שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

להחלף או לא להתחלף....

scarlettempress{L}
לפני 18 שנים • 10 בפבר׳ 2006
scarlettempress{L} • 10 בפבר׳ 2006
ציטוט: למה ההתחלפות צריכה לבוא לידי ביטוי עם אותו בנאדם?

במקרה שלי ושל בת הזוג שלי, אנחנו במערכת יחסים מונוגמית לחלוטין ואין לנו שום רצון לחוות סשנים עם אנשים אחרים (לפחות לא לעת עתה). מכיוון ששתינו אוהבות להתחלף מדי פעם, אין כאן שום בעיה. אבל זה לא עניין של "אין ברירה כי אסור לבגוד", בעיניי זה מדהים לחוות עם אותו האדם את שני הצדדים של השליטה.
ציטוט: כשאת נשלטת את רוצה את ההצלפות? או את ה"להשלט"?

אצלי זה ה"להשלט". ויש סשנים שהם מנטליים כמעט או בכלל ללא כאב פיזי. כמובן שיש ימים כשפשוט בא לי שיקרעו אותי, שכל הגוף שלי יצרח מכאב - במקרים כאלה לא חייבים שתהיה שליטה מנטלית בכלל. אבל כמובן שהשילוב של פיזי ומנטלי תמיד מנצח icon_smile.gif
סיגלית​(אחרת)
לפני 18 שנים • 16 בפבר׳ 2006

התחלפות

סיגלית​(אחרת) • 16 בפבר׳ 2006
מבחינתי בתור מתחלף זה אומר שעם בת אחת אני אהיה השולט ועם בת אחרת אני אהיה הנשלט ולא יהיה מצב של החלפות באמצע ובזה אני מסכים לחלוטין עם יהלום ועם ציטה
defluo{BDOC}
לפני 18 שנים • 17 במרץ 2006

למזלי כי רב

defluo{BDOC} • 17 במרץ 2006
מצאתי בת זוג שהיא מתחלפת טהורה.
אפשר להתחלף באמצע הסשן ואפשר לערוך סשנים בהם הבן זוג /בת זוג הם למעלה ואחרים בהם אתה/ את למעלה.
זה כל היופי בסוויץ' הטהור...
אני רק שמחה שמצאתי סוויצ'ית טהורה כמוני כי חלק מהמהות של הסוויץ' זו העובדה שאתה לא ממש דומיננטי ואתה לא ממש סאבמיסי.
אתה באמצע.
והיות ואני לא פוליאמורית, למצוא בת זוג שהיא באמצע, ובכן.. היה נראה לי די משימה בלתי אפשרית.
להיות סוויץ' זה לא לתת פקודה לסאבית שתלקה אותך. (סליחה. זה לא המצב בשבילי)
יש בהחלט אנשים שזה הסוויץ' שלהם.
ןכאמור- כל אחד וסטייתו הוא...
אני לא סוויצ'ית כי אני מפחדת להודות שאני דום ואני לא סוויצ'ית כי אני מתביישת בזה שאני סאב.
אני סאב ואני דום. אני העבד המוחלט שלה ואני האדונית שלה.

וזה יקירי ויקירותי, כל היופי. ומי שלא יכול לראות את הכיף שבלהתחלף באמצע סשן, פשוט מפספס עולם ומלואו.

מה שכן, צריך להרגיש מאוד אחד את השני. סאב לא יוכל להיות דום באמצע החיים בדיוק כמו שדום לא יוכל להיות סאב באמצע החיים. הוא צריך להיות נזיל ולא נוקשה.
קרח נשבר. מים נוזלים. זה היופי בבדסמ נזיל וזה היופי במגדר נזיל לצורך ההשוואה.

