בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חברים, אתם כוכבי קולנוע

פייה{O}
לפני 17 שנים • 27 בנוב׳ 2006
פייה{O} • 27 בנוב׳ 2006
Dungeon כתב/ה:
להשכלה כללית מועדון הוא כן מקום ציבורי,אם אתה כל כך חרד לפרטיותך אני ממליץ לך לבדוק את מקומות הבילוי שלך.

אני חושבת שאפשר לומר בודאות שרובנו הגדול חרדים לפרטיותנו ולא מעוניינים שכל העולם ואישתו ידעו על תחביבי הבדסמ שלנו שלא מפינו.

אז אופציה אחת היא באמת לא ללכת למועדונים בדסמים,
ואופציה אחרת היא לסמוך על בעלי המועדונים שהם דואגים טוב לשמירה על פרטיות קהל היעד שלהם.
האם האופציה הזו עדיין קיימת?
Nymphaea​(נשלטת){זיעויה}

יש לך תשובה של הדאנג'ן

Nymphaea​(נשלטת){זיעויה} • 27 בנוב׳ 2006
פייה אמרה:
ציטוט:
Dungeon כתב/ה:
להשכלה כללית מועדון הוא כן מקום ציבורי,אם אתה כל כך חרד לפרטיותך אני ממליץ לך לבדוק את מקומות הבילוי שלך.

אני חושבת שאפשר לומר בודאות שרובנו הגדול חרדים לפרטיותנו ולא מעוניינים שכל העולם ואישתו ידעו על תחביבי הבדסמ שלנו שלא מפינו.

אז אופציה אחת היא באמת לא ללכת למועדונים בדסמים,
ואופציה אחרת היא לסמוך על בעלי המועדונים שהם דואגים טוב לשמירה על פרטיות קהל היעד שלהם.
האם האופציה הזו עדיין קיימת?

הנה התשובה:
Dungeon אמר:
ציטוט: תמונות לא צולמו בחשאי ולא במצלמה ניסתרת,הפעלתן בתוך המועדון מלווה בהבזק אור,מי שפנה ובקש לא להיות בתמונה בקשתו כובדה.
Dan_Kap - אם תמונתך מופיעה באחד מהשירשורים אשמח להסירה מייד,להשכלה כללית מועדון הוא כן מקום ציבורי,אם אתה כל כך חרד לפרטיותך אני ממליץ לך לבדוק את מקומות הבילוי שלך.

אם את דואגת לחשאיותך הדאנג'ן זה לא המקום שיבטיח אותה. אם תשימי לב במקרה להבזק אור, חפשי את מקורו. אולי תגלי מצלמה מכוונת לכיוונך. אם תגשי ותבקשי לא להופיע בתמונה, יכבדו. לא שמת לב- בעיה שלך. תמונתך תפורסם ללא שום שליטה שלך וללא בקשה רשות או הודעה מראש ...
לי מאוד ברור שאני לדאנג'ן לא הולכת יותר.
dragon fly
dragon fly • 27 בנוב׳ 2006
ועכשיו לקטע המעניין icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif

מי שולח לי את הצק (אם אני כוכב קולנוע מגיע לי לא) icon_lol.gif icon_lol.gif

אפשר לשלוח בהודעה פרטית לסוכנת שלי דולי......... icon_wink.gif

זה נושא כאוב האמת אם מבטיחים לא לחשוף אנשים אז אני מצפה שלא יחשפו.

ואם כבר חשפו בניגוד לרצונם וזה מפריע להם אז לתקן זאת במהירות................

ואם אני הייתי בתמונה וזה היה חושף אותי בניגוד לרצוני אני לא הייתי שותק לרגע.

מקווה שיצא מזה רק טוב ואף אחד לא יפגע.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

על ציבורי ופרטי

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 27 בנוב׳ 2006
Dungeon כתב/ה:
כמה דברים:
מרבית התמונות המופיעות בשלל השירשורים לא צולמו כלל במועדון הדאנג'ן
בתמונות שצולמו במועדון הוסרו מהרקע שאר הפרצופים שהופיעו בהם
בתמונה שבה מופיע דמות מסויימת הוא נתן את הסכמתו לצילום,למחרת לאחר שהתמונה פורסמה הוא בקש להסירה וכך נעשה,(הלינק המצורף רק גורם עוול ולא עוזר)
התמונות לא צולמו בחשאי ולא במצלמה ניסתרת,הפעלתן בתוך המועדון מלווה בהבזק אור,מי שפנה ובקש לא להיות בתמונה בקשתו כובדה.
Dan_Kap - אם תמונתך מופיעה באחד מהשירשורים אשמח להסירה מייד,להשכלה כללית מועדון הוא כן מקום ציבורי,אם אתה כל כך חרד לפרטיותך אני ממליץ לך לבדוק את מקומות הבילוי שלך.

לסיכום בכל ימות השנה לא נערכים כלל צילומים במועדון כולל בדיקת טלפונים,מתחילת השנה ועד היום היו בסה"כ 3 אירועים שנעשו בהם צילומים וגם זאת לזמן קצוב,האירוע האחרון היה יום הולדת 4 שנים למועדון,

עמוס, כמה שאלות, מאחר ובחרת לפנות כאן אלי אישית:-

- האם אנשים יודעו מראש שיהיו צילומים באירוע?
אם כן, האם הודעה זו היתה חלק מההודעה על האירוע בכלוב?

- האם בעל המועדון מודע לזכותו להגדיר את כללי ההתנהגות במוסד פרטי בבעלותו, כולל האם השטח שבין כותלי המועדון הוא פרטי או ציבורי?

- האם בעל המועדון מודע לחוקי פרטיות חמורים יותר הנהוגים במועדוני בדסמ ברחבי העולם?

- האם מההצהרה על היות המועדון מקום ציבורי אנחנו אמורים להסיק שבעל המועדון מודיע כי מי שנכנסים בין כתליו ויתרו על זכותם לפרטיות על פי חוק הגנת הפרטיות שצוטט לעיל?
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 27 בנוב׳ 2006
שימו לב ללינקים לתמונות, שנמצאים בתחתית הפוסט שלי, {במיוחד לתמונה השנייה}, בהם מופיע אותו אחד {מבט משתומם}.
תוכלו לשים לב שהתמונות עדיין מפורסמות באינטרנט.
מושחרות ? {שוב מבט משתומם}
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 27 בנוב׳ 2006
ראשית, הבהרה: אני לא כותב את הדברים בשמו של עמוס או בשם המועדון, אלא בשמי בלבד - בתור מי שהוא בן בית במועדון כבר 4 שנים, נמצא בו כל שבוע, אוהב אותו מאוד, ויודע דבר או שניים על מה שבאמת מתרחש בו.

המועדון מקפיד מאוד על הפרטיות של אורחיו. הוא עושה זאת מתוך בחירה וכאידיאולוגיה, ולא מתוך חובה חוקית. אכן, מבחינת החוק היבש מועדון הוא מקום ציבורי, ובמיוחד כאשר מדובר על ערבים שפתוחים לקהל הרחב, ולא על ערבים סגורים לקהילה. יחד עם זאת, המועדון תמיד גילה רגישות לאופי המיוחד של מבקריו, והוא פועל בהתאם. הבאים בשעריו עוברים בדיקה בכניסה, במסגרתה בודקים אם יש להם טלפון סלולרי עם מצלמה. הכנסת מצלמות לשטח המועדון אסורה בהחלט, אלא אם מדובר על צילומים שמתואמים מראש עם הנהלת המועדון. רק ביום חמישי האחרון הייתי עד לאדם שהורחק מהמועדון, לאחר שהוא נתפס מצלם סשן עם מצלמה קטנה שהצליח להכניס.

