בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה זה בדס"מ עבורכם?

טמונה במסגרת
לפני 15 שנים • 8 באוק׳ 2008

מגרש משחקים

טמונה במסגרת • 8 באוק׳ 2008
לפעמים
זירת אגרוף
לפעמים
מדשאת גולף
לפעמים
בית ברביות

icon_idea.gif
בלוסום​(לא בעסק)

למרות שאני ממש מעט זמן ב"עניין"...

בלוסום​(לא בעסק) • 8 באוק׳ 2008
בדס"מ בשבילי, הוא משהו שגיליתי ממש מאוחר בחיים שלי, ועדיין אני חוקרת..

פתאום גיליתי, שיש פה אתגר מנטלי. שאפשר להעיז לעשות דברים ולא לתת לפחד להחליט אם לעשותם או שלא.

בינתיים הבטוי של זה בחיים שלי היה בסקס, ויחסית היה לזה ביטוי מועט, ומחפשת להרחיב את ההשפעה של בדס"מ לעולם הרגש והזוגיות בחיי.

אין ספק, זהו מסע מרתק פנימה אל תוך עצמי, והגילויים הם מסעירים...
פורט על ליבך​(שולט)

אולי אוליי

פורט על ליבך​(שולט) • 8 באוק׳ 2008
חשבתי על מגרש כדורגל,חשבתי על מגרש כדורסל,או אולי כדטר עף.

ואז אמרתי לעצמי למה לחשוב על זה למה לא לחיות את זה .

לא דרך חיים אלא פשוט משחק בין שני בני זוג.

ויש כאלה שמפליגות רחוק רחוק רחוק

icon_smile.gif
זאלופון​(שולט)
לפני 15 שנים • 9 באוק׳ 2008
זאלופון​(שולט) • 9 באוק׳ 2008
אפשר להגיד על בדסמ הרבה דברים, אבל מה שבא לי להגיד עליו הפעם הוא שבמידה רבה, הבדסמ עבורי הוא סוג של פשרה. המילה הזו, "פשרה", מעוררת אסוציאציות שליליות של הסתפקות בבלתי מושלם, אבל רוב הפשרות הן דווקא טובות, פשוט משום שקיצוניות היא בדרך כלל לא טובה. בין מה שבאמת בא לנו לעשות (לאכול את כל עוגת השוקולד לבד, לרצוח את השכן המרעיש, לעשות סקס באמצע הפארק באור יום) לבין התוצאות האמיתיות שעלולות להיות לזה (שומן וחצ'קונים, כלא, שוב פעם כלא) יש מרחק, ולכן בסופו של דבר מה שמביא למקומות הטובים הן דווקא הפשרות (לאכול רק חלק מהעוגה, להטריד את השכן אנונימית באמצעות הדואר, לעשות סקס באמצע הפארק באור יום).

וכל זה כדי לומר שבעיניי, בדסמ הוא פשרה בין המציאות לבין שני דברים: המשיכה הגולמית והטוטאליות. ברור שצריך לאזן בין המציאות לבין הרצון לגרום סבל אמיתי ולכפות את עצמך ללא התחשבות ברצון של הצד השני. בפנטזיות אין SSC (לא אצלי, בכל אופן), אבל במציאות חייב להיות, כי גם אם לא יהיה, זה לא ירגיש כמו בפנטזיה בגלל המוסר הארור. לכן נפגשים באמצע, מממשים את המשיכה הזו באופן שאינו ממצה אותה, אבל מביא לתוצאות הטובות ביותר האפשריות, וזהו הבדסמ.
באותו אופן, אידיאל הטוטאליות מכתיב התבטלות עצמית מוחלטת, ציות עיוור, השתלטות גמורה של אדם אחד על חייו של אדם אחר וכיבוי מרצון של השכל הישר והיכולת להטיל ביקורת. בעיניי גם זה לא בריא, ובדסמ טוב, כפי שאני רואה אותו, יודע להרחיק את זה משם ולהכיר בכך שכדי להיות טוב עליו דווקא לא להיות טוטאלי, אלא בין לבין: סוג של פשרה בין הביטול המוחלט שיוצרת השאיפה לחוויה "אמיתית" לבין האוטונומיות והתבונה של המעורבים בדבר.
לדעתי הפשרות האלה מצוינות, ורוב הבעיות מתחילות כשמתעלמים מהן.
bael{בורדו בי}
לפני 15 שנים • 9 באוק׳ 2008

טיש....

bael{בורדו בי} • 9 באוק׳ 2008
אם תסבירי לי מי זה BDSM?
אני מבטיח להגיד לך איזו קרבה משפחתית יש ביננו.
Tish Adams
לפני 15 שנים • 10 באוק׳ 2008

Re: טיש....

