שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איפור - נבוך להיכנס לחנות

זיקית
לפני 15 שנים • 6 במאי 2009

חוצמזה

זיקית • 6 במאי 2009
ר"ג - ת"א זה ממש לא סיפור, זה כולה חצי שעה נסיעה באוטובוס..
Orlee TV
Orlee TV • 6 במאי 2009
בכל מקרה, התפחדנתי ופשוט קניתי ערכת איפור מהאינטרנט icon_razz.gif

אני יודעת, אני אכזבה.. מה חדש? icon_confused.gif icon_razz.gif

אולי פעם הבאה...אבל תודה בכל מקרה icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif

-אורלי
מגדלנה​(לא בעסק)
מגדלנה​(לא בעסק) • 6 במאי 2009
איזה ערכת איפור? דעי לך שערכת איפור של צלליות לא תספק לך את הצורך.
איפור לאישה כולל פריימר, מייק אפ, קונסילר, פודרה, סומק, מסקרה, אייליינר, בסיס לצלליות, צלליות, מילוי גבות... תחשבי מה גבר טרנס צריך, וכמה מזה. תאלצי בשלב מסוים להתגבר על הפחד ולאזור אומץ לגשת לחנות וזה רק יעזור לך, בייחוד אם ילמדו אותך איך להשתמש במוצרים...
זיקית
לפני 15 שנים • 7 במאי 2009
זיקית • 7 במאי 2009
מגדלנה כתב/ה:
איפור לאישה כולל פריימר, מייק אפ, קונסילר, פודרה, סומק, מסקרה, אייליינר, בסיס לצלליות, צלליות, מילוי גבות... תחשבי מה גבר טרנס צריך, וכמה מזה. תאלצי בשלב מסוים להתגבר על הפחד ולאזור אומץ לגשת לחנות וזה רק יעזור לך, בייחוד אם ילמדו אותך איך להשתמש במוצרים...

אודה ולא אבוש שבתור אישה שמתאפרת מגיל צעיר, בחיים שלי לא שמעתי על פריימר, ולא על בסיס לצלליות ולא על מילוי גבות..
מגדלנה​(לא בעסק)
מגדלנה​(לא בעסק) • 7 במאי 2009
זיקית כתב/ה:
מגדלנה כתב/ה:

אודה ולא אבוש שבתור אישה שמתאפרת מגיל צעיר, בחיים שלי לא שמעתי על פריימר, ולא על בסיס לצלליות ולא על מילוי גבות..

זה כי את לא מאפרת מקצועית icon_wink.gif למרות שאני מכירה לא מעט בנות שהן לא, ועדיין לא מוותרות על אף אחד מהשלבים האלה. אבל תמיד אפשר ללמוד עוד ולא חייבים את הכל, זה אינדיווידואלי. מניתי את כל השלבים הללו בעיקר כיוון שמהכירותי עם דראג וטרנס, ידוע לי שהמוצרים הללו חיוניים למראה מוצלח.
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 7 במאי 2009
מגדלנה, ואחרות שיש להן גם ידע ונסיון וגם עניין -

האם אני יכולה לעניין אתכן באיפור והדרכה אישית של קרוסיות / טרנסיות שמגיעות למפגשים החודשיים בת"א (הודעה על המפגש הקרוב תעלה בימים הקרובים)?

אני בטוחה שזה ישמח את הטרנס/קרוסיות ויסייע להן מאוד!

10x.gif flowers2.gif
נולי
נולי • 7 במאי 2009
אורלי
תגיעי למפגשים שקווינסי מארגנת
שם בטח יעזרו לך טרנסיות אחרות ביתר קלות מאשר כאן.

ועוד טיפ: סופרפארם תורנים בימי שישי בערב ואז לרוב החנות לא רק ריקה מאדם אלא גם כמעט בלי מוכרות וישמחו לתת לך לעשות שם לבדך מה שבא לך.בקיצור להסתדר לבד.

אגב אם תל אביב רחוקה לך מה יגידו טרנסים מפרדסיה? שימי מצופים וקפצי למים הקרים.

בהצלחה.
N
JennyMTF
לפני 15 שנים • 8 במאי 2009

תגובה לרעיון של קווינסי

JennyMTF • 8 במאי 2009
קווינסי, אני חושבת שזה רעיון מצויין ואשמח מאד אם אחת מהמאפרות המקצועיות תרמנה את הכפפה.
אולי יש גם כאלו שיכולות למכור איפור (אולי גם במחיר מוזל) במפגשים שכאלו.

ואפרופו, מתי באמת יש עוד מפגש כמו פעם??
Orlee TV
לפני 15 שנים • 8 במאי 2009
Orlee TV • 8 במאי 2009
אוקיי ת"א לא רחוקה רק קיוויתי בר"ג זה הכל icon_razz.gif

ואני מאוד מאוד אשמח להגיע למפגש כזה!! רק תגידו מתי ואיפה icon_smile.gif

זה בתשלום? לא שאכפת לי כל-כך.. רק לא יותר מדי! icon_razz.gif

ועוד משהו... רציתי לעלות את התמונה שלי (בלי איפור כמובן...כי אין לי עדיין), אבל אני רואה שבקושי מעלים תמונות כאן, או שזה רק רגליים או תמונות לא קשורות...what gives?

-אורלי