שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כתבה ב"עכבר העיר"

לא סתם עוד עבד
לפני 12 שנים • 27 באפר׳ 2012

Re: הדיעה של עמוס על הקהילה

לא סתם עוד עבד • 27 באפר׳ 2012
Dan_Kap כתב/ה:
לסעע, למה לטייח את מה שהכתבת, שמכנה את עמוס "טוני סופרנו", כותבת כה ברור בכתבה על המקום שהוזמנה לכתוב עליו ע"י בעלי המקום:
ציטוט:
כמו בכל לילה גם הפעם עוצר בפתח המועדון אוטובוס של וועדי עובדים משועממים וזוגות בודדים, שבמקום לעשות באנג'י באים לצפות בסשן כואב כאילו היה זה ביקור בגן החיות התנ"כי. עמוס מוביל אותי במדרגות מטה אל הצינוק ש"יכול גם לשמש מקלט לשעת חירום" כדי לקבל את פניהם. מבעד לקורי השינה שעוד אוחזים במקום ניתן להבחין בכלוב בפינה הימנית, בגיליוטינה צרפתית ובנדנדות. מסכי פלזמה מקרינים את החידושים האחרונים בפורנו. "מה אתם יושבים? קומו!", הוא מנפנף מהספות את המטיילים הסקרנים כמו שמנערים אבק, ודוחק בהם לעבר הצלב עליו קושרת המלכה ויקטוריה את המדריך הנלהב בוקי נאה שבדיוק חזר מ"הישרדות" גרסת הסלבס. בעוד ויקטוריה מצליפה בישבנו, אישה מלבינת שיער מתיישבת על הנדנדה ותוהה שייקספירית: "מה מביא אדם לרדת לסאדו?". "ההשקפה שלך שגויה", מסביר לה סופרנו בסבלנות. "אחרי 10 שנים בסצנה אני יכול לומר שמדובר באנשים שאמנם יש להם חיבור רופף באחד הברגים, אבל מדובר בשריטה סבירה לחלוטין".

לדעתי, בוקי ועמוס עושים זאת עבור הכיס שלהם, לא משום תחושת שליחות כלשהי.

מכאן, כל אחד ואחת חופשיים לחשוב האם הם מעוניינים לבלות במקום שזה היחס שלו לקהילה.

icon_twisted.gif

דן קאפ, ברוך שובך. מזמן לא נפגשנו...

דעתך על הדאנג'ן ידועה לא מהיום, וקוראינו החדשים מוזמנים לחפש בארכיון ולמצוא את הודעות השטנה הקודמות שלך מהעבר. על פי ההיסטוריה, השלבים הבאים בינינו הם שאני עונה לך, מתחילה התנצחות פומבית וגם מאחורי הקלעים, אתה שולח לי מכתב "מבלי לפגוע בזכויות" עם איום בתביעת דיבה, אני עונה לך שאתה מוזמן להגיש תביעה ושולח אותך לכל הרוחות. אז בוא ננסה לקצר הפעם את התהליך ונתחיל ישר מהשלב האחרון שלו. אתה לא לקוח של הדאנג'ן, לא ביקרת במועדון אפילו לא פעם אחת מאז שהוא נפתח מחדש לפני כמעט שנתיים, המודל העסקי שאתה מבקש/דורש לקיום מועדון בדס"מ פשוט לא קיים, בטח שלא בישראל. כ"כ קל לשבת מאחורי המקלדת ולשלוח חיצים מורעלים. אתה ללא ספק אחד המצטיינים בכך. הרבה יותר קשה לקום ולעשות מעשה, לפעול, ליצור, לנסות. כמובן, כמו שכתבתי, שאפשר גם לטעות לפעמים. אף אחד לא מושלם.

אגב, ואפרופו אצבעך הקלה על ההדק באיומים בתביעות דיבה, האם תוכל לבסס את טיעונך ש"הכתבה הוזמנה ע"י בעלי המקום", או שמדובר על פגיעה במשלח ידו של אדם ללא ביסוס ומתוך כוונת זדון? כי יש לנו מה לעשות עם 100,000 ש"ח מיותרים.

