אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פריקה - בזוגיות אחת מגיל צעיר, חולם להיות רווק

adamL
לפני חודש • 11 באוג׳ 2024

פריקה - בזוגיות אחת מגיל צעיר, חולם להיות רווק

adamL • 11 באוג׳ 2024
אני בקרוב בן 27,נמצא בזוגיות מושלמת מגיל 15 עם אהבת חיי שמגדירה כל יום מחדש את המילה שלמות.

עוד בימי הצבא כבר היו לי פנטזיות שיום אחד אני אעשה הפסקה לכמה חודשים ואטוס לדרום אמריקה.

החשק לשכב עם נשים אחרות הוא עצום אצלי. בכל הזדמנות שהייתה לי, תמיד נהנתי מה פלרטוט עם נשים למרות שלא עשיתי כלום. במסיבות, בצבא, בטיולים, בעבודה.. אבל הכל נשמר במגירה של פנטזיות שמעולם לא נפתחה.
דיסקליימר: אני אדם שמאוד קשה לו לקבל "זה מה יש, תגיד תודה ותמשיך הלאה". כלומר הרעיון להיפרד מהעולם בלי לחוות את הכל, ממש מפריע לי.

2 אופציות שעלו לי תמיד:
1. לבקש את רשותה של הבת זוג שלי
2. לא לבקש את רשותה ולהתמודד עם הרגשות אשם

לגבי 1,אני יודע שאם אני מספיק ארצה, היא תאשר לי אבל זה יפגע בה מאוד!
לגבי 2, אם אצליח להסתיר את זה ממנה, אני היחיד שאצטרך לחיות עם זה.

אז לפני שנתיים החלטתי שאני מספיק חזק מנטלית כדי "לסחוב" את זה על עצמי ובחרתי באופציה 2.
הייתה לי טיסת עבודה, הורדתי טינדר, תכננתי הכל מראש. שכבתי עם אישה עם זין, ועם עוד אישה.
( אציין ששניהן ידעו טוב מאוד שמדובר בסטוץ)
היה לי פשוט וואו, לילות של פנטזיות, נהנתי בטירוף. התחושה לעשות מה שבאלי ואף אחד לא ידע פשוט הייתה חלום ונהנתי ממש.

אבל,
אין אבל..
זה לא מכביד עליי, לא מפריע לי, אני לא מרגיש שעשיתי משהו רע, ובכנות לא מעניין אותי שכולם יגידו שכן,כי בסוף אני היחיד שיודע מה עשיתי ואני חי עם זה סבבה.

היה אפס רגש באירועים האלו, זה היה אחד לאחד כמו לעשות ביד על אישה אחרת, רק בגרסא מתקדמת יותר.

זה אפילו לא השפיע לנו על הסקס ותכלס אפילו הגביר אותו לתקופה מסוימת אחרי האירועים האלו.

עכשיו אני תוהה מה לעשות בחיים.
מאז לא היה לי כלום, אבל זה כן מרגיש שזה פתח לי דלת מסוימת. לדוגמא בחלומות פתאום הרבה יותר קל לי לבגוד בעוד שפעם היה לי פתאום את המלאך הטוב שאמר שאסור
ישלי חשש שאם אני אחפש עוד פנטזיות כאלה, זה לא ייגמר לעולם, תמיד ארצה עוד.
האם הפסקה של חודש שבה אני ממש "אגזים" כן "תרוקן" אותי מהפנטזיה הזאת בצורה מסוימת?
האם להמשיך לחפש את הפנטזיות האלה כי אולי זה עוזר לי לפרוק? זה היה לי דומה ללעשות ביד, פשוט יותר כיף, אבל בשום צורה לא בא על חשבון הבת זוג
מפית​(אחר)
מפית​(אחר) • 11 באוג׳ 2024
אם יש לך אהבה אל תזרוק אותה.
Kitty frank
Kitty frank • 11 באוג׳ 2024
אתה לא מרגיש רע רק כי לא נתפסת. יום אחד תיתפס, ואז או שתאבד את אשתך, או שהיא תאבד את הכבוד שלה כלפי עצמה.
זה לא המין, זה השקר.
עוגות לא נשארות שלמות אחרי שנוגסים בהן, גם אף אחד לא ראה את הביס.
    התגובה האהובה בשרשור
Drwantlove​(נשלט)
לפני חודש • 12 באוג׳ 2024
Drwantlove​(נשלט) • 12 באוג׳ 2024
בסוף אתה תאבד את אהבה של החיים שלך והאישה של החלומות כמו שזה נשמע
מה הבעיה אם אתם בקשר טוב לבקש מהאישה לחדור עם סטרפאון?
noomi​(נשלטת){Ashenn}
noomi​(נשלטת){Ashenn} • 12 באוג׳ 2024
אתה עם האישה הזאת 12 שנה ולא מפריע לך שבגדת באמון שלה אפילו שהיא לא יודעת.
מקווה בשבילה שהיא תגלה ותזרוק אותך מכל המדרגות.
FootJunky
FootJunky • 12 באוג׳ 2024
מצד אחד, קשר כמו שאתה מתאר, שאתם ביחד מגיל 15 והאהבה והחיבור לא נשחקו זה מדהים ונדיר, ובטח שצריך לשמור על זה מכל משמר. אתה בר מזל.

מצד שני, צורך מיני זה לא דבר שנעלם, זה דבר שרק מתגבר ורוב הפעמים הוא הופך להיות ממש טורדני ומכלה כל חלקה טובה, במיוחד את ההיגיון.

אין לזה פיתרון קסם. אתה צריך לבחור בין:
1) לכבד את הקשר המונוגמי שאתה נמצא בו - ולהימנע מסקס עם אחרות.
2) להגיע להסכם קשר פתוח עם בת זוגתך.
3) לבגוד.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 12 באוג׳ 2024
אוח... התגעגעתי חסיקרט תל אביב ווידויים של נשואים
bengold42
bengold42 • 12 באוג׳ 2024
באמת אני אומר, דברו על זה.
גם אם ייצא מזה ריב על חלל ותשברו כסאות כתר אחת על השניה, עדיף שזה לא ישאר משהו שהוא רק אצלך ואתה מפתח בגללו טינה אליה.
החלק החשוב ביותר בקשר זה לדעת לדבר ולתקשר מחשבות. בתכלס, יש סיכוי לא קטן שהיא רואה אותך בימים שאתה חרמן, מסתכל על אחרות, גולל באינסטגרם ביותר עמודים של כוסיות מאשר של כדורגל (או סטריאוטיפ גברי אחר), אז היא גם מרגישה ממך את הדבריםה אלה ולא יודעת לשים להן מילים.
וכן, יש אופציה שזה יביא לסיום הקשר, צריך לקחת את זה בחשבון. פשוט יש יותר סיכוי שהקשר ייגמר אם תתפס בלי לדבר על זה.

*אולי היא בכלל רוצה ששניכם תהיו ביחד עם טרנסית ואז תפסת מרובה!
Mishay​(מתחלף){זוג}
לפני שבוע • 6 בספט׳ 2024
Mishay​(מתחלף){זוג} • 6 בספט׳ 2024
ניסית לדבר איתה על זה או שאתה מניח שהיא תבין לבד שאתה רוצה להיות עם אחרות?
אולי היא תסכים למערכת פתוחה/פוליגמית?
לשאול אם זה בסדר לא עולה, בטוח לא תגלה לה מה קרה כבר כדי לא לאבד אותה, אבל שלפחות הבגידות בעתיד יהיו יותר בסדר.
בשורה התחתונה, תן לה סיכוי לספק לך מה שאתה צריך, אל תניח מראש שהיא תשלול הכל.