לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לדום שלי

ורוניק
לפני 20 שנים • 24 ביולי 2004

לדום שלי

ורוניק • 24 ביולי 2004
דום יקר

מרגיש לי לא טוב, אולי אני לא שייכת לעולם הבדסמ? אני לא יודעת אם אני סאבית, אולי אני לא מוצאת אדון כי אני לא מתאימה להיות סאבית, אולי אני ברנית מידי, אולי אני צריכה רק סקס נקי משליטה מנטאלית?

אולי אולי אולי... אני כל כך לא יודעת, מרגיש לי רע, מרגיש לא בסדר, אני נלחמת בעצמי להשתחרר, לתת למישהו לשלוט בי. אבל אני יודעת שקשה לי לתת אמון באנשים במובן של שליטה בחיים שלי והאדונים שאיתם דיברתי (ככה הרגשתי) רוצים אותי כנועה מיד בלי לתת לי אפשרות להכיר אותם, אני צריכה לבטוח באיש שלו אני רוצה להכנע לפני שאני נותנת את השליטה בי בידיו, אולי זה לוקח יותר זמן מסאביות אחרות, אולי האדונים שאיתם דיברתי אין להם סבלנות בשבילי אולי אני בלתי נשלטת.
יכול להיות שאני מחפשת במקום הלא נכון? יכול להיות שאני באמת לא סאבית? סתם חיקוי עלוב, צל של סאבית? יכול להיות שאני מתה מפחד לעשות את הצעדים האלה וזה מה שמרתיע אותם? והם לא יכולים לשים את האצבע ולכן נותנים תירוצים?
מרגיש לי ריק
מרגיש חסר
רוצה להיות שייכת, לא רוצה להיות מספר 2 (למרות שלא פעם הציעו לי) אם זה לאדון עם סאבית או אדון נשוי, רוצה אדון שאני בעדיפות ראשונה שלו, לא רוצה להתפשר על זה, לא איכפת לי אם יהיו סאביות נוספות ואניליות וחרקים אחרים אני רוצה להיות ראשונה בעדיפות, ולא רוצה להילחם על המקום שלי. את זה עשיתי כל החיים שלי, רוצה לנוח, להרגיש מוגנת, להרגיש את האדון שלי שומר עלי, מעצמי בעיקר. צריכה אדון שיהיה איתי שאני שמחה ויהיה שותף לאושר שלי צריכה אדון שיהיה מספיק תקיף ולא יפול בהצגות שלי ושבכי לא ירתיע אותו , שיתן לי להתפרק בין זרועתיו (לא מצאתי ביטוי יותר נקי מזה).....

תיראה אותי עושה רשימה של מה אני רוצה כאילו יש לי תור של דומים מחכים רק שאני אסכים. אני מפחדת מהשלב של להרים ידיים. ואני מרגישה אותו מתגנב אני מפחדת לשקוע מי יודע אולי אני כבר שקועה.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 24 ביולי 2004
אמא'לה. מפחיד.
חתיכת מראה, חמדתי icon_smile.gif

אני מצטערת לאכזב אותך. אני חושבת שכל סאבית עוברת בהתחלה את הדילמות האלה או דומות לה.

המלחמות הפנימיות האלה כל כך מוכרות לי.. מה שאת משדרת זו עוצמה אישית. וכן - קשה למי שהיא בעלת עוצמה אישית שכזו להיכנע. למסור את העוצמה הזו לאדם אחר.

זה לא עושה אותך סאבית מקולקלת. זה לא אומר שאת לא סאבית.

זה אומר שאת נורמלית בהחלט והסערה הפנימית הזו בשלבים הראשונים היא טבעית לחלוטין.

את לא סמרטוט, את לא יצור מחוק שתחת סימן הקריאה הראשון שנזרק לכיוונך על נופלת אפיים ארצה.

את אמיתית, את אישה, את חזקה,
את מודעת לעצמך ולרצונותייך - וזה לא רק מותר ורצוי, זה הכרחי!

