בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעצם, כולם מסוויצ'ים

ללא גבולות'
לפני 17 שנים • 4 בנוב׳ 2006

אז....

ללא גבולות' • 4 בנוב׳ 2006
ה"אופנה החדשה " הזאת שבה מסבירים לי שרק כשאתחבר לעצמי אהיה גם נשלטת, מוציאה אותי מדעתי .
היא בדר"כ מתלווה למחשבה שנשלט זה פחות טוב. שנשלט זה איבוד קשר למציאות ושולט זה תמיד ב"שליטה ".
המציאות קצת יותר מסובכת .
יש אנשים שלא רוצים להיות נשלטים , פשוט לא , יש כאלה שלא רוצים לאבד שליטה, הרצון לאבד שליטה הוא לא משהו שקיים בכל אחד.
מעניין שלא ראיתי אף אחד מנסה לשכנע נשלט שהוא בעצם גם שולט .
הדבר המשמעותי ביותר והבעייתי ביותר הוא לטעמי שעמוק עמוק בתוך הראש נשלטים נראים לכולנו כמשהו פחות טוב, פחות נעים להודות בו , בעוד ששולט זה אחלה .
הנשלט האחרון שהייתי איתו (ואני מתכוונת כמובן גם לקשר ריגשי ומשמעותי ) היה הדבר הכי טוב ושלם עם מקומו וכך גם אני עם מקומי .
אני לא רוצה שיגידו לי מה לעשות מתי לעשות ואיך לעשות
אני לא רוצה שיחליטו לי שום דבר
אני לא רוצה שיובילו אותי
ואני בשום פנים ואופן לא מוכנה שיפתיעו אותי
מאידך
אני אוהבת לקחת את זכות הבחירה מהאדם שמולי
אני אוהבת להפתיע אותו
לבלבל
להשתמש בו
כשאני מתחברת אל מישהו ברבדים העמוקים ביותר , לא עולה בי הצורך להתמסר אלא עולה בי הצורך להכאיב יותר לצלק לקחת עוד ועוד שליטה , לא להיפך !

לא מתחלפת
לא אהיה מתחלפת
פשוט לא .

אני לא מבינה מה גרם לי לרצות להשתתף בדיון הזה אבל אני אבין בטח בקרוב .
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 4 בנוב׳ 2006
כן, גם זו סוג של "גאונות", אני יודע מה טוב בשבילך.....

ויש את אלו שחושבים שאין דבר כזה שליטה נשית......
שוטרת*
שוטרת* • 4 בנוב׳ 2006
אני בכלל חושבת שזה פשוט מצביע על חוסר שלמות עם מי שאתה. אם אתה מתחלף ומרגיש צורך כל כך עז שכולם יהיו כמוך , כי רק אז זה נכון ואמיתי ו"הדבר" ,אז זה עצוב בעיני. אני אישית מכירה לפחות נשלט אחד <וכשאני כותבת נשלט , אני מתכוונת לנשלט.>, שממש נעלב אם רומזים לו בצורה כזו או אחרת שהוא קצת שולט לפעמים.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 4 בנוב׳ 2006
שוטרת* כתב/ה:
אני בכלל חושבת שזה פשוט מצביע על חוסר שלמות עם מי שאתה. אם אתה מתחלף ומרגיש צורך כל כך עז שכולם יהיו כמוך , כי רק אז זה נכון ואמיתי ו"הדבר" ,אז זה עצוב בעיני. אני אישית מכירה לפחות נשלט אחד <וכשאני כותבת נשלט , אני מתכוונת לנשלט.>, שממש נעלב אם רומזים לו בצורה כזו או אחרת שהוא קצת שולט לפעמים.

אבל לזה בדיוק אני מתכוונת. כאילו- מה יש לו להעלב? ההצמדות הזאת לזהות הבדס"מית... כאילו מישהו רומז שהוא לא "נשלט אמיתי/ טהור". הוא יודע מה שהוא, מה זה משנה מה אחרים אומרים? לכן אני חושבת שחשוב לבדוק את עצמנו כל הזמן. אם אנחנו לא מסוויצ'ים- מה הסיבה? האם זה באמת כי זה לא מושך אותנו? או שזה גם פחד?
red-cell​(מזוכיסט)
מה הקשר לפחד? פחד ממה?
אם בן אדם אוהב שוקולד זה בגלל שהוא מפחד מחסה?
איימי_​(נשלטת)
red-cell כתב/ה:
מה הקשר לפחד? פחד ממה?

לא. אבל אם בן אדם נעלב מכך שרומזים לו שהוא אוהב חסה, שווה לבדוק למה. מה יש להעלב? זה לא נראה קצת מוזר?

מטאפורה לא לגמרי מתאימה icon_biggrin.gif
איימי_​(נשלטת)
red-cell כתב/ה:
זה היה מתאים בדיוק למה שכתבת....(:

עכשיו אני מבולבלת. לך תכין לי קפה שחור, סאב!

אופס, שכחתי. אני נשלטת... icon_biggrin.gif
red-cell​(מזוכיסט)
במקרה כזה היית אמורה לרוץ מייד ולשנות את התפקיד שלך לסוויצ'ית מה שהיה מאשש את מה שכתבתי מקודם....
שוטרת*
שוטרת* • 4 בנוב׳ 2006
red-cell כתב/ה:
מה הקשר לפחד? פחד ממה?

rffl.gif

חשבתי לענות , אבל רד גורם לי להתענג על התשובות שלו - אז הבמה שלך רד (: