אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מצב רוח משונה

dragonite​(מתחלפת)
לפני 18 שנים • 5 באוג׳ 2006

מסכימה

dragonite​(מתחלפת) • 5 באוג׳ 2006
עם השליטה..

לא יודעת בדיוק למה התכוונת, דולי ,אבל יש דברים בקטע שכתבת שלא נופלים לי בדיוק למקום..

אם הדומית מופתעת מהקול שיוצא מהגרון שלה או מתוכן המילים כנראה שהיא לא כלכך רגילה לכך, ואם זה המצב איך היא מרשה לעצמה לערוך סשן מתקדם? נשמע שהסאבית קצת כמו שפן ניסיון ..וזה קצת צורם...
גם כל הכניסות בלי הכנה מוקדמת צורמות לי,השיגעון וההנאה מהכאב של הסאבית -כשמה שעובר על הסאבית בעצם מחוק לגמרי ולא מתואר חוץ מהכרת התודה בסוף. זה משדר איזשהו חוסר איכפתיות..לפחות בעיני . וגם חסר לי איזו מילה בסוף. זה עושה לי את זה יותר מאשר השקט הזה. אבל ניחא..

נתתי לשותפה שלי לקרוא את הקטע. היא דווקא אהבה מאוד... אני מאמינה שזה עניין של טעם. אותי זה ממש לא חירמן.

כשהייתי בחו"ל פגשתי דומית שהתאהבה בי - זה היה קודם אהבה ואז הבדס"מ. כשהגענו לתכל'ס הסתבר שהיא לא מבינה כלום -..היא חשבה שזה נהדר לזיין ואפילו מאחורה בלי הכנות מיותרות...אני קצת חולקת עליה..היא גם חשבה שככל שהיא מצליפה חזק יותר-היא הופכת לקשוחה יותר...למחרת הייתי בבי"ח כי היא הצליפה במקומות שאסור וחזק... מיותר לציין שלקחתי את הרגליים ולא התקרבתי לרדיוס שלה ..אני ממש לא טוענת שזה אותו המקרה פה אבל כנראה בגלל זה צורם לי..
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 5 באוג׳ 2006
Mary Jane כתב/ה:
אה כן, לדולי:
הסשן נשמע אלים ונהדר icon_smile.gif

זהו בדיוק מרי, שאין שום קשר בין בדסמ לאלימות. וכל קשר הינו מסוכן.

כדומית פעילה הייתי הכי אקסטרימית אבל לעולם לא תוך סיכון הסאבית שהייתה איתי, לעולם לא תוך איבוד שליטה. יש דום ספייס ויש אחריות של הדומית כלפי מי שמפקידה את עצמה בידיה. לדום ספייס נכנסים אחרי שמשחררים את הסאבית ולא תוך כדי. תוך כדי את אחראית לשלומה. ואבוי לסאבית שנופלת לידייך אם את רואה במילים "שפוי, בהסכמה ובטוח" רק סיסמאות.
איימי_​(נשלטת)

Re: מסכימה

איימי_​(נשלטת) • 5 באוג׳ 2006
dragonite כתב/ה:
עם השליטה..

לא יודעת בדיוק למה התכוונת, דולי ,אבל יש דברים בקטע שכתבת שלא נופלים לי בדיוק למקום..

אם הדומית מופתעת מהקול שיוצא מהגרון שלה או מתוכן המילים כנראה שהיא לא כלכך רגילה לכך, ואם זה המצב איך היא מרשה לעצמה לערוך סשן מתקדם? נשמע שהסאבית קצת כמו שפן ניסיון ..וזה קצת צורם...
גם כל הכניסות בלי הכנה מוקדמת צורמות לי,השיגעון וההנאה מהכאב של הסאבית -כשמה שעובר על הסאבית בעצם מחוק לגמרי ולא מתואר חוץ מהכרת התודה בסוף. זה משדר איזשהו חוסר איכפתיות..לפחות בעיני . וגם חסר לי איזו מילה בסוף. זה עושה לי את זה יותר מאשר השקט הזה. אבל ניחא..

נתתי לשותפה שלי לקרוא את הקטע. היא דווקא אהבה מאוד... אני מאמינה שזה עניין של טעם. אותי זה ממש לא חירמן.

כשהייתי בחו"ל פגשתי דומית שהתאהבה בי - זה היה קודם אהבה ואז הבדס"מ. כשהגענו לתכל'ס הסתבר שהיא לא מבינה כלום -..היא חשבה שזה נהדר לזיין ואפילו מאחורה בלי הכנות מיותרות...אני קצת חולקת עליה..היא גם חשבה שככל שהיא מצליפה חזק יותר-היא הופכת לקשוחה יותר...למחרת הייתי בבי"ח כי היא הצליפה במקומות שאסור וחזק... מיותר לציין שלקחתי את הרגליים ולא התקרבתי לרדיוס שלה ..אני ממש לא טוענת שזה אותו המקרה פה אבל כנראה בגלל זה צורם לי..

מילים כדורבנות. אני איתך ועם השליטה.
ולכן הסאביות הנלהבות, וגם השולטות המסוייגות- הגבול בין סשן מהנה לגרימת נזק בלתי הפיך, נפשי ו/ או פיזי, הוא כל כך דק... אתן באמת מוכנות להמר עליו? זה משחק ברולטה רוסית.
דולי .​(שולטת)
לפני 18 שנים • 6 באוג׳ 2006
דולי .​(שולטת) • 6 באוג׳ 2006
Mary Jane כתב/ה:
משום מה אנשים מסוימים רואים לנכון להעביר ביקורת באופן מתחסד ומצטדק על כל מה שלא הולם את נטיותיהם הבדסמיות המשובחות, טהורות הלבב והגוף והנכונות ללא כל סייג. הם מזדעקים ונחרדים להם, כמו מעולם לא שמעו שמעורבים בקטע סאדיסטים ומאזוכיסטים של ממש, ולמען הסדר הטוב טורחים אף לנופף בכללים קהילתיים רווחים, שכן בהם נעוצה האמת הבדסמית העליונה ואל לאיש לערער עליה!

אה כן, לדולי:
הסשן נשמע אלים ונהדר icon_smile.gif

יקירתי , אהבתי...
מילים כדורבנות,
dragonite​(מתחלפת)

בוקר טוב

dragonite​(מתחלפת) • 6 באוג׳ 2006
חייבת לציין שמשהו בתגובה של דולי( או בחוסר תגובה שלה-יותר נכון) -תמוה בעיניי.
icon_eek.gif במקום זה היא מתשמשת באותו צמד מילים שהשתמשה בו איימי כדי לחזק מישהי שאהבה את הקטע שכתבה.
אז מה?היא לא חייבת להגיב אבל זה משדר חוסר בגרות ותחושה כאילו יש פה משחק אגו.

איימי אני שמחה שאת חושבת כמוני...
כיף לי לראות שלסאביות יש שכל בקודקודicon_smile.gif -היום כל פראייר יכול לקרוא בגוגל ולהיות דום.
רק כדי לסבר את האוזן -הבחורה שהכרתי בחו"ל טענה שהיא proffessional domme ושהיא הייתה פעם סאבית כדי להיות דומית טובה יותר(בולשיט..היא מעולם לא היתה) ושהיא למדה אצל גברת מגרמניה שהיא שושלת למשפחת בד"סמ.. בלה בלה בלה - אח"כ הסתבר שלא נעלים ולא בטיח היא בקושי יודעת איפה מותר להצליף. אז היא טענה ששכחה מההתרגשות. (אבל היא קראה כלכך יפה בגוגל ..מוזר) .-או יה. היא גם התגאתה בזה שדחפה את הראש של מישהי לאסלה סתם ככה לא כחלק מהסשן אלא כדי לסגור איזשהו חשבון אישי איתה. או איזה בוקר נהדר. קצת קיטור תמיד טוב להוציא. לפעמים צריך לדעת עם מי לא להתערבב.
דולי .​(שולטת)

Re: בוקר טוב

דולי .​(שולטת) • 6 באוג׳ 2006
dragonite כתב/ה:
חייבת לציין שמשהו בתגובה של דולי( או בחוסר תגובה שלה-יותר נכון) -תמוה בעיניי.
icon_eek.gif במקום זה היא מתשמשת באותו צמד מילים שהשתמשה בו איימי כדי לחזק מישהי שאהבה את הקטע שכתבה.
אז מה?היא לא חייבת להגיב אבל זה משדר חוסר בגרות ותחושה כאילו יש פה משחק אגו.

