לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אל תענה לי אפילו!!! (או: סאב הבומרנג)

אנדרפוט
לפני 16 שנים • 2 ביוני 2008
אנדרפוט • 2 ביוני 2008
אני תוהה האם נשים באמת סובלות מהעובדה שגברים שטופי זימה מחזרים אחריהן או שאולי הן דווקא נהנות מזה מאוד מאוד אבל הן היו מאוד רוצות לשלוט בשטף הזירמה של החיזור ולקבוע שרק גברים שווים, אינטלגנטים, שנונים, רגישים ורומנטיים יחזרו אחריהן. את כל החזירים השובניסטים, פועלי הבניין, האובססיבים למיניהם והנודניקים לסוגיהם הן היו רוצות לסנן.

אני באופן אישי לא חושב שלשלוח הודעת טקסט לתיבת ההודעות יכול להחשב להטרדה, או לפחות לא יותר מאשר הטרדה אנונימית, כמו ג'אנק מייל בהוטמייל או פרסומות בטלוויזיה, משהו שאינו אישי.

אז מה מציק כל כך לקבל חיזורים חוזרים ונישנים מכל מיני גברים שאת לא מעוניינת בהם?
את השאלה הזאת יכולתי להבין ביתר עומק כאשר קיבלתי לראשונה הודעה מאיזה מאסטר זה או אחר שרצה לשחק איתי בתור כנוע. את תחושת הגועל שהרגשתי אז יכולתי לגייס בכדי להבין טוב יותר איך זה להיות אישה שכל הזמן מתחילים איתה יצורים אותם היא מחשיבה ללא מושכים.

אז מצד אחד אני מבין אבל מצד שני באמת שאין פה איזה נושא מעניין לדיון, קצת הוצאת עצבים על תופעה שהיא אולי מעצבנת מאוד אבל גם טבעית מאוד לאתר הנוכחי.
Blondie the good​(מתחלף)
Blondie the good​(מתחלף) • 2 ביוני 2008
אנדרפוט כתב/ה:
אני תוהה האם נשים באמת סובלות מהעובדה שגברים שטופי זימה מחזרים אחריהן או שאולי הן דווקא נהנות מזה מאוד מאוד אבל הן היו מאוד רוצות לשלוט בשטף הזירמה של החיזור ולקבוע שרק גברים שווים, אינטלגנטים, שנונים, רגישים ורומנטיים יחזרו אחריהן. את כל החזירים השובניסטים, פועלי הבניין, האובססיבים למיניהם והנודניקים לסוגיהם הן היו רוצות לסנן.

אני באופן אישי לא חושב שלשלוח הודעת טקסט לתיבת ההודעות יכול להחשב להטרדה, או לפחות לא יותר מאשר הטרדה אנונימית, כמו ג'אנק מייל בהוטמייל או פרסומות בטלוויזיה, משהו שאינו אישי.

אז מה מציק כל כך לקבל חיזורים חוזרים ונישנים מכל מיני גברים שאת לא מעוניינת בהם?
את השאלה הזאת יכולתי להבין ביתר עומק כאשר קיבלתי לראשונה הודעה מאיזה מאסטר זה או אחר שרצה לשחק איתי בתור כנוע. את תחושת הגועל שהרגשתי אז יכולתי לגייס בכדי להבין טוב יותר איך זה להיות אישה שכל הזמן מתחילים איתה יצורים אותם היא מחשיבה ללא מושכים.

אז מצד אחד אני מבין אבל מצד שני באמת שאין פה איזה נושא מעניין לדיון, קצת הוצאת עצבים על תופעה שהיא אולי מעצבנת מאוד אבל גם טבעית מאוד לאתר הנוכחי.

יחי כפתור הIgnore icon_smile.gif
בוגדנית קטנטנה
בוגדנית קטנטנה • 2 ביוני 2008
אנדרפוט כתב/ה:
י.

