ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתי איבדת את הבתולים שלך ?

אושה{אוש}
לפני 17 שנים • 27 בפבר׳ 2007
אושה{אוש} • 27 בפבר׳ 2007
FrozenLips כתב/ה:
אני הצלחתי באופן מקרי למדי לזכות באחת הסצנות היותר קיטשיות icon_smile.gif

אחרי נשף הסיום של י"ב (זה היה ממש *נשף*) נסענו בכיוון הביתה עם בחור שהיה יזיז שלי באותה תקופה. עצרנו לדבר קצת בצד הדרך בחורשה חשוכה.

פטפטנו, שתינו קצת וזה פשוט בא בטבעיות מקסימה icon_smile.gif

למען האמת, לא כאב לי אפילו icon_rolleyes.gif

דונה מרטין גרג'ואייט!
ממש נשף האביב של בברלי
איפה ברנדה?

מקסים!
danniella
לפני 17 שנים • 28 בפבר׳ 2007

זכרון משעשע ...

danniella • 28 בפבר׳ 2007
שעת אפס 06:50 כיתה ט' (גיל 14.8 )
החתיך של השכבה ( היום יצור מזעזע )
הברזנו מהשיעור , המתנו לאוטובוס , נסענו אליו ,
"התעלסנו" לצלילי זוהר ארגוב ...
נגמר , התלבשנו , המתנו לאוטובוס חזרה לביה"ס ...
לא דם , לא גמירה ולא משהו שווה לזכור בכלל

היינו בביה"ס לתחילת השיעור הראשון ..(08:15)

עצוב !!!!

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי פבר' 28, 2007 12:16 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
כ'ץ​(נשלט)
כ'ץ​(נשלט) • 28 בפבר׳ 2007
אצלי זה סיפור עצוב

הבגיל 16 כיתה י"א היתה לי חברה רוסיה שנינו בתולים שלא יודעים ולא מבינים כלום

ניסתי לפתוח אותה והיא פשוט לא נתנה לי עם הציפורנים קרע לי את הגב.....
אז זינתי אותה מאחורה!!! icon_cool.gif

אחרי 3 חודש שהינו ביחד ניפגשנו עם החברה הלכתי איתה שניה לצד ואמרתי לה " זהו אני לא אוהב אותך יותר(בערך ) " וניפרדנו היא התחילה לבכות ולא הבנתי למה חזרתי לחברים שלי היא נישארה בצד ולא הבנתי למה הם אמרו לי שיצאתי מאניק?! icon_rolleyes.gif
Belisana​(שולטת)
Belisana​(שולטת) • 28 בפבר׳ 2007
לא הספקתי.
איך עושים את זה?

icon_smile.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 28 בפבר׳ 2007
אצלי זה קרה בגיל 18.5 וכבר אז חשבתי שזה נורא מבוגר ושאני אמות בתולה זקנה חחח
זה היה עם החבר הראשון הרציני שלי, יצאנו יחד והוא כל הזמן לחץ עליי שנזדיין וש"כל החברות שלי נתנו לי תוך חודש" ואני התעצבנתי שאני זה לא הן ואני בכלל בתולה אז שיעזוב אותי בשקט.

שבת אחת הבית שלי היה ריק והזמנתי אותו אליי אחרי חודשיים וחצי יחז. התכוונתי לשכב איתו וגם הוא ניחש. אלא שאיך שהוא בא אליי הוא ישר ניסה להשכיב אותי וזה הלחיץ אותי נורא ובכלל לא היינו אמורים לדבר קודם?? icon_rolleyes.gif
כשהתחלנו להתפשט כבר נכנסתי לחרדות והרגשתי בלחץ ולא מוכנה ואמרתי שלא. הוא היה הגבר הטיפוסי של "את לא אוהבת אותי מספיק" "את לא נמשכת אליי מספיק", אמרתי שכן וזה אל עזר כי הוא רוצה "הוכחה".

בסוף הוא קום והלך!!!

