שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשהמלכה משתינה על העבד

Mary Jane
לפני 9 שנים • 19 ביוני 2015
Mary Jane • 19 ביוני 2015
משהו קצר בעניין:

https://www.youtube.com/watch?v=7quzEDPDo4A

(אותי זה הצחיק : )
שיקי​(נשלט)
לפני 9 שנים • 19 ביוני 2015
שיקי​(נשלט) • 19 ביוני 2015
Mary Jane כתב/ה:
משהו קצר בעניין:

https://www.youtube.com/watch?v=7quzEDPDo4A

(אותי זה הצחיק : )

בחיי... בדיוק הדוגמה הזו נמצאת במצגת שהכנתי בנושא icon_smile.gif

וכן ... מסתבר שעבדות היא חירות (ששש בבקשה אל תספרי לאף אחד, כי זה סוד מאוד שמור פה icon_smile.gif

והרי בסופו של דבר הכל פה נעשה בהסכמה.
קילינג אינסטינקט​(אחרת)
לפני 9 שנים • 21 ביוני 2015
השתנה לא מסמלת בשבילי טריטורייה, כמו שבטי בום אמרה ..לגמרי לגמרי - לא !.
הסמלה היא לא משהו שחיה, כמו כלב, עושה. מה שכלב עושה כשהוא מסמן טריטוריה הוא לא הסמלה. הוא אינסטניקט טבעי.. והוא לא מסמל כלום.
בשבילי, ואני מדברת רק בשם עצמי, אני מניחה שזה ברור, היא מסמלת או קירבה ואינטימיות גדולה מאוד.
או מהצד השני, השפלה. אקט שאומר, אתה כלום בשבילי.
המלט
המלט • 21 ביוני 2015
שיקי כתב/ה:
המלט כתב/ה:
שיקי כתב/ה:
משעשע איך שכל אחד מביא את האסוציאציות שלו icon_smile.gif

התשובה לדעתי היא - שזה מסמל לכל האחד את מה שהוא רוצה לראות בזה, וזה משהו שמשתנה בין אדם לאדם.

יש שיראו בזה שיא ההשפלה ואחרים יראו בזה סוג של כבוד icon_smile.gif עד כדי כך הניגודיות פועלת בדברים האלה... אגב ולא רק באקט הזה... כמעט בכל דבר שאנחנו עושים בחיים.

מה ״כבוד״ בזה?

זה בדיוק מה שכתבתי לך icon_smile.gif יש אנשים כמוך שלא יבינו מה "כבוד" בזה... ואחרים שיראו בזה כבוד ולא במרכאות כפולות...

כי יש אנשים שמגיעים לכל העניין מהפן של הערצת השולטת עליהם ומה שאתה רואה כסתם "נוזל צהוב מלוכלך" הם יקראו לו "זהב" icon_smile.gif מאחר והוא יוצא ממנה, והם הרי מעריצים אותה וכל מה שיוצא ממנה.

מקווה שהייתי יותר מובן.... כי בשלב הבא אצטרך כבר להגיע עם מצגת הפאואר פוינט שהכנתי בנושא...

בפעם האחרונה שא. השתינה עליי, או ״כיבדה אותי בזהב שלה״, כפי שאנשים ״כמוך״ אולי יאמרו, חשתי כלפיה הערצה כבירה מהולה במשיכה מינית עזה לכל מה שיוצא ממנה. למעשה, הצלחתי לשתות את רוב השתן שכיוונה לעבר פניי, שלא היה צהוב בכלל, אלא בהיר למדי וכמעט שקוף. אני בכלל לא רואה בזה סתם ״נוזל צהוב מלוכלך״ כפי מסקנתך הנמהרת שאין לה על מה להישען, כפי שאולי הבנת בשלב זה. למעשה, שתן אינו מזוהם ואין שום בעייה לשתות אותו. קראתי לא מזמן על אדם ששרד על ידי ששתה את השתן של עצמו. מכל מקום, שאלתי בעינה עומדת: איזה ״כבוד״ אתה רואה בזה? כי אני לא רואה בזה שום ״כבוד״. זו השפלה ברורה, ש-כן, אני חושק בה ומוצא אותה מחרמנת ביותר, אבל אין בכך שום ״כבוד״.

