ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבורדל של קלייר - סשן הזנות

קלייר​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 6 במאי 2005

הבורדל של קלייר - סשן הזנות

קלייר​(נשלטת) • 6 במאי 2005
שקל ועשרה, זה התשלום שקיבלתי. 50 א"ג התשלום שסוכם מראש, ועוד 60 א"ג טיפ. אז מה אתם אומרים, הצטיינתי? icon_smile.gif)

עד אחת בלילה עיצבתי את הדירה. הנחתי על השולחן נרות שצפים על גבי פרחים, הכנתי את המוזיקה שגברתי אוהבת, תכננתי מראש את הלו"ז שלי לבוקר, והלכתי לישון.

בחמש וחצי קמתי. שטפתי את הבית, התקלחתי, גילחתי הכל, לקחתי את הכלבה לחברה, שלא תצפה בסשן (זה עושה לכלבים טראומה), חזרתי, התקלחתי שוב, ואז פניתי לאלמנט ההפתעה הראשון. ההופעה שלי.

התאפרתי, ועטפתי את עצמי בקשירה שמלפפת את הגוף מהשדיים ועד האגן, ומבליטה את מה שצריך. לקולר שלי חיברתי חבל ארוך שמסתיים בלולאה, חבל שיושם בידיה של גברתי כשהיא תגיע לדירה. הפטמות נעטפו בעלי כותרת שציירתי עליהן. הייתי מוכנה.

הלכתי למטבח והכנתי לה ארוחת בוקר - שקשוקה עם קבנוס. על השולחן חיכתה לה כוס מיץ תפוזים, וקפה.

הכל היה מוכן לבואה.

גברתי מגיעה. הפעם היא מצלצלת באינטרקום. אני פותחת, וממתינה מאחורי הדלת הסגורה עד שאני רואה בעינית שהיא ליד הדלת. פותחת לכבודה. היא יפהפיה.
לבושה שחור, זוהרת. אני כל כך מתרגשת. רוצה לרדת על ברכי מולה, אבל אני כאן בתפקיד שונה, אני הזונה.

"ברוכה הבאה לבורדל של קלייר, אני הזונה שלך" אני אומרת, "תרשי לי לעזור לך לעבור לבגדים נוחים יותר?" אני שואלת מעט צער, נהנית להביט בה לבושה כך.
"כן את יכולה" עונה לי גברתי.

אני מפשיטה אותה, מניחה את בגדיה על הכורסא, עוזרת לה ללבוש חלוק, ונועלת לרגליה נעלי בית.

"תרצי לאכול ארוחת בוקר?" אני שואלת.
"אתם בדרך כלל מאכילים את הלקוחות שלכם?" נכנסת גברתי לתפקיד הלקוחה.
"רק את אלה שנחשבים ללקוחות מועדפים". אני מסיטה למענה את הכסא, מגישה לה את ארוחתה, וכורעת על הכרית שהנחתי מראש על הרצפה ליד השולחן.

גברתי אוכלת במתינות. "כמה זמן את זונה?" היא שואלת.
"את הלקוחה הראשונה שלי".
"זה מאכזב" אומרת גברתי, "ציפיתי שמנהלת הבורדל תעניק לי זונה מנוסה".
"גברתי היא העניקה לך את הזכות להיות הלקוחה הראשונה שלי" אני עונה.
"ובמה את מתמחה?"
"בסאדו".

גברתי מחייכת לה וחוזרת לאכול.
"ענגי את הרגליים שלי כשאני אוכלת" היא דורשת.
לאורך כל הארוחה אני על הרצפה מתחת לשולחן מלקקת את רגליה ומעסה אותן.

"גברתי, מנהלת הבורדל ביקשה לציין שלצדך על השולחן בקערה ישנם מיני שוטים למקרה שהזונה שלך לא תשביע את רצונך, את רשאית כמובן להשתמש בהם כדי להעניש אותה או להענישה בכל דרך אחרת שתיראה לך.
אני שומעת אותה בודקת את המוצגים, וחוזרת לאכול.

