שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

טרנד חדש בכלוב-קילורים

האיש בשחור​(שולט)
לפני 19 שנים • 20 במאי 2005

טרנד חדש בכלוב-קילורים

האיש בשחור​(שולט) • 20 במאי 2005
טרנד שלי אישית גורם לאי נוחות בכל פעם שאני נתקל בה מחדש.

אנשים מתקלרים לדגי הזהב שלהם, לשוקולד, ליד ימין, ועוד ועוד ועוד כיד הדמיון הטובה.

מה דעתכם?

מהי בעניכם משמעות הקולר הוירטואלי? האם הוא סמל קדוש או סתם עניין לצחוק, שעשוע ובידור זול?

האם קילור סתמי כזה איננו פוגע ברגשותיהם של אלו שקולר עבורם הוא סמל בעל משמעות חשובה?

האם אין כאן זילות ופיחות במעמדו של הקולר?
הוא​(שולט)

לא להסחף איש יקר

הוא​(שולט) • 20 במאי 2005
זה נראה הומור שחור משעשע של כמהות לאהבה
ומה שמשעשע את האחר לא חיב בהכרח להרגיז את השני

המקדש פרה יאכל אותה (מידיום רר)
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 20 במאי 2005
אישחור - כבר הרבה הרבה זמן שאין לקולר כאן משמעות "כמו של פעם".

זה הפך לשלט. זה הכל.
שלט שאתה יכול לכתוב עליו מה שבא לך icon_smile.gif
אפילו {השאירו הודעה אחרי הביפ} יתקבל בברכה

הבעיה היא שגם אם יש כאן אנשים עם קולרים בעלי משמעות, אותה משמעות שפעם היתה לקולר, המשמעות הזו מקבלת חשיבות של נעל משומשת אצל השאר. הם לא מכבדים זאת.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 20 במאי 2005
משמעות הקולר היא בעיקר עבורך ועבור בת הזוג שלך.
לשאר העולם זה אומר "אנחנו ביחד".

גם בחיים הונילים יש אנשים עם תחלופה רבה של פרטנרים.
חושבים שזה זה,מגלים כעבור זמן קצר שלא. נפרדים.

שאלת אם יש זילות?
כן ולא. זה תלוי מאיזו גישה אתה בא.

לא זילות: הקולר הוא עבורם כך שכל קשר יתייחס לזה איך שהוא רוצה

כן זילות: ריבוי קולרים המתחלפים בתדירות גבוהה אכן הופך זאת למשהו פשטני. פחות ייחודי וחשוב באמת.

אתה בוחר את הגישה.

גם את מוסד הנישואים ועוד הרבה אירועים בסדר גודל כזה אפשר לשאול את השאלה האם יש זילות או אין. הרבה בוגדים תוך כדי נישואים או מתגרשים בגלל שזה לא מה שחשבו ביניהם.
מיהרו להינשא או נכנסו לזה מבלי לחשוב על זה באמת.
זה כבר לא המצב הזוגי האידיאלי.

עדיף להתייחס לאירוע שלך(במקרה הזה הקילור) כאושר הפרטי שלך ולא להיות מוטרד מה אנשים אחרים עושים במצבים כאלה.
אתה יודע מה יש לך וכמה זה חשוב לך.
שאחרים יתייחסו לזה איך שהם רוצים.
crazy_toast​(שולט){אליס}
crazy_toast​(שולט){אליס} • 20 במאי 2005
nerissa כתב/ה:

הבעיה היא שגם אם יש כאן אנשים עם קולרים בעלי משמעות, אותה משמעות שפעם היתה לקולר, המשמעות הזו מקבלת חשיבות של נעל משומשת אצל השאר. הם לא מכבדים זאת.

בדיוק כשקראתי מה שרשמת נזכרתי בהודעה המיתולוגית שקיבלתי פעם אחת בתיבה הפרטית:
אני חדש פה , אפשר להשאיל את אליס כדי לרכוש ניסיון?
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 20 במאי 2005
icon_eek.gif
אני בשוק אני בהלם אני המומה.....
זילות הקולר!

ובאה לציון גואלת

LILU27 {דומית דרומית_KnAAn}
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 20 במאי 2005
crazy_toast כתב/ה:

בדיוק כשקראתי מה שרשמת נזכרתי בהודעה המיתולוגית שקיבלתי פעם אחת בתיבה הפרטית:
אני חדש פה , אפשר להשאיל את אליס כדי לרכוש ניסיון?

offtopic.gif

ב'מת.. אם אנחנו כבר בעניין, קריזע. מתי אפשר להשאיל אותה לקצת? icon_lol.gif
slu
slu

סימביוזה.

slu • 20 במאי 2005
אני חושבת שהקולר, ממש כמו הבדסמ עצמו הוא עניין מאוד אישי וכל אחד בוחר למצוא בו את המשמעות המתאימה לו..

שאלה אחרת מענינת יותר לטעמי היא הגישה המשונה של דומים רבים שלא לציין את עובדת היותם אוחזי מקולר/ת, איני מדברת על בעלי "הרמונות" למיניהם (למרות שיש לי דעה ברורה מאוד בעניין) אלא על זוגות בעלי מערכת יחסים קיימת שהבדסמ הוא רק חלק מהויתה.

סיבות רבות, ניתנות לעניין ועם כל הכבוד לבחירה החופשית, התקשרות בין שניים, כשמה כן היא בין שניים! הגישה להביאה לידי ביטוי ע"י אחד הצדדים בלבד ולא ע"י השניים השותפים בה מרמזת לדעתי על הרבה יותר מאשר ציון עובדת קולר או לא בלבד.
על מנת להיות מקלר, צריך שיהיה מקולר - vice versa.
לולינה

איייייייווווווווה

לולינה • 20 במאי 2005
איייייייווווווווווה ריייייייגע אני כבר מורידה אותו icon_rolleyes.gif

שחורי עיניין הקולר מזמן היה משחק בעיני הרבה אנשים, ואם לכמה אנשים ש"כל" החיים שלהם תלויים בקולר הזה כאן הבעיה היא הרבה יותר חמורה מזילות !

אני לא מאמינה בקילור כאן לדעתי זה סתם עוד משחק מן המשחקים הרבים של הצאט..

לכל הנפגעים למינהם תפנימו שקילור זה לא עוד סוגרים ליד הניק הקילור נעשה בבית,בלב, בנשמה...!!!!!!!!!!!!
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 20 במאי 2005
קולר הוא סמל. משמעות של סמל יכולה להיות אישית ו/או חברתית ברמות שונות. אם עבור חלק ניכר מאוכלוסיית חברה מסוימת לסמל יש משמעות דומה, הסמל הוא בעל משמעות חברתית שחורגת ממשמעות אישית. ככל שהמשמעות של סמל אחידה פחות ומקובלת על אחוז קטן יותר מהאכולוסיה, היא אישית יותר.
צמיד שנקנה על ידי אוהב עבור אהובתו על מנת שענידתו תסמל את אהבתם הוא בעל משמעות אישית, ואין לאותו צמיד משמעות מעבר להקשר של שני בני הזוג.
לעומת זאת,כיפה היא בעלת משמעות חברתית מאד ברורה, שמאפשרת לנו להסיק מסקנות על מי שחובש אותה גם אם איננו מכירים אותו כלל, בדיוק בגלל מה שהיא מסמלת. אם אנשים יתחילו לשים כיפה לא מטעמי דת אלא גם מטעמי אופנה, או כדי להגן על הקרחת מהשמש, או מכל מיני סיבות משונות אחרות - אין ספק שהכיפה תאבד ממשמעותה הסמלית החברתית.

קילורים שאינם ברוח המשמעות המקורית שהיתה לקולר מורידים מערך הסמליות החברתית של הקולר. נותרת המשמעות האישית, אבל היא פחות חשובה. כאמצעי סימול אישיים עדיפים בעיניי כאלה שאינם בעלי שימוש נפוץ ונרחב, וגם אין סיבה לציין סמל אישי בהקשר חברתי מובהק כמו אתר אינטרנט קהילתי.

אז כן, הקילור האמיתי הוא בלב, אבל הסמל החברתי האמיתי, או אחד הסמלים האמיתיים של הקילור האמיתי הוא קולר וירטואלי. איש הישר בעיניו יעשה, אבל ברור שאם הרבה אנשים ישרים יתייחסו לקולר הוירטואלי בזלזול, משמעותו תפחת ולא יהיה בו עוד טעם.

סלו - מכיוון שאני בדיוק דום משונה כזה, אשמח להסביר למה אין לי קולר לצד הניק icon_smile.gif
בראייתי, הסמל הוא קולר ולא בכדי. הוא לא מסמן "סתם" קשר בין שני צדדים אלא שייכות של אחד הצדדים לשני. בדרך כלל כשיש קולר בסביבה, עונד אותו הצד השייך. לדעתי אין סיבה שדום ישים על עצמו קולר, גם אם ברור מעצם היותו דום שהוא בעצם המקלר.
ברור שיש גם מחויבות שלי כדום אל הסאבית, אלא שקולר הוא לא הדרך לציין אותה.
אם כבר, ה"קולר" של הדומים צריך להיות שונה משל הסאבים (אני מאמין שסוגריים מרובעים הינם, או היו, הנוהג המקובל).