סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לקחת אדון חסר נסיון(?)

Devil's Angel
לפני 16 שנים • 17 במרץ 2008
Devil's Angel • 17 במרץ 2008
אני חושבת שהתשובה לשאלה טמונה גם באופי שלך כנשלטת.
אני אישית מאמינה שפחות אתחבר לשולט חסר ניסיון, כי אני נוטה להיות דומיננטית באופיי, ונראה לי שמול שולט חסר ניסיון אמצא את עצמי מנסה למצוא סדקים בשליטה (ואיכשהו נראה לי שכאלה יימצאו יותר אצל חסרי ניסיון), ולשלוט מלמטה בסיטואציה.
אבל זו דעתי האישית בלבד.
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 17 במרץ 2008
הקשר הראשון שלי כנשלטת היה עם אדון חדש ,חסר נסיון , למרות שהוא היה גבר מקסים , ברוב הזמן עשיתי מה שאני רציתי icon_smile.gif
הייתי מניפולטיבית והצלחתי בזה , אני חושבת שזה נעשה רק כדי לבדוק עד כמה ניתן למתוח את החוט והוא בהחלט נימתח .
היו לי גבולות מכאן עד הודעה חדשה, דברים שכיום זה ניראה טיפשי לקבוע כגבול .
זה היה טוב אז ,בתחילת דרכי ,כיום כבר לא .
כיום אני צריכה מישהו שיוביל אותי לא אני אותו.
אני לא יכולה לראות את עצמי עם אדון שהוא חסר נסיון ,וממש אין לי את הרצון או החשק ללמד , מה אני מורה icon_smile.gif
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 17 במרץ 2008
Devil's Angel כתב/ה:
אני חושבת שהתשובה לשאלה טמונה גם באופי שלך כנשלטת.
אני אישית מאמינה שפחות אתחבר לשולט חסר ניסיון, כי אני נוטה להיות דומיננטית באופיי, ונראה לי שמול שולט חסר ניסיון אמצא את עצמי מנסה למצוא סדקים בשליטה (ואיכשהו נראה לי שכאלה יימצאו יותר אצל חסרי ניסיון), ולשלוט מלמטה בסיטואציה.
אבל זו דעתי האישית בלבד.

אני שמחה לראות שאני לא היחידה שמנסה לשלוט מלמטה.
ובכלל- כל מה שאמרת מאוד נכון icon_smile.gif
נויה הל​(לא בעסק){צ}
לפני 16 שנים • 23 במרץ 2008
אני חושבת כמו טום, שולט הוא שולט צריך רק ללמד אותו את הטכניקה.
דווקא אני שהתחילה כשולטת היום נמצאת עם בן זוג שהוא שולט חסר ניסיון. ואני שנהנתי מתמרון גברים היום מתנהלת כנשלטת במיטה. את מהות השליטה לא הייתי צריכה ללמד אותו מעולם. אולי לקח לו זמן להבין שהוא יכול להכות אותי ובעצם לקבוע לחלוטין איך הסקס שלנו נראה אבל מהרגע הראשון הוא ניהל את העניינים ופשוט לא הצלחתי להתווכח איתו. פשוט כי הוא שולט בנשמה.

אז הייתי צריכה ללמד אותו איפה אסור לפגוע ומה מסוכן ואילו אפשרויות קיימות בכלל. ואולי בגלל שבכל מקרה אנחנו דיי לייט בקטע זה פחות בולט עניין הלימוד אבל ניתן להבין את השליטה שלו מהעובדה המאוד פשוטה שכשהו אומר לי לצאת מהעבודה מוקדם זה קורה. כשהוא רוצה סקס או סתם מציצה זה קורה. כשבא לו להצליף בי זה קורה וכדומה.
וזה לא שלא ניסיתי לשלוט מלמטה. זה פשוט לא פעל.
נוריתE
לפני 16 שנים • 23 במרץ 2008
נוריתE • 23 במרץ 2008
ישנו ,לדעתי, הבדל די גדול בין לנסות רק "לשלוט מלמטה" לבין לקחת על עצמך אחריות להכשיר וללמד אדם ולא משנה מה נתוני הפתיחה הבסיסיים שלו,לשלוט עלייך ואז גם בעצם על אחרות
וזאת אחריות שאני אישית ממש לא רוצה לקחת
מעבר לזה תשאלו אז בעצם איך כל אלו שכיום הם שולטים למדו? היו להם כאלו שאולי כן היו מוכנות לקחת אחריות או שלא היה איכפת להן והכל בעצם בניסוי ותעיה
ואלי ,היה להם השכל הישר להתייעץ במנוסים מהם וללמוד.
בתול​(נשלט)
לפני 16 שנים • 24 במרץ 2008
בתול​(נשלט) • 24 במרץ 2008
אנילא הייתי מתנגד ללמוד ולקבל הדרכה ממשהי.