סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוסר אונים

מפית​(אחר)
לפני 3 חודשים • 18 ביוני 2024

חוסר אונים

מפית​(אחר) • 18 ביוני 2024
קרה לי כבר עם שתי נשים שאמרו שהן נהנות לראות אותי חסר אונים. הראשונה הביאה אותי למצב הזה (יותר מפעם אחת) וכשניתחנו לאחור ממה היא נהנתה היא פשוט ענתה: אני אוהבת לראות אותך חסר אונים.

עם השניה דיברתי על הסטוריה עם מישהי אחרת שהביאה אותי למקום מאוד לא נוח ולא נעים. דווקא התיאור הזה שלא היה נעים לי גרם לה לומר לי שהיא הייתה רוצה לשלוט בי מכיוון שהרגישה שאני חסר אונים.

אני יכול לחשוב שאולי זה יכול להתכתב עם משהו כמו Mommy Dom שבו השולטת היא אימהית והיא מגוננת על הנשלט אבל גם מחנכת אותו ומענישה במקרה הצורך.

מה דעתכם/ן?
נימרייה​(שולטת)
נימרייה​(שולטת) • 18 ביוני 2024
רואה 0 קשר בין mommy dom וחוסר אונים. אפשר לשלב אותם אבל הם שונים, וניתן לקיים כל אחד בנפרד.
חוסר אונים של הנשלט עבורי זה עוד רמה של התמסרות שלו, המסירה של החופש שלו לנוע (תלוי במידת החוסר אונים כמובן). חוסר אונים יכול להתבטא לא רק במגבלה פיזית כמובן אבל זו הדוגמא הכי נפוצה.
    התגובה האהובה בשרשור
masoul
masoul • 18 ביוני 2024
נימרייה כתב/ה:

חוסר אונים של הנשלט עבורי זה עוד רמה של התמסרות שלו, המסירה של החופש שלו לנוע (תלוי במידת החוסר אונים כמובן). חוסר אונים יכול להתבטא לא רק במגבלה פיזית כמובן אבל זו הדוגמא הכי נפוצה.

חיפשתי מה להוסיף על ההודעה הזו, ולא מצאתי.

אולי רק תוספת קטנה של סבל,
של פרוש חוסר אונים כסבל, ויש או יכול להיות סבל בחוסר אונים.
כך שסדיסטית שנהנית מהסבל של הנשלט שלה תהנה גם מהחוסר אונים שלו, מאותו המקום.
נימרייה​(שולטת)
masoul כתב/ה:
נימרייה כתב/ה:
רואה 0 קשר בין mommy dom וחוסר אונים. אפשר לשלב אותם אבל הם שונים, וניתן לקיים כל אחד בנפרד.

סבל לא שווה עבורי חוסר אונים, כן אפשר להפוך חוסר אונים לסבל, כמו שחוסר אונים לפעמים מסב עונג, או דווקא הופך למקום בטוח. סך הכל זה עוד מצב בו הנשלט יכול להיות שרוי ועליו מתווספים אלמנטים ותחושות.
כסדיסטית אני נהנת מחוסר אונים של הנשלט אבל לא בהכרך כמו שאני נהנת מהסבל שלו. סבל זו הקרבה והוא מרגש את " הצד הסדיסטי" שבי. חוסר אונים בגלל שהוא לפעמים מענג לא מתקשר אצלי לסדיזם אלה הצד "השולט" שבי נהנה ממנו ומההתמסרוצ והכניעה של הנשלט. אולי זה נשמע מוזר להסביר, אבל שוב לא הייתי מערבבת את המושגים האלו.
masoul
masoul • 18 ביוני 2024
נימרייה כתב/ה:
masoul כתב/ה:
נימרייה כתב/ה:

סבל לא שווה עבורי חוסר אונים, כן אפשר להפוך חוסר אונים לסבל, כמו שחוסר אונים לפעמים מסב עונג, או דווקא הופך למקום בטוח. סך הכל זה עוד מצב בו הנשלט יכול להיות שרוי ועליו מתווספים אלמנטים ותחושות.
כסדיסטית אני נהנת מחוסר אונים של הנשלט אבל לא בהכרך כמו שאני נהנת מהסבל שלו. סבל זו הקרבה והוא מרגש את " הצד הסדיסטי" שבי. חוסר אונים בגלל שהוא לפעמים מענג לא מתקשר אצלי לסדיזם אלה הצד "השולט" שבי נהנה ממנו ומההתמסרוצ והכניעה של הנשלט. אולי זה נשמע מוזר להסביר, אבל שוב לא הייתי מערבבת את המושגים האלו.

