לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכלה

Bluecollar​(שולטת)
לפני חודש • 21 ביולי 2024

הכלה

Bluecollar​(שולטת) • 21 ביולי 2024
הפוסט הזה עורר בי מחשבה. אולי היא צודקת, אולי אני תקועה יוצתר מדי בתפיסה הוונילית של שוויון במערכת יחסים.
לעתים אני מרגישה שבמקום שבו נתתי מקום לצרכים של הנשלט הוא ברח לאחרת שלא הביעה התחשבות. כזו שהשאירה לו קערת מים מחוץ לבית אחרי שקנה לה מגש סושי
חוץ מהמניפסט שלה ושלי.
אמשח לדיון ומחשבה ונקודות מבט
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=177069&postid=1585430
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 21 ביולי 2024
אני התחתנתי עם נשלט שהתנהלתי ועודני מתנהלת איתו בשיוויוניות, לפניו היה לי אקס שנתיים, ועוד אקס של שלוש שנים, ועוד מלא קשרים משמעותיים (כל המוזכרים היו בדס"מיים, כמובן. לא יוצאת עם ונילים בכלל) שהתבססו על זה ששנינו בני אדם בסופו של יום לא משנה מה הקינקים שמחרמנים אותנו.

אני תמיד מנהלת שיחות בגובה העיניים, הגישה שלי די חברותית, ורחמנא ליצלן גם אוהבת לפנק כשזה מתאים. זה פשוט מי שאני.

דווקא בתחילת דרכי כשחשבתי כמו שנכתב בפוסט המקורי בבלוג, שום קשר לא החזיק אצלי לאורך זמן,
כי קשרים רציניים לא יכולים להתבסס על קינק לבדו, על ריגוש לבדו.
על להיות דמות של איזו שולטת נצלנית שאין לה שום צרכים מלבד להתאכזר ושום כישורים חברתיים מלבד לראות את עצמה, או על נשלט אפס בלי שום צרכים או אישיות מלבד לחוות השפלות כל היום כל הזמן.

הבעיה היא שהרבה נשים מבלבלות שיוויון או נחמדות עם ויתור על הצבת גבולות, מוצאות את עצמן מרצות תמידית את הצד השני ומצפות לקריאת מחשבות מצידו במקום לתקשר (בלי קשר להאם הגבר שולט, נשלט או ונילי)
וזה גורר זלזול בהן, כי אם את לא סופרת עצמך- למה שמישהו אחר יעשה את זה?
זה עניין של איזון, אף קיצון לא עובד באמת.

מערכת יחסים בריאה שעובדת דורשת השקעה הדדית.
ומערכת יחסים לא בריאה שבה נשאר נשלט שכל כך מזלזל בעצמו ומבטל את עצמו, ששונא את עצמו וחושב שזה היחס שהוא שווה, זה באמת הגבר לאחל לעצמך? זה לא בודד?
זה שאחד כזה נשאר איתך זה לא הישג, זה די התבוססות ברעל. מבחינתי, לפחות.
והרי ברגע שיקח את עצמו בידיים וילך לטיפול, ויפתח ולו מעט ערך עצמי, הקשר איתה יהיה הראשון שהוא ינתק.
כמה קשרים כאלו עם סמרטוט הובילו להקמת משפחה? או לפחות לזה שהוא מציג אותך בפני המשפחה שלו והחברים ולא מתבייש בך ומשאיר את זה בין 4 קירות?
זה תמיד כמו התמכרות חולנית כזו שיש להם עד שהם מתגברים עליה, ובסוף רוכשים כישורים לבנות קשר בריא עם מישהי שיווינית.
    התגובה האהובה בשרשור
הברון בכפכפים{זהרורים}
קראתי את המקור בבוקר.
בחרתי לא להגיב לה.

אותך אני מכבד ואשתתף בדיון.

1. מעולם לא נתקלתי בטקסט כלכך קיצוני כאן בכלוב ואני חש שיש פה איזה שהוא אלמנט של הטרלה.

2. שולט שהיה כותב ככה היה זוכה למטר של קללות וקיטונות של בוז.

3. בסופו של יום, כולנו, שולטים שולטות נשלטים נשלטות שואפים לקשר משמעותי אחד לפחות.
כל עוד אין לנו את זה אנחנו נמשיך לחפש את היציבות.

אני מאמין שאף נשלט, טוטלי ככל שיהיה לא יהיה מוכן לספוג יחס כזה חד צדדי לאורך שנים.

בהנחה שהכותבת לא נמצאת במערכת יחסים משמעותית.

ואם אכן הכותבת היא לא טרול והיא באמת מאמינה בגישה שהיא מציגה, בסופו של דבר היא תמצא שיגמר לה מאגר הנשלטים ותשאר רק בדידות.
Bluecollar​(שולטת)
לפעמים אני מרגישה שיותר מדי חופש לנשלטים לא גורם להם להעריך אותי יותר או להתמסר יותר.
בסופו של דבר כפי שהיא אומרת זה בדסמ ולא וניל ואת צריכה להיות מובילה והצרכים שלך מובילים ויש היררכייה, ביחסים ונילים יש שוויון אבל בסופו של דבר היחסים מבוססים על מסירת הכוח, הכניעה וההתמסרות.

