שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבדי נקיון מציאות או אגדה

משרתת אישית​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 13 בפבר׳ 2008
משרתת אישית​(נשלטת) • 13 בפבר׳ 2008
וגם את השרשור הבא הפעם מדובר בשאלה אם עבד נקיון הוא ניצול או לא.
ויש עוד שרשורים נוספים שעוסקים בנושא ,לדעתי הנושא מוצא עד תום,עשרות עמודים נכתבו על עבד נקיון .

תקראי את זה ותביני מדוע יש שרואים בלהיות עבד נקיון הגשמה.

tch כתב/ה:

תחילה ,לדעתי את צריכה לשאול את עצמך,את השאלה הבאה:
מהן הציפיות שלך מקשר שכזה?האם את רואה באדם שמגיע לנקות את ביתך עוזרת בית ותו לא?ומהם הציפיות שלו מכך.האם אתם מתאימים אחד לשני.
יש אנשים שרואים בשירות זכות,בהתמסרות למלכה אחת בצורה טוטאלית לתמורה האמיתית,ומתכוונים לשרות פרופר ,נטול מניירות ומשחקים.
לנקות את ביתה של המלכה שלהם היא רק דרך אחת בהשגת מטרתם והיא גרימת אושר לגבירתם ולהקל את חייה.
יש אנשים שמקבלים סיפוק מהנתינה ,מהענקה ,ופינוק מלכתם,לא סיפוק מיני,סיפוק רוחני שעשו למענה,שגרמו לה לחייך.
עבד ישאב סיפוק(ואבק icon_wink.gif )מכך שגבירתו תהייה מרוצה ממסירותו,ומשרותו,ושוב מדובר בסיפוק רוחני ולא סיפוק מיני,מעטים האנשים ש"גומרים" מלעשות ספונג'ה.
ראשית,יש אנשים שלא רואים בשירות להיות "פרייאר" ,או להיות מנוצל,אלא רואים בשרות זכות ומתנה,התמורה אינה ההשפלה,התמורה היא הזכות לשרת,להקל את חיי הגבירה שלהם,לעבד בית יש מספר תפקידים,ניקיון הוא רק אחד מהם,תפקידו למלא הוראות ומטלות שגבירתו מצווה עליו,שליחויות,וכו'...
יש החושבים שלהיות עבד ניקיון או משרת אישי הוא מימוש פנטזיה,לדעתי ,או נכון יותר לומר,עבורי ,אין הדבר כך.
עבורי להיות משרת אישי זה דרך חיים,לא מימוש פנטזיה.
כינו אותי בעבר,"פרייאר",אני נאמן לדרכי,ולהשקפת עולמי,השרות הוא זכות ומתנה,בכך שהגבירה שלי מאפשרת לי לנקות את ביתה,להכניס אותי לקודש הקודשים שלה,לחייה האישיים,זאת הצהרת אמון וליטוף ענקי,ששווה יותר מכל סשן ,וזאת התמורה,וזאת זכות ומתנה.
הניקיון הוא אקט של התמסרות,של נאמנות בצורה טוטאלית לאחת שבחרה בי להיות לה לעבד.
מלכה אינה צריכה לעסוק במטלות יום יומיות כגון ניקיון,כביסה ,וגיהוץ,מלכה צריכה להגיע לבית נקי ,מבריק,ומצוחצח לאחר שעבדה השאיר שובל של ריחות נעימים,ומילא את ההוראות שהצתווה למלא.
עבד שייך לגבירתו על מנת למלא הוראות שלה.
הסיפוק מהשירות ומהנתינה הוא סיפוק רוחני.
אני רואה בזה זכות ענקית לנקות את ביתה של הגבירה שבחרה בי לשמש לה עבד ניקיון ומשרת אישי.
זו דעתי.
אני לא רואה בשום פנים ואופן ניצול,ממש לא.

ואת מה ששוטרת כתבה:

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=11176&postdays=0&postorder=asc&start=0
המלכה ננה NNA

אי הבנה

המלכה ננה NNA • 13 בפבר׳ 2008
אני חיפשתי מנקה בתשלום באופן חד פעמי כי בדרך כלל אני מספיקה לנקות לעצמי והשבוע לא אספיק אבל כמובן שאם הייתי מוצאת אדם שישמח לנקות לי על בסיס קבוע אז הייתי שמחה לשבת (כאן אני מתלבטת עם לכתוב ולחטט באף באותו זמן כי אני לא בטוחה שיבינו את הבדיחה )
ולקרוא באותו זמן . אז השאלה שלי היא לא האם מישהו פה רוצה לנקות באופן חד פעמי אלא האם יש אנשים שבאמת אוהבים לנקות עבור מישהו אחר כי זה ישמח אותו ושימוחו יגרום להם שימחה .
tch​(נשלט)

התשובה היא כן...

tch​(נשלט) • 13 בפבר׳ 2008
יש אנשים שרואים את הבדס"מ כדרך חיים והשקפת עולם
ולא כהגשמת פנטזיה ותו לא
ורואים את השרות והזכות לשרת (ולנקות) כסיפוק רוחני שהקלו על גבירתם.
הקטע הוא למצוא את אלו... icon_wink.gif
בהצלחה בחיפושים.
המלט

Re: .

