לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרך טיפול לנשלטת שלי

sasonnn
לפני חודש • 11 באוג׳ 2024

דרך טיפול לנשלטת שלי

sasonnn • 11 באוג׳ 2024
היי, אני שולט חדש בתחום ויש לי נשלטת.
הנשלטת שלי לא אוהבת לעשות את מה שאומרים לה לעשות, סתם לדוגמא, ביקשתי ממנה שתחכה לי על המיטה ואני חוזר עוד דקה. אז היא עשתה בכוונה והלכה לסלון במקום לחכות על המיטה.
בנוסף היא לפעמים מנסה להשפיל אותי ולנסות לעצבן אותי בכל מיני דרכים.
אני מבין שהמהלך הרצוי הוא להעניש אותה אבל איך?
ספאנקים לא ממש עובדים כי היא יחסית אוהבת, נחירות גם פחות, נניח אני יודע שדגדוג זו נקודה שעובדת מעולה אבל מבחינתה זה קו אדום, בנוסף דיבור מלוכלך כמו זונה שלי מוריד לה מאוד.
יש לכם הצעות של דרכי התמודדות בשבילי?
SmallSpoon​(נשלט)
לפני חודש • 12 באוג׳ 2024
SmallSpoon​(נשלט) • 12 באוג׳ 2024
דגדוג זה קו אדום של נשלטת? ועוד שזה עובד? אולי שווה לבדוק כמה הקו הזה אדום באמת. נשמע כמו מידה קלה של שליטה מלמטה לא שאני מבין משהוא
shirazbar​(שולטת)
shirazbar​(שולטת) • 12 באוג׳ 2024
כשתכיר אותה ממש טוב תדע על מה ללחוץ ואיך להעניש.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 12 באוג׳ 2024
אם היא לא מכבדת אותך ואת הגבולות שלך, מנסה להשפיל אותך ולעצבן, וחוסר הנוחות שאתה מרגיש הוא לא חלק מהמשחקיות שעושה לך את זה, המהלך הרצוי הוא לדבר איתה ברצינות ולהציב את הגבולות שלך.

גם בתור שולט מותר ורצוי שיהיו לך גבולות ולא תכיל את מה שפוגע בך, ועוד לפני שאתה שולט אתה בן אדם ואין שום הצדקה להשפיל אותך כשזה לא במסגרת סשן שמדליק אותך.

"להעניש אותה" זה כמו לתת פרס על התנהגות רעה.
הרי מה המטרה בהתנהגות שמעוררת פרובוקציה? ניסיון להוציא ממך תגובה מענישה שכזו שמתכתבת עם צורך קינקי שיש לה.
ויש דרכים בוגרות יותר לתקשר את זה, ולא להתייחס לצד השני כאילו אין לו רגשות והוא רק ספק של הצורך הבראטי שלך.

משתמע מהכתוב שלך אכפת מהתחושות שלה, חשוב לך לא לחצות את הגבולות שלה, לא לעשות אפילו דברים שרק "מורידים לה". וזה אמור להיות הדדי.
    התגובה האהובה בשרשור
wildvixen​(נשלטת)
wildvixen​(נשלטת) • 12 באוג׳ 2024
זה מאוד אינדיבידואלי..
אבל אם כבר עונש של כאב, לא ספאנקים. שוט גומי או קיין יעשו עבודה טובה יותר אצל רוב הבראטיות. 😈
ישר
ישר • 12 באוג׳ 2024
יש עונשים אחרים. קשירות זורמת ? שתעשה שירותים (קל/כבד) שהיא עם בגדים (שתשאר ככה קצת ) שתאכל אוכל שהיא לא אוהבת שלא תסכים לה ללכת לאיזה מקום שהיא רוצה תנעל אותה בבית שלא תוכל ללכת .קנס . ועוד היד נטויה
ישר
ישר • 12 באוג׳ 2024
היא רוצה יחס שלילי ממך שתרדןף אחריה שתחנך אותה היא רוצה לראות מה תעשה לה האם אתה יכול עליה אז שים לב לעומק פה