אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עידכון- מועדון חדש לקהילה

קטסטרופה{Adonai}
לפני 17 שנים • 18 במאי 2007

באמת לא לעניין להשמיץ ככה את הנו לימיט.

קטסטרופה{Adonai} • 18 במאי 2007
אבל מה, צודק ידידי לסע"ע, ידידתינו וויז מצאה לה בית חם ואוהב ואל לנו להלין על כך.
מועדון בדסמ אכן יש רק אחד אבל את זה כולם יודעים אז תפסיקו לבלבל את אשכיי הזעירים.

לסזע"כ, בא לכוסית קולה בלניס עם יעלי וישו הלילה?
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 18 במאי 2007
מקורות יודעי דבר מסרו לי שהקדמתי קצת את המאוחר, וזאת לא דיקלה שעומדת מאחורי הליין הזה. אם אכן כך הדבר, אז אני מתנצל בפני דיקלה ונותן לה את הקרדיט שכשההודעות שלה תצאנה אליכם בקרוב, היא לא תצא נגד הדאנג'ן ולא תתחבא מאחורי ניקים אנונימיים. ועד אז - סליחה.

אז זה אומר שבקרוב יהיו לנו 4 מסיבות לקהילה בימי שישי? וואלה יופי. ככה זה בישראל, בא בן אדם ופותח פיצוצייה ברחוב מסויים. הפיצוצייה מצליחה תודה לאל, לא מספיק בשביל להפוך את בעליה למיליונר, אבל בהחלט מספיק כדי לאפשר לו להתפרנס ממנה בכבוד. ואז באים עוד חמישה אנשים, שבטוחים שהוא דווקא כן נהיה מיליונר מזה, ושלמה רק לו מגיע ושגם הם יכולים, ופותחים עוד 5 פיצוציות באותו רחוב. כולם נפגעים, כולם מפסידים, תמות נפשי עם פלישתים? בסוף אחרי כל הבלאגן, כל החיקויים העלובים מתייאשים וסוגרים, עוברים לחפש את המיליונים במקום אחר, ורק הפיצוצייה הטובה והמקורית נשארת וממשיכה הלאה. לא רק עם פיצוציות זה עובד ככה...

קטסטרופה, ההצעה מפתה, אני מודה, אבל אני הלילה בסינמה סיטי. תשתה קולה גם בשבילי icon_smile.gif
גון קונור מקלאוד​(נשלט)

Re: באמת לא לעניין להשמיץ ככה את הנו לימיט.

קטסטרופה כתב/ה:
אבל מה, צודק ידידי לסע"ע, ידידתינו וויז מצאה לה בית חם ואוהב ואל לנו להלין על כך.
מועדון בדסמ אכן יש רק אחד אבל את זה כולם יודעים אז תפסיקו לבלבל את אשכיי הזעירים.

לסזע"כ, בא לכוסית קולה בלניס עם יעלי וישו הלילה?

בנתיים המשמיצים כאן הם אתה וידידך לסע"ע
אז תבלו בנעימים בדאנגן

תסשנו אחד את רעהו בתורות

ו.......
DIKLESS

למען הסר ספק!!!

DIKLESS • 18 במאי 2007
אין לי שום קשר למסיבות המדוברות...

מי שמכיר אותי יודע טוב מאוד שאני האחרונה שתצא במסע השמצות שכזה
על הדאנג'ן או על כל מקום אחר,

תחרות מביאה למצויונות לא למלחמה!!

לגבי הליין שאני כן קשורה אליו יפורסמו הודעות בקרוב !
למקום קוראים" under"
צפו להפתעות...
והוא נמצא בירקון פינת טרומפלדור.

לא סתם עו עבד אני מעריכה את מעריכה את ההתנצלות
שיהיה לכולם כיף ובהצלחה
דיקלה
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 18 במאי 2007
דיקלה, אני האחרון שיש לו בעיה להתנצל כשהוא טועה. שיהיה לך בהצלחה עם הבחירה שלך.

אבל, כמו שכתבתי, בסך הכל הקדמתי קצת את המאוחר. אין בת"א מקום למועדון בדס"מ ולעוד 2 מועדונים שמנסים להיות מועדוני בדס"מ, ולכן כמעט בהכרח, במוקדם או במאוחר, המתחרים לא מסתפקים בלשכנע ולהוכיח למה הם הכי טובים, אלא מתדרדרים למסע של השמצות והכפשות, ומתעסקים בעיקר בלנסות ולשכנע למה האחר הוא חרא, "כבר לא מה שהוא היה פעם" וכיוצא בזאת נסיונות לפגוע ולהרוס. מאחר וכלכלית אין זכות קיום ל-3 מועדונים כאלה - ספק גדול אם יש זכות קיום לשניים - ההצלחה של האחד תלוייה במידה רבה בכשלונו של האחר. כך מלמד הניסיון, וגם ההיגיון. הלוואי ואתבדה, אבל לא נראה לי. ימים יגידו.