המלט • 13 בפבר׳ 2008
דובדבן כתב/ה:
מלומד זה שידע להקריא לי דוח תנועה, בלי שגיאות היגוי, בזמן שאני אוכלת תפוח.

הייתי שמח להיות עבד שלך. לכאורה אני מלומד, ובוודאות איני מבין בניקיון. דא עקא, קולות של תפוח עושים לי עצבים, ובטוח אתבלבל בקריאת הדו"ח.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}

המלט כתב/ה:
דובדבן כתב/ה:
מלומד זה שידע להקריא לי דוח תנועה, בלי שגיאות היגוי, בזמן שאני אוכלת תפוח.

הייתי שמח להיות עבד שלך. לכאורה אני מלומד, ובוודאות איני מבין בניקיון. דא עקא, קולות של תפוח עושים לי עצבים, ובטוח אתבלבל בקריאת הדו"ח.

אני לא מלומדת, ולא מבינה בניקיון, אבל מתה על קולות של תפוח. יש מצב? icon_smile.gif
דובדבן
לפני 16 שנים • 14 בפבר׳ 2008

איימי והמלט

דובדבן • 14 בפבר׳ 2008
הזדיינו בסבלנות. קיבלתי עשרות קורות חיים לעיון.
ס א ב
לפני 16 שנים • 24 בפבר׳ 2008

ס א ב • 24 בפבר׳ 2008
ציטוט: מלומד זה שידע להקריא לי דוח תנועה, בלי שגיאות היגוי, בזמן שאני אוכלת תפוח.

לבקשתך, דובדבן.

>נמסר ביד<
א. אל: הנהג
ב. פרטים אישיים:
שם משפחה: מיסיב שם פרטי: סאב ת.ז., מס' רשיון נהיגה וכו'
ג. פרטי הרכב:
מספר הרכב, סוג לוחית, סוג הרכב וכו'
ד. תיאור העובדות המהוות את העבירה: בתאריך 21/6/05 היום בשבוע: ג' בשעה 17:45 סמל ב.מ. 20
מקום העבירה: (2) בצומת הרחובות
תיאור המקום: ברודצקי - רידינג
נהגת ברכב הנ"ל ולא צייתת לתמרור ב-37 המוצב בדרך בכוון נסיעתך, בכך שלא עצרת את רכבך לפני קו העצירה, בניגוד לתקנה 22 (א) ו 64 (ד) לתקנות התעבורה 6626
סעיפים:
עבריה על 22(א) 64(ד) סמל הסעיף: 6626
ה.תשלום הקנס
את הקנס שנקבע לעבירה בחוק בסך 250 ש"ח (סכום הקנס במילים מאתיים חמישים ש"ח) עליך לשלם במזומן, תוך 90 ימים מיום קבלת הודעה זו, שולת אם תוך מועד זה תודיע/י, כמפורט בפסקה (2) מעבר לדף, כי רצונך להשפט בבית משפט על העבירה. תשומת ליבך להערות המופיעות מעבר לדף
ו. פרטי עורך ההודעה: [חותמת] רס"ר מליי'ב אילנה, מ.א. 1068097 מרחב ירקון
ז. פרטי העדים:
ח. נסיבות מיוחדות של המקרה:
האופנוע נסע על ברודצקי ופנה לרידינג בנסיעה רציפה מבלי לציית לתמרור ב-37 המוצב בצומת וקו עצירה ברורים ובולטים לעין נבדקו טרם האכיפה בכך שלא עצר את האופנוע לא לפני קו העצירה ולא לפני הכנסו לדרך החוצה.
דברי הנהג: אין תגובה
ט. אישור קבלת ההודעה:
הנני מאשר/ת קבלת ההודעה בתאריך: נמסר ביד.

וכולי תקווה שהתפוח היה טעים icon_smile.gif
דובדבן

.

דובדבן • 24 בפבר׳ 2008
icon_biggrin.gif
אוהב שולטות​(מתחלף)

דעתי העלובה

אוהב שולטות​(מתחלף) • 24 בפבר׳ 2008
האמת רציתי קצת להתפרע עלייך אבל החלטתי לתת תשובה רצינית.
ראשית לא אוהב את הסגנון הזה של ביזוי והעלבה... תיראי איזה כלומניקית את.
(אופ הבטחתי ....) לא מוצאת אחד לבד. כנראה לא מספיק טובה, ומעיזה להעליב
עוד לפני שפנו אלייך.... טוב זה כנראה בטחון עצמי פגום.... סיימתי.
לא מגיעה תשובה רצינית.... icon_evil.gif