אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עדות אופי

השפוט של דוויל
לפני 17 שנים • 20 בפבר׳ 2007

אגיד לך מה מעניין

השפוט של דוויל • 20 בפבר׳ 2007
מעניין שהחלטת לשים את הנושא הזה בפורום - לא קשור! אז תגיד לי לעזאזל -- מה קשור?????
ולמי אכפת ??
חוש הומור סבבה, אבל בעצמך החלטת שזה נושא שלא קשור לכלום, אז למה העלת אותו בכלל?
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 20 בפבר׳ 2007
אני אינני גיבור על ולא מסוגל לשתוק כשמוציאים דיבתי רעה. מרוב שזה לא מעניין אפילו לא טרחת לקרוא דבר.
יצאתי לחופשה, להתראות.
scarlettempress{L}
scarlettempress{L} • 20 בפבר׳ 2007
הדרישה שלך למינימום של לעשות אחד ועוד שניים היא אולי הגיונית, אך לא ממש מציאותית. אתה מתעלם בתמימות מכמות האנשים הפחות אינטליגנטיים וכאלה שלא טורחים לקרוא פרופילים ו/או בלוגים לפני שקופצים לכל מיני מסקנות. לצערי יש להתחשב בכמות הנכבדת של אנשים אלה ולהאכיל אותם בכפית - אפילו לרשום בפרופיל באותיות בולטות "אני לא באמת פסיכולוג" וכו'. חבל להסתבך בגלל פערים מנטאליים.
איימי_​(נשלטת)

Re: עדות אופי

איימי_​(נשלטת) • 20 בפבר׳ 2007
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
הודעה פרטית שנשלחה אלי לאחר התכתבות קצרה:

***** אתה נוכל, ומהזן הגרוע ביותר - זה שלא מודה אפילו בפני עצמו שהוא שקרן, וברוב חוצפתו כותב לי שמדובר בהומור. באף פעם אחת לא טרחת לתקן כאן אנשים שחשבו שאתה פסיכולוג, כמו ונוס שבשרשור הנוכחי כבר שלח מישהו לייעוץ אצלך. ונוס לא יודע שאתה זבל, ואין לך שום סמכות לייעץ למישהו. אבל לך זה נוח ונעים שכך יחשבו עליך. כמו שלאנשים שקנו תואר אוניברסיטאי נוח שיחשבו שהם משכילים. אתה והם קורצתם מאותו החומר.

אני אדאג להעביר לכל מי שאני יכולה באתר הזה שכל קשר בינך לבין פסיכולוגיה הוא מקרי בהחלט, ושחס וחלילה לא יעזו להסתמך על עצותיך השרלטניות.

כי זה מה שאתה. שרלטן.

ואחרון חביב. אני מאחלת לך שלא תתקבל לאף תוכנית בפסיכולוגיה. אתה בושה למקצוע הזה, שקיים בשביל לעזור לאנשים. אתה רק מחפש לעצמך תהילה שאינה קיימת. אתה ילד עם כמויות עודפות של בטחון ויוהרה, ואני מקווה שאף אחד לא ייפול בידיך

לצערי בשל האיום המפורש והמודגש לא יכלתי להתעלם ונדחקתי לפרסם את זה.
מדובר במישהי שמוכרת לאלו שקוראים בפורומים. היא איננה מכירה אותי, לא ראתה אותי מעולם, ואפילו לא התכתבה איתי על שום נושא זולת זה שמוזכר בהודעתה.
על סמך זה היא החליטה שאני מתחזה לפסיכולוג ומנסה ל....האמת שלא כל כך הבנתי מה אני מנסה icon_eek.gif
כל התקופה שלי כאן כתוב בפרופיל שגילי הוא 23-25 (ויש לי אפילו עוד זמן ל25), ובכל זאת התחזיתי לפסיכולוג? מה אני דוגי האוזר?! מי שהתחזיתי בפניו או שאדיוט מספיק שלא לקשר בין גיל למקצוע, שיקום ויעמוד בפינה.

