לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נועה (כן ..כן , את) כנסי!

moti{S}S​(נשלט)
לפני 20 שנים • 11 באוג׳ 2003
moti{S}S​(נשלט) • 11 באוג׳ 2003
אני אדם נטרלי ואני מכיר מקרוב.
לא כולנו מושלמים אבל לא נמאס לכם לזרוע מלח. אולי תפסיקו.
כולם עברו את גיל החוק ומודעים למעשיהם.
הוא לא כופה על אף אחת או אחד להיות איתו הכל בהסכמה מלאה.

בקשר לעיתון.
אל תשכחי לראיין גם אותי,

הקנאה יותר מציקה לכם מאשר הדאגה לאנשים שאיתו כי אין מה לדאוג.
רויטל
רויטל • 11 באוג׳ 2003
נו מה הוא שאמרתי חחחחח

טוב כל אחד והתחביבים שלו

אני בלילה הופכת לתירס חם..גם כן סריטה עמוקה

נוי נכון האמת בחייאת... את לא יכלת להתאפק לא להגיב להמומה הא.. אפילו ההודעה הזאת שלך.. אוהבת את כולם.בלה בלה בלה בלה ... אבל עומד לך כאן בנשמה להגיב לה ..כן מכירה את זה
גם אם היו מדברים ככה על אדוני לא הייתי שותקת ..
נשבעת לך באבא שלי שנפטר בדיוק היום
נוי
נוי • 11 באוג׳ 2003
את צודקת רוויטלי. עומד בגרון, אבל בשלב מסויים זה פשוט הכה בי. אני לא מיתכוונת לצאת ולהילחם בעולם, מי שמתאים לו ומגדיל ראש ומבין, הוא איתנו ובחברתינו, ויש פה מקום לכולם, תאמיני לי שלכולם, ומי שלא מתאים לו מקובל. אני לא ממש מבינה מה חסר לאנשים בחיים שהם חייבים לידחוף את האף לדברים שלא קשורים אליהם טיפה אפילו.
הרי מישהו מכריח אותי להיות פה? מישהו פה כופה בכח?? מישהו פה סובל ????
כולנו מרוצים, טוב לכולנו, ורק לאחרים כואב. את מבינה, לאנשים כניראה יש עיניים גדולות, או שאם אתם דואגים, בחיייית תחסכו, אני לא ילדה מפגרת בת שלוש ואף אחד לא עושה עלי היפנוזות רפואיות ולא שמים לי סמים בתה (זה לא התיון שלך ההוא רוויטל...חחח).
ובקיצור, עכשיו מי שמגיב לרעה הוא שיוצא כבר דבילי. ואין לי יותר כח חשק סבלנות ואפילו עיניין בלהגיב...
ומוטי, תודה מותקלה icon_profilekiss.gif
pam
pam
pam • 11 באוג׳ 2003
כי מה הם כללי היסוד בבדסמ?

בהסכמה ובאופן שפוי.

כלומר. אנחנו יודעים על לפחות אחד מהפרמטרים האלה - שנשמר. בהסכמה.

תחשבי המומה, שאת עושה משהו שלך, פרטי לחלוטין, שמסב לך אושר והנאה עצומים ושהכי מגניב אותך בעולם ואז בא מישהו וקורא לך לעצור או שהוא ידווח עלייך לרשויות. איך היית מרגישה?

ושלא תהיה טעות - אני איתך בכל מילה ואני חושבת שאת יותר מצודקת ויותר מבמאה אחוזים.

אבל - אני גם לא חושבת שזה משהו שקשור לקהילה או לפרצוף שלה.

מספיק לשמוע איך מדברת הכת הזאת, כדי להבין ולהפנים את האושר העצום שממלא את ליבם.

ונכון. תמיד ישנה האפשרות שהוא עומד מאחריהן/מאחריהם ומכתיב להם כל מילה...