הערה לגבי הסיורים של בוקי נאה במועדון הדאנג'ן: הם מתקיימים תמיד וללא יוצא מן הכלל מחוץ לשעות הפעילות של המועדון וללא נוכחות של לקוחות. אין כל קשר בינם ובין המסיבות שלנו.
נילי ונילי
נילי ונילי • 27 באפר׳ 2012
אני דווקא לא בעד השתקה באמצעות איום בתביעות דיבה, לסע"ע.
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 27 באפר׳ 2012
נילי, יש מעט אנשים שמאמינים בחופש הביטוי ובחשיבותו יותר ממני. שני דברים שחשוב לזכור: 1. גם חופש התגובה חוסה בצלו של חופש הביטוי. 2. מותר להגיד כל דבר לגביו ניתן לטעון "אמת דיברתי". כמו כל חופש וכל זכות בחברה דמוקרטית, גם חופש הביטוי אינו מוחלט וחסר גבולות, והמקום שבו מציגים שקרים כעובדות הוא אחד המקומות בהם עובר הגבול.
kakleta​(לא בעסק)
kakleta​(לא בעסק) • 27 באפר׳ 2012
אני לא לקוחה קבועה של שום ליין פטישיסטי/בדס"מי, אבל מאד חשוב לי חופש הביטוי ותמיד נרתעת מהסתות ללא שום בסיס.
דן קאפ מוזמן להביע את דעתו על הכתבה או כל ארוע אחר, אבל לא מקובל שיסית נגד המועדון ולקוחותיו.
לדעתי, זה לא שונה מאותם מקרים כש"אדון" זה או אחר מסיר ומלכלך נגד שפחתו לשעבר.

באותה הזדמנות, כל הכבוד לעמוס וגיא על פעילותם. הם נותנים במה לא רק לקהילת בדס"מ, אלא גם תורמים לילה שלם בחינם לחובבי מטאל. כמו הלילה icon_smile.gif)
נילי ונילי
נילי ונילי • 27 באפר׳ 2012
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
נילי, יש מעט אנשים שמאמינים בחופש הביטוי ובחשיבותו יותר ממני. שני דברים שחשוב לזכור: 1. גם חופש התגובה חוסה בצלו של חופש הביטוי. 2. מותר להגיד כל דבר לגביו ניתן לטעון "אמת דיברתי". כמו כל חופש וכל זכות בחברה דמוקרטית, גם חופש הביטוי אינו מוחלט וחסר גבולות, והמקום שבו מציגים שקרים כעובדות הוא אחד המקומות בהם עובר הגבול.

כפרה, איף יו אר גואינג טו שוט- שוט. דונ'ט טוק.

אם אתה מאמין שיש לך קייס- תגיש תביעה וזרום עם זה. אחרת, כל זמן שאתה סתם משמיע איומים פה, זה סתם מריח כמו ניסיון לסתימת פיות והשתקת ביקורת.

בהערכה וכו'.
philia
לפני 12 שנים • 28 באפר׳ 2012

והדיעה של הבעלים של ארומה על קפה כזה ו//או אחר ? ? ? [ט.ל.ח]

philia • 28 באפר׳ 2012
[quote="Dan_Kap"]לסעע, למה לטייח את מה שהכתבת, שמכנה את עמוס "טוני סופרנו", כותבת כה ברור בכתבה על המקום שהוזמנה לכתוב עליו ע"י בעלי המקום:
ציטוט:
כמו בכל לילה גם הפעם עוצר בפתח המועדון אוטובוס של וועדי עובדים משועממים וזוגות בודדים, שבמקום לעשות באנג'י באים לצפות בסשן כואב כאילו היה זה ביקור בגן החיות התנ"כי. עמוס מוביל אותי במדרגות מטה אל הצינוק ש"יכול גם לשמש מקלט לשעת חירום" כדי לקבל את פניהם. מבעד לקורי השינה שעוד אוחזים במקום ניתן להבחין בכלוב בפינה הימנית, בגיליוטינה צרפתית ובנדנדות. מסכי פלזמה מקרינים את החידושים האחרונים בפורנו. "מה אתם יושבים? קומו!", הוא מנפנף מהספות את המטיילים הסקרנים כמו שמנערים אבק, ודוחק בהם לעבר הצלב עליו קושרת המלכה ויקטוריה את המדריך הנלהב בוקי נאה שבדיוק חזר מ"הישרדות" גרסת הסלבס. בעוד ויקטוריה מצליפה בישבנו, אישה מלבינת שיער מתיישבת על הנדנדה ותוהה שייקספירית: "מה מביא אדם לרדת לסאדו?". "ההשקפה שלך שגויה", מסביר לה סופרנו בסבלנות. "אחרי 10 שנים בסצנה אני יכול לומר שמדובר באנשים שאמנם יש להם חיבור רופף באחד הברגים, אבל מדובר בשריטה סבירה לחלוטין".

מכאן, כל אחד ואחת חופשיים לחשוב האם הם מעוניינים לבלות במקום שזה היחס שלו לקהילה.

בלי קשר.
ואולי בכלל עם. ואני טועה?!
אין בשום מקום שלט שכותב באותיות של קידוש. ו//או שעווה.
שהמקום הוא מלכ"ר.

אני לפחות. באופן הכי אישי. לא מכירה. אף בעל עסק פרטי. שפועל אך ורק למען רווחת איזו שהיא קהילה. . . זה גם הדבר הכי לגיטימי. עסק. מישו לא זוכר את המילה?

.
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
לפני כחצי שנה חזרתי לארצנו הקטנטונת מחו"ל והופתעתי לטובה ממספר סוגי ומקומות ומפיקי האירועים/מסיבות. עושר ואושר שמביאות מסיבות אלה לכל מי שנמצא כאן בכלוב, באים כתוצאה ישירה או עקיפה של פתיחת מועדון הדאנג'ן לפני כ 8 שנים ע"י טוני סופראנו ( עמוס לוי ) וצוותו הנאמן והמסור.
הדאנג'ן, אם זה הישן או החדש והינו אבן החן שיוצרת גלים על פני המים ותורמים לעשייה הבדסמי"ת בארץ בכל כך הרבה תחומים.
אני לא קשור אישית או עיסקית לאף אחת מיוצרי המסיבות והמועדונים, אבל כן הייתי הרבה שנים בקהילה וראיתי מה קורה. מסיבה המתקיימת אחת לשבוע ומפיקיה מעונינים להרויח מהפקתה חייבת גם לפנות לקהל רחב יותר ולתת גם לכאלה שאינם בדיוק עומדים בסטנדרטים שלנו להיכנס. דין אחד להם ולנו לגבי התנהגות במסיבה. חד וחלק.
הדאנג'ן הוא עסק ועמוס הוא אדם שיצר במו ידיו יש מאין מקום בו אנשים כמוני יכולים לבטא את הסטייה שלהם. גם אם יש כמה גלים חזקים והסירה מטלטלת עדיין היא חזקה ורחבה דיה כדי להכיל את מי שירצה להנות מהחוויה ( אלא אם הוא בא לטלטלה עד להופכה )

אם יש פרסום בעיתון זה או אחר ובוקי נאה עדיין נהנה להיות מוצלף להנאת כולנו ויותר אנשים נחשפים לעולם המיוחד הזה זה יכול לתרום הרבה לכך שיותר אנשים יכנסו לקהילה ויהיו חלק אינטגרלי מהכלוב ומהמסיבות.
פרסום כזה גם יביא לכך שאנשים לא יפחדו מאיתנו, דבר שמאד נפוץ היום ודומה למה שהתחושות היו לגבי הקהילה הלהטבי"ת בעבר.
שאפו לעמוס וללא סתם עבד ולכל הצוות המדהים. וכמובן שאפו לכלובי ולאתר הבדס"מ הגדול בישראל ובמזה"ת.
barnit

Re: והדיעה של הבעלים של ארומה על קפה כזה ו//או אחר ? ? ? [ט.

barnit • 28 באפר׳ 2012
[quote="philia"]
Dan_Kap כתב/ה:
לסעע, למה לטייח את מה שהכתבת, שמכנה את עמוס "טוני סופרנו", כותבת כה ברור בכתבה על המקום שהוזמנה לכתוב עליו ע"י בעלי המקום:
ציטוט:

בלי קשר.
שהמקום הוא מלכ"ר.

אני לפחות. באופן הכי אישי. לא מכירה. אף בעל עסק פרטי. שפועל אך ורק למען רווחת איזו שהיא קהילה. . . זה גם הדבר הכי לגיטימי. עסק. מישו לא זוכר את המילה?

.

אני דווקא כן מכירה עסק כזה. שהתנדב גם בהתחלה לתת לי את המקום לארגן את המאנצ',
האלכסנדריה.
הבעלים הם זוג מקסים שלא משנה לשם איזו מטרה הקימו את המקום
הם נותנים מכל מרצם לאפשר פעילות ומסיבות למען הקהילה...
וממש לא תמיד ברווח כלכלי!

בנוגע לרושם שנוצר מהכתבה,
יכול גם להיות שזאת הכתבת...
אבל הפיסקה שדן קאפ העתיק מהכתבה מדברת בפני עצמה
אני לא באה לצאת נגד אפחד, אבל מצד שני לא נעים לי באופן אישי שזה מה שאומרים עליי -

"אחרי 10 שנים בסצנה אני יכול לומר שמדובר באנשים שאמנם יש להם חיבור רופף באחד הברגים, אבל מדובר בשריטה סבירה לחלוטין"

וזאת באמת שורה שגם הכי בערה לי מכל הכתבה.
אני בעד פירסום הקהילה ובעד ליצור קבלה יותר בחברה.
אך זאת לא הצורה להציג אותנו.

