צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ראיתם פעם קרמבו ערום?

נמש
לפני 18 שנים • 3 בדצמ׳ 2005
נמש • 3 בדצמ׳ 2005
מאותגר הורמונלית כתב/ה:
איך אתם אוכלים את הקרמבו שלכם? icon_rolleyes.gif

היה כבר....

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=12093&highlight=
ויטו אנדוליני
ויטו אנדוליני • 3 בדצמ׳ 2005
נמש כתב/ה:
מאותגר הורמונלית כתב/ה:
איך אתם אוכלים את הקרמבו שלכם? icon_rolleyes.gif

היה כבר....

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=12093&highlight=

תודה icon_wink.gif
נולי

ניתוח אכלני הקרמבו

נולי • 3 בדצמ׳ 2005
משהו ישן שכתבתי פעם על אכלני הקרמבו:

קרמבו

לפי הקרמבו על המדפים הגיע החורף. אפילו קצת קריר בערב, אז אולי הוא באמת מתקרב.
לא עמדתי בפיתוי וקניתי קופסא גדולה כזו, עם 40 קרמבוים בפנים, בטעם מוקה. זה מה שאני אוהבת. לא וניל ולא תות (שבכלל מגעיל אותי…ויסלחו לי אוהבי התות). אנחנו נהנים מהחטא המתוק וגם אורחים מכובדים במיוחד זוכים לפינוק המוקצף הזה.
בטח שמתם לב שכל אחד אוכל את הקרמבו שלו קצת אחרת. גם אני. עכשיו, כשיש לי הרבה קרמבוים, להסתכל עליהם נאכלים, הגעתי למסקנה, שהצורה בה את/ה אוכל את הקרמבו מראה בברור על הגישה שלך לסקס ומבחנתי לא חשוב בכלל איזה טעם את/ה אוהב, למרות שאת זה טרם חקרתי. תרשו לי להסביר:
1 יש כאלו שאוכלים את הקרמבו מלמעלה, ביס אחר ביס. מגיעים לביסקוויט וגם בו נוגסים עד שנגמר.
אלו הם הכי משעממים ושגרתיים. הכל אצלם כל כך צפוי, שאחרי שלוש פעמים, גם אם היו מסעירות במיוחד, כבר לא מתחשק לחזור לסיבוב נוסף.
2 יש כאלו שדוחפים את כל הקרם לפה בביס אחד, ואח"כ תורו של הביסקויט להבלע באחת גם כן.
אז אם זו אישה, היא ודאי חלומו של כל גבר מצוי: מיד לעבודה ובלי התקשקשויות מסביב. ואם זה גבר, כנ"ל. רק תגידו לי, מי תרצה גבר כזה?
3 לעומתם אלו שמתחילים בביסקויט, מכרסמים ואח"כ בבת אחת דוחפים את הקרם לפה.
אלו המתקשים להתאפק. הם יתחילו במשחק, אבל בשלב מסויים יאבדו את הסבלנות וירצו להגיע כבר אל קו הסיום. מה שטוב אצלם, זה שהם לא בוחלים בשום אמצעי. האישה תענג אותך בכל דרך, רק שתתפוצץ אצלה כבר והגבר לא יבחל בטבילת פרצופו בין רגליך עד שיכוסה מיץ.
4 יש את אלו המקלפים את הקרמבו ממעטה השוקולד שלו, בהקפדה מרובה, פרור אחר פרור, עד שהקצף נגלה.
כאן הם מפצלים לשתי אסכולות: הטורפים את הקצף באחת והמלקקים אותו באיטיות.
ואז נוגסים בביסקוויט בעדינות, ביס אחר ביס, עד הסוף.
מוצצים ומלקקים אצבעותיהם בהנאה גלויה.
אלו הם היסודיים, המשקיענים.
אז הנשים שאוכלות כך הן אלו שילקקו אותך ביסודיות ולא ישאירו אף פינה יבשה. יכסו את כולך בנשיקות ולא יזניחו אף חלקה.
והגברים? הם מהזן הנדיר והסבלני שיענג אותך שעות עד לשיא. מילימטר אחר מילימטר, ילקק ינשק וימצוץ עד שתצרחי ויתענג על כל שניה איתך בתמורה להנאתך המלאה.
המשתיכים לאסכולת הטורפים ישארו מעט מרוחקים לעומת הנמרחים שירצו רק לבלוע את כולך ולהנות מכל אנקה שהצליחו להפיק מפיך.
5 יש את אלו שמתחילים בכלל מלמטה. קודם הביסקוויט ואח"כ הקצף.
מנסים להיות קצת אחרת, לא שיגרתיים. לא תמיד הם מצליחים, אבל לפחות משתדלים.
6 אלו הנוגסים מן השוקולד עם הקצף, נותנים לקצף להמרח להם על השפתים ובכלל – רואים שהם נהנים מכל ביס.
אלו אוהבי הסקס האמיתיים, מתענגים על הכל מכל.
7 הזן הסטרילי: אוחזים בשתי אצבעות ומחסלים את הקרמבו כשהם עדין נקיים, אפילו לא צריכים לנגב את האצבעות.
אם זה גבר, רק שתדעי, שהוא לעולם לא יטבול פניו בתוכך וישתה אותך בצמא. אין סיכוי.
ואם זו אישה? על "גרון עמוק" שמעת? זו לא היא! ואוי לך אם תטפטף לה על השטיח הפרסי!

בתאבון!

N
Queencie​(שולטת)
לפני 18 שנים • 4 בדצמ׳ 2005
Queencie​(שולטת) • 4 בדצמ׳ 2005
אוחחחחחחחחחח נולי איזה תאורימממממממםםם.....

עכשיו ממש ממש בא לי קרמבו. ולא אחד אלא 6 - לנסות לראות איך הטעם בכל אחת מהאפשרויות שמנית! icon_razz.gif

מה שכן - אני שוקלת לאמץ את מבחן הקרמבו.... שיטה קלה לזיהוי הפרטנר המועדף icon_lol.gif