"הכנת כאן ארוחה לגדוד" היא אומרת כשהיא שבעה. אני מחייכת. "עסי את הכתפים שלי" היא פוקדת, אני נעמדת מאחוריה ומתחילה לעסותן.
"ככה בלי קרם?" שואלת גברתי מופתעת.
"סליחה, שכחתי" אני מתנצלת ורצה להביא מהחדר.
"מה זה השירות הזה? הוא מתחת לכל ביקורת" אומרת גברתי, "את תענשי על חוסר תשומת הלב" היא לוקחת את עגילי הפטמות לידיה, ותולה אותם על פטמותי. "עכשיו תעסי"
"כן גברתי" אני ממלמלת בכאב ומעסה.

לאחר כמה דקות של עיסוי היא פוקדת "על ארבע זונה, את עומדת לקבל את העונש שלך".

אני על ארבע ישבני מולה.
"לא ככה, לא לימדו אותך כלום פה?" נוזפת בי הגבירה, "ראש למטה, ישבן מורם".
היא מסירה ממני את מצבטי הפטמות ומיד מתחילה להצליף בי.

מרחתי מראש קרם גוף על הישבן, להקל על העור, וההצלפות שלה משגעות אותי.

"הזונה שלי נהנית מההצלפות?" שואלת גברתי. אצבעותיה חודרות אל הכוס שלי, "כן הזונה שלי נהנית" אמרה וחיוך בקולה. "אני רוצה לשמוע אותך נהנית זונה, אני משלמת על זה" אמרה והצליפה עוד.

אני נטרפת. אומרת לעצמי שאני כאן בשבילה, אבל לא מסוגלת לשלוט בעצמי. אורגזמה מתחילה להיבנות בתוכי מההצלפות הישירות שלה על הכוס שלי. כאב שמעורבב בעונג.

"תגמרי זונה, תגמרי מהשוט שלי" היא פוקדת.
ההצלפות שלה היו מדוייקות, פוגעות לעיתים בדגדגן. אני צורחת את הגמירה שלי כשהיא אוחזת ברצועות השוט ומעבירה אותן על הכוס שלי בחוזקה, משפשפת אותו בהן.

אני מתמוטטת על הרצפה. "נוחי לשתי דקות אל תזוזי" פוקדת גברתי כשהיא רואה שאני מנסה לקום ולהמשיך לשרת אותה. כעבור דקותיים שוב אני על ברכיי, מוכנה להמשיך.

"יש מיטה בבורדל הזה?" שואלת גברתי.
"כן גברתי, תועילי להמתין כאן לרגע שאכין לכבודך את החדר?"
גברתי ממתינה בשעה שאני נחפזת אל החדר, מדליקה בו את הנרות שהכנתי מראש, ומעברה אליו את קערת השוטים ואת השתיה שלנו.

"גברתי, החדר מוכן"
היא צועדת, ואני אחריה אל החדר.

"עסי לי את הגב" פוקדת גברתי ונשכבת על המזרן. לאחר כמה דקות של עיסוי היא דורשת באדי מסג'. אני מסירה מעליי את החבל שעוטף את גופי, ועוברת על גופה עם שדי, בטני, שפתיי.

היא מתחילה לגנוח. אני מנקה ממנה את קרם הגוף בו מרחתי אותה, ומלקקת את ישבנה. רימינג. היא טעימה כל כך, והאורגזמה הראשונה שלה מגיעה.

"תשכבי על הבטן" היא מורה לי לאחר כמה דקות של מנוחה, "אני רוצה את התחת שלך, את הולכת לקבל היום פיסט בתחת".
כל הגוף הצטמרר לי מעונג ומפחד.
"את פוחדת?" שאלה גברתי.
"אני מתרגשת" עניתי לה.

גברתי נוטלת לידיה את הג'ל. בתוך שניות יש בתוכי אצבע ראשונה, מזיינת לי את הישבן, חוקרת אותו מבפנים. מטריפה אותי. שניה בעקבותיה, ואני מלאה מזדיינת עם האצבעות שלה, גונחת, צורחת.

"תפתחי את הישבן שלך בשבילי" דורשת גברתי, "אני הולכת להכניס לתוכך עוד אצבע". והישבן שלי מפולח באצבע שלישית ומיד ברביעית. וזה עמוק, וחם, והיא טורפת בי את השפיות.

"את מוכנה לפיסט שלי, זונה?" שואלת אותי גברתי.
"אני מפחדת" עונה לה.
"אני יודעת" היא אומרת, "אבל את תיפתחי אליי, שילמתי עבור התחת שלך היום".
והמילים שלה מטריפות אותי. אני קלייר, ואני הזונה של גברתי.