וברצינות. לאלו מכם/ן שכן מכירים אותי, כן פגשו אותי, וכן נמצאים בקשר איתי, אנא בואו לתת לי עדות אופי לפני שעושים לי טבח אופי... icon_sad.gif

עדות אופי לידיד יקר- בבקשה:

מעולם לא התחזה בפני לפסיכולוג. מעולם לא התיימר לייעץ לי. לא ידוע לי שעשה כך עם מישהו אחר, והרעיון עצמו נשמע לי מופרך ובלתי מתקבל על הדעת, לאור היכרותי עימו.

אני אפילו שאלתי אותו לגבי פשר הניק, והאם הוא באמת פסיכולוג, והוא אמר לי מפורשות שאיננו כזה, כיוון שיש לו תואר ראשון בלבד. כידוע, עם תואר ראשון בפסיכולוגיה אין רישיון לעסוק בפסיכולוגיה.

בקצרה, מדובר במותק של בן אדם, וחבל שדווקא עליו נפלה האשמה הזויה שכזו.
פייה{O}
פייה{O} • 20 בפבר׳ 2007
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
פייה כתב/ה:
אני באמת לא מבינה למה אתה קורא אאוטינג.
היא איימה לחשוף עליך איזשהו פרט אישי מזהה?

בחרת להתייחס רק לזה. אני מניח שלכל מה שהן אמרו את כן מגלה הבנה icon_rolleyes.gif

אני לא מכירה אותך אישית, אז אין לי סיבה לתת עליך 'עדות אופי' כפי שביקשת.

וכן, בחרתי להתייחס לזעקתך שעושים עליך אאוטינג מכיוון שלפי מה שאתה כותב כאן בסך הכל קיבלת הודעה חריפה שמאשימה אותך בהטעייה והתחזות לפסיכולוג אמיתי.
כשמדברים כאן על 'אאוטינג' הכוונה היא לחשיפת פרטים אישיים ורמיסת דיסקרטיות.

ציפית לקבל רק תגובות אוהדות?

קצת מודעות עצמית לא תהרוג אף אחד, בטח לא מישהו שרוצה לעסוק בפסיכולוגיה.
לפי הצורה בה כתבת דברים בפורום מידי פעם, הדבר היחיד שגרם לי לחשוב שאתה לא באמת פסיכולוג היה אכן הגיל שלך בפרופיל.
אבל כפי שכתבו לפני - לא חסרים אנשים שלא יודעים כמה זמן נמשכים לימודי פסיכולוגיה קלינית ושצריך בכלל תואר שני.
במקום לקפוץ ולהגן על כבודך (כבוד הניק שלך בכלוב, ליתר דיוק), אולי כדאי שתחשוב על האפשרות שבאמת הטעית אנשים, גם אם לא במכוון, וגרמת להם לחשוב שאתה פסיכולוג לשווא.
1
1
1 • 20 בפבר׳ 2007
זה כמו ששלחו לי הודעה באתר ורשמו....
אתה שקרן, אתה נוכל, אתה שרלטן.
אתה לא מספר אחד . אתה לא ההוא מהשמים.
אני אחשוף את מזימתך לפני כל העולם\

תנו לי עדות אופי
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

Re: עדות אופי

פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
הודעה פרטית שנשלחה אלי לאחר התכתבות קצרה:

***** אתה נוכל, ומהזן הגרוע ביותר - זה שלא מודה אפילו בפני עצמו שהוא שקרן, וברוב חוצפתו כותב לי שמדובר בהומור. באף פעם אחת לא טרחת לתקן כאן אנשים שחשבו שאתה פסיכולוג, כמו ונוס שבשרשור הנוכחי כבר שלח מישהו לייעוץ אצלך. ונוס לא יודע שאתה זבל, ואין לך שום סמכות לייעץ למישהו. אבל לך זה נוח ונעים שכך יחשבו עליך. כמו שלאנשים שקנו תואר אוניברסיטאי נוח שיחשבו שהם משכילים. אתה והם קורצתם מאותו החומר.