כמה שאתה צודק!
יש בנות עם רמת גועל סלקטיבית, הן יגעלו ממישהו מכיער שמתחיל איתן במסיבה אבל יוחמאו מאוד אם אותו יצור היה נאה.
לצערנו, אני חונכתי, ש"לא משנה מי מתחיל איתך בצורה וולגרית, תאמרי בנימוס "לא"."
(וכל עוד ג'ורג' קלוני לא מתכוון להתחיל איתי, אין לי בעיה עם זה)
ולכן, אם שמת לב, הודעתי בהתחלה, שאני עונה בנימוס לכל הפונים.
הבעיה היא עם פונים חוזרים ונשנים, עם פניות מתרפסות עד כאב (לא במובן החיובי בכלל).
מצד אחד, כמה נחמד להיות כלבה ולהתעלם.
מצד שני, כמה יותר נחמד לזרוק איזה משפט גאוני כזה, איזו הברקה שתגרום לכלבלב להבין שלא זה לא, ושיישר את הזנב ויהיה כלבלב מנומס יותר.
POTENTIAL אמר בצדק שצריך למצא את מה שהסאבים הכי פחות אוהבים לשמוע, ועכשיו השאלה היא: מה זה?
אנדרפוט
אנדרפוט • 2 ביוני 2008
מה שהסאבים היו הכי פחות רוצים לשמוע, מה שידחה אותם וירחיק אותם מעליך הוא ללא ספק:
"אני מאוד רוצה אותך"
אני יודע שכל בחורה שאומרת לי את זה הופכת מיד לבלתי מושכת בעיני.
נויה הל​(לא בעסק){צ}
נויה הל​(לא בעסק){צ} • 2 ביוני 2008
למה שיטרידו באופן חוזר?
גם אני האמנתי לפחות ב"לא" מנומס. היום כבר אין לי כוח ואני גם כבר לא מנוית זהב אז הבעיה קטנה.
ובכל מקרה גם אם אחרי התשובה המשיכו להציק אני פשוט לוחצת על כפתור הוסף לרשימת התעלמויות.
למה צריך בכלל לחשוב ולטרוח יותר מכך?
kamor​(נשלט)
לפני 16 שנים • 3 ביוני 2008
kamor​(נשלט) • 3 ביוני 2008
זה מעצבן מאוד !

כל פעם מחדש אני צריך להסביר להן שאני לא מעוניין.
ובכל זאת הן שולחות שוב ושוב . "אולי בכל זאת ?" , "רק תעשה לי ילד וזהו"

אין לי כבר כוח להתמודד לזה.

אני שוקל לשנות את הכינוי לחואניתה. אולי אז יהיה לי שקט.

.
.
Blondie the good​(מתחלף)
Blondie the good​(מתחלף) • 3 ביוני 2008
kamor כתב/ה:
זה מעצבן מאוד !

.
.

עשה מה שאני עושה.
דרוש כסף על פגישה ראשונה icon_smile.gif
תמיד עובד
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 3 ביוני 2008
Blondie the good כתב/ה:
kamor כתב/ה:
זה מעצבן מאוד !

.
.

עשה מה שאני עושה.
תמיד עובד

מזמין פתיחת שרשור התבכיינות על עבדים/לא בעסקים נצלנים...

ולו הבוגדנית תשתמש בנסיון נפנוף זה - יפתח עוד שרשור התבכיינות על הדומיות הנצלניות שעושקות את כספם של העבדים הנרמסים לפתחן!!!

אני בטוחה שגם אז ZBOY יגיב בשאט נפש על שרשור ההתבכיינות הנוסף שנפתח...
אנדרפוט
לפני 16 שנים • 4 ביוני 2008
אנדרפוט • 4 ביוני 2008
בכיינות, זה חלק מהעניין, למה אסור כבר להתבכיין? גם להוציא תסכולים, מרמורים וכעסים זה טוב, עדיף בפורום מאשר בכביש לא?

יש בנטיות מיניות אקזוטיות (וזה כולל את הפאמדום) משהו ילדותי מעיקרו, עולם של פנטזיות, מציצת אצבעות ומשחקי תפקידים בסגנון ילד-אמא, רופאה-חולה וכן הלאה. אז איך אפשר להיות ילדותי בלי קצת קטנוניות?
Blondie the good​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 4 ביוני 2008
Blondie the good​(מתחלף) • 4 ביוני 2008
Queencie כתב/ה:
Blondie the good כתב/ה:
kamor כתב/ה:
זה מעצבן מאוד !

.
.

עשה מה שאני עושה.
תמיד עובד

מזמין פתיחת שרשור התבכיינות על עבדים/לא בעסקים נצלנים...

ולו הבוגדנית תשתמש בנסיון נפנוף זה - יפתח עוד שרשור התבכיינות על הדומיות הנצלניות שעושקות את כספם של העבדים הנרמסים לפתחן!!!

אני בטוחה שגם אז ZBOY יגיב בשאט נפש על שרשור ההתבכיינות הנוסף שנפתח...

אני מתפלא שהדומית ששלחתי להבחן במקומי במרוכבות (תמורת הזכות להצליף בי כמובן) עוד לא פתחה שרשור התבכיינות icon_smile.gif

מה לעשות, אני עבד/לא בעסק נצלן P: