סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרישות של נשים באתרי הכריות

gentleperv
לפני חודש • 24 בספט׳ 2024

דרישות של נשים באתרי הכריות

gentleperv • 24 בספט׳ 2024
שלום לכולם,

רציתי לדבר על הדרישות של נשים באתרי הכרויות (וגם באתר קייג') הדרישות בדרך כלל כוללות מישהו חתיך, עם פנים יפות, גוף אתלטי, מישהו שלא בקשר, ועוד אלף ואחת בקשות.

מה שאני לא מצליח להבין הוא, אם הגבר חתיך, משכיל, ברמה של 9-10 מתוך 10, מה יש לו לחפש באתרי הכרויות? הוא בהחלט יכול למצוא את האישה לטעמו בחוץ, ואין באמת צורך להיכנס לאתרי הכרויות, אלא אם כן הוא נמצא בקשר קבוע ומצד אחד לא רוצה לפרק אותו, אך מצד שני רוצה להתאוורר קצת. אבל נשים לרוב לא מעוניינות בגברים שבקשר, אז אני תוהה מה בדיוק הן רוצות.

נראה לי שכל הדבר הזה הוא בלוף אחד גדול, ואנשים פשוט מבזבזים כסף (כמובן, אני לא מתכוון לאתרים מזויפים שהם באמת סתם).

אשמח לדעת מה אתם חושבים על הנושא.
- ריקוד מושחת -
- ריקוד מושחת - • 24 בספט׳ 2024
היום זאת הדרך העיקרית להכיר, דרך אתרי הכרויות.
Boy Toy
Boy Toy • 24 בספט׳ 2024
שאלת וענית. על זה בדיוק אותם אתרים בונים.
הרבה מהנשים מכוונות לחתך אוכלוסיה קטנטן של 0.1% מהגברים (חתיך, עשיר, גבוה, שרירי, מנכ״ל וכו׳) ואותו פרומיל לרוב רוצים משהו קליל ולא מחייב ולצערנו לא מעט מהם משקרים שהם רוצים קשר רציני או כל דבר אחר שהם חושבים שהאישה מהצד השני רוצה לשמוע כדי לגרום לה להיפגש איתם.
שאר הגברים לרוב יישארו מתוסכלים וייאלצו לעשות מנוי בתשלום כדי להרחיב את מעגל החיפושים שלהם או שלא תהיה הגבלת הודעות בתקווה שזה מה שיעזור להם למצוא מישהי שתסתכל לכיוון שלהם, והרבה מהנשים גם מתוסכלות מזה שאותם גברים שהן רוצות לא לוקחים אותן ברצינות ונעלמים אחרי מפגש או שניים והן מוצאות את עצמן חוזרות לאפליקציה שוב ושוב. וזה *בדיוק* המודל העסקי של אותם אתרים.
StarFox​(נשלט)

Re: דרישות של נשים באתרי הכריות

StarFox​(נשלט) • 24 בספט׳ 2024
gentleperv כתב/ה:
שלום לכולם,

רציתי לדבר על הדרישות של נשים באתרי הכרויות (וגם באתר קייג') הדרישות בדרך כלל כוללות מישהו חתיך, עם פנים יפות, גוף אתלטי, מישהו שלא בקשר, ועוד אלף ואחת בקשות.

מה שאני לא מצליח להבין הוא, אם הגבר חתיך, משכיל, ברמה של 9-10 מתוך 10, מה יש לו לחפש באתרי הכרויות? הוא בהחלט יכול למצוא את האישה לטעמו בחוץ, ואין באמת צורך להיכנס לאתרי הכרויות, אלא אם כן הוא נמצא בקשר קבוע ומצד אחד לא רוצה לפרק אותו, אך מצד שני רוצה להתאוורר קצת. אבל נשים לרוב לא מעוניינות בגברים שבקשר, אז אני תוהה מה בדיוק הן רוצות.

נראה לי שכל הדבר הזה הוא בלוף אחד גדול, ואנשים פשוט מבזבזים כסף (כמובן, אני לא מתכוון לאתרים מזויפים שהם באמת סתם).

כי לגברים אין דרישות מפה ועד הירח גם?
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 24 בספט׳ 2024
כי אין שום דבר בלרצות את הכי טוב בשבילך.
כי כל אחת תבחר על מה להתפשר כשיהיה ערך אחר.
כי בסופו של דבר לרצות זוגיות זה לא דרישה בלתי אפשרית ומוגזמת. כי גם גברים יפים, חכמים, נבונים ויודעים את התורה רוצים זוגיות עם מישהי איכותית כמונו
סנטוריון

סנטוריון • 24 בספט׳ 2024
gentleperv כתב/ה:
מה שאני לא מצליח להבין הוא, אם הגבר חתיך, משכיל, ברמה של 9-10 מתוך 10, מה יש לו לחפש באתרי הכרויות?

כי המעגלים החברתיים שלנו הולכים ומצטמצמים עם הגיל ויש לנו פחות הזדמנויות לפגוש אנשים, גם אם אנחנו חכמים, יפים ומצליחים. אולי כשאתה בן 19 בצבא, או בן 24 בתואר ראשון, או אולי כשאתה מתחיל עבודה בחברה. אבל כשאתה בן, נגיד, 40, אפילו 35, אפילו 30, אתה פשוט פוגש הרבה פחות אנשים. יש לך שיגרה ועבור רובנו מעגל האנשים שלנו הוא לא כל כך גדול.

מה האלטרנטיבה שלך?
    התגובה האהובה בשרשור
deepThinker​(נשלט)

deepThinker​(נשלט) • 24 בספט׳ 2024
סנטוריון כתב/ה:
gentleperv כתב/ה:
מה שאני לא מצליח להבין הוא, אם הגבר חתיך, משכיל, ברמה של 9-10 מתוך 10, מה יש לו לחפש באתרי הכרויות?

כי המעגלים החברתיים שלנו הולכים ומצטמצמים עם הגיל ויש לנו פחות הזדמנויות לפגוש אנשים, גם אם אנחנו חכמים, יפים ומצליחים. אולי כשאתה בן 19 בצבא, או בן 24 בתואר ראשון, או אולי כשאתה מתחיל עבודה בחברה. אבל כשאתה בן, נגיד, 40, אפילו 35, אפילו 30, אתה פשוט פוגש הרבה פחות אנשים. יש לך שיגרה ועבור רובנו מעגל האנשים שלנו הוא לא כל כך גדול.

מה האלטרנטיבה שלך?

זה ממש נכון סנט
Master Bruce

Master Bruce • 24 בספט׳ 2024
gentleperv כתב/ה:
שלום לכולם,

שגבר שמתעסק במה בחורות כותבות שהן מחפשות זה מצחיק. תתעסק במה שאתה מחפש.
Grey / Green
Grey / Green • 24 בספט׳ 2024
הדרישות המשונות האלו, כמו גבר פנוי