אבל קשה לי להיפתח ולשמור שלא אגמור בו זמנית. גברתי בתוכי משגעת אותי. "גברתי בבקשה תרשי לי לגמור" אני מתחננת.
"תגמרי זונה שלי, תגמרי מהיד שלי בתוכך" היא דורשת. אני נטרפת מאורגזמה שלא עוברת, משפדת את עצמי על האצבעות שלה, ומרגישה את האגודל מתחיל לחדור.

וזה כואב, וזה מפחיד, וזה מטריף. אני רוצה את הגבירה שלי בתוכי, הכי עמוק שאפשר. ובתוך דקות אני מרגישה את החדירה הסופית שלה. כל כף היד שלה מזיינת אותי.

"תני לי את היד שלך" פוקדת גברתי, ומניחה את ידי על הישבן שלי ועל היד שלה. אני מרגישה איך היד בתוכי.

היא טוחנת לי את הישבן עכשיו, מזיינת עמוק, חזק, האורגזמות שלי באות ברצף. זה כל כך טוב, כל כך מלא. אני לא מאמינה שכל הכף היד שלה בתוך הישבן שלי. גומרת שוב ושוב כשהיא מצליפה בידה השניה על ישבני.

"אני יוצאת ממך ולרגע תהיי ריקה, אבל אז אני הולכת לזיין לך את התחת, עם הזין שלי, אם את מוכנה ואם את לא" אומרת גברתי ויוצאת לאט. הריקנות בישבן שלי לא נמשכת יותר מדי. גברתי חודרת שוב לתוכו עם הזין שלה, בתנועה אחת, שממלאה אותי.

"גברתי, תזייני אותי, תגמרי בתוכי" אני מתפתלת מתחתיה, "תשפיכי לי בתחת"
"כן זונה שלי, אני גומרת בתוכך" אני שומעת אותה. מרגישה את האחיזה בי מתהדקת את התנועות הופכות למהירות, חזקות. זה טוב, אני צורחת איתה מעונג, "תגמרי איתי זונה" היא צועקת ושתינו מתמוטטות.

היא עוד בתוכי, ואני לא יכולה לוותר על עוד גמירה שלה בתוך הישבן שלי. מניעה אותו קלות, מפתה, וגברתי מגיבה בתנועות עמוקות בתוכי. מזיינת אותו שוב, עמוקה, חזקה, לוקחת אותי כשהיא גומרת.

שתינו שוכבות ממוטטות על המזרן. אני בקושי נושמת. מעשנות סיגריה, כף הרגל שלה משחקת לי בכוס. כשגברתי משחקת בצעצוע שלה, הצעצוע לא נשאר אדיש.

בתוך רגעים ספורים היא מחדירה לתוכי את אצבעות רגלה. "תראי איך את מקבלת יפה פיסט רגל בכוס שלך" היא אומרת לי.
המילים שלה הופכות אותי לכוס רעב.

אני זזה אחוזת תזזית על הרגל שלה, דוחפת את הכף עמוק יותר לתוכי, גומרת, ושוב, ושוב. אני חפץ. אני כוס שמזויין על ידי כף רגל.

אני ממוטטת. לא יכולה לזוז.
"את בסדר זונה שלי?" אני שומעת אותה דאוגה מעט.
"החיוך שלי הזוי משהו, אני לא יכולה להגיב. הכל מסוחרר לי. גברתי מגישה לשפתיי כוס מיץ תפוזים. "תשתי הכל" היא דורשת.
אני בסחרור כל כך עמוק שאני לא מצליחה להבין אם אני צריכה לשתות או שלא. אבל לאחר שאני שותה עובר הסחרור ואני שוב איתה. מחובקת לרגע, ומוגנת.

"לכי הביאי מגבת רטובה" פוקדת גברתי. כשאני שבה עם המגבת, היא פוקדת עליי לנקות לה את היד שהייתה בתוך הישבן שלי. "עוד מעט תקבלי פיסט בכוס" היא אומרת, "נקי את היד היטב, אני משלמת כדי לזיין לך את כל החורים איך שארצה וכמה שארצה".

