שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סאביות מול מתחלפות

Lilu-FemdoM{Pon}
לפני 18 שנים • 7 בפבר׳ 2006
Lilu-FemdoM{Pon} • 7 בפבר׳ 2006
כחולית כתב/ה:
אני יכולה להסכים עם מה שאת אומרת, ויחד עם זאת לצערי זה לא קרה עם המתחלפים שהכרתי שאיתם הייתי לרוב השולטת וזה קצת ביעס.
אז בעצם לפי מה שאת אומרת להיות מתחלפת עם מתחלף זה בעייתי כי שניהם בעלי נטייה לשלוט...

אני חלקתי פה על מה שהבחור אמר, שמתחלפות לא מחפשות כאן להכיר מישהו באופן גורף.

לדעתי ,
אין פה חוקים.
פייה{O}
פייה{O} • 7 בפבר׳ 2006
Black Lotus כתב/ה:
ולגבי השאלה הראשונה שלך - לחלק מהסאביות קשה לחשוב על הדום שלהם כמישהו שעשוי ללקק מגפיים או להחדר ע"י סטרפאון וכד', ולכן נוטות להכיר דומים.

בנוסף לזה, אני חושבת שחלק מהעניין הוא שסאבית בלי נטיות שליטה שתהיה עם מתחלף יודעת שלעולם לא תוכל להספיק לו לגמרי מכיוון שהיא לא תוכל למלא את הרצון שיש לו להשלט מידי פעם.
scarlettempress{L}
scarlettempress{L} • 7 בפבר׳ 2006
להיות מתחלפים אכן יכולה להיות בעיה לפעמים. במקרה שלי, אני מעדיפה להשלט ובת הזוג שלי מעדיפה לשלוט. הסוויץ' מתבצע לעיתים, וזה מתאים לשתינו. יכולה להיות בעיה במקרים שבא לה להשלט ואני לא בעניין, וזה קורה. אבל זה לא סוף העולם. בעיה יותר רצינית יכולה להיות לזוגות שאין ביניהם התאמה מהבחינה הזאת.
כמו שלילו אמרה - אין פה חוקים. מסובך, כמו כל דבר בחיים icon_smile.gif
סיגלית​(אחרת)

Re: אז מה אתה רומז בעצם?

סיגלית​(אחרת) • 7 בפבר׳ 2006
חתולה קטנה אתה אומר שהסאביות או המתחלפות פה לא רציניות או משהו?

אני עדיין מחזיק בדעתי שהבנות הן הסאביות והן המתחלפות כמעט תמיד דחו את רצוני להכירן באופן גורף מבלי לתת לי הזדמנות אחת אפילו ואני אשמח אם משהי תראה לי הלכה למעשה שאני טועה ושתפנה אלי אישית למטרת הכרות !!!

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי פבר' 07, 2006 11:47 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
סיגלית​(אחרת)
Black Lotus כתב/ה:
הכלוב, בנוסף להיותו אתר הכרויות, הוא אתר קהילה ולכן יש כאן גם סאביות וגם מתחלפות שנמצאות פה לא במטרה להכיר אלא רק כדי להיות באתר.
ולגבי השאלה הראשונה שלך - לחלק מהסאביות קשה לחשוב על הדום שלהם כמישהו שעשוי ללקק מגפיים או להחדר ע"י סטרפאון וכד', ולכן נוטות להכיר דומים.

- גם תגובה זו מראה שאני צודק ועדיין הבחורות בקהילה ( סאביות ומתחלפות ) לא מעוניינות להכיר כלל
סיגלית​(אחרת)
[quote="כחולית"]
babyloon כתב/ה:
necrofarmer כתב/ה:
יש ויש
למרות שלדעתי מתחלפות שמעדיפות להיות סאביות זה נדיר[/quote
מסכים בהחלט וגם שמתי לב שהרבה בנות שמגדירות עצמן כסאביות או מתחלפות לא מעוניינות כלל להכיר אלא רק להופיע באתר מה דעתכם ?