אוקי, אז אין פואנטה. נסיים במילות שבח שעיקרן- עוד 14 יום היא באה. icon_biggrin.gif
בל{SK}

אלוהים איזה פחד

בל{SK} • 17 במרץ 2006
אפשר לעשות מה שמרגיש נכון.
תמיד יש צורך בתיאום ציפיות, גם בשולט/נשלט וגם תמיד עדיף שהכל יזרום לפי הרגש שמתחלפים

מספר פעמים התחלפתי המהלך הסשנים, לא היה צריך הרבה כדי להבין שזה מה שמתאים לשנינו, עשיתי את זה עם 2 בני זוג שונים וזה עבד בתקשורת נפלאה, בסך הכל אנחנו משחקים כאן משחק

דווקא עצוב לי , עם הבן זוג האחרון שהייתי איתו חצי שנה והוא אף פעם לא רצה/הסכים שארביץ לו וזה חבל, כי אני באמת מתחלפת לעמים רחוקות מאוד.

אבל אולי לי הכל יותר פשוט בתפיסה כי אני רואה ביחסי שליטה חלק של מערכת יחסים שבה בן הזוג שלי, רוצה אותי ומקבל אותי על כל חלקיי, הכנועיים והדומנטיטיים ואני לא תמיד אותו הדבר.

ואם יש דבר טוב שאני יכולה להגיד על בן זוגי המדהים לשעבר, זה שתמיד החלקים הדומננטיים שלי היו שם, גם אם לו באו לביטוי בסשנים, הם בוא לידי ביטוי בזוגיות.
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 17 במרץ 2006
קרה לי שהתחלפתי באמצע.
זה היה מדהים.
מודה שטעיתי.
אולי אני בכלל סוויץ כזה טהור.
סיגלית​(אחרת)
סיגלית​(אחרת) • 17 במרץ 2006
צ'יטה כתב/ה:
קרה לי שהתחלפתי באמצע.
זה היה מדהים.
מודה שטעיתי.
אולי אני בכלל סוויץ כזה טהור.

צ"יטה אתה מתחיל להיות מבולבל ולא החלטי - אולי אתה צריך לראות רופא ?
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 17 במרץ 2006
האמת, אולי באמת.
זה נורא כל כך ?
שמעתי יש רופאות סאביות. מה זה שוות.
QuBe​(שולטת)
לפני 18 שנים • 18 במרץ 2006

אצלינו דווקא

QuBe​(שולטת) • 18 במרץ 2006
שנינו מגדירים את עצמינו כמתחלפים, וכמו scarletempress אנחנו מונוגמיים, ומתחלפים בתפקידים רק בינינו.
Queeny מעדיפה לא להתחלף באמצע סשן; מתחילה סאבית, גומרת סאבית , ולהפך. being גמיש - הוא יכול להתחיל כסאב ולהמשיך כדום, אבל לא תמיד להפך.
אז יש בזה משהו של "תיאום ציפיות" - או לפחות הבנה משותפת של מה מתאים לכל אחד מאיתנו להיות באותו הרגע. ובנתיים לרוב זה מסתדר...

הכי הרבה, תמיד אפשר לגוון במין ונילי. למי שזוכר איך עושים את זה.
icon_cool.gif icon_wink.gif
בל{SK}

Re: אצלינו דווקא

בל{SK} • 18 במרץ 2006
QuBe כתב/ה:

הכי הרבה, תמיד אפשר לגוון במין ונילי. למי שזוכר איך עושים את זה.
icon_cool.gif icon_wink.gif

ניסיתי פעם, אבל הוא טען שאני לא אמורה לקבש שירביץ לי. זה נרא מבלבל.

אבל ברצינות, וניל, זה באמת אחלה תבלין לסקס. לא רע בכלל.
סיגלית​(אחרת)

נו באמת

סיגלית​(אחרת) • 18 במרץ 2006
צ'יטה כתב/ה:
האמת, אולי באמת.
זה נורא כל כך ?
שמעתי יש רופאות סאביות. מה זה שוות.

צ"ייטה רואים שירדת מהפסים

יש שמועות ויש שמועות

מקסימום אתה יכול להרביץ לרופאה עם החגורה

ותחשוב על זה icon_rolleyes.gif