אני עוד מסרבת לראות את עצמי כמו שארצ'י הציגה כזו שמזלזלים בה כי היא נותנת חופש, הכלה וקבלה... למרות שלפעמים אני שואלת את עצמי.
גם לאור שיחות עם אותם נשלטים מופנמים שלא שואפים לקיצון שמספרים איך עמוד השדרה שלהם נמס לאור פקודה קרה של אחרת שלא חושבת עליהם
Bluecollar​(שולטת)
פרלין כתב/ה:
זה קצת תלוי במה שאת מחפשת, לא?

מי שמחפש זוגיות לא באמת ילך על כזה.

יש לי הרגשה שגם מי שמחפשת נשלט קבוע...
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 21 ביולי 2024
Bluecollar כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
זה קצת תלוי במה שאת מחפשת, לא?

מי שמחפש זוגיות לא באמת ילך על כזה.

יש לי הרגשה שגם מי שמחפשת נשלט קבוע...

וזה גם עניין של אופי. זה בכלל סוג של שליטה שהיה יכול להתאים לך? מה זה משנה מה הם רוצים? מה את רוצה?
bigdawg​(נשלט)
bigdawg​(נשלט) • 21 ביולי 2024
מה שמחרמן, והמציאות זה דברים שונים.
מה שעושים במערכת יחסים מלאה, ופגישות ל"סשנים" פעם בשבוע, שבועיים, זה דברים שונים.
ברור לי שיש גברים שמוכנים לקבל יחס כזה, ואולי אפילו כאלה שזה מה שהם רוצים. אז באמת למה שלא תנצל את זה לטובתה כמו שהם מנצלים את זה כדי להעמיד את הזין הקטן שלהם?
אני בטוח שגם לה יש קריטריונים שונים לעבדים לניצול, ולבן זוג נשלט.
בסופו של דבר אף אחת לא רוצה בן זוג סמרטוט, גם כשהוא נשלט שלה.
עם דגש על "נשלט שלה", ולא של כל אישה עם כוס, ולפעמים גם עם זין.
הברון בכפכפים{זהרורים}
Bluecollar כתב/ה:
לפעמים אני מרגישה שיותר מדי חופש לנשלטים לא גורם להם להעריך אותי יותר או להתמסר יותר.
בסופו של דבר כפי שהיא אומרת זה בדסמ ולא וניל ואת צריכה להיות מובילה והצרכים שלך מובילים ויש היררכייה, ביחסים ונילים יש שוויון אבל בסופו של דבר היחסים מבוססים על מסירת הכוח, הכניעה וההתמסרות.

אני עוד מסרבת לראות את עצמי כמו שארצ'י הציגה כזו שמזלזלים בה כי היא נותנת חופש, הכלה וקבלה... למרות שלפעמים אני שואלת את עצמי.
גם לאור שיחות עם אותם נשלטים מופנמים שלא שואפים לקיצון שמספרים איך עמוד השדרה שלהם נמס לאור פקודה קרה של אחרת שלא חושבת עליהם

אני יותר קינקי ונילי מבדסמי, אבל עמוד השדרה שלי נמס לא פחות משלהם לפקודתה של זהרורים, הפקודה צריכה להיות במידה ובהקשר הנכון.

אם היא תפקוד עלי בגסות לבצע את כל מטלות הבית כל הזמן בזמן שהיא עם רגליים למעלה, זה כנראה לא ימיס אצלי אפילו נר.
FootJunky
FootJunky • 21 ביולי 2024
הבעיה המרכזית בטקסט שלה,
שמבחינתה זו אסטרטגיה: איך לגרום לנשלט "לא ללכת".

היא פועלת מתוך מה שהיא חושבת שהנשלטים צריכים לקבל כדי לא לעזוב אותה, מה יגרום "לזין שלהם לעמוד"
ולא שמה לב שלמרות מילותיה החד משמעיות, היא זו שלמעשה עובדת אצל הנשלט
לא הוא אצלה
זו חרדת נטישה שקיבלה אסטרגית פעולה: מה לעשות ואיך להיות כדי שהוא לא יילך.
נפשית ורגשית זו לא באמת שולטת, זו נשלטת מלמטה.

אבל את, אם אני מבין נכון, מחפשת מערכת יחסים, אהבה, בנזוג, פרטנר לחיים
שהוא גם בדס"מי.
שני דברים שונים.

קיצר, לדעתי אין מה לחשוב שמשהו בך כשולטת לא מדוייק ולכן עוד לא מצאת את הבנזוג הבדס"מי הנכון לך.
אהבה זה קשה למצוא, זה ממש נס כשזה קורה, לכולם, ונילים, בדס"מים וכיו"ב - לכולם קשה במסע הזה באותה מידה.