לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכה בתשלום

דוכיפת​(נשלט)
לפני 17 שנים • 23 באוק׳ 2006
דוכיפת​(נשלט) • 23 באוק׳ 2006
עבודת מאסטר כתב/ה:
דוכיפת כתב/ה:
כלובי כתב/ה:
בכלוב מותר כמובן לדבר על זה,

אבל אסור לפרסם את זה בבמה הציבורית (פורום, בלוגים, צ'אט) בצורה ישירה או עקיפה -- אז איפה מותר?????
(על ידי כתיבת "המלצות" למשל).
ככלל - בכלוב לא מתפרסמים שירותי מין / שליטה בתשלום.

מה כוונתך "בכלוב"?
בפרופילים דווקא מתפרסמות כטלה,לפעמים בגלוי לפעמים ברמיזה???
אתה מתכוון בפורומים???בפרופילים זה בסדר??

דוכיפת, כמה פרופילים קיימים כיום בכלוב? (רמז עבה - מעל 18,000)
על הפורומים קל יותר לפקח. אבל על הפרופילים? בלתי אפשרי. גם בצ'ט אי אפשר להציב שומר צניעות כל היום.
אז בעל האתר אומר מה הכלל שלו בעניין, ויאמר לזכותו שברגע שהוא עולה על הודעה\פרופיל שחורג מהכלל, הוא מוחק אותו. בנוסף - אם מפריע לך שקיימים פרופילים בהם מציעים שירותי זנות/שליטה בתשלום, אפשר לשלוח אל כלובי הודעה פרטית עם קישור לפרופיל הסורר. באופן אישי כשאני רואה פרופילים של סרסורים (אנשים שמציעים למכירה שירותי מין עם "שפחותיהם") ושל פדופילים, אני שולח הודעה פרטית אל כלובי, והוא מוחק את אותם פרופילים.

ממש לא מפריע לי
חושב שזה חלק איניגרלי מהקהילה,וראוי שגם כאן היה פורום לענין,אפילו עם המלצות וביקורות,אבל,כפי שאמרת,יש בעל בית ורצונו הוא שקובע
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 23 באוק׳ 2006
רגע לא ברור לי איפה כן מותר לדבר על דברים..
ומותר לפתוח שרשורים על מלכות בתשלום באופן כללי בלי לדבר על מלכה בתשלום מסויימת?
icon_rolleyes.gif
sssssss

"מלכה נכה"

sssssss • 23 באוק׳ 2006
לי יש רק שאלה אחת לשאול בעניין מלכות בתשלום:
עד כמה מלכה שבאים אליה עם "רשימת מכולת"
(אני רוצה פוט פטיש, החדרה אנאלית, ביזאר קל, הצלפות וגם כמה השפלות אם אפשר. ואני משלם מראש. תודה!) היא באמת השולטת הבלעדית בחדר??
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 23 באוק׳ 2006
היא שולטת בלעדית, כי היא מחליטה מה לתת לו, מתי, אם בכלל...
באיזה סדר... אם היא אוהבת את זה גם, אז מה, היא תמנע את זה מעצמה רק כדי לומר: אה! הוא לא יקבל ממני שום דבר שהוא אוהב?
ואם הוא לא יקבל משהו שהוא אוהב, למה שהוא יהיה איתה?

זה מה שקורה עם מלכה רגילה וזה מה שקורה עם מלכה בתשלום. רק שמלכה בתשלום, הסשן שלה שירותי יותר במהותו ולכן בניגוד למלכה רגילה שיכולה לעשות סשן: אני יושבת על הספה שעה ושמה עליך רגליים כי בא לי
מלכה בתשלום לא תעשה את זה, כי איש לא ישלם על זה 400 שקל (אלא אם כן זה הקיק שלו).
אלון ב​(נשלט)
אלון ב​(נשלט) • 23 באוק׳ 2006
מלכות בתשלום לא רוצה לפגוע איך לדעתי זה מאוד זול ןלשלם כסף לסשן ממש לא הגיוני לפחות לדעתי יש עכשיו הרבה אנשים שיקרוא את התגובה שלי ויכעסו אך זו דעתי מה לעשות עם כול הכבוד מלכה בתשלום ונערת ליווי זה אותו דבר מה ההבדל שניהם לוקחות כסף על מתן שירות יש מגע גופני גם בסשנים אז שלא יגידו לי שיש הבדל
sssssss
sssssss • 23 באוק׳ 2006
כחולית, השאלה שלי היא לא ממש שאלה היא יותר קביעת עובדה. מדובר ב"מלכה נכה"!!
ואלון ב, אל תרגיש רע אתה ממש לא לבד.
אנדרפוט
אנדרפוט • 23 באוק׳ 2006
מלכה בתשלום זה כמו נערת ליווי בדיוק כמו שסקס וונילי זה כמו סשן של פאמדום.

