בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חמישי 27/10 בדאנג'ן - Halloween BDSM & Fetish Party

לא סתם עוד עבד
לפני 12 שנים • 24 באוק׳ 2011

Re: האם

לא סתם עוד עבד • 24 באוק׳ 2011
the winner takes it all כתב/ה:
יש מצב שבהמשך לא יעשנו גם ברחבה המרכזית?

הלוואי. ווינר, כמו שאת יודעת גם אני לא מעשן, גם לי העישון מפריע, והייתי מעדיף מסיבות נטולות עשן. באופן עקרוני העישון אסור בכל רחבי המועדון. במועדון אין מאפרות, יש שלטים בכל רחבי המועדון שמודיעים שהעישון אסור, ומי שמעשן בכל זאת מסתכן בכך שיגיעו פקחים של העירייה ויתנו לו קנס של 1,000 ש"ח. אכיפת העישון בכל רחבי המועדון היא משימה כמעט בלתי אפשרית מבחינתנו, כי פירוש הדבר הוא שאנחנו נצטרך להעביר את כל הערב בוויכוחים, מריבות וצעקות עם הלקוחות שלנו. זה גם ימנע מאיתנו התעסקות עם כל דבר אחר, וגם זה לא כיף גדול לריב עם הלקוחות שלך כל הזמן, חלק מהם לקוחות ותיקים ואהובים. אז פתרון חלקי אנחנו מנסים החל מהשבוע. פתרון מלא לצערי כרגע לא נראה באופק, לא רק אצלנו אלא בסצנת המועדונים התל אביבית בכלל.
Winner​(מתחלפת)
לפני 12 שנים • 25 באוק׳ 2011

Winner​(מתחלפת) • 25 באוק׳ 2011
לא סתם עוד עבד כתב/ה:

הלוואי. ווינר, כמו שאת יודעת גם אני לא מעשן, גם לי העישון מפריע, והייתי מעדיף מסיבות נטולות עשן. באופן עקרוני העישון אסור בכל רחבי המועדון. במועדון אין מאפרות, יש שלטים בכל רחבי המועדון שמודיעים שהעישון אסור, ומי שמעשן בכל זאת מסתכן בכך שיגיעו פקחים של העירייה ויתנו לו קנס של 1,000 ש"ח. אכיפת העישון בכל רחבי המועדון היא משימה כמעט בלתי אפשרית מבחינתנו, כי פירוש הדבר הוא שאנחנו נצטרך להעביר את כל הערב בוויכוחים, מריבות וצעקות עם הלקוחות שלנו. זה גם ימנע מאיתנו התעסקות עם כל דבר אחר, וגם זה לא כיף גדול לריב עם הלקוחות שלך כל הזמן, חלק מהם לקוחות ותיקים ואהובים. אז פתרון חלקי אנחנו מנסים החל מהשבוע. פתרון מלא לצערי כרגע לא נראה באופק, לא רק אצלנו אלא בסצנת המועדונים התל אביבית בכלל.

לפעמים נחמד להיות ראשונים... תראו איך זורם אם החדרים ותחליטו, סומכת עליכם!
Dungeon
לפני 12 שנים • 25 באוק׳ 2011

Dungeon • 25 באוק׳ 2011
לא סתם עוד עבד כתב/ה:

לפעמים נחמד להיות ראשונים... תראו איך זורם אם החדרים ותחליטו, סומכת עליכם!

נראה בהמשך...
Winner​(מתחלפת)
לפני 12 שנים • 26 באוק׳ 2011
Winner​(מתחלפת) • 26 באוק׳ 2011
לא סתם עוד עבד כתב/ה:

זאת המלכה מונה נכון ?!? icon_smile.gif
המופע שלה הוא אחד הדברים הסקסים ביותר שיש!!
Dungeon Plus
Dungeon Plus • 26 באוק׳ 2011
Dungeon Plus
Dungeon Plus • 26 באוק׳ 2011
Dungeon

זה קורה מחר

Dungeon • 26 באוק׳ 2011