צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פתיון כפול (!!) לקרייזי טוסט (V)

Succubus​(אחרת)
לפני 18 שנים • 16 באוג׳ 2005

Re: ואני בטוחה

Succubus​(אחרת) • 16 באוג׳ 2005
master james כתב/ה:
למרות שמבחינה הגיונית אני מאמין במערכת המשפט הישראלית
במקרים מסוימים אני לא יכול שלא לחוש זעם ורצון לקחת את החוק לידים.

ידידי היקר, אשפוז פסיכיאטרי אינו העונג הצרוף והתחליף המושלם לכלא שאנשים נוטים לדמיין לעצמם. אשפוז פסיכיאטרי - ובפרט אשפוז בכפייה על פי צו בית משפט - הוא בדרך כלל בתנאים מחורבנים (אני יודעת על מקומות שבהם המאושפזים מוחים - בצדק - על כך שהם לא מקבלים מספיק אוכל, למשל, שלא לדבר על תנאים פחות בסיסיים), עם פחות זכויות מכפי שיש לאסירים, קבלת תרופות וטיפולים רפואיים בכפייה, אובדן השליטה על החיים שהשארת מחוץ לבית החולים (רכושם של חולים פסיכיאטריים מועבר לאפוטרופוס, למשל, אם נקבע שהם לא מסוגלים לטפל בענייניהם), הגבלה חריפה ביותר על חופשות (יותר מאשר לאסירים), והגרוע מכל: אין מועד שחרור קבוע מראש, ומועד השחרור שלך עשוי להיות מושפע לא רק מבריאותך הנפשית, אלא גם מהשפעות פוליטיות שונות. אדם יכול להישאר תקוע כל ימיו באשפוז בכפייה, בתנאים איומים ונוראים.
אנשים שחושבים שאשפוז בכפייה הוא "הקלה" לא יודעים על מה הם מדברים.

ואפילו לא נכנסתי לזה שאם אדם באמת חולה וחסר יכולת שיפוט, אין שום הגיון להעניש אותו על מעשיו. עונש צריך לתת רק למי שהייתה לו יכולת בחירה אמיתית.
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 16 באוג׳ 2005
יתכן שבמקרה כללי יש משהו בדבריך
אבל במקרה הזה החלופה שלו היתה מאסר עולם ועוד שבע שנות מאסר על הצתה
שזה העונש שנגזר עליו בערכאה נמוכה יותר, לפני שהוחלט סופית שהוא לא כשיר לעמוד לדין
לפחות עכשיו יש לו סיכוי לראות אור יום.

אבל אכן שמעתי על מיקרים שבהם אנשים מתפקדים שהתאשפזו מרצון
אושפזו בכפיה והולעטו בתרופות, שלטענת אותם אנשים, הפכו אותם לפסיכים.
Succubus​(אחרת)
Succubus​(אחרת) • 16 באוג׳ 2005
master james כתב/ה:
במקרה כללי יש משהו בדבריך
אבל במקרה הזה החלופה שלו היתה מאסר עולם ועוד שבע שנות מאסר על הצתה
שזה העונש שנגזר עליו בארכעה יותר נמוכה לפני שהוחלט סופית שהוא לא כשיר לעמוד לדין
לפחות עכשיו יש לו סיכוי לראות אור יום.

הבנאדם מאושפז בכפייה. בבית חולים לחולי נפש. עם המון חולי נפש רצחניים אחרים. עם טונה של תרופות פסיכיאטריות שממלאים אותו בהן. בלי שום זכות על החיים שלו. בלי תנאים מינימליים.
אל תגיד לי שאתה רואה את זה כחלופה עדיפה על הכלא.
שלא לדבר על זה שכפי שכבר אמרתי, אם אדם לא יכול לקבל אחריות על מעשיו, הוא לא יכול לקבל אחריות על מעשיו. אם אדם חולה נפש, זה לא מתוך בחירה שלו. אין לי מושג מה היה במקרה הספציפי הזה, אבל אף סכיזופרני שרצח את ילדיו, למשל, לא היה בוחר בגורל הזה אילו ניתנה לו הבחירה.
Dom_Quixote

עכשיו זה כבר *באמת* אוף טופיק...

Dom_Quixote • 16 באוג׳ 2005
Uranus כתב/ה:

חזרה לטופיק:
קיחוט - נראה מאוד מגרה אבל כמובן צריך אקסטרא זהירות וניסיון.

לא הייתי שם כאן רעיונות לאנשים...

אוראנוס יקירי,

נראה לך שהייתי שם פוסט על משחק באש בפורום אלפוני?

זה בדיוק העניין של הפתיונות לקרייזי טוסט! (ע"ע ארבעת הכרכים הקודמים)

קרייזי אמור להגיב, ואז השרשור מת, ואיש לא רואה אותו יותר לעולם. רק שהפעם הוא חילטר, ואתה התחלת את הדיון החשוב כשלעצמו, וזה ללא ספק שרשור הפתיון הארוך אי פעם.

אז לכל גולשי פורום אלפוני - שלום, נעים מאוד, אני קיחוט, איש מושלם מכל בחינה ומצביא אידיאולוגי חשוב. מה שאתם רואים פה זה פוסט בדיחתי, לא קשור לפורום הזה, ואין לעסוק בו ללא שנים רבות של הכשרה, אימון ונסיון. קודם תעבדו על ספנקינג ומצבטים. תאמינו לי, לא פחות מספק, ומשאיר פחות פחם בבית.

יופי, אפשר לחזור לנושא השרשור האמיתי.

כבוד,
קיחוט

תקציר (C):

offtopic.gif
י
Aragorn​(שולט)

Re: פתיון כפול (!!) לקרייזי טוסט (V)

Aragorn​(שולט) • 16 באוג׳ 2005
Black-Blue כתב/ה:
כלל חשוב שיש לזכור: בחורה שעשית לה כווייה עוד תסלח לך. בחורה ששרפת לה חזייה של 400 ש"ח - לא בהכרח.

מזכיר לי את הבדיחה על אישה בשם בז'ז'ניה (לא משנה מאיזו עדה)
שחוזרת הביתה ורואה את בעלה מאונן על השטיח
אז היא צועקת לו יז'ק! עוצרת מייד!
רצה אליו ודופקת לו את המציצה של החיים שלו
אחרי שיז'ק גומר הוא אומר לה בז'ז'ניה! מעולם לא ראיתי אותך כל כך להוטה לסקס.
ובז'ז'ניה עונה לו אתה יודע כמה זמן לקח לי לנקות שטיח?