אני אדאג להעביר לכל מי שאני יכולה באתר הזה שכל קשר בינך לבין פסיכולוגיה הוא מקרי בהחלט, ושחס וחלילה לא יעזו להסתמך על עצותיך השרלטניות.

כי זה מה שאתה. שרלטן.

ואחרון חביב. אני מאחלת לך שלא תתקבל לאף תוכנית בפסיכולוגיה. אתה בושה למקצוע הזה, שקיים בשביל לעזור לאנשים. אתה רק מחפש לעצמך תהילה שאינה קיימת. אתה ילד עם כמויות עודפות של בטחון ויוהרה, ואני מקווה שאף אחד לא ייפול בידיך

לצערי בשל האיום המפורש והמודגש לא יכלתי להתעלם ונדחקתי לפרסם את זה.
מדובר במישהי שמוכרת לאלו שקוראים בפורומים. היא איננה מכירה אותי, לא ראתה אותי מעולם, ואפילו לא התכתבה איתי על שום נושא זולת זה שמוזכר בהודעתה.
על סמך זה היא החליטה שאני מתחזה לפסיכולוג ומנסה ל....האמת שלא כל כך הבנתי מה אני מנסה icon_eek.gif
כל התקופה שלי כאן כתוב בפרופיל שגילי הוא 23-25 (ויש לי אפילו עוד זמן ל25), ובכל זאת התחזיתי לפסיכולוג? מה אני דוגי האוזר?! מי שהתחזיתי בפניו או שאדיוט מספיק שלא לקשר בין גיל למקצוע, שיקום ויעמוד בפינה.

ונוס, אינני זוכר מתי החלטת שאני פסיכולוג ושלחתי אלי לקוחות לייעוץ. אבל היי, אני מניח שהיא לא אומרת סתם. אני דורש את כספי!!

מכאיב לשמוע מילים כאלו, לא משנה כמה האדם שאומר אותם נואש. ולא, לא אחשוף את שמה וגם לא מה יש לה שגרם לה לזה. היא השפילה את עצמה מספיק.

וברצינות. לאלו מכם/ן שכן מכירים אותי, כן פגשו אותי, וכן נמצאים בקשר איתי, אנא בואו לתת לי עדות אופי לפני שעושים לי טבח אופי... icon_sad.gif

נשבעת לכם כולכם השתגעתם לגמרי.
ביחוד זו שכתבה מה שכתבה מה שכתבה לפסיכו' בהודעה וכן כל אלו התוקפים אותו
כאן על הניק שלו שכביכול מתיימר להיות פסיכו' ואינו מעמיד אנשים על טעותם בנושא???

מה קרה, חוש ההומור גורש מהקהילה כי לא עמד בדרישות ה- SSC??

תסלחו לי, כל אלו "המגינים" על הנפשות "הזכות" ש"סו קולד" לא קוראים בפרופילים
וחושבים שפסיכו' הינו פסיכו' אמיתי הם לא יותר טובים מאלו שהם כביכול מנסים
להצדיק את טעותם האינפנטילית.

רק הניק עצמו יכול להעיד על חוש הומור משובח של נושאו, ואילו אתם ,במקום להבין
שיש כאן חולי נפש אמיתים שכנראה משעמם להם והם כל שבוע נטפלים לניק כזה או אחר
כשהם קוראים לניק התורן שקרן או מתחזה, או שרלטן-מאיימים בהודעות פרטיות
או בבלוגיהם, על "סו קולד" חשיפת האיש מאחורי הניק, במקום לגנות את התופעה הזו
ולצחוק על הטימטום של אותם חולי נפש, חלק מכם מצדיקים אותם ויתרה מיזו,
תוקפים את הניק התורן, על מה ולמה??