אז הכנת מצגת בנושא? אני מאד מעוניין לצפות בה. האם תוכל להעלות אותה לכאן?
the rain song
the rain song • 21 ביוני 2015
אני לא יודעת אם מיילדום תקף לשרשור הזה אבל גם אני ראיתי באקט הזה כבוד.
שום דבר בזה לא השפיל אותי
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 21 ביוני 2015
המלט כתב/ה:
שיקי כתב/ה:
המלט כתב/ה:
שיקי כתב/ה:

התשובה לדעתי היא - שזה מסמל לכל האחד את מה שהוא רוצה לראות בזה, וזה משהו שמשתנה בין אדם לאדם.

יש שיראו בזה שיא ההשפלה ואחרים יראו בזה סוג של כבוד icon_smile.gif עד כדי כך הניגודיות פועלת בדברים האלה... אגב ולא רק באקט הזה... כמעט בכל דבר שאנחנו עושים בחיים.

מה ״כבוד״ בזה?

זה בדיוק מה שכתבתי לך icon_smile.gif יש אנשים כמוך שלא יבינו מה "כבוד" בזה... ואחרים שיראו בזה כבוד ולא במרכאות כפולות...

כי יש אנשים שמגיעים לכל העניין מהפן של הערצת השולטת עליהם ומה שאתה רואה כסתם "נוזל צהוב מלוכלך" הם יקראו לו "זהב" icon_smile.gif מאחר והוא יוצא ממנה, והם הרי מעריצים אותה וכל מה שיוצא ממנה.

מקווה שהייתי יותר מובן.... כי בשלב הבא אצטרך כבר להגיע עם מצגת הפאואר פוינט שהכנתי בנושא...

בפעם האחרונה שא. השתינה עליי, או ״כיבדה אותי בזהב שלה״, כפי שאנשים ״כמוך״ אולי יאמרו, חשתי כלפיה הערצה כבירה מהולה במשיכה מינית עזה לכל מה שיוצא ממנה. למעשה, הצלחתי לשתות את רוב השתן שכיוונה לעבר פניי, שלא היה צהוב בכלל, אלא בהיר למדי וכמעט שקוף. אני בכלל לא רואה בזה סתם ״נוזל צהוב מלוכלך״ כפי מסקנתך הנמהרת שאין לה על מה להישען, כפי שאולי הבנת בשלב זה. למעשה, שתן אינו מזוהם ואין שום בעייה לשתות אותו. קראתי לא מזמן על אדם ששרד על ידי ששתה את השתן של עצמו. מכל מקום, שאלתי בעינה עומדת: איזה ״כבוד״ אתה רואה בזה? כי אני לא רואה בזה שום ״כבוד״. זו השפלה ברורה, ש-כן, אני חושק בה ומוצא אותה מחרמנת ביותר, אבל אין בכך שום ״כבוד״.

אתה מכיר את המשפט "מלאכתם של צדיקים נעשית בידי אחרים?"

אז אני לא רוצה לומר שאני צדיק חס וחלילה... ובכל זאת הודעה אחת לאחר שלך ואפילו בלי לתאם איתי, כתבה מישהי שהיא ראתה בזה כבוד.

עכשיו תקרא שוב את ההודעה שלי ותראה שבניגוד אליך אני לא התייחסתי למישהו ספציפי אלא כתבתי בצורה מפורשת "יש אנשים כמוך שלא יבינו מה "כבוד" בזה... ואחרים שיראו בזה כבוד ולא במרכאות כפולות..."

והנה - הודעה אחת אחרי שלך באה מישהי והעידה על עצמה ולמעשה אישרה את אשר כתבתי לך. (והרי את החלק הראשון במשפט שלי אתה עצמך אישרת בהודעתך האחרונה).

אם לא הבנת מהודעתי הראשונה שאני בסה"כ אומר שיש אנשים שונים וכל אחד מגיע ממקום אחר ורואה דברים אחרת, אף מצגת או מופע אורקולי תלת מימדי לא יסייעו לך להבין כעת - כי אתה נעול בדעה שלך ולא מוכן לקבל את זה שאחרים רואים דברים אחרת.

לנסות ולהסביר לך מה הכבוד בזה זה בערך כמו לנסות ולהסביר לבחור ונילי לחלוטין מה ההנאה בלהיות נשלט... סביר שהוא לא יבין את זה בדיוק כמו שאתה לא מצליח להבין את זה ואחרים כן מבינים את זה בצורה כל כך קלה...