אני יכול לספור על כף יד אחת את מספר הערבים בשנה שבהם יש צילומים במועדון. מדובר רק על אירועים נדירים ומיוחדים. ביום חמישי זו הייתה חגיגת יומולדת 4 למועדון, והופעה מיוחדת של מישהי מלונדון. לא ניתן היה לפספס את הצלם, שהתמקם עוד בטרם התחילה ההופעה עם המצלמה הגדולה והמקצועית שלו ועם כל הציוד הנלווה. היו כאלה שבחרו לזוז הצידה, והיו כאלה שבחרו להמשיך ולשבת או לעמוד ממש מול המצלמה. הצילומים הוגבלו רק לזמן ההופעה מחו"ל, 15 דקות סה"כ מהערב כולו. אגב, בתמונות שפורסמו כאן ראיתי רק 2 אנשים חוץ מהמופיעה עצמה - אחד מהם הסכים בערב המופע שתמונתו תתפרסם, והאחר היה אותו אדם שדקות לאחר מכן הורחק מהמועדון על שצילם אנשים עם המצלמה שלו.

ייתכן ונעשתה כאן טעות בשיקול הדעת, ייתכן והיה צריך להמתין עוד כמה שעות עם פרסום התמונות וללטש אותן יותר, אבל נוצרת אצלי תחושה מאוד לא נוחה מכך שיש כאן אנשים שבכלל לא מעניין אותם לשמוע הסברים או ללמוד על התמונה הכוללת (סליחה על הביטוי...). הם רואים הזדמנות לעקוץ, להשתלח, לצאת חוצץ, ושמישהו ינסה לעצור אותם.

דן קאפ, זה ממש מעניין איך שכל פעם שמישהו רק מזכיר מילה עם השורש צ.ל.מ. אתה ישר מופיע, עם חרבך, מוכן למלחמה. אם אני פעם אצטרך למצוא אותך דחוף ולא אדע איך, אני פשוט אצא למסדרון ואצעק: "מצלמה!" ואתה לבטח תופיע. מה שמצחיק הוא שאתה בכלל לא מבקר במועדון. מתי היית שם בפעם האחרונה, לפני 3 שנים? אתה נרגש ונזעק לגבי מקום שאינך נמנה על מבקריו או על אוהדיו. יחסית למישהו שלא אכפת לו, נורא אכפת לך, אה?

אבא שלי, שכל החיים שלו עבד נורא קשה והצליח לא רע בחייו, נהג לומר לנו כילדים, בכל פעם שהיינו מפשלים: "לא נורא, רק מי שלא עושה - לא טועה". אז מועדון שעסוק בעשייה יומיומית במשך 4 שנים ברציפות (כמה מועדונים אתם מכירים בת"א ששרדו תקופה כזאת בהצלחה?) יכול גם לטעות לפעמים. מהגישה של חלק מהאנשים כאן אפשר לחשוב שהם לא רוצים שהוא יפסיק לטעות. הם רוצים שהוא יפסיק לעשות.
המלט
המלט • 27 בנוב׳ 2006
לסע"ע, אתה לא ממש אובייקטיבי, אבל זה בסדר icon_cool.gif

אני חושב שראוי לעשות כאן הפרדה מאד ברורה בתחומי האחריות. עמוס לא יכול להיות, לא רוצה
להיות, ולא צריך להיות אחראי לנזק אפשרי למישהו שאולי יצולם על ידי מצלמה שאולי תוכנס ואולי
ייעשה בה שימוש בדנג'ן. אם יש איזשהן טענות, הן צריכות לבוא לצלם עצמו, ולא לעמוס. עמוס
מנהל מועדון, ובמועדון מתקיימים מדי פעם אירועים מיוחדים שמצלמים אותם. לא צריך להיתמם:
כשמגיעים לאירוע שבו ברור כי יש צילומים, חלה אחריות אישית על כל אחד ואחת לגבי עצמו.

ולמי שמודאג לגבי אופציות -- אז יש אופציה: כפי שלסע"ע
ציין בצדק, המועדון פועל ארבע שנים, ופרט לאירועים מיוחדים אף אחד לא מצלם שום דבר
אף פעם.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

הסכמה הדדית ומודעת

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 27 בנוב׳ 2006
לא סתם עוד עבד - השורה התחתונה לגבי מדיניות המועדון שהובעה כאן וגם מדבריך היא שמי שנכנס למועדון ויתר על זכותו לפרטיות ולחשיפה הדדית בלבד.

