שלי, ואז אחרי זה בכל זאת במהלך הדייט הבחורה אמרה לי שהיא לא שמה לב לזה או לא הבינה את זה.
Menta​(שולטת)
Master Bruce כתב/ה:
מן הסתם אי אפשר בשיחות המוקדמות לעבור על הכל, ותמיד יכול להיות שיהיו דברים שלא יצופו בשיחה עד שנפגשים.
having said that
יש דברים שלדעתי צריך לציין אותם כמה שיותר מוקדם, כמו למשל העובדה שיש לי בת זוג או הגיל שלי. אין טעם לנסות להסתיר את זה, ועדיף שזה יהיה גלוי ועל השולחן, ושאם הבחורה לא מעוניינת, אין סיבה סתם למשוך את זה ולגרום לכאב לב מיותר מאוחר יותר.

מצד שלישי, גם קרה שהודעתי בפירוש מראש על מצב מערכת היחסים שלי, ואז אחרי זה בכל זאת במהלך הדייט הבחורה אמרה לי שהיא לא שמה לב לזה או לא הבינה את זה.

מבחינתי, מרגע שאמרתי, האחריות יורדת ממני ועוברת לצד השני.
אם אנשים בוחרים להתעלם או להדחיק משהו שכתוב לי בפרופיל או שעלה מספר פעמים בשיחה, זבש"ם.
Menta​(שולטת)
בלוסום כתב/ה:
מגלה שאני מאותגרת נפשית כדי שיבינו מה זה אישה חזקה ושאני לא צוחקת כשאני אומרת את זה.
כשהיה לי ווירוס פפילומה פשוט נמנעתי מסקס ומהיכרות בגלל ההלם ועוד זה נהפך לסרטני אז הההלם הוכפל..
אני מניחה שאם זה היה מגיע להיכרות זה היה יוצא הרבה לפני הפגישה הראשונה...

מקווה שהחלמת וזה מאחורייך. נשמע קשה מאד.
BlueBear
BlueBear • 9 בדצמ׳ 2023
Master Bruce כתב/ה:

אתה אחראי על מה שאתה אומר לא על מה הצד השני שומע
Master Bruce
Master Bruce • 9 בדצמ׳ 2023
Menta כתב/ה:
Master Bruce כתב/ה:
having said that

מבחינתי, מרגע שאמרתי, האחריות יורדת ממני ועוברת לצד השני.
אם אנשים בוחרים להתעלם או להדחיק משהו שכתוב לי בפרופיל או שעלה מספר פעמים בשיחה, זבש"ם.

מצד אחד, אני מבין אותך
מצד שני, אני לא באמת מאמין ב"זבשם". בסופו של דבר, חבל על הזמן וההשקעה הרגשית, אם זה בינכה וכה בכלל לא מתאים
love69{miz hyde}
love69{miz hyde} • 9 בדצמ׳ 2023
רצוי שכל ה"גלויים הנאותים"
יהיו בפרופיל
חשופים לכל.
Bluecollar​(שולטת)

יש דבר כזה שנקרא פרטיות

Bluecollar​(שולטת) • 9 בדצמ׳ 2023
love69 כתב/ה:
רצוי שכל ה"גלויים הנאותים"
יהיו בפרופיל
חשופים לכל.

לא כל אחד צריך לפתוח את ארון התרופות שלו בפני כולם.
אפשר בשיחה ראשונה לשים את זה על השולחן