שבת שלווה ושקטה לכל המועדונים ולכל הליינים באשר הם.
גון קונור מקלאוד​(נשלט)
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
דיקלה, אני האחרון שיש לו בעיה להתנצל כשהוא טועה. שיהיה לך בהצלחה עם הבחירה שלך.

אבל, כמו שכתבתי, בסך הכל הקדמתי קצת את המאוחר. אין בת"א מקום למועדון בדס"מ ולעוד 2 מועדונים שמנסים להיות מועדוני בדס"מ, ולכן כמעט בהכרח, במוקדם או במאוחר, המתחרים לא מסתפקים בלשכנע ולהוכיח למה הם הכי טובים, אלא מתדרדרים למסע של השמצות והכפשות, ומתעסקים בעיקר בלנסות ולשכנע למה האחר הוא חרא, "כבר לא מה שהוא היה פעם" וכיוצא בזאת נסיונות לפגוע ולהרוס. מאחר וכלכלית אין זכות קיום ל-3 מועדונים כאלה - ספק גדול אם יש זכות קיום לשניים - ההצלחה של האחד תלוייה במידה רבה בכשלונו של האחר. כך מלמד הניסיון, וגם ההיגיון. הלוואי ואתבדה, אבל לא נראה לי. ימים יגידו.

שבת שלווה ושקטה לכל המועדונים ולכל הליינים באשר הם.

ומי אתה בדיוק שתיקבע לאיזה מועדון יש זכות קיום או לא

והאים יש מספיק אנשים שרוצים לצאת לכאן או לשם

האים בנוסף להיותך אחראי הבילויי בדאנגן אתה גם מפקח על מועדונים נוספים

ובודק האים הם תואמים את השקפת עולמך ועל סמך זה זכאים להיתקיים.

עדיף שראשית תבדוק את העובדות בטרם תאשים אנשים אחרים בחתרנות

ציטוט:
מקורות יודעי דבר מסרו לי שהקדמתי קצת את המאוחר, וזאת לא דיקלה שעומדת מאחורי הליין הזה. אם אכן כך הדבר, אז אני מתנצל בפני דיקלה ונותן לה את הקרדיט שכשההודעות שלה תצאנה אליכם בקרוב, היא לא תצא נגד הדאנג'ן ולא תתחבא מאחורי ניקים אנונימיים. ועד אז - סליחה

מקבי​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 19 במאי 2007
מקבי​(מתחלף) • 19 במאי 2007
ציטוט: אז זה אומר שבקרוב יהיו לנו 4 מסיבות לקהילה בימי שישי? וואלה יופי. ככה זה בישראל, בא בן אדם ופותח פיצוצייה ברחוב מסויים. הפיצוצייה מצליחה תודה לאל, לא מספיק בשביל להפוך את בעליה למיליונר, אבל בהחלט מספיק כדי לאפשר לו להתפרנס ממנה בכבוד. ואז באים עוד חמישה אנשים, שבטוחים שהוא דווקא כן נהיה מיליונר מזה, ושלמה רק לו מגיע ושגם הם יכולים, ופותחים עוד 5 פיצוציות באותו רחוב. כולם נפגעים, כולם מפסידים, תמות נפשי עם פלישתים? בסוף אחרי כל הבלאגן, כל החיקויים העלובים מתייאשים וסוגרים, עוברים לחפש את המיליונים במקום אחר, ורק הפיצוצייה הטובה והמקורית נשארת וממשיכה הלאה. לא רק עם פיצוציות זה עובד ככה...

