שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן ראש השנה

alona.
לפני 19 שנים • 3 באוק׳ 2005
alona. • 3 באוק׳ 2005
מאמאמיה... איזה יופי... נראה ממש יאמי יאמי icon_smile.gif

אני הולכת לאכול תפוח בדבש icon_smile.gif
מומו וז'קי מהתקווה​(שולט)
לפני 18 שנים • 8 באוק׳ 2005
דבש סחה על הצילומים שיבאת.
בפם הבאה אני לא יגיד לך שאני יפתח שולחן לכבודך, למה אני רואה שאת יודעת לפתוח אחלה שולחן עם השפחה שלך.
יאללה תבואו כבר, את יודעת שנביא לך כבוד.

ואללק תראי איך תדרדרתי לכתוב ככה הזמנות בפורום של הלסביות, אבל הנשמה אמרה לי שאני חייב לראות איך עושים קישוטים לחג עם תפוחים בדבש icon_biggrin.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 8 באוק׳ 2005
הסיפור מחרמן כהרגלו- כל הכבוד על האומץ עם המחטים בכוס אני מזמן הייתי צורחת מילת ביטחון. אגב, למה אמרת שלעולם לא תשתמשי במילת הביטחון שלך?.. משהו פה צרם לי מאוד.
וכמובן כל הכבוד על האומץ ועל המקוריות בהמחשת הסיפור עם התמונות..
icon_redface.gif
קלייר​(נשלטת)
קלייר​(נשלטת) • 8 באוק׳ 2005
כחולית מתוקתי,

אני יודעת שמילת הביטחון קיימת כדי להגן עליי, אני פשוט לא מרגישה שאני זקוקה להגנות מפני גברתי.

מעולם עד היום לא השתמשתי במילת הביטחון, וכן, מבחינתי, זה יהיה כשלון להשתמש בה.
לא כי אסור לי, לא כי אני צריכה להיות סופר וומן כל יכולה.

גברתי קשובה לכל מילה שלי ולכל תנועה שלי בזמן הסשן ומחוצה לו. גברתי מכירה אותי מלפני ומלפנים, יודעת בדיוק מה הם גבולותיי, מתחשבת בהם ומהצד השני מותחת את יכולותיי עד למקסימום האפשרי.

הרבה לפני מילת ביטחון ישנן עשרות דרכים עבורי להביע קושי.

גברתי רצתה שאתמודד עם הפחד שלי, שאבטח בה מספיק כדי להתגבר עליו. להשתמש בסיטואציה הזו במילת הביטחון היה אומר לי ולה שכשלתי מול הפחד, שלא נתתי בה מספיק אמון. וכן, אני מעדיפה למות לפני שאכשל בנתינת אמון בגברתי.

האמון שלי בה מוחלט. ואני מתכוונת במוחלט - למוחלט. אם גברתי תדרוש שאקפוץ מהגג אעשה זאת מתוך הידיעה שהיא מגינה עליי תמיד, ושאם נדרשתי לעשות כן אני יכולה לבטוח בה מספיק כדי לדעת שהיא תדאג לכך שיהיה מה שיבלום את נפילתי.

כך שבסיטואציה הזו, כשהאמון שלי בה עמד מול הפחד שלי מפני המחט, לא היה ספק שלא אשתמש במילת הבטחון ושבמקום אתמודד עם הפחד.
פומיקי
לפני 18 שנים • 9 באוק׳ 2005

תשובה לעניין

פומיקי • 9 באוק׳ 2005
ואכן, מכל מה שכתבת עד היום, התברכת בגבירה מופלאה ויצירתית, שחשה בך.
אני מאחלת לך שבשנה זו תלמדי עוד ועוד כיצד לשרתה ולענגה, שתהיו מאושרות שתיכן.
Belisana​(שולטת)
לפני 18 שנים • 9 באוק׳ 2005

תודה כולם על הפירגון:)

Belisana​(שולטת) • 9 באוק׳ 2005
פומיקי - ברוכה השבה והפרופיל שלך מרתק.

קליירי - את יכולה להיות בטוחה שלעולם לא אעלה בדעתי לומר לך לקפוץ מהגג וכו'. אני צריכה אותך בחתיכה אחת icon_smile.gif

כחולית - הדאגה שלך מוצדקת ואם אני הייתי קוראת אמירה דומה של שפחה אחרת הייתי צועקת 'חמאס' (או סתם צועקת לה שתתעורר), במקרה שלנו די בתזוזה קלה של קלייר כדי שאדע להפסיק ולמרות זאת אני מעודדת אותה להשתמש במילה כשיש צורך (ועד כה נכשלתי בפרק זה באילופה של הסוררת) icon_smile.gif

ז'קי, אוחחח ז'קי. עד שנגמרות המילים icon_smile.gif