בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לקיחה כוחנית

נוריתE
לפני 18 שנים • 6 במאי 2006

Re: .

נוריתE • 6 במאי 2006
Stranger כתב/ה:
לילה – מסכים עם כך שהגבול הנו דק וקל לשבירה, ואם גם נוסיף את ההשלכות שבחציית אותו גבול נקבל סיטואציה מאוד מסוכנת, שכפי שכבר אמרתי, עלולה להשאיר צלקות רבות.
מקבל ? וודאי. מקבל את ההסכמה להיכנס ב''דלת'' הזו ולחפור לעומק...מה ייקח? איך ייקח? וכמה ייקח? זה כבר תלוי בלוקח ולכן, אני לא כל כך מסכים עם ההבחנה המאוד דיכוטומית שעשית.

זו בדיוק הנקודה פה, איש
זה לא תלוי בלוקח אלא בנותן
אדון צריך לצאת מתוך נקודת הנחה והבנה, שהוא מקבל לא לוקח
או מקסימום, שהוא מקבל את הזכות לקחת את מה שנותנים לו.
אלו שלא מבינים ניכנסים אצלי(ואני מפנה לנושאים אחרים) לקטגוריית אדונים בעיתיים/מסוכנים.
Stranger
לפני 18 שנים • 6 במאי 2006

.

Stranger • 6 במאי 2006
כן לילה. הבנתי אותך גם בפעם הראשונה אבל, אני עדיין חולק עלייך ועל הצורה המאוד דיכוטומית שבה את מציגה דברים.
אם מדברים על ההסכמה הבסיסית להיכנס לאינטראקציה של מוביל מובל אני לחלוטין לא חולק עלייך.
ברור לחלוטין שחייבת להיות הסכמה ברורה ומוחלטת לגבי הבסיס לקשר ומאפיינים ספציפיים שלו.
אבל לא מסכים איתך, כאשר נכנסים קצת יותר פנימה, ואני אסביר.

ייתכן שעבור אנשים מסוימים, הכל מובנה וברור...יש את מה שהם מוכנים לתת ורק את זה יאפשרו,
אם זה המצב אז הדברים הופכים לפשוטים, מוגדרים, ברורים וכן, הרבה פחות מסוכנים.
אותי אישית, אינטראקציה מסוג זה הרבה פחות מושכת – זה מרגיש לי כמו משחק.
מהניסיון שלי, יש דברים רבים שנכנסים למשבצת של ''רוצה ולא רוצה לתת'' כן כן...ממש במקביל.
שם...בדיוק בנקודות האלו, באה לטעמי השליטה והעוצמות שלה. בדיוק בנקודה שזה חודל להיות משחק.

בדיוק בנקודות האלו, החשיבות של קשר רגשי עמוק ואמון הופכים להיות קארדינאלים.
אז כן, מאוד חשוב להשתמש בכל אותן ''חגורות בטיחות'' בצורת מילות ביטחון או הגדרות כאלו ואחרות אבל
חשוב עוד יותר לזכור, שזה מה שהן...חגורות בטיחות. אם האינטראקציה המבוקשת היא קצת מעבר למשחק, אני חושב שצריך גם הרבה מעבר.

משפטים כגון:
'' אדון צריך לצאת מתוך נקודת הנחה והבנה, שהוא מקבל לא לוקח
או מקסימום, שהוא מקבל את הזכות לקחת את מה שנותנים לו.''

וחזרה עליהם כמו מנטרה, לטעמי, משלים את אלו שמחפשים קצת יותר ממשחק.
למה? כי מה לעשות, יש הרבה דברים שלא נופלים למשבצת המאוד ברורה של ''לתת''.

''אישה'', מותר לנו גם להישאר חלוקים...(:
S
Queencie​(שולטת)
לפני 18 שנים • 14 במאי 2006
Queencie​(שולטת) • 14 במאי 2006
אפילו מבלי להתייחס ללקיחה של מה שהנשלט/ת נותנ/ת כאל משחק – אלא כאל היומיום של השליטה, האזור הבטוח החמים הנעים לשני הצדדים, לפעמים יש צורך לגעת גם באותם דברים שבאזור הדמדומים של בני הזוג. לשחרר את החיה שבנו קצת יותר. או להתמודד עם הקושי האמיתי, כמו שS כינה זאת, קצת יותר עמוק מאשר לגרד את פני השטח. לנשלט/ת זה עשוי גם להיות צורך להתמסר "עד הסוף" להילקח עד לקצה. באותה מידה שלשולט/ת זה עשוי להיות אותו צורך מצידו השני.
אלה עשויות להיות המטרות. ויש נוספות אפשריות.
כמובן שזה לא אפשרי או לא נכון לקשר שליטה/בדס"מ שטחי ו/או מיני בלבד. פשוט כי זה באמת עשוי להיות מסוכן מידי.
לקיחה בכח מתאימה לקשר טוטאלי/זוגי מלא ומבוסס על אמון ורגש עמוקים. במקום שבו בסופו של מפגש עם הפחדים העמוקים, עם הכעסים, ועם כל אותן רגשות שיפרצו תוך כדי, אי-שם באזור הדימדומים, יהיה שיקום מלא של רסיסי הכניעות ורסיסי השליטה למקום המאוזן והנכון. בהמון אהבה והרבה חיבוקים.

יצא לי קצת ציורי .... סורי ... זו החיה הטורפת שבי שמגרדת את העור מלמטה ....
(למי שחשוב להבין... ע"ע בלוג)