בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה בני 20 ומטה נמשכים לכלוב ?

Fuck You
לפני חודש • 16 במאי 2024

למה בני 20 ומטה נמשכים לכלוב ?

Fuck You • 16 במאי 2024
שואלת שאלה שבאמת מעניינת אותי ולא מתוך כוונה לזלזל בתחושות שלכם..
יחד עם זאת קצת מוזר לי לראות גל של צעירים בכלוב, איך ולמה בן אדם בן 18,19 … יכול לקרוא לעצמו ״שולט״
הרי בגיל הזה לא באמת עדיין מבינים מי אתה ומה אתה, אין ניסיון חיים, מעט בגרות והשכלה ( כמובן שאתם לא טיפשים) אבל בואו נודה באמת…
איך אתם מגיעים למסקנות שאתם ״שולטים״ וגם ראיתי ״שולטות״ בנות 20
אשמח לתשובה
וכמובן שזה נשאל באהבה בלבד 🩵
deepThinker
לפני חודש • 16 במאי 2024
deepThinker • 16 במאי 2024
יש פרומונים כאלה באוויר שכלובי מפזר
ArchAngel​(שולטת)
לפני חודש • 16 במאי 2024
ArchAngel​(שולטת) • 16 במאי 2024
אמנם אני כבר עוד מעט מתקרבת ל- 30, אבל אני כאן מגיל 18.
הייתי פה על תקן שולטת לא כי התיימרתי אלא כי נמשכתי (ועודני נמשכת) לזה מינית, ורציתי למצוא אנשים משלימים לי.
הרגשתי שאין לי מה לחפש בסביבה ונילית, שם לא המיניות שלי, המיניות שלי היא אחרת.
בקרב הונילים הייתי מוזרה, לא מסופקת מהם והם לא ממני, וזאת חווית זרות לא נעימה, שלא פעם גוררת כלפיך תגובות מאוד לא נעימות מונילים שמחליטים שאת חולת נפש.
נמאס לי להיות בארון הזה, רציתי פשוט להיות אני במרחב שיש בו גם אנשים בגיל שלי שמחפשים את המשלימה להם.
הנטייה הבדס"מית שלנו לא מופיעה יום אחד בהיר בגיל 40, היא לא מחכה שתהיה מבוסס עם תואר וילדים.
היא חלק מאיתנו, היא אצלנו מגיל צעיר, חלקנו זוכרים אותה מהילדות אפילו.
אז מבחינתי "שולטת" אומר מה הנטייה המינית שלי, על מה אני מפנטזת, איזו דינמיקה מינית אני מרגישה שטובה לי, זה לא איזה תואר אצולה יומרני.
האופי שלי, האדם שאני, הם משהו נפרד לגמרי. ההשכלה שרכשתי לא קשורה למה שאני אוהבת במיטה, עד עצם היום הזה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי מאי 16, 2024 9:18 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
    התגובה האהובה בשרשור
La Joker​(שולט)
לפני חודש • 16 במאי 2024
La Joker​(שולט) • 16 במאי 2024
אני מגיל 16 עסקתי בשליטה,
לא הכרתי את עולם הבדסמ, ולא צפיתי בפורנו בנושא.
פשוט מאוד התחברתי לעניין וחשבתי שאני מוזר כי לא הכרתי אנשים בגילי שאוהבים את אותם הדברים המיניים שאני אוהב.
בכל מקרה באותה התקופה לא הכרתי את הכלוב.
הוא​(שולט)
לפני חודש • 16 במאי 2024
הוא​(שולט) • 16 במאי 2024
יש אנשים צעירים שיודעים בודאות שזה חלק מהזהות שלהם
שלגי
לפני חודש • 16 במאי 2024
שלגי • 16 במאי 2024
ArchAngel כתב/ה:
אמנם אני כבר עוד מעט מתקרבת ל- 30, אבל אני כאן מגיל 18.
הייתי פה על תקן שולטת לא כי התיימרתי אלא כי נמשכתי (ועודני נמשכת) לזה מינית, ורציתי למצוא אנשים משלימים לי.
הרגשתי שאין לי מה לחפש בסביבה ונילית, שם לא המיניות שלי, המיניות שלי היא אחרת.
בקרב הונילים הייתי מוזרה, לא מסופקת מהם והם לא ממני, וזאת חווית זרות לא נעימה, שלא פעם גוררת כלפיך תגובות מאוד לא נעימות מונילים שמחליטים שאת חולת נפש.
נמאס לי להיות בארון הזה, רציתי פשוט להיות אני במרחב שיש בו גם אנשים בגיל שלי שמחפשים את המשלימה להם.
הנטייה הבדס"מית שלנו לא מופיעה יום אחד בהיר בגיל 40, היא לא מחכה שתהיה מבוסס עם תואר וילדים.
היא חלק מאיתנו, היא אצלנו מגיל צעיר, חלקנו זוכרים אותה מהילדות אפילו.
אז מבחינתי "שולטת" אומר מה הנטייה המינית שלי, על מה אני מפנטזת, איזו דינמיקה מינית אני מרגישה שטובה לי, זה לא איזה תואר אצולה יומרני.
האופי שלי, האדם שאני, הם משהו נפרד לגמרי. ההשכלה שרכשתי לא קשורה למה שאני אוהבת במיטה, עד עצם היום הזה.

מה שהיא אמרה...
(למרות שאני בכלל זקנה)
Into​(נשלטת)
לפני חודש • 16 במאי 2024
Into​(נשלטת) • 16 במאי 2024
הזנחה הורית
Fuck You
לפני חודש • 16 במאי 2024
Fuck You • 16 במאי 2024
itchyqouteg כתב/ה:
למה בני 18 רוצים לעשות סקס?

אם יש לך בעיה בהבנת הנקרא-🤷🏻‍♀️