לא מסכימה לגבי החלק השני, ואני הוכחה חיה לכך
icon_smile.gif

אני מתחלפת, אז אני לא יכולה לדבר כנשלטת בלבד, אבל אני כן יכולה לומר שלמרות שאני נוטה להעדיף מתחלפים, על פי הניסיון שלי דווקא הכמה מתחלפים שנפגשתי איתם היו בעלי נטייה להיות סאבים ויצא כל הזמן ששלטתי בהם וזה די תסכל אותי. כמובן לא מכלילה, רק מספרת על הניסיון שהיה לי...

חולק על דעתך - למרות שאני מאוד מעריך אותך כאישיות פעלתנית הן בכתיבה בפורום על עלילותייך הרבות והן בהלכה למעשה - כשפניתי אלייך אישית על מנת להכירך אישית דחית אותי בנימוס וזהרק מחזק את מה שאמרתי !
Aiko​(נשלטת){Jake}
Aiko​(נשלטת){Jake} • 7 בפבר׳ 2006
babyloon כתב/ה:
Black Lotus כתב/ה:
הכלוב, בנוסף להיותו אתר הכרויות, הוא אתר קהילה ולכן יש כאן גם סאביות וגם מתחלפות שנמצאות פה לא במטרה להכיר אלא רק כדי להיות באתר.

- גם תגובה זו מראה שאני צודק ועדיין הבחורות בקהילה ( סאביות ומתחלפות ) לא מעוניינות להכיר כלל

אודה לך אם תסביר כיצד בדיוק תגובתה של לוטוס מראה שאתה צודק.

למעשה, היא רק ציינה שלאתר הזה יש פונקציות נוספות מלבד תפקודו כאתר הכרויות ולכן, באופן טבעי, יש כאן נשים שאינן מעוניינות להכיר. אישית, איני חושבת שמדובר בחלק הארי שבהן. על פי התרשמותי, מרבית הנשים הרשומות לאתר (אם כי בפירוש לא כולן) דווקא מעוניינות במציאת בן/בת זוג.

לעובדה שאף אחת מהן טרם נענתה לחיזוריך יכול להיות מבחר מגוון ביותר של סיבות; חלקן כבר נמצאות בקשר, לדוגמא. אחרות לא אהבו את הפרופיל שלך, או את אופי פנייתך.

נוח מדי להכריז שהנשים בכלוב לא מעוניינו להכיר רק כי הן לא מעוניינות להכיר אותך. זוהי גישה דומה מאוד - וסלח לי מראש על ההשוואה הבלתי מחמיאה - לזו שבה נוקטים גברים בפאב שנושפים בבוז לכיוון גבה המתרחק של הבחורה שזה עתה התעלמה מהזמנתם ופולטים: "הא! לסבית."

מעניינת במיוחד היא המסקנה אליה הגעת בעקבות סירובה של כחולית. איכשהו צורמת לי העובדה שאתה מחיל את תאוריית ה-"היא מסרבת לי כי אף אחת באתר הזה לא מעוניינת להכיר, זה לא משהו שקשור אליי אישית" על אישה ספציפית, בשר ודם, שעוד ציינה בשרשור זה ממש שהיא נפגשה עם סוויצ'ים מהאתר. אבל על כך, אני מתארת לעצמי, כחולית עצמה תיטיב להגיב ממני.
Aiko​(נשלטת){Jake}
Aiko​(נשלטת){Jake} • 7 בפבר׳ 2006
וולפית כתב/ה:
babyloon כתב/ה:
Black Lotus כתב/ה:

אודה לך אם תסביר כיצד בדיוק תגובתה של לוטוס מראה שאתה צודק.

למעשה, היא רק ציינה שלאתר הזה יש פונקציות נוספות מלבד תפקודו כאתר הכרויות ולכן, באופן טבעי, יש כאן נשים שאינן מעוניינות להכיר. אישית, איני חושבת שמדובר בחלק הארי שבהן. על פי התרשמותי, מרבית הנשים הרשומות לאתר (אם כי בפירוש לא כולן) דווקא מעוניינות במציאת בן/בת זוג.

לעובדה שאף אחת מהן טרם נענתה לחיזוריך יכול להיות מבחר מגוון ביותר של סיבות; חלקן כבר נמצאות בקשר, לדוגמא. אחרות לא אהבו את הפרופיל שלך, או את אופי פנייתך.