את כותבת :
"כסדיסטית אני נהנת מחוסר אונים של הנשלט אבל לא בהכרך כמו שאני נהנת מהסבל שלו. סבל זו הקרבה והוא מרגש את " הצד הסדיסטי" שבי."

מהנסיון שלי, החוסר אונים כן מרגש את השולטת כמו סבל. מאותם מקומות ומאותם איזורים לערך.

אולי הנסיון שלי ששונה משלך נובע מכך שהחוסר אונים לא מהנה ולא מענג אותי אלא גורם לי לסבל, ולכן ההנאה
של השולטות שאני מכיר היא כמו הנאה שלהן מסבל.

בכל מקרה את מחדדת את דברים, ועושה אותם בהירים וברורים מאד, וזה נפלא.
נימרייה​(שולטת)
masoul כתב/ה:
נימרייה כתב/ה:
masoul כתב/ה:
נימרייה כתב/ה:

את כותבת :
"כסדיסטית אני נהנת מחוסר אונים של הנשלט אבל לא בהכרך כמו שאני נהנת מהסבל שלו. סבל זו הקרבה והוא מרגש את " הצד הסדיסטי" שבי."

מהנסיון שלי, החוסר אונים כן מרגש את השולטת כמו סבל. מאותם מקומות ומאותם איזורים לערך.

אולי הנסיון שלי ששונה משלך נובע מכך שהחוסר אונים לא מהנה ולא מענג אותי אלא גורם לי לסבל, ולכן ההנאה
של השולטות שאני מכיר היא כמו הנאה שלהן מסבל.

בכל מקרה את מחדדת את דברים, ועושה אותם בהירים וברורים מאד, וזה נפלא.

כמובן שאני רק אומרת את דעתי, שליטה באה בהמון צורות ואנשים שונים חווים אותה שונה
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 18 ביוני 2024
ממי דום וחוסר אונים יכולים להתכתב, כפי שהרבה דברים מתחברים להם ומתכתבים זה עם זה בעולמנו הפנימי.

אבל אלו דברים שונים.

אני מתחברת מאוד לחוסר אונים כי אני אוהבת כוח, ואוהבת להרגיש שמי שמולי חלש. אני לא חייבת לממש את חוסר האונים הזה ולעולל לו משהו סאדיסטי. לפעמים זה מספיק לי פשוט להרגיש שהוא חסר אונים. לפעמים זה אפילו מוציא ממני דאגה ואמהות.
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 18 ביוני 2024
חוסר אונים מבחירה הוא השליטה המוחלטת.
זה בדיוק מה שאהבתי במיטת ואקום, עד כדי כך שרכשתי אחת.
ונשלטת שנכנסת מרצונה החופשי לתוך המתקן הזה, מתמקמת בסבלנות, מחכה שהאויר יוצא בהדרגה החוצה העזרת השואב הביתי,
ושתי הממברנות נצמדות אחת לשניה. קש קטן בפה הוא הדרך היחידה לנשום והלחץ עוטף אותה 360 מעלות.
ואז המסע רק מתחיל.
חוסר אונים הוא דבר יפה מאוד
Into​(נשלטת)
לפני 3 חודשים • 19 ביוני 2024
Into​(נשלטת) • 19 ביוני 2024
לא תודה
מפית​(אחר)
לפני 3 חודשים • 19 ביוני 2024
מפית​(אחר) • 19 ביוני 2024
אבל האם חוסר אונים יכול להוות טריגר, שתי בנות הזוג לא חשבו על עצמן כשולטות מעולם, אבל כשחוסר האונים צף, הן כן טורגטו.