אני לא מכירה את פסיכו' לא אישית ולא כללית, אך כנראה חוש ההומור שלי הרבה מעל
לממוצע כאן וכמובן הרבה יותר בריא, אם רק מקריאת הניק אני מבינה את ההומור
השנון שבכתיבתו.

אנשים תרגיעו, אין לכם שום זכות לתקוף את פסיכולוג בספת עור על כלום.
האיש מעולם לא התיימר להיות מישהו מעבר לניק מצחיק, ואז מה אם הוא צחק
בכללי של הצ'אט ושאל אם מישהו זקוק לטיפול?? זה הומור!!
אתם יודעים כמה פעמים אחרים אמרו זאת? כמה פעמים אני הצעתי למישהו טיפול
ולאוו דווקא נפשי-בגלל טיפשותו?? icon_rolleyes.gif מה קרה, כיום כל ניק שקצת לא מובן צריך
להוכיח שהוא לא באמת מה שהניק אומר או מרמז??

אם כך אז הפייה צריכה להוכיח שהיא לא פייה-אחרת יתבעו אותה על הונאה בהולכת
שולל שהינה יצור קסום מהאגדות!
בלאק לוטוס תתבע על זה שהיא לא באמת פרח שכזה.
דרגון פליי בכלל יתבע על ידי זכויות בעלי החיים והכנף על זה שהוא מתחזה לשפרירית!!

ולפני שתקפצו ותגידו לי שזה לא אותו דבר-זה בדיוק אותו דבר!!
ואם לאנשים אין את היכולת האינטיליגנטית להבין הומור ו/או לחילופין לקבל אותו ו/או
דבר הרבה יותר פשוט-לפנות לפסיכו' בפרטי בשאלה אחת פשוטה האם הוא באמת
פסיכו' - אם אין לכם את היכולות האלו, בטח אין לכם את הזכות לתקוף אותו ככה!!

מי שגר בבית זכוכית שלא יזרוק אבנים-תפנימו.

ותעשו לי טובה? לכו באמת לטיפול.
icon_lol.gif
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
ראשית, התחזות לפסיכולוג אינה הומור אלא עבירה פלילית. שנית, לא מדובר כאן בחוש הומור אלא בטפיחה לאגו. מי שלא מבין את זה, הבעיה היא אצלו.

אין פה שום אאוטינג או הוצאת דיבה. רק קריאה לעובדות בשמן. מה שכן יש פה הוא פרסום תוכן של הודעה פרטית של מישהי ללא הסכמתה.

אני יודעת שנורא בוער להגן על החבר, אבל תעצרו לחשוב שניה לפני שאתם עושים את זה. האם מישהו באמת עלול לחשוב שהפייה היא פייה או שאני פרח? לעומת זאת, האם מישהו באמת עלול לחשוב שאדם שמכנה עצמו פסיכולוג, לא מפסיק לדבר על פסיכולוגיה, מתפאר בעבודותיו הפסיכולוגיות ומציע טיפולים הוא באמת פסיכולוג?
מי שלא רואה שזה לא אותו דבר יכול להפסיק לקרוא כאן, כי אף מילה שאומר לא תעזור לו.

פסיכולוג - בדקתי את הפרופיל שלך. בשום מקום לא טרחת לציין שם שאתה לא באמת פסיכולוג, מה שיכול היה להבהיר את העניין מפורשות ולמנוע את ההאשמות כלפיך באופן פשוט. מן הסתם זה אינו מקרי.
נכון, אתה לא מתחזה מפורשות, ואם מישהי כמו איימי שואלת אותך ישירות אם אתה פסיכולוג אתה עונה בשלילה. אתה לא מתחזה, אתה רק מטעה. אבל עובדה שהיא שאלה אותך. אם אף אחד לא עשוי לטעות ולחשוב שאתה באמת פסיכולוג, למה שואלים?