כן, הכי טוב בלי תחרות. שוק חופשי? פחחח.

icon_rolleyes.gif
dragon fly

סתם נקודה לסעע

dragon fly • 19 במאי 2007
בתחילת שנות ה90 היה מועדון קטן בדרום תל אביב שנגן מוסיקת טראנס
אז טראנס זה היה בכלל טכנו ומה אני אגיד לך בקושי היו באים 200 איש
לאט לאט המוסיקה נהפכה להיות אהודה וכמובן שהביקוש למסיבות גבר.
יותר ביקוש יותר היצע.
וזאת דעתי אם יהיה ביקוש ללמועדוני בדסם יכול להיות שיהיו גם 50 מועדונים בעתיד
קצת יומרני להגיד שיש רק מועדון בדסם בישראל כי אי אפשר לדעת מה יהיה בעתיד.
דרך אגב אני ביקרתי פעם בדאנגן לפני הפמילייה וזה נראה לי כמו מערה חשוכה שמלאה בסרטוטים שמחפשים לנשק כל נעל שבסביבה.(ואני בתור גבר הרגשתי מטומטם להסתובב שם עם בחורה יפה לצדנו)כמו גנון שם כל אחד בא לנשק תנעל של הבחורה שאיתך.
בשנות ה80 היה מועדון 1 מרכזי הוא נקרא הקוליסאום וקצת פינגווין למופרעים.
ואז לאט לאט נפתו יותר זרמים יותר מעודונים וכו
מי יודע אותי בעתיד ירימו את הכפפה אנשי הלילה שיראו שאפשר לעשות כסף בליין הזה או שיעשו זאת מאהבה כמו דברים אחרים שנעשים בשביל הכיף.
(כנראה שאין כסף בתחום הזה כי מטאפורת הפיצוציה של לסעע הייתה מתקיימת גם פה)
מי יודע לבעתיד תמצאו את עצמכם הולכים למועדון בדסם יחודי בסגנונו נגיד רק מחטים או רק קשירות וכו ואז האיכות תדבר בכל מקום והניהול שלו.
אי אפשר לדעת מה עתיד לבוא מה עוד שבשנה האחרונה ליין הפמיליה נחשף המון בתקשורת
כלומר המון נחשפו לתחום ואולי זה יגביר את הביקוש ואז שהביקוש עולה גם ההיצע גדל
וזה לא ידע מאונברסיטה זה כל סוחר מהשוק יודע.
יכול להיות שהנבואה תגשים את עצמה מי יודע......?
מה עושה דוכן פלאפל חכם שנפתח?נותן לחברים שלו לאכול במשך חודש חינם שהמקום יהיה מלא תמיד ואז כל מי שרואה שהוא מלא אומר לעצמו וואלה מא פה סימן שטוב פה אז גם אני אוכל פה וככה זה ממשיך.
איפה שיש אנשים יותר קל לאנשים לקנות את המוצר
בכל מקרה בהצלחה.....
Venus in Furs​(מתחלף)
Venus in Furs​(מתחלף) • 19 במאי 2007
לגבי העתיד באמת שום דבר לא ודאי, פרט לעובדה שכולנו נמות.

אבל בהווה, ריבוי מקומות שמתחרים אחד בשני בצורה ישירה ומלוכלכת לא יועיל לאף אחד מהם, אפילו לא בטווח הקצר. העוגה לא גדלה כל כך מהר. קהל בלייני הבדסם זה בסופו של דבר אותם מאות ספורות של אנשים, והארנק של רובנו לא תופח עם ריבוי אופציות הבילוי, אם כבר להיפך.

גם בשוק חופשי יש מגבלות ורגולציות, ואם נמשיך את דימוי השוק, זה לגיטימי להשקיע ולפתוח בסטת עגבניות נוספת, אבל זה לא לגיטימי להשליך את העגבניות הרקובות על הבסטות האחרות.

מועדונים נפרדים לכל נישת בדסם לא נראה לי שיש אפילו בלונדון, על 20 מיליון תושביה או כמה.

אני גם חושב שזה קצת מוקדם מדי להתייחס לכל נושא בליינות הבדסם כעסק כלכלי גרידא, כמו חברות סלולר או זכיינות של מקדונלדס. זה עדיין חצי נס שיש בכלל אירועי בדסם בארץ ישראל, שיש קהילה שוקקת ותוססת, וחבל שתחרות מכוערת שלא בוחלת באמצעים תביא למצב שבסוף כולם יפלו, כי הקהל יתפצל ויתפצל עוד, עד שלא יהיה כיף כבר בשומקום.
גון קונור מקלאוד​(נשלט)
לפני 17 שנים • 20 במאי 2007

נביאי זעם

כולכם גדולים וחכמים בלדבר להתקיף להשמיץ וליפסול

אך האים הייתם מעיזים לפתוח לבד מועדון ולהשקיע את שנחוץ

על מנת לתת להרבה אנשים בערב רב של קהילות מקום לבלות בו?

שלא לדבר על פתיחות
כבוד למי שאינו כמוכם
וסובלנות