בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חיים

ליהי_​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 19 במרץ 2006
ליהי_​(נשלטת) • 19 במרץ 2006
dr jekyll and MASTER hyde כתב/ה:
טוב,
או שאנחנו לא ממש מתקשרים באותו לבל של קיום...
או שאת לא כותבת מספיק ברור.
(או ש-2 התשובות נכונות icon_rolleyes.gif )

עכשיו שקצת הסברת את עצמך יותר טוב,
באמת ניתן להבין זאת ב-2 אופנים שונים.
אפשר להבין זאת כך שאותו דום החליט במקומך ואת צייתת.
ואפשר להבין זאת (עכשיו לאחר הביאור והפירוש) שהוא פשוט מאד עשה מעשה בלי לומר לך בכלל.

מסקנה:
לא לקפוץ עם כל אחד למיטה.
לבנות את הקשר הבדסמי לאט לאט במקביל לקשר האישי.
ו...לדבר. להעלות נושאים חשובים לפני תחילת הסשן. נושאים כמו גבולות (דבר שמישהי שנמצאת לא מעט זמן בקהילה ונרשמה בניק מסויים לא מזמן אמורה כבר לדעת. לפני הסשן. האקט הזה שבו קושרים עיניים וידיים...)

תפסיק להטיף לי דוק, ביחוד אחרי שכבר הבנת שניתן להבין דברים באופנים שונים ואם כתבתי לא ברור אז תשאל.

מסקנה:

אתה אידיוט.
ליהי_​(נשלטת)
ליהי_​(נשלטת) • 19 במרץ 2006
רפאל כתב/ה:
ליהי_ כתב/ה:
הוא היה יהיר מספיק בשביל לקחת את ההחלטה הזו עבור שנינו... אין לאף אחד את הזכות לקחת החלטה במקום נשלטת כשמדובר בסיכון חייה.

ליהי, לא ברור לי המקרה. אם אינך מאמינה שזכותו להחליט בשבילך דברים כאלו, איך בכל זאת קורה, הלכה למעשה, שהוא מחליט בשבילך?

הוא לא דיבר על זה? פשוט עשה את זה בהפתעה כשלא יכולת לדעת או להתנגד?

כמו שכתבתי: כשהתברר לי שהוא בלי קונדום היה מאוחר.

ובייבי, אולי הוא היה בטוח שהוא לא מסכן את החיים שלי כי ידע בוודאות שאינו חולה באיידס, כך שזה לא בהכרח קשור ל- SSC ואת זה לצערי אגלה רק בתוצאות הבדיקה. מה שמכעיס כל כך זה שלא השאירו לי את הברירה להאמין לו, או לא להאמין לו. תודה על החיבוק, לפעמים זה הכי.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 19 במרץ 2006
מה לא ברור פה? לחדור לאשה זה עניין של רגע (אלא אם היא ממש לא מגורה), בסשן לא תמיד הסאבית יכולה לצפות מראש את שיקרה ברגע הבא או להתנגד לו, וחדירה לא מוגנת היא גבול שאין צורך לציין מראש, ממש כפי שאין צורך לציין מראש התנגדות להזרקת רעל לוריד (שלא יובן לא נכון - אין התנגדות לחדירה לא מוגנת או להזרקת רעל, אבל אלה דברים שמצריכים הסכמה מראש והנחת הבסיס היא שהם אינם מקובלים אלא אם נאמר אחרת).
אני מאמין שהדום המדובר מאמין שהוא בריא לחלוטין ואינו מהווה סכנה (ומקווה שאכן כך), אבל אין לו זכות להחליט עבור אדם אחר אם אותו אדם מוכן לקחת את הסיכון שלא זה המצב.
Succubus​(אחרת)

Re: חיים

Succubus​(אחרת) • 19 במרץ 2006
ליהי יקרה, אני מאחלת לך שהכל יהיה בסדר ושרגעי הפחד יחלפו וייעלמו. את צודקת במאה אחוז, לאף אדם אין זכות להחליט החלטה כזאת עבור אדם אחר, יחסי שליטה או לא יחסי שליטה (ולהיות שמוק ברמה כזאת זה לא עניין של יחסי שליטה - יש אנשים שעושים את זה גם בווניל).
נראה שאפשר ללמוד מזה רק דבר אחד, וזה שצריך להבהיר מראש חובת שימוש באמצעי מניעה, גם כשזה נראה מובן מאליו. לא שזה עושה את המעשה יותר בסדר אם לא הייתה הבהרה כזאת. זה דבר שאמור להיות מובן מאליו, ולמרבה הצער יש אנשים שמפספסים את זה איכשהו.