אנחנו נחיה את החיים שלנו והם יחיו את "החיים" שלהם, וכל אחד מאיתנו יעמוד מול המראה בסופו של יום ורק הוא ידע מה הוא רואה שם.
נוי
נוי • 11 באוג׳ 2003
פאם מותק.
מספיק אנשים פגשו אותי ויכולים להעיד,
שברוך השם יש לי פה משלי, ולא מכתיבים לי כלום. מודה לך על ההבנה.ולכולם על ההקשבה. icon_lol.gif
רויטל
רויטל • 11 באוג׳ 2003
נוי הצתיירת כנפש עדינה וציפור שברירית..(בזמן עבר)
אני חושבת שאת פלפל חריף icon_rolleyes.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif

אבל את מתה להגיב .. אוחח אני מרגישה אותך כשאת קוראת על האדון שלך
עומד לך על הלשון לקפוץ ולזנק כמו נמרה חחח

בואי קחי משהו תקראי ותפנימי
" אי אפשר לאהוב אם את לא יודעת לשנוא, אי אפשר לשנוא אם את לא יודעת לאהוב"

PAM
את צודקת..המילים שלך כל כך נכונות אבל בואי אתן לך סיטואציה ותגיד לי מה זה אוקיי...

כאשר מעריצים מישהו בצורה "אובססיבית" ולא רואים את הסובב לו..רוצים כל הזמן לסגוד, להעריץ, לאהוב, בצורה "מושלמת" אבל אופו השלמות כאן אם את לא מודעת לטוב או לרע??
יש הרבה אנשים בעל כושר ביטוי מעולה, שיודעים למשוך אותך במילים, שכל מילה מפיו או כל קריאה של כתב ידו גורמת לך להסחף בחושים מוטרפים וכל מה שהוא אומר זה מכון אמת ויציב..
ואת כנועה לו בצורה מושלמת.. שהיום הוא יגיד לך שיום ראשון ואת יודעת ששני אבל את מאמינה לו יותר מאשר לאמת..זה כבר מניפולציות ושטיפת מוח...

אז השאלה היא בכלל "בדס"מ הוא כפי שכל אחד רואה את זה, ולכל אחד יש את הדס"מ שלו"
מי אנחנו בכלל שנשפוט את הדרך של כל אחד?
קטונתי
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 11 באוג׳ 2003
ואולי...פשוט במקום לבכות, לשים הודעות מרגשות, קורעות לב ומזליגות דמעות ולהפוך הכל לדרמה של סרט ערבי מיום שישי בערוץ 1 פשוט...תחיו ותתנו לחיות?

מה יקרה? העולם יעצר? השמיים יפלו?

תנסו אולי לנסות ולהבין את מה שקורה שם, אני יודע שזה קשה למי שלא מבין ולמי שאינו חווה את התחושה, אבל תנסו, תתאמצו מעט, והרי אם בפורום כזה לא יצליחו להבין - אז היכן כן?

שיקי { L }
pam
pam
pam • 11 באוג׳ 2003
רויטל כתב/ה:
כאשר מעריצים מישהו בצורה "אובססיבית" ולא רואים את הסובב לו..רוצים כל הזמן לסגוד, להעריץ, לאהוב, בצורה "מושלמת" אבל אופו השלמות כאן אם את לא מודעת לטוב או לרע??
ואת כנועה לו בצורה מושלמת.. שהיום הוא יגיד לך שיום ראשון ואת יודעת ששני אבל את מאמינה לו יותר מאשר לאמת..זה כבר מניפולציות ושטיפת מוח...
קטונתי

את מבינה, רויטל, אם היום יום שני, אז היום יום שני, ולא משנה כמה אורות ומופתים ולהטוטים ולשון חלקה וסימני ידיים ועיניים יעמידו מולי - אני עדיין אעמוד על דעתי שהיום יום שני.

אני אתן לאדון שלי את נשמתי ואת שכלי, אבל חבל לו על הזמן אם הוא יקח את אלה ויעשה מהם פלסטלינה.

ברור שצריך לחיות ולתת לחיות.

החיים הם ערך עליון. לטעמי - הם הולכים טוב עם החופש לחשוב בעצמך, אבל כל אחד והסטיה שלו.
רויטל
רויטל • 11 באוג׳ 2003
אני אתן לאדון שלי את נשמתי ואת שכלי, אבל חבל לו על הזמן אם הוא יקח את אלה ויעשה מהם פלסטלינה.

ברור שצריך לחיות ולתת לחיות.

אהבתי !!! icon_smile.gif
נוי
נוי • 11 באוג׳ 2003
חברה, זה לא שירשור על נועה??? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

(כמו שאמרתי וזה אימת את עצמו, מי שמגיב יוצא דבילי...)

אם כך, נועלה, כולנו ממתינים לשובך... icon_profilekiss.gif