בכיתי כמו מטורפת וכמו סתומה בת טיפשעשרה התקשרתי אליו ואמרתי לו שיחזור ושאני רוצה אותו. אז התלבשתי סקסי וחיכיתי לו במיטה ולא היה כמעט פורפליי אבל מי הבין בזה אז. הוא נכנס קצת וכאב לי נורא (כנראה סתם בגלל שלא הייתי רטובה) והוא יצא- לפחות היה מספיק רגיש בשביל זה. לא ירד לי דם בכלל... icon_rolleyes.gif

אני מחשיבה את זה כ"חצי בתולה", כי אני אפליו לא יודעת אם זה נקרע באמת או לא. שבועיים אח"כ נפרדנו (זרקתי אותו כי הוא עלה לי על העצבים). חצי שנה אח"כ עדיין חשבתי עליו ולמרות שיצאתי עם עוד מישהו חודשיים כמעט מיד אחריו, רציתי שהוא יהיה הראשון שלי.
חזרנו להיות בקשר במקרה ואחרי כמה פגישות פיתיתי אותו והחלטתי שהפעם אני שולטת בעניינים וחכמה יותר. הוא הפעיל עליי שוב את הקסמים שלו שהוא ישתנה ואני כמעט האמנתי (סתומה, כבר אמרנו?).
אז הזדיינו והיה כיף ולא כאב בכלל ואפילו הייתי למעלה icon_twisted.gif

אה, ובסוף הוא לא השתנה, כצפוי icon_biggrin.gif
דוקטרינה​(שולט)

גיל 23

דוקטרינה​(שולט) • 28 בפבר׳ 2007
עד גיל 23 עשיתי המון ביד ועם ידידות קודמות שהיו לי - ברמת האוננות ההדדית.

בגיל 23 פגשתי אותה, מדהימה, יפה וג'ינג'ית מטריפה. עבורה הייתי החבר הרציני הראשון אבל בסקס היא היתה מנוסה.

הרכב של ההורים שלי, פרדס בדרך לרחובות.

במהירות מוריד לה את הבגדים, מוריד את שלי וחודר מייד לגופה. גמרתי כמו מטורף אחרי אלפית השנייה. מנוחה של כמה דקות ומתחילים מההתחלה. הפעם אני כבר עם "ניסיון". גומר בתוכה אחרי דקה.

צוחקת עלי באימהות כזאת שלא מעליבה.

חצי שנה עוד היינו ביחד עד שלמדתי להכיר היטב את הגוף שלה - וזה היה מדהים.

דוק.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 28 בפבר׳ 2007
21, וזה היה מאוד מיוחד. עשיתי את זה עם הידיד הכי טוב שלי. בחרתי בו, ובחרתי בגיל. חיכיתי עד שהרגשתי שהייתי מוכנה.
במשך הרבה זמן הייתה לי דילמה- אם לשמור את עצמי לנישואין, או לעשות את זה לפני. בסוף תפסתי ש א.- אני לא הולכת להתחתן בזמן הקרוב. ב. לא רוצה להתחתן חסרת ניסיון לגמרי. רוצה שיהיה לי מדד להשוואה.

היות ולשנינו היה רקע דתי, הלכתי למקווה לפני זה. עשינו את זה נכון, לפי ספירת ה "ימים הטהורים".
גם במקרה שלי, לא איבדתי את בתוליי בפעם הראשונה. בבדיקה גניקולוגית לאחר מכן, התברר שאני עדיין בתולה, קרום הבתולים לא נקרע. זה קרה רק לאחר מכן. לא זכור לי שכאב במיוחד. ממש טיפ- טיפה.
כ'ץ​(נשלט)
כ'ץ​(נשלט) • 28 בפבר׳ 2007
איכס איזה שירשור מצמרר icon_eek.gif
בתולות זה ררררר לא כיף

icon_razz.gif
walking dead
walking dead • 28 בפבר׳ 2007
עד גיל 22 הייתי א-מינית - לא מסוגלת להימשך מינית לא לגברים ולא לנשים, ולכן גם לא עניין אותי נושא קיום יחסי מין.

בגיל 22, במקום העבודה הרציני הראשון שלי, נדלקתי על הבוס הנשוי שלי, ואת בתוליי איבדתי על השולחן שלו במשרד בלילה סוער וגשום כשנשארנו שנינו עד מאוחר לבד. היה מדהים - לא דיממתי ולא כאב לי בכלל, בטח כי הייתי כבר כל כך חמה וחרמנית (ובדיעבד גם סוטה) שגם אם היה כאב רק נהניתי ממנו ...יותר שרלילותי-קיטשי מזה לא יכול להיות... אבל לפחות הוא פתח לי את התיאבון ומאז הוא רק הולך וגובר
icon_redface.gif