ולמען הסר ספק, אין במה שכתבתי לעיל שמץ של זלזול בך ו/או בדיעותך, זו בהחלט לא כוונתי, אני פשוט מנסה להסביר לך שלא כל דבר תוכל להבין... כן, החיים הם לא פשוטים לפעמים... זה גם מה שעושה אותם לפעמים למעניינים... אבל כן מצופה ממך דווקא יותר מאשר אותו בחור ונילי, לקבל פשוט את זה שיש אנשים שרואים דברים אחרת ממך.
המלט
המלט • 21 ביוני 2015
שיקי כתב/ה:
המלט כתב/ה:
שיקי כתב/ה:
המלט כתב/ה:
שיקי כתב/ה:

מה ״כבוד״ בזה?

אתה מכיר את המשפט "מלאכתם של צדיקים נעשית בידי אחרים?"

אז אני לא רוצה לומר שאני צדיק חס וחלילה... ובכל זאת הודעה אחת לאחר שלך ואפילו בלי לתאם איתי, כתבה מישהי שהיא ראתה בזה כבוד.

עכשיו תקרא שוב את ההודעה שלי ותראה שבניגוד אליך אני לא התייחסתי למישהו ספציפי אלא כתבתי בצורה מפורשת "יש אנשים כמוך שלא יבינו מה "כבוד" בזה... ואחרים שיראו בזה כבוד ולא במרכאות כפולות..."

והנה - הודעה אחת אחרי שלך באה מישהי והעידה על עצמה ולמעשה אישרה את אשר כתבתי לך. (והרי את החלק הראשון במשפט שלי אתה עצמך אישרת בהודעתך האחרונה).

אם לא הבנת מהודעתי הראשונה שאני בסה"כ אומר שיש אנשים שונים וכל אחד מגיע ממקום אחר ורואה דברים אחרת, אף מצגת או מופע אורקולי תלת מימדי לא יסייעו לך להבין כעת - כי אתה נעול בדעה שלך ולא מוכן לקבל את זה שאחרים רואים דברים אחרת.

לנסות ולהסביר לך מה הכבוד בזה זה בערך כמו לנסות ולהסביר לבחור ונילי לחלוטין מה ההנאה בלהיות נשלט... סביר שהוא לא יבין את זה בדיוק כמו שאתה לא מצליח להבין את זה ואחרים כן מבינים את זה בצורה כל כך קלה...

ולמען הסר ספק, אין במה שכתבתי לעיל שמץ של זלזול בך ו/או בדיעותך, זו בהחלט לא כוונתי, אני פשוט מנסה להסביר לך שלא כל דבר תוכל להבין... כן, החיים הם לא פשוטים לפעמים... זה גם מה שעושה אותם לפעמים למעניינים... אבל כן מצופה ממך דווקא יותר מאשר אותו בחור ונילי, לקבל פשוט את זה שיש אנשים שרואים דברים אחרת ממך.

למה אתה הופך שאלה פשוטה להתנצחות אישית והתגוננות מתמשכת, תוך הבאת ראיות מכאן ומשם? שאלתי אותך שאלה פשוטה ואתה סובב סחור סחור וחופר עמוק עמוק ולא מעלה תשובה. מה ״כבוד״ בזה? אתה יכול להגיד לי עד מחר שאחרים יראו בזה כבוד. סבבה. זה לא עונה על השאלה. אתה יכול לסמן אותי כונילי, לנסות להסביר לי דברים שאני לא מבין, סבבה. אבל זה לא עונה על השאלה. מה ״כבוד״ בזה שמישהי משתינה לך על הפנים? נסה לענות לי בכנות, בלי משחקי אגו מטופשים, ואולי בפעם הבאה שא. תשתין עליי אראה את האור.
המלט
המלט • 21 ביוני 2015
the rain song כתב/ה:

אשמח אם תסבירי את עניין ה״כבוד״, כי אני באמת לא מבין את זה.
the rain song
the rain song • 21 ביוני 2015
המלט כתב/ה:
the rain song כתב/ה:

טוב, ברור שאני לא מתכוונת לכבוד כמו שמקבלים תואר מאוניברסיטת ייל או משהו, כן? זה ברורicon_smile.gif
אבל מבחינתי זה היה אקט של שייכות.
לא לכל גבר נתתי הסכמה שישתין עלי והוא מצידו לא השתין על כל אחת.
זו לא היתה תחושת טריטוריה כמו שבטי נסחה את זה אבל זה היה קטע של - אני מסמן אותך כשלי, עכשיו את שלי.
אז זה היה לי חשוב. אז זה עשה עלי רושם.
זה לא חרמן אותי או משהו, זה נתן לי תחושת גאווה.
היינו בכל מיני הרכבים והיתה תקופה שהיו עוד נשים במערכת שלנו אבל את הקטע הזה רק אני קיבלתי וזה תמיד היה גם עם הערכה מצידו.

אני לא מוצאת שום תחושת השפלה בשום דבר בבדסמ.
שתן ממש לא משפיל בעיני ואני באמת לא מבינה למה אנשים עושים מזה עניין.

היום המונח הזה "שייכות" לא חלק מהזוגיות ו/או המיניות שלי ועדיין, היו שני גברים שנתתי להם לעשות את את זה והרגשתי "שייכות". הרגשתי שהם מכבדים אותי, מעריכים אותי יותר מנשים אחרות.
קשה להסבירicon_smile.gif

ראיתי פעם באחד המועדונים טקס קילור. מול קהל רב - האשה היתה על הברכיים, עירומה לגמרי והשולט שלה, לבוש כולו כמובן, שם קולר על צווארה וקשר לה רצועה והם אמרו כל מיני דברים וכולם מחאו כפיים ונורא התרגשו.
זה היה משפיל בעיני.

אז כמו שנאמר, זה אינדוודואלי מאוד.

שמעתי שולטים ושולטות מתייחסים לסקס אוראלי למשל, כאל אקט משפיל, שלא לדבר על רימינג. ושמעתי שולטים ושולטות שמתייחסים לזה כאל אקט כבוד וגם כאלה שלא עשו מזה שום עניין מעבר לכיף שבדבר.
גם מנשלטים ומנשלטות שמעתי דעות לכאן ולכאן.

כל אקט כמעט בבדסמ נראה בכמה צורות על ידי אנשים שונים.
כך גם השתן.
היום זה לא משהו שאני מחפשת, וכפי שאמרתי קודם הוא מעולם לא חרמן אותי אבל אז, כשהייתי בקטע והייתי משוייכת והוא בחר לעשות את זה, הרגשתי כבוד.

אני חושבת שאם הגבר יראה בזה אקט נורא משפיל ויתייחס לעניין כאל - "זה מקומך, את לא שווה כלום חוץ מאסלה" וכל מיני כאלה. - זה יגרום לי לסרב לאקט הזה.

פייר? אני לא בטוחה שהצלחתי להסביר את כוונתי
המלט
המלט • 21 ביוני 2015
the rain song כתב/ה:
המלט כתב/ה:
the rain song כתב/ה:

טוב, ברור שאני לא מתכוונת לכבוד כמו שמקבלים תואר מאוניברסיטת ייל או משהו, כן? זה ברורicon_smile.gif
אבל מבחינתי זה היה אקט של שייכות.
לא לכל גבר נתתי הסכמה שישתין עלי והוא מצידו לא השתין על כל אחת.
זו לא היתה תחושת טריטוריה כמו שבטי נסחה את זה אבל זה היה קטע של - אני מסמן אותך כשלי, עכשיו את שלי.
אז זה היה לי חשוב. אז זה עשה עלי רושם.
זה לא חרמן אותי או משהו, זה נתן לי תחושת גאווה.
היינו בכל מיני הרכבים והיתה תקופה שהיו עוד נשים במערכת שלנו אבל את הקטע הזה רק אני קיבלתי וזה תמיד היה גם עם הערכה מצידו.

אני לא מוצאת שום תחושת השפלה בשום דבר בבדסמ.
שתן ממש לא משפיל בעיני ואני באמת לא מבינה למה אנשים עושים מזה עניין.

