בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רפי לא ריגש אותי

loren
לפני 20 שנים • 26 בינו׳ 2004

Re: הבטטה המגעיל?

loren • 26 בינו׳ 2004
אליאס כתב/ה:
רפי גינת, האיש והבריטון, הוא בראש ובראשונה איש תקשורת מעולה שלא שם זין על אף אחד, הוא עיתונאי חוקר נהדר, הוא מגיש מצוין והוא האיש שכל אוהדי הצהובים ביד אליהו באמת אוהבים. חשב לו רפי לעשות מעשה נאה, לתרום מקולו ומזמנו ולהוציא דיסק שכל הכנסותיו קודש לארגון וראייטי ישראל ואתם צודקים, זה לא בסדר. מה פתאום שה"בטטה המגעיל" יעשה משהו טוב למען האנושות?

בגלל שכנראה אני היחידה שגדלה על "הסלע האדום", "לו הייתי פיראט", "חוזה לך ברח" (בביצועו שובה הלב של אושיק לוי) ונגררה בכל קיבוצי הצפון במופעי שירה בציבור של אפי נצר וגבי ברלין, כנראה שהסוטה היחידה פה היא - אנוכי. מתברר שאף אחד לא מושלם, מדכא.

האמת שהשירים כמו הסלע האדום וחוזה לך ברח הם שירים אדירים. לא שמעתי אותם בביצוע של רפי, אבל הם שירים טובים. כשאני שומעת את השירים להנאתי, תוך חמש דקות הדור הצעיר בבית מתארגן ליציאה חפוזה במילמולי התנצלות לחצי שכונה ששרועה באותה עת בסלון- שלאמא שלהם יש חולשה לתקופת בן גוריון icon_wink.gif
לא מכירה את רפי כזמר- אבל כאיש טלויזיה הוא אדיר. לפני שנים נתקלתי באיזו עוולה נפשעת שהממסד גרם. ואז נכנסתי ראש בראש עם הממסד וניהלתי מלחמת אדירים- ותאמינו לי- כשאני סוגרת את השיניים על משהו אני סוגרת. אבל רק בסוף מסע מתיש ומייגע הגעתי לרפי וספרתי לו את הסיפור. והוא הצליח להזיז את העניין מה שאף אחד לא הצליח. ולא היה מדובר בחומוס מקולקל או בגניבת דלק- היה מדובר במעשה של חסד אמת.