המבט שלי מעורפל מתשוקה. מעולם לא הרגשתי כל כך מופקרת בימי חיי. אני קלייר המופקרת, אני זונה, אני שייכת לה, אני אעשה את כל מה שהגבירה תדרוש. היא משלמת עבור הזמן שלי, חצי שקל שלם. ואני אצטיין בתמורתו. בתוך דקות הפיסט שלה בתוך הכוס שלי, חופר בי, מזיין אותי עמוק. אני כבר לא סופרת את הגמירות שלי.

היא פוקדת עליי לרדת לה. אני מאושרת להגמיר את גברתי. מלקקת, משתוקקת, הלשון שלי רוקדת לה על הכוס. שואבת אל השפתיים את הדגדגן, היא גומרת, ושוב, והפעם היא משפיכה לי בפה את העונג שלה. אני מלקקת הכל, שותה את גברתי.

אנחנו על המזרן, תשושות. אני מתחילה לצחוק. "תכננתי לך לפ דאנס" אני אומרת, "אבל זה לא יצא".
"בואי תבצעי את הלפ דאנס" היא אומרת מחוייכת, שוכבת בנוחות.
ברקע מוזיקת טראנס, כזו שמכניסה לקצב של זיונים. אני מתביישת.
"את מתביישת מהגבירה שלך?" היא שואלת, "כל החורים שלך שייכים לי, כל הגוף שלך שייך לי, אל תתביישי מפניי, תרקדי למעני, תטריפי את הגבירה שלך".

המילים שלה נוסכות בי אומץ. מתחילה לזוז לאט. שדיים עליה, הכוס שלי נע מעליה, מתחכך בה, "תרקדי בשבילי זונה שלי" אני שומעת אותה, "תביאי את המופקרות שלך, בואי זונה שלי, תרקדי בשביל הגבירה שלך".

אני נטרפת מהמילים שלה. רוקדת כשאני כורעת מעליה. אגן מול אגן. שומעת את אנחות התשוקה שלה כשהיא מסתכלת עלי. כשאני רוקדת אני מזיינת את העולם, והעולם מזיין אותי. עכשיו אני רוקדת כדי לפתות את גברתי, רוצה אותה גומרת שוב בתוכי.

"תהיי הכי מופקרת זונה שלי" היא גונחת.

הידיים שלי מלטפות אותי ואותה. עוברות על השדיים שלי, מלטפות לי את הכוס. יד אחת מלטפת את הכוס שלי, והיד השניה את שלה. היא רטובה, גונחת, לא מורידה ממני את העיניים. אני הכי סקסית עכשיו. האצבעות שלי מזיינות את שתינו. "תגמרי איתי זונה שלי" היא פוקדת. הצרחה שלה פורצת, שלי איתה ואני מתמוטטת עליה מותשת.

"את רוקדת מדהים" היא אומרת לי כשהנשימה שבה אליה. אני מחייכת לי, נבוכה ומאושרת.

סיגריה נוספת. "עוד לא גמרתי איתך זונה, את הולכת לקבל ממני כאב, ולהנות מזה" היא אומרת לי.

אני על הבטן, שוט הגומי שלה מתחיל להצליף בי.
"קחי את הכאב" היא אומרת לי, "אל תילחמי בו".
המילים שלה גורמות לי להגיב אחרת לכאב. הגוף שלי זועק "עוד".

היא מצליפה דקות ארוכות. "כאב גברתי, תני לי כאב" אני מתחננת, זקוקה לכאב עמוק יותר.

היא עוברת לשוט רצועות זמש. ההצלפות שונות לי הפעם מכל הפעמים הקודמות. הגוף שלי מתחנן לכאב, בולע אותו לתוכו. מידי פעם היא מפסיקה ומורחת עלי קרם גוף שיקל את הבערה בעור. לאחר שהיא מורחת אני יכולה לספוג עוד, אני חייבת, אני זקוקה לזה.

מעולם לא ספגתי כל כך הרבה הצלפות. היא עוברת לשוט רצועות העור, זה כואב, זה עמוק, זה מגרה.

אני נוגעת בספייס אבל לא חודרת אליו. הראש בהיי מוחלט אבל הגוף עוד מרגיש את הכאב. ובשלב כלשהו אני לא יכולה עוד. תשושה אני שוכבת לידה.