נוח מדי להכריז שהנשים בכלוב לא מעוניינו להכיר רק כי הן לא מעוניינות להכיר אותך. זוהי גישה דומה מאוד - וסלח לי מראש על ההשוואה הבלתי מחמיאה - לזו שבה נוקטים גברים בפאב כאשר הם נושפים בבוז לכיוון גבה המתרחק של הבחורה שזה עתה התעלמה מהזמנתם ופולטים: "הא! לסבית."

מעניינת במיוחד היא המסקנה אליה הגעת בעקבות סירובה של כחולית. איכשהו צורמת לי העובדה שאתה מחיל את תאוריית ה-"היא מסרבת לי כי אף אחת באתר הזה לא מעוניינת להכיר, זה לא משהו שקשור אליי אישית" על אישה ספציפית, בשר ודם, שעוד ציינה בשרשור זה ממש שהיא נפגשה עם סוויצ'ים מהאתר. אבל על כך, אני מתארת לעצמי, כחולית עצמה תיטיב להגיב ממני.
מיתוסית​(שולטת)
לפני 18 שנים • 8 בפבר׳ 2006
מיתוסית​(שולטת) • 8 בפבר׳ 2006
[quote="babyloon"]
כחולית כתב/ה:
babyloon כתב/ה:
necrofarmer כתב/ה:
יש ויש
למרות שלדעתי מתחלפות שמעדיפות להיות סאביות זה נדיר[/quote
מסכים בהחלט וגם שמתי לב שהרבה בנות שמגדירות עצמן כסאביות או מתחלפות לא מעוניינות כלל להכיר אלא רק להופיע באתר מה דעתכם ?

לא מסכימה לגבי החלק השני, ואני הוכחה חיה לכך
icon_smile.gif

אני מתחלפת, אז אני לא יכולה לדבר כנשלטת בלבד, אבל אני כן יכולה לומר שלמרות שאני נוטה להעדיף מתחלפים, על פי הניסיון שלי דווקא הכמה מתחלפים שנפגשתי איתם היו בעלי נטייה להיות סאבים ויצא כל הזמן ששלטתי בהם וזה די תסכל אותי. כמובן לא מכלילה, רק מספרת על הניסיון שהיה לי...

חולק על דעתך - למרות שאני מאוד מעריך אותך כאישיות פעלתנית הן בכתיבה בפורום על עלילותייך הרבות והן בהלכה למעשה - כשפניתי אלייך אישית על מנת להכירך אישית דחית אותי בנימוס וזהרק מחזק את מה שאמרתי !

לא מובן לי מדוע אתה מערב כאן נושאים אישיים? דחיתי אותך ונדחיתי על ידי אחרים, בדיוק כמו בחיים האמיתיים. אתה לא התאמת לי מסיבות אישיות שלמען כבודך לא אפרסם פה בפרהסיה, זה לא סותר את העובדה שהכרתי הרבה נשלטים, כמה מתחלפים וכמה שולטים באתר וחלקם אף היו בני זוג שלי.

בדיוק כמו שאמרה וולפית, יכולות להיות הרבה סיבות לדחיה. אני גם לא נענית לכל הודעה וכל פנייה שאני מקבלת מכל מיני סיבות- בין השאר אם הם לא מתאימים לדרישותיי בפרופיל ואף על פי כן הם פונים.

ההיכרות גוזלת זמן רב ובייחוד עד שמוצאים מישהו שנראה לך ואתה נראה לו. שוב- כמו בחיים האמיתיים. אינך יכול להכליל אוכלוסיה שלמה על סמך מספר מקרים.
סיגלית​(אחרת)
לפני 18 שנים • 8 בפבר׳ 2006

התנצלות

סיגלית​(אחרת) • 8 בפבר׳ 2006
אבקש להתנצל בפני כחולית ושאר הבנות שנפגעו בצורה כזו או אחרת ואני מקווה שתסלחו לי
על ההערות השובניסטיות שלי ( שנכתבו בסערת רגשות ואני מודה שטעיתי - סה"כ אני רק בן אדם ) ואני מקווה שילך לי יותר טוב עם בנות בעתיד
אשמח לקבל תגובות גם מחברי הקהילה האחרים