נשמע שבעלי המועדון מאמין שזכותו לצלם במועדון, שזכותו לפרסם תמונות מהמועדון ללא קבלת רשות מהנוכחים, שזכותו להביא עיתונאים שמזהים לאחר מכן בכתבות אנשים שהיו במסיבה בפרטים שכל מי שעוסק בתחום שלהם מזהה בדיוק במי מדובר.

מה לעשות - ישנן דרכים אחרות לשמור על איזון בין הרצון לצלם ולהצתטלם, לבין הפרטיות של אלו שמרגישים שבמועדון בדסמ הם זכאים להיחשף רק מול אותם אנשים שבאו אף הם למועדון, ולא מול כל מי שיש לו עכבר ומקלדת.

במקומות אחרים דואגים לכך שאנשים ידעו מראש שעומדים לצלם באירוע ויכולים לבחור אם להיות בו או לא, שיש צלם אחד ויחיד המזוהה מראש ומקובל כצלם אמין, שיש פיהנ המוקצית מראש לצילום, בצורה שאיננה מכניסה לפריים אנשים שאינם רוצים להצטלם.

ולגבי הנוכחות שלי במועדון - תרשה לי להזכיר לך כמה שיחות שהיו לי עם עמוס, עוד לפני הפתיחה של המועדון לציבור הרחב, לגבי תוכניות כגון מצלמות וידאו בכל רחבי המועדון או גלירה ל-VIP עם מראה חד-כיוונית - שבסופו של דבר לא מומשו, לאחר שעמוס הבין מה המשמעות שלהם לגבי הקהילה.

לאחר שהתרשמתי שהמועדון איננו מכבד את הפרטיות שלי בצורה שמשביעה את רצוני, בחרתי שלא להגיע לשם, למעט ערבים סגורים.

נדמה לי שזו זכותי כצרכן, לסע"ע....
Psycho Bitch​(שולטת)
Psycho Bitch​(שולטת) • 27 בנוב׳ 2006
במועדון קיים איסור לצלם
אלא באישורו של מנהל המועדון
וזאת על מנת להבטיח שמירה על פרטיותם של המבלים במועדון

בחגיגות יום ההולדת ה-4 של המועדון
הותר לצלם את המופע המרכזי של הערב.
לא היתה שום כוונה לצלם את האורחים
אלא את המופע בלבד

כאמור הצילום לא נעשה בחשאי
קשה היה לפספס את המצלמה ושאר הציוד הנלווה
ואנשים שלא רצו להצטלם התרחקו מעדשת המצלמה.

עם זאת, מתקבלת הטענה שבין המוסיקה, התאורה והאנשים
אפשר היה לפספס את המצלמה
ואכן קרתה כאן טעות
והיא פרסום התמונות לפני שנערכו.

זהו מקרה חריג שאינו מייצג את התנהלות ואופי
המועדון בשאר ימות השנה
ויעידו אורחי המועדון על בדיקת הפלאפונים
הקפדנית בכניסה ועל מאמץ המועדון
בכל זמן נתון לשמור על פרטיות האורחים
ועל דיסקרטיות מוחלטת.
Venus in Furs
Venus in Furs • 27 בנוב׳ 2006
בלה בלה בלה בלה

אפשר לחשוב כבר מה רואים שם. כולה מישי עם משפך בכוס. אין אפילו ממש בדסם. ואלו שמצולמים מאחורה בתמונות, הם אלו שיושבים עם האף על הבמה (ונהנים מכל רגע). אז שהביישנים והנשואים וה'בארון' וכל מי שמרגיש שיש לו מה להסתיר ישב קצת מאחורה. ושפעם הבאה יטשטשו את הפנים של ה'מסביב' כמו שאביס עשה בתמונות שלי ושל תהום.

ודי, למה צריך לריב על כל שטות? מעבר לעובדה שזה פורום והוא נועד בשביל לריב. אי אפשר לריב על דברים חשובים כמו נרות שינה לעבד?