שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חברות זהב - השקעה לעומת תמורה

galia​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 26 ביוני 2005
galia​(לא בעסק) • 26 ביוני 2005
למרות שאני כמעט לא נמצאת כאן ולא זקוקה לשירותים של הכלוב , פרט לקריאה בפורומים מידי פעם, אני מאוד מעריכה את האתר, הייתי ברצות מ שלמת את הסכום - אבל אני לא משתמשת בכרטיס אשראי וגם אם כן, לא הייתי מוסרת באינטרנט.

אז כלובי, קבל הרבה תודה על האתר המוצלח והידידותי לכולם - מכל הלב. זה מה שאני יכולה לתרום.
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 26 ביוני 2005
galia כתב/ה:
למרות שאני כמעט לא נמצאת כאן ולא זקוקה לשירותים של הכלוב , פרט לקריאה בפורומים מידי פעם, אני מאוד מעריכה את האתר, הייתי ברצות מ שלמת את הסכום - אבל אני לא משתמשת בכרטיס אשראי וגם אם כן, לא הייתי מוסרת באינטרנט.

אז כלובי, קבל הרבה תודה על האתר המוצלח והידידותי לכולם - מכל הלב. זה מה שאני יכולה לתרום.

יש אפשרויות נוספות כמו המחאה בדואר או מזומן בדאנג'ן באנונימיות מלאה!
חתולה שחורה שורטת

חתולה מגיבה

חתולה שחורה שורטת • 26 ביוני 2005
ים ים מצדיעה לך על הנכונות כל הכבוד
אני איתך icon_lol.gif
ובקרוב גם אהיה חלק מהזהובים הנוצצים
נשיקות cow.gif
נעמה26​(שולטת)
נעמה26​(שולטת) • 26 ביוני 2005
כל הכבוד על היוזמה ים !!!!!!

לי יש מנוי זהב ורק בגלל הערכתי הגבוהה לעבודה הקשה של כלובי !!!
כלובי - יישר כוח !!!!!
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 26 ביוני 2005
זה דיון שאני ממש לא רוצה להכנס אליו ולהביע דיעה. סביר שמתישהו בין ההצעות לאלץ את מי שאינם חברי זהב לנסוע רק בספסלים האחוריים של האוטובוס לבין ההתגוננות, אם תהיה, של חברי הכסף, הדיון הזה ייהפך למכוער מאד. לכן רק אנצל את העת בה הוא עדיין בגבולות הסביר ואציין מחשבות. לא עמדה. מחשבות.

המיוחד בכלוב הוא שהוא גם אתר קהילתי וגם אתר היכרויות, ולדעתי המחלוקת על התשלום היא בעיקר בגלל זה. אתרים קהילתיים, שמאפשרים לחברי קהילה מסוימת (לרוב לא מיינסטרימית)להתאגד יחד ולנהל אינטרקציה עם הדומים להם, נוהגים להיות בחינם (ראה לדוגמה אתרים של קהילת הגייז כגון pride.co.il). אתרי היכרויות לעומת זאת (כמו Jdate), שמספקים שירות, נוטים להיות בתשלום. כיוון שהכלוב הוא גם זה וגם זה, נוצרת דואליות שיוצרת מחלוקת - מצד אחד אתר שמספק שירות ומצד שני אנשים שמרגישים שהם צריכים לשלם בשביל לנהל יחסים חברתיים.

זו לדעתי נקודה מהותית ורציתי להאיר אותה. מי צודק והאם יש בכלל צודק? תלוי את מי שואלים. תהנו בהמשך הדיון.
max69​(שולט)

קליבר - תשובתך קולעת לטעמי.

max69​(שולט) • 26 ביוני 2005
ואוסיף גם שעדיין הקהילה קטנה מידי ובחיתוליה, תשלום עלול למנוע מאנשים חדשים לנסות ולקפוץ לעגלה.
Tamashi Nawa​(שולט)
Tamashi Nawa​(שולט) • 26 ביוני 2005
ים,
האם המסיבה שאת מארגנת לחברי הזהב היא עם צילומים או בלי? icon_smile.gif
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 26 ביוני 2005
באתרי הכרויות כמו ג'יי דייט דורשים הון, 40 דולר לחודש אני חושבת. אין מקום להשוואה!
התשלום פה הוא סמלי ונועד לכסות עלויות כיוון שמפרסמים שבד"כ מממנים אחזקת אתרים חינם נמנעים מלפרסם פה.
אנחנו פה המון שעות ביום, מי יותר ומי פחות, אבל אנחנו פה.
אם לא נתמוך במקום הנפלא הזה שכלובי הקים עבורינו - מי יעשה זאת?
knAAn

מבצע קידום מכירות

knAAn • 26 ביוני 2005
כל מי שירכוש מנוי זהב עד לתאריך 1/7 יקבל אויר של יבנה בבקבוק 330 מ"ל.

*המבצע עד גמר המלאי
המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)
ים צודקת ולדעתי אחרי שלושה חודשי גלישה חינם (שיגרמו לחדשים להתמכר) - צריך לחייב:
1. במנוי זהב.
2. ביצירת פרופיל.

נ.ב
ים יקרה, לדעתי למסיבה פרטית אצלך יש בהחלט טעם, אבל אין ולא צריך להיות לה קשר למנוי זהב icon_lol.gif יש מנויי זהב תורמים ופעילים שעבורם מסיבה אצלך איננה תמריץ כי הם בצללים ולא באים למסיבות ואירועים.