לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

היכרויות באתר- עצות איך לעשות זאת בבטיחות

ענני בראשית{התגשמתי}
לפני חודש • 17 ביולי 2024

היכרויות באתר- עצות איך לעשות זאת בבטיחות

ענני בראשית{התגשמתי} • 17 ביולי 2024
בס"ד
צ'מעו אינלי ניסיון כזה עשיר בהיכרויות דרך האתר, כי את רוב שהותי בו ביליתי בעיסוקים אחרים.
אבל אני יודעת שלכן בוודאות יש נסיון עשיר.

בואו תשטחו בפניי ובני יתר יושבות האתר המהולל הלזה, מהם:
1. הצעדים שאתן מבצעות בעת ההיכרות הראשונית
2. הדגשים שאתן מתייחסות אליהם (דגלים ירוקים, דגלים אדומים, דגלים וורודים, סתם דגלים, שאלות שאתן שואלות או נושאים שמתמקדות בהם)
3. כל דבר שנדמה לכן כרלוונטי.
4. האם אתן נוהגות/ לא נוהגות לבקש ממליצה משותפת או משהו כזה? נניח לדבר עם איזו אקסית ווטאבר?

מברכת אתכן בבריאות, הגנה, ביטחון, פרנסה טובה, וזוגיות מיטיבה לנצחחחחחחחחחחח
ענני בראשית{התגשמתי}
בואו תהיו רבי יהודה ותעשו בי סימנים, רק במקום דצך עדש באחב תנו לי את הטיפים שאתן חושבות שהכי מוצלחים
Kitty frank
Kitty frank • 17 ביולי 2024
אחד הטיפים הכי חשובים שאני מנסה להזכיר לעצמי שוב ושוב- תאמיני למה שאנשים מספרים על עצמם.
הוא מספר שהוא רעיל, מתוסבך, שטחי, ילדי, מאוהב באקסית, נשוי, לא בטוח מה הוא מחפש, חושב ש"ילדים, חיות ופציעות פיזיות קשות" אלו גבולות מספיקים
תאמינילו!
אל תעשי מה שמוח נשי לפעמים עושה (מודה באשמה) "אוייי איזה חמוד הוא מודע לעצמו (אני אשנה אותו\הוא ישתנה עבורי מוהאהאהא)"
אם יש לו רק פורנו בבלוג, הוא כנראה מחפש רק סקס. אם הוא לא כותב כלום, כנראה אין לו מה להגיד. אם הוא לא עונה לך באופן רציף, כנראה הוא לא מאוד בקטע.

באלף אלפי הבדלות!!! אבל מה שעוזר לי לחרוט את העניין בלב- אם רק היינו מאמינים לחמאס שהם מתכוונים למה שהם אומרים הרבה מאוד סבל היה נחסך.
    התגובה האהובה בשרשור
ג'וני
ג'וני • 17 ביולי 2024
היי רגע אבל הבלוג שלך מלא בפורנו 🤔
Kitty frank
Kitty frank • 17 ביולי 2024
ג'וני כתב/ה:
היי רגע אבל הבלוג שלך מלא בפורנו 🤔

ואין לי אף כוונה להכיר פה את בעלי.
barnacle​(שולט)
barnacle​(שולט) • 17 ביולי 2024
בפראפרזה על מה שקיטי כתבה, אבל בהפוכה:
1) הטיפ הראשון להכרויות בכלוב (או בכל אתר קינק אחר): אל תאמיני למה שאנשים מספרים על עצמם. אל תאמיני למילה שיוצאת להם מהפה. לא בהתחלה. אמון זה משהו שהצד השני צריך להרוויח. הנחת המוצא צריכה להיות שנפלת על פסיכופת/ית שמתכננ/ת לעשות אותך על המנגל אצלו/אצלה במרתף.
יש לגישה הזו שני יתרונות.
א. מנקודת-המוצא הזו, 99.9% מהאנשים יפתיעו אותך לטובה. כי אין כל-כך הרבה פסיכופתים מהסוג הזה בסביבה.
ב. ואת אלה שיש כנראה תצליחי לזהות, בגלל חוסר-האמון הבסיסי שתתני בהם.

2) הטיפ השני להכרויות בכלוב (או בכל אתר קינק אחר): להתקדם כמו קיפודים. לאט לאט לאט. זמן מאפשר הכרות אמיתית. התקדמות מהירה תביא ב99.9% מהמקרים לאכזבות.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 17 ביולי 2024
לא לחרוג מהגבולות שלך.

את יודעת למה שמת אותם. את יודעת למה הם נקבעו - ואת זו שתשלמי את המחיר אם החלטת להחריג.
Master Bruce
Master Bruce • 17 ביולי 2024
Kitty frank כתב/ה:
באלף אלפי הבדלות!!! אבל מה שעוזר לי לחרוט את העניין בלב- אם רק היינו מאמינים לחמאס שהם מתכוונים למה שהם אומרים הרבה מאוד סבל היה נחסך.

ואם רק היינו מאמינים לכמה פוליטיקאים שאמרו בצורה מוצהרת שמבחינתם חמאס הוא נכס...
ענני בראשית{התגשמתי}
Kitty frank כתב/ה:
אחד הטיפים הכי חשובים שאני מנסה להזכיר לעצמי שוב ושוב- תאמיני למה שאנשים מספרים על עצמם.
הוא מספר שהוא רעיל, מתוסבך, שטחי, ילדי, מאוהב באקסית, נשוי, לא בטוח מה הוא מחפש, חושב ש"ילדים, חיות ופציעות פיזיות קשות" אלו גבולות מספיקים
תאמינילו!
אל תעשי מה שמוח נשי לפעמים עושה (מודה באשמה) "אוייי איזה חמוד הוא מודע לעצמו (אני אשנה אותו\הוא ישתנה עבורי מוהאהאהא)"
אם יש לו רק פורנו בבלוג, הוא כנראה מחפש רק סקס. אם הוא לא כותב כלום, כנראה אין לו מה להגיד. אם הוא לא עונה לך באופן רציף, כנראה הוא לא מאוד בקטע.

מרימה לך בקצרה:

נשים רואות פוטנציאלים, אבל גברים הם לא הילד שהן נוהות שימלא את רחמן, אז צריך להפסיק עם הקונספט.
Darkon​(אחר)
Darkon​(אחר) • 17 ביולי 2024
טיפ להכרות בכלוב? אל!
מלא שבורים שבורות פה 😜
שמעתי שבאמבל חם🐝