איימי אני שמחה שאת חושבת כמוני...
כיף לי לראות שלסאביות יש שכל בקודקודicon_smile.gif -היום כל פראייר יכול לקרוא בגוגל ולהיות דום.
רק כדי לסבר את האוזן -הבחורה שהכרתי בחו"ל טענה שהיא proffessional domme ושהיא הייתה פעם סאבית כדי להיות דומית טובה יותר(בולשיט..היא מעולם לא היתה) ושהיא למדה אצל גברת מגרמניה שהיא שושלת למשפחת בד"סמ.. בלה בלה בלה - אח"כ הסתבר שלא נעלים ולא בטיח היא בקושי יודעת איפה מותר להצליף. אז היא טענה ששכחה מההתרגשות. (אבל היא קראה כלכך יפה בגוגל ..מוזר) .-או יה. היא גם התגאתה בזה שדחפה את הראש של מישהי לאסלה סתם ככה לא כחלק מהסשן אלא כדי לסגור איזשהו חשבון אישי איתה. או איזה בוקר נהדר. קצת קיטור תמיד טוב להוציא. לפעמים צריך לדעת עם מי לא להתערבב.

ולפעמים , חוסר תגובה ....מסביר את הכל.
חשבת על זה ?
לא על כל דבר צריך להגיב...
dragonite​(מתחלפת)

אולי!

dragonite​(מתחלפת) • 6 באוג׳ 2006
אני לא חושבת שאנחנו משדרות על אותו גל.

התגובות שלך לקוניות ולפעמים כן אפשר בהחלט להגיב במיוחד אם מדובר בדיון. כל התגובות שלך מסתכמות ב-"אהבתי. יופי. לא הבנת." אבל את לא מסבירה מה לא הבנו. או שלפעמים כשזה ביטוי מורכב יותר ("מילים כדורבנות")- אז גם את זה את משאילה ממישהו אחר.

אני מקווה שאת לא דוגלת בשיטת ה"חוסר תגובה מסביר את הכל" כשאת צריכה לקחת אחריות על מעשיך או אחרי שפגעת בבנאדם.

ואם כבר אנחנו בענייני אחריות-מידעתינו הנכבדה שלנו מחו"ל התפתלה בכיסא כשהיתה צריכה להסבירלרופא איך שוט הגיע לי לעורף ולראש.את הלחצים המטורפים שהיו לי בחצי ראש היא ייחסה לטיסה שהיתה כבר מזמן.(אין שכל אין דאגות) אחריות היא לא לקחה. ולא התעקשתי שתיקח. קארמה כבר תנשך לה בתחת. tongue.gif

