בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אחלה מסיבה הייתה אתמול

009​(אחר)
לפני 15 שנים • 1 במרץ 2009
009​(אחר) • 1 במרץ 2009
ובכן כולנו בפתחו של שבוע חדש וגשום ...............ועדיין לא הצלחתי להרגע מההופעה של מיכל המאלפת ולהקתה...........האמת צריכה להאמר שמיכל הציעה לי להופיע איתה ועם להקתה ואני בגלל סיבות לוגיסטיות נבצר ממני ............זו כנראה היתה טעות קשה מבחינתי כי העבד שזכה להופיע עם הלהקה זכה ובגדול ...........לא ארחיב בפרטים ..........אבל אין ספק שזו היתה אחת מההופעות הטובות ביותר שנראו כאן לאחרונה..........ואגש ישר לפינלה של הסאשן שהיה מרהיב ביותר.........אחת מהמלכות שהופיעו עם מיכל לא היססה לרגע ובסיומו של המופע הרימה את החצאית הקצרצרה ...........התכופפה קלות..........ותיכננה את המזימה בקפדנות ...........החברים הקרובים שעמדו ליד הבמה ובהם המלכה אורלי שלנו, לא סתם עוד עבד ועבדכם הנאמן 009 עדיין תהינו אם זה הולך לקרות לנו מול העינים ............ואז זה קרה............הגברת הנפלאה כנראה לא יכלה עוד להתאפק .............ישר ומדוייק לפיו של הזוכה השתינה הגברת הנכבדה בארוטיות ובחן רב ובהפתעה גמורה .............פשוט סאשן ענק מאין כמוהו............כן ירבו וכל הכבוד על האומץ של הגברת ששיחקה אותה בגדול וזכתה לעדת מעריצים חדשים ורבים..............

במידה ואקבל אישור מהגברת אפרסם את שמה ברבים..............

009
לא סתם עוד עבד
לפני 15 שנים • 1 במרץ 2009
לא סתם עוד עבד • 1 במרץ 2009
אחי הגדול, שכחת לציין את האקט שקדם לסיום הצהוב והמתוק, כשהמלכה הסירה את תחתוניה ודחפה אותם לפיו של העבד. אני תמיד אמרתי שסשן טוב צריך להסתיים בכך שהמלכה עומדת/כורעת מעל העבד ומשתינה עליו.

היה סשן פיצוץ, מהטובים שראיתי מזה תקופה ארוכה. ראיתי כבר כ"כ הרבה סשנים פומביים על במות שקשה לרגש אותי ולחרמן אותי, אבל הפעם זה הצליח. שאפו לשלוש המלכות הסקסיות וגם לעבד בר המזל שהופיע איתן.