נערת ליווי נשכבת ומקבלת באחד החורים של גופה, מלכה בתשלום צריכה לעשות תיאטרון שלם ולהיות משכנעת ועם אופי וידע.
Morticia
Morticia • 23 באוק׳ 2006
כחולית כתב/ה:
באמת? icon_eek.gif
אני לא מדברת על דיבורים לגופה של מלכה למשל "הלכתי לסשן עם מלכה X והיה ככה וככה"
אלא באופן כללי, כל מיני סוגיות שיש עם מלכות בתשלום כמו שיש עם מלכות רגילות...

מה זה בכלל הדבר הזה מלכות רגילות?
להבדיל ממלכות בתשלום?

סליחה, זה אתר שליטה ואנשים המתעניינים בשליטה מוזמנים לכאן.
אם יש שולטת שבוחרת להתפרנס מנטייתה, וואלה יופי
זו לא הפואנטה

ועל כל השולטות עאלק ששמות עצמן אתי באותה מילה,
וואלה
יש כמו שאמרת, הרבה אתרים אחרים שמתפרנסים משירותי מין בתשלום.

אבל יש גם קהילה שלמה של בני אדם שמתפרנסים בכל מיני דרכים אחרות ועניינם הוא שליטה.

וזה הבית שלנו,
תודה.

דומית אמיתית היא לא מלכה בתשלום והיא לא מלכה רגילה
היא אישה בעלת נטיות כאלה ואחרות
ויש מי שיתאים לה
ויש מי שלא
וכל קשר בין זה לבין 50 דקות של תתפשט, תלקק, הצלפה הצלפה, כאפה, לספור עד 10 והופה גמרת,
סלחי לי,
מקרי בהחלט.

אתר אחד נותן רספקט לנשים דומיננטיות אמיתיות
ולא, אני לא אומרת שאין מלכות סאדו אמיתיות בין המוכרות
אבל הן מתכתבות פה בכיף, בלי לעשות טררם מפרנסתן.

כל מוכרות השירות למיניהן שאף לא טיפה כחולה זורמת בדמה
יכולות לעשות לנו הנשים הדומיננטיות עוולות גדולות במקומות רבים
אבל לא כאן.
תודה.
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 23 באוק׳ 2006
לפני שהדיון מתדרדר.

חשוב להבין שבכל מקום נורמלי מלכות בתשלום הן חלק מהקהילה ואפילו תורמות לקהילה מנסיונן בהעברת שעורים בפורומים השונים וכיוצא בזה. מלכות בתשלום הן חלק אינטגרלי מהקהילה ובמקומות נורמלים גם מכבדים אותן.

כמו כל דבר בארץ הקודש הכל מקולקל. נכון, יש כאלו שמבזות את המקצוע כדי להרוויח כסף קל, יש גם חברי כנסת כאלו. יש כאלו שהן מקצועיות מאוד בתחומן ויכולות לתרום. הגיע הזמן להפסיק לפסול מה שלא נוח, הבדס"מ הוא תחום גדול ולכל דבר יש מקום.

אני לא יודע מה החוקים של כלובי. לדעתי צריך לתת למלכות בתשלום לפרסם את עצמן בפרופיל שלהן בלבד. אני חושב שכלובי צודק במחיקת פרסומות בשרשורים עצמם.

לדעתי צריך לעודד מלכות בתשלום לכתוב יותר ולספר על נסיונן ולתת להן להעשיר מנסיונן את מלכות הכלוב. נכון, זה כואב ללמוד, נכון שכולן נולדו עם כל הידע (ישראליות טיפוסית). לא יזיק גם ללמוד קצת.

יש כאלו שיודעות את העבודה, הן מעטות, נכון, אבל צריך לעודד אותן לכתוב ולהשתתף ולא לדחות אותן.
    התגובה האהובה בשרשור
אלון ב​(נשלט)
אלון ב​(נשלט) • 23 באוק׳ 2006
סליחה מלכות בתשלום עושות את זה בשביל הפרנסה כסף הצגה זה הכול מלכות שבאמת מלכות לא עושות כסף מזה הם אוהבות את הקטע של השליטה חבל שעבדים נופלים בפח של התשלום הם ממש לא אמיתיות יש הצגות טובות יותר מסתם לראות מלכות בתשלום עושות קרקס