זה הומור? הומור דלוח לא עושה לי את זה. חוץ מזה אני מציעה לך לנסות לנהל שיחה ברמה עניינית ולא ברמה של "יצאתן מטומטמות ופוסטמות". אם אתה שובר את הכלים כשאומרים לך מילה שאתה לא אוהב, איך תתמודד עם טיפול?
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
Black Lotus כתב/ה:
ראשית, התחזות לפסיכולוג אינה הומור אלא עבירה פלילית. שנית, לא מדובר כאן בחוש הומור אלא בטפיחה לאגו. מי שלא מבין את זה, הבעיה היא אצלו.

אין פה שום אאוטינג או הוצאת דיבה. רק קריאה לעובדות בשמן. מה שכן יש פה הוא פרסום תוכן של הודעה פרטית של מישהי ללא הסכמתה.

אני יודעת שנורא בוער להגן על החבר, אבל תעצרו לחשוב שניה לפני שאתם עושים את זה. האם מישהו באמת עלול לחשוב שהפייה היא פייה או שאני פרח? לעומת זאת, האם מישהו באמת עלול לחשוב שאדם שמכנה עצמו פסיכולוג, לא מפסיק לדבר על פסיכולוגיה, מתפאר בעבודותיו הפסיכולוגיות ומציע טיפולים הוא באמת פסיכולוג?
מי שלא רואה שזה לא אותו דבר יכול להפסיק לקרוא כאן, כי אף מילה שאומר לא תעזור לו.

פסיכולוג - בדקתי את הפרופיל שלך. בשום מקום לא טרחת לציין שם שאתה לא באמת פסיכולוג, מה שיכול היה להבהיר את העניין מפורשות ולמנוע את ההאשמות כלפיך באופן פשוט. מן הסתם זה אינו מקרי.
נכון, אתה לא מתחזה מפורשות, ואם מישהי כמו איימי שואלת אותך ישירות אם אתה פסיכולוג אתה עונה בשלילה. אתה לא מתחזה, אתה רק מטעה. אבל עובדה שהיא שאלה אותך. אם אף אחד לא עשוי לטעות ולחשוב שאתה באמת פסיכולוג, למה שואלים?

זה הומור? הומור דלוח לא עושה לי את זה. חוץ מזה אני מציעה לך לנסות לנהל שיחה ברמה עניינית ולא ברמה של "יצאתן מטומטמות ופוסטמות". אם אתה שובר את הכלים כשאומרים לך מילה שאתה לא אוהב, איך תתמודד עם טיפול?

לוטוס, לדעתי את לוקחת את העיניין רחוק מאוד ולא ממש בפרופורציה.

יש כאן ניקים שונים ומשונים כמו :עו"ד חסון", או "מנכ"ל חברה" את באמת חושבת שמישו
יטעה לחשוב שאחד עו"ד ויפנה אליו לשכירת שירותיו, או יפנו למנכ"ל בחיפוש
עבודה?? ואלו רק שני ניקים אקראיים שבחרתי.
את יודעת לכמה "דומים" כתוב בפרופיל שהם ה-פסיכולוגים שלך? שרק הם ידעו
מה טוב לך ואיך לטפל בך?
למה אליהם אפ'חד לא בא בטענות על הולכת שולל?
לי לא זכור שאי פעם הפסיכלוג המדובר התיימר להיות פסיכולוג, וכפי שכבר צויין,
רק גילו לבד יכול להעיד עליו שהוא בקושי סיים תואר ראשון, אם בכלל.

כפי שציינתי בתגובתי הראשונית, איני מכירה את הפסיכו' כלל וכלל אך אני מספיק
רציונאלית לראות שהתגובות כאן לוקחות את הניק שלו למקומות מאוד רחוקים
וכלל לא פורפרציונאלים.
יתרה מיזו-שיקום מישהו או מישהי ויגידו שהפסיכולוג נתן להם טיפול ,תוך התחזות
לפסיכולוג-בבקשה, אני רוצה לראות אם אכן זה כך.

וד"א מה שלדעתך הומור דלוח, לדעת אחר יכול להיות מצחיק.
שיפוטיות כבר אמרנו?