ולעניינינו-עיזבי אותך דולי משטויות. אני באמת לא מכירה אותך. כל מה שהייתי רוצה זה שסאביות יפתחו ת'עיניים ודומית פתחו קצת ת'לב והכל יהיה נהדר.
infinite​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 7 באוג׳ 2006
infinite​(נשלטת) • 7 באוג׳ 2006
רציתי להיות נייטרלית כמו שוויץ אבל זה אף פעם לא מצליח לי... icon_rolleyes.gif
אני אהבתי את הסיפור ,אני מאד אוהבת ומאמינה בכתיבה חופשית ואוטנטית ,מלאה תחושות ואינסטינקטים ראשוניים icon_wink.gif ואין דבר יותר חשוב לדעתי מלתת דרור לדמיון בכתיבה .כל סיפור שנוי במחלוקת גורם לנו לחשוב (משמע אנו קיימים.. )
אבל יש לי אבל... icon_wink.gif :
לגופו של עניין ספיציצי זה - דולי, אכן השתיקה יפה לחכמים ואת ממש לא חייבת הסברים לאנשים שכלל לא מכירים אותך ולא היו שם ולא יודעים כלום אך באיזשהו מקום ,כשיצירה מסויימת ולא משנה איזו יוצאת לאור , את אחראית עליה . פשוט הרבה אנשים כתבו לך תגובות ולמרות שאינך חייבת להגיב להם ולא לכל דבר צריך לתת הסברים ,עדיין קצת התיחסות מעבר לחייכנים היתה מרגיעה אותם כי הם שאלו שאלות ולהתעלם זה כמו לומר "אתם לא מבינים כלום , לא הייתם שם , זה הסיפור שלי ותבינו כמו שאתם רוצים ,על הזין שלי מה אתם חושבים" .אולי לא לכך התכוונת אבל זה קצת נראה ככה מהצד וזה לא כיף כי יש פה וגם בפורומים אחרים גם הרבה אנשים חדשים שלא תמיד מבינים מבחינה טכנית מה מותר ומה אסור ויכולים לקחת את הסיפור למקום מאד קיצוני או להתחיל לנסות-את-זה-בבית כמו שהם הבינו את זה וכתוצאה מכך להיפגע או לפגוע...

יש כאלה שיכולים להבין את שכתבת כמטאפורה בכלל ("שגעון" בתור דימוי להתרגשות חזקה ) ויש כאלה שייקחו את לגמרי לצד הפיזי ("שגעון עמוק" בתור שגעון באמת ,ש"לא נשאר מקום בגוף ללא חבורות" במובן המילולי עד בכי של המילה ועוד ועוד דוגמאות עצובות . אני קצת מקצינה אבל...יש כל מיני אנשים ואי אפשר לדעת)

חוסר ההתיחסות וחוסר תגובה נותן לאנשים שקוראים ,מזדהים או מתרעמים תחושה של התנשאות וזה לא נעים .לפעמים רוצים "לדבר על זה". דומיות יקרות למרות שאתן באמת יקרות ובאמת נעלות ובאמת חשובות לכולנו ,בבקשה תשתדלו לענות על שאלות . במיוחד שאלות שהן במקום ,כמו אלו שהועלו כאן . אני חושבת שזה לא קשה ,זה לא מתיש מידיי (כל עוד השאלות לא מתחילות להיות אותן שאלות כל פעם הנגררות על גבי עשרות עמודים וכל עוד אין פגיעה אישית בכותב אלא ביקורת בונה ומתן דיעה אישית )

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני אוג' 07, 2006 7:20 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 7 באוג׳ 2006
נ.ב. ההערה הזו לא קשורה לדעתי על הסיפור שכתבתי בהודעה הראשונה שלי . פה רציתי להבהיר את הנקודה שלא ניתנה תגובה מצד הכותבת לבנות ששאלו שאלה או נתנו דיעה כי ראיתי ובעיקר הרגשתי שזה מפריע ובצדק
scarlettempress{L}
scarlettempress{L} • 7 באוג׳ 2006
אני מסכימה לחלוטין עם דבריה של אינפי.
אבל...
ה"סיפור" הזה נשמע דווקא בסדר יחסית להתעללות שאותה דולי תיארה בפורום הבנות על בנים לפני זמן לא רב. גם שם התרעמו אנשים שניסו להבין מה בדיוק קרה, וגם שם הגברת דולי הסתפקה בתגובות באורך של 2 מילים בממוצע. נראה שהיא מאוד משועשעת אבל כל השאר לא. לא ברור לי האם הפרסומים האלה נועדו ליצור רעש וזה מה שגורם לה הנאה... לפחות אילו היה מדובר בכתיבה ברמה גבוהה הייתי אומרת שאפשר להפיק מהסיפורים האלה איזה עניין, אבל גם זה לא המקרה. icon_rolleyes.gif
מיותר בהחלט.