לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסע הצלב ממשיך

dr jekyll and MASTER hyde{♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦}
לפני 17 שנים • 26 ביולי 2006
חבר'ה - ניצנים ראשונים במעריב:

http://www.nrg.co.il/online/10/ART1/454/917.html

תמשיכו לשלוח מיילים לתפוז ולכל מדיה מוכרת (מעריב / ידיעות / הארץ / וואלה / נענע וכו'...)
זה רק עוזר.

תודה icon_smile.gif
המלכה דנה​(שולטת)
לפני 17 שנים • 26 ביולי 2006
המלכה דנה​(שולטת) • 26 ביולי 2006
icon_rolleyes.gif היי לכולם...
דבר ראשון ברצוני להודות לכל החברים שלקחו יוזמה ושלחו מיילים לתפוז.

דבר שני זה תגובה ללא סתם עבד... (ברוח טובה)
אני יודעת שיש בעיה עם תכנים מסויימים בחדרים בבלוג טי וי... אבל אף אחד לא יכול לקחת לעצמו להחליט מה בסדר ומה לא מכיוון שזו שאלה של נטיה.
לדעתי ילדה קטנה, שטוענת שעברה את גיל 18, ומשדרת 6 ולפעמים יותר שעות של אוננות און ליין..... בחורים צעירים ומבוגרים שחושפים את איבר מינם ומאוננים לנשים גברים וילדים כאחד... חברה צעירים שמראים סרטים של יחסים חד מיניים... חדר שמשדר סרטים אדומים.... חדר שמשדר סרטי בדסמ - כל אלה בשום אופן אינם תכנים שמתאימים לכל אחד!!! ובטח שאינם ראויים לצפיה על ידי קטינים.....
אבל לאשר לאחד לשדר ולאחר לא - בטענה שזה לא ראוי, ולא חלק מהמדיניות..... זה מסע צלב בעניי... זה הפליה על רקע נטיה... זה כמו לחזור עשר שנים אחורה, לתחילת מאבקם של ההומואים והלסביות....

ולסיום
אני היום שלחתי מיילים רבים שלחלקם קיבלתי תשובות , ולרובם לא.
אני חושבת שרק אם נמשיך, נביא תוצאות....
אוהבת את כולכם...

אההה
ולעניין ההתפקדות

3
4
5
mercury​(שולט)
לפני 17 שנים • 27 ביולי 2006

רבבאק ..

mercury​(שולט) • 27 ביולי 2006
סטיגמות ימשיכו לצערנו!
ולנו לא נותר אלה להמשיך ולשלוח איימילים ומכתבים ..
בציפיה שיום אחד ישאלו פסיכולוגים בחירים לפני שיסגרו תכנים הכוללים BDSM ויחליטו אם הם "אדומים" וכדו'..

7
8
עדכונים מהשטח:

http://www.nrg.co.il/online/10/ART1/455/183.html

ממשיכים במאבק icon_exclaim.gif
נוריתE
נוריתE • 27 ביולי 2006
נו...............
"פרק שניים של סיפור אק''ום והכלוב

מעניין מה יהיה הלאה.???
כל שדרן /ית מקהילה ההומולסבית יגרושו מהעיר עם זפת ונוצות?

ספור רשויות
מדינת ישראל נגד מי שנראה להן חריג
The sequel

נוריתE
נוריתE • 27 ביולי 2006
נו...............
"פרק שניים של סיפור אק''ום והכלוב

מעניין מה יהיה הלאה.???
כל שדרן /ית מקהילה ההומולסבית יגרושו מהעיר עם זפת ונוצות?

ספור רשויות
מדינת ישראל נגד מי שנראה להן חריג
The sequel

פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 27 ביולי 2006
1) משעשע שאין להנהלת תפוז שום בעיה עם שידורי אונס וזואופיליה. כמעט כל יום מישהו משדר שם סרטי אונס של פרפר1 (אה....כך סיפרו לי), וגם קרה כמה פעמים שנתקלתי בשידורי זואופילה שבכלל מנוגדים לחוק.
2) משעשע שהנהלת תפוז "המצפונית" לא רואה בעיה בכך שרוב הצופים הינם קטינים, שלא לדבר על משדרים ומשדרות למיניהם. לשדר פורנוגרפיה במקום כל כך נגיש ופופולארי ללא בדיקה למשל של החזקת כרטיס אשראי? (לאו דוקא תשלום)
scarlettempress{L}
לפני 17 שנים • 28 ביולי 2006
scarlettempress{L} • 28 ביולי 2006
זה שהנהלת תפוז הם חבורה של צבועים חסרי אחריות ומצפון שלא איכפת להם מחשיפה של ילדים לדברים שאני לא ממש רוצה בעצמי להחשף אליהם (זואופיליה???), לא אומר שבדס"מ צריך להצטרף ל"חגיגה". לא מבינה את המאבק הזה ואת ההתעקשות להיות חלק מהבזיון הזה. הדיעה שלי היא שבאתר מהסוג של תפוז לא צריכים להיות שידורים פורנוגרפיים משום סוג שהוא, נקודה. (לא שזה משנה כי את כל הדברים האלה כל מי שרוצה - ובמיוחד ילדי הדור הזה - יכול למצוא במקומות אחרים באינטרנט...)
וגם לבדס"מ יש מספיק מקום באינטרנט. מה לזה ולביטול הזכות הפשוטה לשידור מוסיקה באתר הזה, לא ברור לי.