בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נראה לכן שhomewreckית קיימת במציאות

adamL
לפני חודש • 8 במאי 2024

נראה לכן שhomewreckית קיימת במציאות

adamL • 8 במאי 2024
לפי דעתכן יש שולטות, שישמחו לקרוא לנשלט שלהן ולרוקן לו את הביצים כדי שהוא לא יוכל לשכב עם אשתו באותו ערב?
או בכללי סתם משחקי טיזינג ופיתויי, ככה שהיא בכוונה נהנת לשחק במישהו שאסור לו להיות איתה אבל היא מנצלת את החולשה שלו

מהנסיון המועט שלי באתר, נדמה שהרוב לא בקטע של נשואים\תפוסים. מה אתן חושבות?
הברון בכפכפים​(מתחלף)
לפני חודש • 8 במאי 2024
בלי קשר לבדסמ, אני מניח שכל מי שבוגד באשתו עם סינגלית משחק באש ועלול ליפול על מישהי קנאית אובססיבית שתעשה לו צרות כאלה.
זאלופון​(שולט)
לפני חודש • 8 במאי 2024
זאלופון​(שולט) • 8 במאי 2024
אני די בטוח שכבר המציאו גברים שיכולים לעשות סקס זמן לא רב אחרי שרוקנו את הביצים שלהם.
Bluecollar​(שולטת)
לפני חודש • 8 במאי 2024
Bluecollar​(שולטת) • 8 במאי 2024
flipflopbaron כתב/ה:
בלי קשר לבדסמ, אני מניח שכל מי שבוגד באשתו עם סינגלית משחק באש ועלול ליפול על מישהי קנאית אובססיבית שתעשה לו צרות כאלה.

קנאית אובססית
ברור שזה היא מטורפת ואין צד שני שעושה אביוז
Bluecollar​(שולטת)
לפני חודש • 8 במאי 2024
Bluecollar​(שולטת) • 8 במאי 2024
זאלופון כתב/ה:
אני די בטוח שכבר המציאו גברים שיכולים לעשות סקס זמן לא רב אחרי שרוקנו את הביצים שלהם.

נראה שזה מיומנות שכמה אנשים מכל גיל 35 רכשו עם הזמן
הברון בכפכפים​(מתחלף)
לפני חודש • 8 במאי 2024

למען האיזון הקדוש

Bluecollar כתב/ה:
flipflopbaron כתב/ה:

קנאית אובססית
ברור שזה היא מטורפת ואין צד שני שעושה אביוז

בלי קשר לבדסמ, אני מניח שכל מי שבוגדת בבן הזוג הרש מי שלה עם סינגל, משחקת באש ועלולה ליפול על מניאק אובססיבי שיעשה לה צרות.
Into​(נשלטת)
לפני חודש • 8 במאי 2024
Into​(נשלטת) • 8 במאי 2024
אתה רואה יותר מדי פורנו
Shay L
לפני חודש • 8 במאי 2024

Re: נראה לכן שhomewreckית קיימת במציאות

Shay L • 8 במאי 2024
קודם כל, בוא לא נוריד את האחריות על הבגידה מהבוגד.
כל אדם בוחר איפה להשקיע את האנרגיה המינית שלו, מתי, ועם מי. הבחירה להתרוקן ולא לתפקד בבית היא של הבוגד גרידא.
לא השולטת היא הhomewrecker בסיפור הזה, והפריזמה שדרכה אתה מציג אותו היא פתח לא נחוץ למיזוגניה.
ArchAngel​(שולטת)
לפני חודש • 8 במאי 2024
ArchAngel​(שולטת) • 8 במאי 2024
אני חושבת שהגיע הזמן שבכלוב לא ימהרו לשפוט בנחרצות קינקים פחות מוכרים.
זה בסה"כ משחק תפקידים בכאילו, עם גבולות, בהסכמה, ובהרבה לפעמים הצד הנשוי בכלל בקשר פתוח ואשתו תתפוצץ מצחוק אם יפנו אליה עם זה ברצינות כאילו שאין לה מושג מזה.

זאת סוג של פנטזיית סחיטה וחוסר אונים שכזו, ש"מתערבים" לך במשהו אינטימי, שעומדים כאילו לחשוף אותך בפני בן הזוג שלך.
מה שמגרה פה זה עיסוק בריגוש סביב כיבכול "האסור", שמוכר לנו היטב גם מקינקים אחרים בעולם השליטה.
אבל זה כמו ההבדל בין פנטזיית אונס לאונס באמת. הבדל של שמיים וארץ, כשזה נעשה בצורה שקולה ומכבדת את כל המעורבים.
כשזו בגידה והזנחה רגשית זה מה שזה, ואז זה לא מגיע עם כותרת קינקית.

זה שמחרמן מישהו לשמוע שאומרים לו "עכשיו לא תגמור יותר עם אשתך לעולם" או לשמוע שהוא "מאויים" אם לא יעשה ככה וככה אז "יגלו לה", לא אומר שהוא אשכרה מניח בצד את שיקול הדעת שלו, מוותר על אחריות אישית ולא יודע להפריד בין משחק תפקידים למציאות.

אנחנו כבר יודעים שמי אוהב לשמוע "אני הילדונת שלך" בסשן DDLG הוא לא פדופיל, ומי שאוהב לשמוע "אני הכלבה שלך" הוא לא זואופיל, אולי אפשר להחיל את ההיגיון הזה גם על מי שאוהב לשמוע משפטים ממשחקי תפקידים אחרים מבלי להניח עליו הנחות שאולי לא מאפיינות אותו בכלל?
הפנטזיה עצמה לא משנה ולא הופכת אף אחד לאדם לא מוסרי, מתעלל, רשע או מיזוגן.
מה שמשנה זה הביצוע, ושיהיה בטוח שפוי ובהסכמה. וכאן אפשר לגמרי להעמיד פנים, כמו שעושים במלא קינקים אחרים, שהסיבה היחידה שהם פחות שנויים במחלוקת היא רק כי הם יותר מדוברים.
    התגובה האהובה בשרשור