דווקא במאנצ' בחמישי,
ממש התלהבתי מדבר אחד,
2 חברה צעירים דנדשים וסקרנים הגיעו מהפורום בתפוז icon_smile.gif
ולא הפסקתי לספר להם כמה יש הרבה חברה צעירים כמוהם שבעסק, וזה לא משהו כזה מוזר לאהוב BDSM כמו שהחברה מציירת את זה, ולא חסר גם זוגות שמכירים ככה,
ושיש לנו מסיבות ממש טובות (והמלצתי על כל המקומות הקיימים!).

זאת הדרך הנכונה לדעתי להציג את הפנים שלנו. כי אני לא רואה את זה כשריטה ואני לא רואה את עצמי כמשוגעת.
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 28 באפר׳ 2012
Barnit כתב/ה:

...אני לא באה לצאת נגד אפחד, אבל מצד שני לא נעים לי באופן אישי שזה מה שאומרים עליי -

"אחרי 10 שנים בסצנה אני יכול לומר שמדובר באנשים שאמנם יש להם חיבור רופף באחד הברגים, אבל מדובר בשריטה סבירה לחלוטין"

דווקא במאנצ' בחמישי,
ממש התלהבתי מדבר אחד,
ולא הפסקתי לספר להם כמה יש הרבה חברה צעירים כמוהם שבעסק, וזה לא משהו כזה מוזר לאהוב BDSM כמו שהחברה מציירת את זה, ולא חסר גם זוגות שמכירים ככה,

זאת הדרך הנכונה לדעתי להציג את הפנים שלנו. כי אני לא רואה את זה כשריטה ואני לא רואה את עצמי כמשוגעת.

ולא רק צעירים, ומסכימה איתך בכל מילה מהשורה האחרונה שלך. קבלי בלייק ענק.
philia

philia • 28 באפר׳ 2012
[quote="Barnit"]
philia כתב/ה:
Dan_Kap כתב/ה:
ציטוט:

בלי קשר.
שהמקום הוא מלכ"ר.

.

אני דווקא כן מכירה עסק כזה. שהתנדב גם בהתחלה לתת לי את המקום לארגן את המאנצ',
האלכסנדריה.
הבעלים הם זוג מקסים שלא משנה לשם איזו מטרה הקימו את המקום
הם נותנים מכל מרצם לאפשר פעילות ומסיבות למען הקהילה...
וממש לא תמיד ברווח כלכלי!

בנוגע לרושם שנוצר מהכתבה,
יכול גם להיות שזאת הכתבת...
אבל הפיסקה שדן קאפ העתיק מהכתבה מדברת בפני עצמה
אני לא באה לצאת נגד אפחד, אבל מצד שני לא נעים לי באופן אישי שזה מה שאומרים עליי -

דווקא במאנצ' בחמישי,
ממש התלהבתי מדבר אחד,

כמו שאמרת בהתחלה.

כל אחד ואחת בוחר//ת את היחסי ציבור החינמים שלו באופן שנראה להם הכי מתאים.
לא רואה את הקשר לקסם האישי. אבל אולי זה בגלל שאני לא מכירה,

אגב,
בלי ציניות. אני לא הייתי פותחת בפנייך ו//או בפני אף אחד את הספרים שלי.
אלא אם היה לך כרטיס עובד במס הכנסה. ואני אפילו לא שואלת כמה לא עולה שתייה....

מי שקורא עיתונים וכתבות בכלל. כבר למד שאין בשומקום תורה אחת מסיני.
אפילו היו על זה כמה שירים בעברית, אבל באמת לא מהשנים האחרונות,

באותו אגב ממש. להעתיק פיסקה מכתבה, שמנסה להראות ו//או להוכיח דעה קדומה ו//או לא.
נורא קל. זה ממש. אבל ממש גובל בעיתונאי שבא לו לצנזר מה שהוא שמע. ו//או לעורך שאפילו בסרט דוקו מכניס מה שימכור יותר עותקים.

כסף.
אפילו הוא כבר לא מילה גסה.

לגבי קהילות בכלל ולא. אני לא יורקת על אפאחד. אני נזהרת במילים קהילה ופרסום כי זה תמיד נשמע לי באוזן רע ומזכיר לי סוגים של קהילות שמנסות להזיז בעצמן את עצמן מיתר העם בלי שום סיבה.
כי בהן, באותן קהילות אין שום דבר יותר טוב ו//או יותר רע. חלקן לא אוכלות בשר. אחרות מתפללות בבגדים מוזרים. ויש אפילו קהילות שאצלן ציונות היא כן מילה איומה. אז מה,