צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלט או מתחלף (רצוי לתושבה של נשלטים ומתחלפים יחד)

Fuck You
לפני שבועיים • 9 ביוני 2024

נשלט או מתחלף (רצוי לתושבה של נשלטים ומתחלפים יחד)

Fuck You • 9 ביוני 2024
מעלה שאלה בעקבות ויכוח עם חברה..
אינני מספיק בקיעה בנושא ואשמח לתשובות 🤪

מצב היפותטי

גבר דומיננטי , שלא צריך להגיד לו מה לעשות והוא יוזם, ויחד עם זאת הוא גם מעריץ את האישה, מחזר אחריה, נותן חום ואהבה וכמובן מרצה אותה ..

זה נשלט או מתחלף?

לדעתי נשלט לא רוצה להיות דומיננטי ולכן יש לו רצון לאישה דומיננטית ( כמובן שיש מצב שאני טועה אבל ככה נראה לי), לכן אפריורי ז. לא יכול להיות גבר נשלט אלא מתחלף ….
חברה טוענת זה ההפך…

מי עושה לנו בוררות?

נ.ב. הפוסט נכתב עם כוונות טובות, ללא רוע, ומטרה לבקר או לשפוט מישהו 🙏🩵
MedicaI
MedicaI • 9 ביוני 2024
באופן כללי, בטבע שלי, אני אדם מאוד דומיננטי, וכן, אני דומיננטי גם עם דומינות. אני יוזם, מציע, מבקש, מעלה רעיונות, ואף מדבר בטונים גבוהים ובקול עבה. הדומיננטיות שלי ניכרת.
למרות זאת, כשאני נשלט תחת דומינה, אז אני משחק את המשחק ונותן לה להוביל, כשאנחנו בסשן (וגם מחוץ למשחק היא שולטת, למרות שאני גם דומיננטי, אצלי זה מסתדר)
אני מגדיר את עצמי כנשלט.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 9 ביוני 2024
הוא לא חבשי הוא סודני
Fuck You
Fuck You • 9 ביוני 2024
MedicaI כתב/ה:
באופן כללי, בטבע שלי, אני אדם מאוד דומיננטי, וכן, אני דומיננטי גם עם דומינות. אני יוזם, מציע, מבקש, מעלה רעיונות, ואף מדבר בטונים גבוהים ובקול עבה. הדומיננטיות שלי ניכרת.
למרות זאת, כשאני נשלט תחת דומינה, אז אני משחק את המשחק ונותן לה להוביל, כשאנחנו בסשן (וגם מחוץ למשחק היא שולטת, למרות שאני גם דומיננטי, אצלי זה מסתדר)
אני מגדיר את עצמי כנשלט.

תודה על התשובה

אבל השאלה כאשר אתה תחת דומינה- אתה לא דומיננטי?
MedicaI
MedicaI • 9 ביוני 2024
Silencewoman כתב/ה:
MedicaI כתב/ה:
אני מגדיר את עצמי כנשלט.

תודה על התשובה

כאשר אני תחת דומינה, אני משחרר את השליטה לידייה, ונותן לה להוביל באופן מוחלט. אם קשה לה לשלוט באופן מלא, אז אעזור לה קצת. אבל בשורה התחתונה - בסשנים אינני דומיננטי כלל, פאסיבי לחלוטין.
Fuck You
Fuck You • 9 ביוני 2024
MedicaI כתב/ה:
Silencewoman כתב/ה:
MedicaI כתב/ה:
אני מגדיר את עצמי כנשלט.

תודה על התשובה

כאשר אני תחת דומינה, אני משחרר את השליטה לידייה, ונותן לה להוביל באופן מוחלט. אם קשה לה לשלוט באופן מלא, אז אעזור לה קצת. אבל בשורה התחתונה - בסשנים אינני דומיננטי כלל, פאסיבי לחלוטין.

הבנתי….
KINKI OZZY​(מתחלף)
KINKI OZZY​(מתחלף) • 9 ביוני 2024
דיי תיארת אותי, אבל עם שולטת אנסה להיות כמה שפחות אקטיבי ואתן לה להוביל, (עדיין עובד ולומד על עצמי בקטע הזה)
masoul

Re: נשלט או מתחלף (רצוי לתושבה של נשלטים ומתחלפים יחד)

masoul • 9 ביוני 2024
Silencewoman כתב/ה:

גבר דומיננטי , שלא צריך להגיד לו מה לעשות והוא יוזם, ויחד עם זאת הוא גם מעריץ את האישה, מחזר אחריה, נותן חום ואהבה וכמובן מרצה אותה ..

זה נשלט או מתחלף?

🙏🩵

תגידי, יש מצב, השם ירחם ישמור ויציל, שזה פשוט גבר ונילי? יכול להיות כזה דבר?

אני יודע שזה מאד מאד נדיר, אבל פעם קראתי איפה שהוא שיש דבר כזה, גברים ונשים ונילים, יתכן שנתקלתם בגבר ונילי?
גבר ונילי, שזה שהוא דומיננטי לא עושה אותו שולט, וזה שהוא אוהב נשים ואדם חם ומחזר ואוהב לא עושה אותו נשלט?
פשוט ונילי.
יתכן כדבר הזה?
Fuck You

Re: נשלט או מתחלף (רצוי לתושבה של נשלטים ומתחלפים יחד)

Fuck You • 9 ביוני 2024
masoul כתב/ה:
Silencewoman כתב/ה:

זה נשלט או מתחלף?

🙏🩵

תגידי, יש מצב, השם ירחם ישמור ויציל, שזה פשוט גבר ונילי? יכול להיות כזה דבר?

אני יודע שזה מאד מאד נדיר, אבל פעם קראתי איפה שהוא שיש דבר כזה, גברים ונשים ונילים, יתכן שנתקלתם בגבר ונילי?
גבר ונילי, שזה שהוא דומיננטי לא עושה אותו שולט, וזה שהוא אוהב נשים ואדם חם ומחזר ואוהב לא עושה אותו נשלט?
פשוט ונילי.
יתכן כדבר הזה?

לא נתקלנו באף אחד.
דברתי על מצב היפותטי
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 9 ביוני 2024
זאת נטייה מינית.
רוצה להישלט - נשלט.
רוצה להישלט ולשלוט - מתחלף.
    התגובה האהובה בשרשור