היום המונח הזה "שייכות" לא חלק מהזוגיות ו/או המיניות שלי ועדיין, היו שני גברים שנתתי להם לעשות את את זה והרגשתי "שייכות". הרגשתי שהם מכבדים אותי, מעריכים אותי יותר מנשים אחרות.
קשה להסבירicon_smile.gif

ראיתי פעם באחד המועדונים טקס קילור. מול קהל רב - האשה היתה על הברכיים, עירומה לגמרי והשולט שלה, לבוש כולו כמובן, שם קולר על צווארה וקשר לה רצועה והם אמרו כל מיני דברים וכולם מחאו כפיים ונורא התרגשו.
זה היה משפיל בעיני.

אז כמו שנאמר, זה אינדוודואלי מאוד.

שמעתי שולטים ושולטות מתייחסים לסקס אוראלי למשל, כאל אקט משפיל, שלא לדבר על רימינג. ושמעתי שולטים ושולטות שמתייחסים לזה כאל אקט כבוד וגם כאלה שלא עשו מזה שום עניין מעבר לכיף שבדבר.
גם מנשלטים ומנשלטות שמעתי דעות לכאן ולכאן.

כל אקט כמעט בבדסמ נראה בכמה צורות על ידי אנשים שונים.
כך גם השתן.
היום זה לא משהו שאני מחפשת, וכפי שאמרתי קודם הוא מעולם לא חרמן אותי אבל אז, כשהייתי בקטע והייתי משוייכת והוא בחר לעשות את זה, הרגשתי כבוד.

אני חושבת שאם הגבר יראה בזה אקט נורא משפיל ויתייחס לעניין כאל - "זה מקומך, את לא שווה כלום חוץ מאסלה" וכל מיני כאלה. - זה יגרום לי לסרב לאקט הזה.

פייר? אני לא בטוחה שהצלחתי להסביר את כוונתי

תודה על ההסבר icon_smile.gif

אני חושב שאני מבין היטב את כוונתך, ובסך הכל מזדהה כמעט עם כל מה שתיארת. אני מסכים איתך
לחלוטין שאין צורך לעשות עניין משתן במובנו הבדסמי. אני רק חושב שאם מישהו מתעקש לכנות אקט זה כאקט שיש בו כבוד, הרי שבכך עושים מכך עניין, והעניין שנעשה - לטעמי - אינו לעניין.

מצד שני, אני לא מסכים איתך ש״אין שום דבר משפיל בבדסמ״. יתכן שראוי לייחד לכך דיון נפרד שהרי השפלה הינה מושג מרכזי בבדסמ, לפחות על פי ההבנה האישית שלי, אבל עד שזה יקרה, אפשר לדבר קצת על עניין ההשפלה.

אני חושב שתסכימי שמצבים בסדמים רבים נובעים מתוך מצבים שמחוץ למסגרת הבדסמית נחזים כהשפלה, ואין על כך מחלוקת. כריעת ברך, נישוק נעליים, זחילה על ארבע, הינם סממנים מובהקים של כניעה והשפלה. מניעת אורגזמה, הגבלת תנועה, תופעת הקוקולד - גם אלה ספוגים באלמנטים מובהקים של השפלה. עכשיו אנו באים ומייבאים מצבים אלה אל תוך ד׳ אמות האינטימיות שלנו, והנה - לשיטתך - נעלמת ההשפלה כבאורח פלא, כבמטה קסם, ואיננה. אני מאמין לך בכל ליבי שאינך חשה ולו קמצוץ של השפלה כאשר אדונך מטיל מימיו על פנייך היפות. אבל תחושתך האישית - עם כל הכבוד (!) -- אינה יכולה להפקיע מן ההשפלה את מקומה הטבעי בסצנה הזו. אדונך אינו מטיל מימיו על פנייך היפות משום שקילוח הנוזל החמים נעים ללחייך; כמו כן אין הוא עושה זאת משום שפנייך שטופי השתן נאים יותר בעיניו. שניכם עושים זאת -- באהבה ובהסכמה - דווקא משום הסמליות הצרובה במעשה - ותוך שימוש בכל עומקה של סמליות זו, כדי לייצר עונג משותף. בוודאי שיש באקט זה השפלה. זה שאת לא חשה אותה לא סותר עובדה מהותית זו. בפרפראזה על דברי טוביה החולב ב׳כנר על הגג׳ -- זו לא בושה שמשתינים עליך, אבל זה גם לא כבוד גדול.