Tish Adams • 10 באוק׳ 2008
bael כתב/ה:
אם תסבירי לי מי זה BDSM?
אני מבטיח להגיד לך איזו קרבה משפחתית יש ביננו.

אני בת יחידה לשניצלון.
אין לי קרובי שפחה.
עכשיו, ברצינות, ענין השליטה, איך אתה רואה אותו בעיניים שלך, איפה אתה מתחבר אליו ומה
זה עושה לך?
Queencie​(שולטת)
לפני 15 שנים • 11 באוק׳ 2008
Queencie​(שולטת) • 11 באוק׳ 2008
עבורי, הבדס"מ הינו פלטפורמה שמאפשרת קירבה ואינטימיות ברמות ובאינטנסיביות ששום סוג של קשר ותקשורת אחרים אינם מאפשרים, ואפילו בטווח של זמן קצר. כמובן שככל שההכרות בין בני הזוג מעמיקה, העוצמה, הן הרגשית והן הפיזית, מתגברת. מבחינתי, זוהי התשתית לזוגיות (בהגדרתה ה-אולי משונה- כלפי חוץ), למיניות, ובשיאו של עניין, לאהבה.
להבה חשופה
לפני 15 שנים • 13 באוק׳ 2008

BDSM שלי .!@!

להבה חשופה • 13 באוק׳ 2008

ה- BDSM שלי מהווה מקום שבו אוכל לבטא את עצמי. ובין השאר , הפן המזוכיסטי שלי בא לידי ביטוי וסיפוק. ה = BDSM מהווה חלק מזוגיות ולא מהות הזוגיות , אני מכנה זאת "תיבול. " משובח ,אקסטרימי ומענג לי מאוד

ה - BDSM בעבורי, הוא מקום שאנשים אמורים לבטא את עצמם ככל שעולה בדעתם {כן כן שפוי בטוח ובהסכמה} ומבלי לפגוע בזולת. כל אחת\ד וה - BDSM שלהם.

ה - BDSM עבורי, הוא מקום של "חיה ותן לחיות". כל מי שחושב\ת שיש ספר "חוקים" שבו כתוב איך על כולם ל"התנהל" בתוך ה - BDSM, טועה ומטעה בעליל.

חג שמח לכולם.

להבה חשופה.!@!
bael{בורדו בי}

Re: BDSM שלי .!@!

bael{בורדו בי} • 13 באוק׳ 2008
להבה חשופה כתב/ה:

ה- BDSM שלי מהווה מקום שבו אוכל לבטא את עצמי. ובין השאר , הפן המזוכיסטי שלי בא לידי ביטוי וסיפוק. ה = BDSM מהווה חלק מזוגיות ולא מהות הזוגיות , אני מכנה זאת "תיבול. " משובח ,אקסטרימי ומענג לי מאוד

ה - BDSM בעבורי, הוא מקום שאנשים אמורים לבטא את עצמם ככל שעולה בדעתם {כן כן שפוי בטוח ובהסכמה} ומבלי לפגוע בזולת. כל אחת\ד וה - BDSM שלהם.

ה - BDSM עבורי, הוא מקום של "חיה ותן לחיות". כל מי שחושב\ת שיש ספר "חוקים" שבו כתוב איך על כולם ל"התנהל" בתוך ה - BDSM, טועה ומטעה בעליל.

חג שמח לכולם.

להבה חשופה.!@!

להבה...תודה !!!
הוצאת לי את המילים מהפה (רק נחליף מזוכיזים בסדיזים).
בגלל אוצר המילים המוגבל שלי לא יכולתי לתת כזאת תשובה לטיש.
שתיקת אישה
שתיקת אישה • 13 באוק׳ 2008
הוצאתי את ההגדרה לבדס"מ מתוך ויקיפדיה:

זהו מושג-על המאגד תחתיו מספר תתי-מושגים:

Bondage - B - כבילה
Discipline - D - משמעת
Domination & Submission - D&S - שליטה וכניעה
Sadism & Masochism - S&M - סאדיזם ומאזוכיזם
על מנת שמערכת יחסים כלשהי תיחשב למערכת יחסים מסוג זה היא חייבת לכלול בראש ובראשונה העברה מודעת של שליטה מצד אחד לידי הצד השני, אך אינה חייבת לכלול את כל המאפיינים המשניים של הפעילות הזאת כגון סדיזם.

אך מכיוון שאנו בני אדם, כל אחד מביא איתו להגדרה הזו משהו אחר,לכל אחד ציפיה שונה, רגש אחר לכן הבדס"מ של אחד שונה מהבדס"מ של אחר..,