שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מצעד היורדות בגדול

לא קשורה
לפני 16 שנים • 29 ביולי 2007
לא קשורה • 29 ביולי 2007

לא יכולה להמנע מן המחשבה כי אם היה שם ישבן קצת יותר מהודק, הסט היה קצת יותר מעוצב או האדון לא היה שופך תמונות כאילו היו זרע, לא הייתה טרוניה שכזו עולה כלל וכלל.

האסתטיקה המקובלת/הסטנדרטית או העדרה, זה מה שמניח כבוד או העדרו?
הרצון לחשוף, להחשף או העדרו, זה מה שמגדיר כבוד?

עשו מה שעשו. פרסמו מה שפרסמו.
למה זה קובע למי יש יותר כבוד?
ממתי הכבוד הוא לבוש לבדסמ?
ממה בדיוק צריך להתבייש כאן?
צדק העוזרד? מידה 36 היא חזות הכל?
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 29 ביולי 2007
לא הצלחתי, גם מתוך החיפוש שנטמע בטענה המקורית בפוסט, למצוא ולו שביב של סימן לחוסר כבוד לנשים בתמונות שפורסמו.
ראיתי תצוגה מצולמת, של פעילות בדס"מית ביתית, שאינה ראויה לביקורת על סמך המצולם לבדו (אם קיים מידע ששופך אור אחר על התמונות - זה לא בא לידי ביטוי בתמונות עצמן).
אם כפי שמשתמע מהשורה המרכזית בטענתך - "לרדת בגדול" - ההתייחסות הינה לגודלן של הנשלטות בתמונות, הרי זהו עצמו הביזוי וחוסר הכבוד לנשים המצולמות.
המלט
המלט • 29 ביולי 2007

מסכים עם לא-קשורה וקווינסי.

מטריד אותי לחשוב שכל מה שיפה ומכובד ומרגש בבדסמ בעיני חלק מהגולשות והגולשים כאן
תלוי במראה החיצוני, שלא לומר בהשתייכות לחוגים חברתיים מסוימים.

מה בדיוק לא מכובד כאן?

האנשים האלה עושים בדסמ. בהסתמך על התמונות ובהיעדר ראיות אחרות לסתור, ניתן
לקבוע כי הם עושים אותו בשפיות, בהסכמה, ובבטחון. נראה גם שהם עושים אותו בכיף.
סביר להניח גם שהם עושים אותו בהמון אהבה. אז מה פתאום להוריד את התמונות?
גרניקה​(נשלטת)

הבהרה:

גרניקה​(נשלטת) • 29 ביולי 2007
מבחינתי לא היתה התייחסות למראה החיצוני של מי מהמשתתפים.
גם לו נראו שם ישבנים מהודקים, חזות זקורים ומראה כללי של אליליי מין בפוטנציה - זה עדיין היה נראה לא מכובד בעיני.

ערוות פעורות בפרהסיה המצולמות בקלוז אפ אינן (לשיטתי) דבר "מכובד".
מה גם שפרהסיה מעבירה בי באופן כללי(ובלתי מתפשר) - תחושה של זילזול וזולות.

אל תשימו לי מילים בפה, אנא.
shushu
לפני 16 שנים • 30 ביולי 2007

"דבריי הוצאו מהקשרם"

shushu • 30 ביולי 2007
בקריאה חוזרת של הפוסט הקודם שלי הבנתי, שעלול להתקבל רושם מוטעה כאילו אני מבקרת את האסתטיקה של הנשים ו/או התמונות המדוברות. ולא היא. חשוב לי להבהיר, שהייתי אומרת את מה שאמרתי על כל קבוצה של נשים שהיתה נותנת לשולט נאור זה או אחר לבצע בה ברנדינג של שמו באמצעות חריתה עמוקה, מדממת וצלקתית בעור – מי על הישבן (שם מלא), מי על הבטן (ראשי תבות בלבד).

או במלים אחרות, לא צריך להיות כוסית על כדי להיות נעל.
Brave Dwarf

Re: הבהרה:

Brave Dwarf • 30 ביולי 2007
גרניקה כתב/ה:
גם לו נראו שם ישבנים מהודקים, חזות זקורים ומראה כללי של אליליי מין בפוטנציה - זה עדיין היה נראה לא מכובד בעיני.

נכון. אלא שמכיוון שאת בכלוב, חריפתי, היית אמורה לדעת מזמן שבכל פרופיל שני יש תמונות כאלו. ולכן השאלה מדוע דווקא מאלו הזדעזעת.
מן הסתם כי אולי לא הסתכלת בפרופילים בכלוב וכי הפרופיל על תמונותיו הנ"ל הובא לתשומת לבך.

ואז כל מה שנאמר על ידי פותחת הפוסט אמור להשמע כך:

"ראיתי תמונות בכלוב אשר לעיתים קרובות מראות את האדומה ואת כיפתה המהוללת בשלל צבעים ותנוחות ורציתי לשאול הכיצד זה שהזאב לא מתבייש?"

אבל מכיוון שפותחת האשכול בחרה למקד את הזרקור על דגדגן שמוקציפי גם המגיבים יצאו קצת לא מי יודע מה פוטוגניים.

האם לא בכבוד התעסקינן?
לטאה סקסית​(שולטת)
לטאה סקסית​(שולטת) • 30 ביולי 2007
אני ראיתי בתמונות שהוחלפו כבר שתי נשים מבצעות אקט של מין אוראלי בגבר ולא חתכים וברנדינג בלתי הפיך.
התמונות הוחלפו מיד כשכתבנו והמצולמים הפנימו את ההערות אבל אני חושבת אם הן היחידות שמצלמות קלוז אפ של אברי המין שלהן ומה נאמר לאחת החברות בכלוב שצילמה בעבר תמונות תקריב חושפניות של אברי המין שלה אבל היתה בת 30, ובעלת גוף נאה.
החברה הורידה את התמונות משיקוליה כאשר כולם מוחים על הורדת התמונות הסקסיות והיפות.
האם בדקנו שאין תצלומי תקריב של אברי מין נשיים וגבריים בכלוב והאם ביקשנו מכולם להסיר אותם כי אינם מכובדים?
האם מעתה נדרוש מכלובי להסיר את כל תצלומי התקריב של אברי המין?

באשר לפרקטיקות המיניות נראה לי שהיתה שם שריטה שטחית כמו של קוץ ושנשרטים בטיול ועוברת כעבור כמה ימים אבל האם נאמר שכל מי שמניחה לשולט לשרוט אותה היא נעל וכל נשלט שמבקש מהשולטת שלו לשרוט אותו הוא נעל?
אם אנחנו עקביים נוכל להגדיר מחדש את הפרקטיקות הבדסמיות המכובדות בכלוב כדי שחברי הכלוב לא יקבלו את התואר של "נעל".
כל שריטה וחריטה בדם אאוט,
מין אוראלי אאוט,
מין בשתיים עם גבר אאוט,
צילומים אאוט,
צילומי תקריב של איברי המין אאוט.

מה הפרקטיקות המותרות כדי לזכות בכבוד או במילים של יהורם גאון
"למי יש יותר כבוד?"
גרניקה​(נשלטת)

גרניקה​(נשלטת) • 30 ביולי 2007
Brave Dwarf כתב/ה:
גרניקה כתב/ה:

נכון. אלא שמכיוון שאת בכלוב, חריפתי, היית אמורה לדעת מזמן שבכל פרופיל שני יש תמונות כאלו. ולכן השאלה מדוע דווקא מאלו הזדעזעת.
מן הסתם כי אולי לא הסתכלת בפרופילים בכלוב וכי הפרופיל על תמונותיו הנ"ל הובא לתשומת לבך.

ואז כל מה שנאמר על ידי פותחת הפוסט אמור להשמע כך:

"ראיתי תמונות בכלוב אשר לעיתים קרובות מראות את האדומה ואת כיפתה המהוללת בשלל צבעים ותנוחות ורציתי לשאול הכיצד זה שהזאב לא מתבייש?"

אבל מכיוון שפותחת האשכול בחרה למקד את הזרקור על דגדגן שמוקציפי גם המגיבים יצאו קצת לא מי יודע מה פוטוגניים.

האם לא בכבוד התעסקינן?

חריפתך יצאה לא פוטוגנית? אללי (אני אכניס לך בהזדמנות טבסקו לעיין, בי נשבעתי, אני במצב רוח של שומרת משופמת בגולאג).

נכון. לא מסתכלת בפרופילים או באלבומים (אבל את זה רק אתה בעצם יודע) מדי פעם כותבת כאן בפורום הזה (וגם זה יותר מדי).
לא היתה לי שום כוונה לפגוע ממי מהמצולמים, אבל בהחלט חושבת ועומדת על דעתי שפרהסיה זה יוק! (זכותי! זכותי?).

לחטוף קרייבינג לסביח של עובד בשעה שלוש בלילה זו סטיה?
להבה חשופה

הערה חשובה.

להבה חשופה • 30 ביולי 2007

תגובתי לשרשור של לילו לא באה ממקום של הבעת דעה על גודלן של הנשים .

שוב וודאי לא ממקום של שפיטה אלא הבעת דעה לגבי סוג הצילומים ..

איני זוכרת מי כתב\ה . בתגובה מדוע לא הובעה דעה בעניין לגביי צילומים כאלו בעבר.

אז אחטא ואומר שזו לי פעם ראשונה שאני רואה צילומים {תקריבים} בסגנון זה .

ולכן הבעתי דעתי כעת. ולא לפני .

ואם יש שיראו בי ובהבעת דעתי "מתחסדת" שיבושם להם !@!
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 30 ביולי 2007
גרניקה כתב/ה:
[..] טבסקו[...]

אני יכול תכנית לפי בקשתך? להחליף את הטבסקו בזחוג הפעם.
מסכים עמך. ללא שום קשר לקשר תורכי, גם אני לא מבין מדוע באתרנו מופיעות נשים כשכוורתן פרושה לעיניה של אשתו של ארכימד(ו)ס.

מי אמר ש BDsM משמעו הראה את כיסך כוסך ושמוקסך ברבים?

אבל, מצד שני. אולי בעולמנו אנו BDsM מקבל צורה של הישג. וכפי שזה צריך להיות ובהחלט מובן, אנשים רבים נוהגים להתגאות בהישגיהם. אני אישית הייתי מעדיף שילבשו תחתונים כשהם עושים זאת, אבל זאת דעתי בלבד.