אנחנו לא יכולות להינתק. הנוכחות שלנו זו לצד זו מטריפת חושים. אני נוגעת בה, היא נוגעת בי, ושתינו גומרות שוב ושוב. והקול נחלש כבר, ואז מתחזק, וצועק את העונג.

היא לא רוצה להביא אותי לספייס היום. רוצה שאלמד להגיע אליו לא רק מהפטמות אלא גם מהשוט שלה. אני מתוסכלת מעט מזה, אבל סבלנית icon_smile.gif

אנחנו הכי חבוקות, ופתאום אני זקוקה לתוספת לא שגרתית. "גברתי תרשי לי לינוק ממך?" אני שואלת אותה. היא מרשה. למשך כמה דקות נצמדות השפתיים שלי אל הפטמה שלה, כאילו והייתי ילדה קטנה. שואבת חום ובטחון ממגעה. אני בבית שלי.

"היה לך טוב גברתי?" אני שואלת.
"היה לי מדהים, מעולם לא הייתה לי שפחה כמוך" היא אומרת. ואני מאושרת, שייכת לגברתי, ומאוהבת.

כבר אחת. הגיע הזמן שאשיב אותה לביתה. היא קבעה עם חבר קרוב פגישה. "מעכשיו את הזונה רק שלי" היא אומרת בחיוך, "אני קונה אותך מהבורדל".
"קודם כל תשלמי, ואז תקני אותי" אני עונה לה צוחקת, "אני אישה של עקרונות, השתמשת - שלמי".

היא ניגשת צוחקת לארנק שלה. "חצי השקל הזה הוא התמורה המוסכמת" היא אומרת לי, "וחצי שקל נוסף זה הטיפ המקסימלי שמותר כאן. אבל בגלל שבאמת הצטיינת אני מוסיפה לך עוד עשר אגורות שלמות.

"ואוו, כנראה שבאמת התרשמת ממני" אני צוחקת ומכניסה את המטבעות לארנקי. לא משנה כמה אני מאוהבת בה, אני מנהלת פה עסק, ובורדל זה לא עניין שהולך ברגל icon_smile.gif
DearPrudence
DearPrudence • 6 במאי 2005
כמו שכתבתי בבלוג שלך, שוב ריגשת אותי עד דמעות. והפעם חיבוק.
blackfeline
blackfeline • 6 במאי 2005
פאק. כמעט קשה להאמין שזה באמת קרה לךicon_smile.gif
קצת מקנאת, הרבה מפרגנתicon_smile.gif
Belisana​(שולטת)

זנזונת אהובה

Belisana​(שולטת) • 6 במאי 2005
שפחות רבות עשו חיל ואת עלית על כולנה.

המשך התגובה בבלוג שלך.

אוהבת אותך קודם כל בגלל מי שאת ואחר כך - בגלל מי שאת עבורי.
קלייר​(נשלטת)

תודה גברתי

קלייר​(נשלטת) • 6 במאי 2005
כל כך ריגשת אותי במילים שלך.

אני שייכת לך, לבי, גופי ונשמתי.
אני אוהבת אותך גבירה שלי, חברה שלי.
absolute zero​(נשלט)
absolute zero​(נשלט) • 6 במאי 2005
טוב, גם לי יש סחרחורת.

אתן גדולות. באמת.
קלייר, אשרייך. סחפת, הרשמת ובעיקר - הרווחת ביושר.
דנדיליון​(שולטת)
דנדיליון​(שולטת) • 6 במאי 2005
אין לי מילים, נשימתי נעתקת.
תיאור חי, חד, קולח, אמיתי ומדוייק כל כך.
בליסנה וקלייר, מה אפשר לאחל לכן?
אהבה, ועוד אהבה, ועוד קצת אהבה
: ))
זיקית
לפני 19 שנים • 7 במאי 2005

וואו

זיקית • 7 במאי 2005
אוך. אוף. וואו. המממ.. הההאאא.

איפה כל המילים ?

}{
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
לפני 19 שנים • 7 במאי 2005
מדהים!!!

מגרה ברמות שמזמן לא חשתי!
תיאור הסשן, הסשן עצמו והקשר המופלא בין מלכתך לבינך.

שרק תדעו תמיד להנות אחת מתחת לשניה.