מי שלא מקבל אותך כך, עם האתגר שאת מציבה כאדם וכאישה (ובהחלט כסאבית לעתיד לבוא, אם תרצי) לא שווה את המאמץ. כי זה מאמץ - ואני יודעת זאת. זה לא פשוט להיכנע עד כמה שזה "נשמע" פשוט.
לא קל לבטוח באדם אחר עד כדי חדירה למבצר הנפשי האישי שלך. זה לוקח זמן. לוקח זמן לתת עצמך, לוקח זמן לבטוח, לוקח זמן לקבל ממך את כל ההמון הזה שיש לך לתת.
אל תשברי ואל תתייאשי. והכי מכל - אל תתפשרי. אל תוותרי על עצמך בשביל מי שלא יודע להעריך את המתת הזו שיש לך לתת.

זה חתיכת מסע. זה קשה. זה מתיש. זה לפעמים מוציא את הרוח מהמפרשים וכמעט מייאש.

מניסיון אישי אני יכולה להגיד לך שכל צעד-אחד-קדימה-שניים-לאחור עד שמגיעים "לשם" - שווה את המאמץ.
זה נפלא. זה שלוו. זה שלם ומשלים. זה מלא אושר.

בהצלחה. מכל הלב. מחזיקה אצבעות.

ותמיד.. אם תרצי להתייעץ/להתחלק/לשאול - את מוזמנת לשלוח מסר.
CaveM
CaveM • 24 ביולי 2004
את מחפשת במקום הנכון וסבלנות זה חלק ממה שקורה כאן כחי את הזמן תלמדי להכיר את יכולה לפנות אלי תמיד השמח לעזור
ורוניק

תודה

ורוניק • 24 ביולי 2004
תודה אנשים icon_redface.gif
Tamashi Nawa​(שולט)
לפני 20 שנים • 25 ביולי 2004
Tamashi Nawa​(שולט) • 25 ביולי 2004
את לא חיקוי - את הכי אמיתית שיש
והספקות שלך רק מוכיחים את זה

לקחתי את הזמן שלי וקראתי פעם ועוד פעם, וכפי שנאמר כבר, את צודקת בחששות שלך, ובהמתנה שלך. קחי את הזמן, תשאלי, תמתיני, וכשתרגישי שזה נכון - אז תהיי סאבית מדהימה כפי שאת יודעת שאת רוצה להיות וכפי שכולנו יודעים שאת מסוגלת

כל שתבקשי לו יהי.......
baby(expired)​(לא בעסק)
baby(expired)​(לא בעסק) • 25 ביולי 2004
יקירתי, אני מסכימה עם כל מילה של נריסה.

אנחנו עוברות תהליך, לפעמים אני מעזה לומר אפילו קשה יותר משל חלק מהדומים.
אני מאמינה שהתהליך הזה מגבש אצלנו השלמה, וקבלה שמאפשרות לנו להתפתח.

סוג של חיפוש עצמי. אל תפחדי ממה שאת מרגישה. תרגישי. ודברי על זה. יש פורום סאביות בפיפ, שבעיני הוא מקום מאד בטוח לחלוק את הדברים הקטנים , ענקיים האלה שאנו עוברות אחת עם השנייה ולקבל משוב. אנחנו כאן אחת בשביל השנייה וזו לא סתם אמרה.

אוהבת

בייבי
מישלי

הכי חשוב ...........

מישלי • 25 ביולי 2004
לפני הכל .......לפני להיות סאבית, שייכת, אהובה ורצויה..........
הכי הכי הכי חשוב ........
שאת תאהבי את עצמך, תעריכי את עצמך ותרגישי עם עצמך שאת שווה !!!
ואז העולם יהיה מלא אור, והחלומות שלך יוכלו להתגשם...........
(אנחנו לא באמת מכירות, אז אני לא מדברת עלייך, רק מהנסיון האישי שלי)
באהבה ובהצלחה !!!